خانه / مشاوره ازدواج حضوری / نشانه های مردی که شما را برای رابطه میخواد | پسری که قصد سوء استفاده دارد
پسری قصد سو استفاده
مردی قصد سو استفاده داد

نشانه های مردی که شما را برای رابطه میخواد | پسری که قصد سوء استفاده دارد

آیا در مورد رابطه کنونی خود شک و تردید دارید؟ آیا مطمئن نیستید که احساسات دوست پسر یا شریکتان نسبت به شما واقعی است؟ آیا در مورد این‌که رفتار همسرتان با شما عادلانه است یا نه، دو دل هستید؟

متأسفانه، این اتفاق غیرمعمولی در روابط ناسالم یا نامتعادل نمی‌باشد. شریک زندگی شما ممکن است عمدی یا غیرعمدی از شما سو استفاده می‌کند و باعث می‌شود که همیشه این حس به شما دست پیدا کند که بدشانس هستید. اما چرا باید کسی این کار را انجام دهد؟ آن‌ها ممکن است از تنها ماندن، ازدست‌دادن ثبات مالی و عاطفی یا از مواجهه با طلاق بترسند. آن‌ها شاید به دنبال دسترسی آسان به روابط جنسی باشند یا ممکن است از روابط به‌خاطر خود آن لذت ببرند. آن‌ها ممکن است کس دیگری را دوست داشته باشند یا شاید هم به‌اندازه کافی تلاش نمی‌کنند.

این یک وضعیت پیچیده است. اگرچه، بدون توجه به دلیل آن، شما هرگز لیاقت چنین رفتاری را ندارید. آن می‌تواند تأثیر بسیار بدی بر اعتماد به نفس مثبت و انرژی عاطفی شما بگذارد و این اصلاً سالم نیست! به همین دلیل است که درنظرگرفتن نشانه‌های چنین رفتاری کاملاً الزامی است.

نشانه های مردی که هدفش سوء استفاده از دختر است

 1. مرد سوء استفاده گر نمی‌خواهد صمیمی شود

صمیمی شدن بخشی از بودن در یک رابطه است. شما می‌خواهید تاحدامکان هم از نظر فیزیکی و هم از نظر ذهنی به شریک زندگی خود نزدیک شوید؛ بنابراین، اگر شریک زندگی شما هیچ علاقه‌ای به انجام این کار نداشته باشد، ممکن است از شما سو استفاده کند. او ممکن است به روش‌های زیر عمل کند:

 • او هیچ علاقه‌ای به آشنایی با شما ندارد

مردی که از شما سوء استفاده می‌کند، هیچ علاقه‌ای به آشنایی بیشتر با شما ندارد – چه فایده‌ای دارد خود را وقف شما کند اگر هیچ برنامه‌ای برای ماندن در کنار شما ندارد؟ او ممکن است اصلاً هیچ علاقه‌ای به شما نداشته باشد.

اگر مردی عاشق زنی باشد، حتماً می‌خواهد که در مورد شمااو بیشتر بداند. به این طریق آن‌ها متوجه می‌شوند که آیا در بلندمدت با شما تفاهم دارند و نحوه شاد کردن شما را کشف خواهند کرد.

 • او هیچ چیزی در مورد خود به شما نمی‌گوید

مهم نیست چه کاری انجام می‌دهید، شما نمی‌توانید شریک زندگی خود را وادار به آزادانه حرف‌زدن کنید. او حتی در مورد ساده‌ترین مسائل مانند سرگرمی‌هایش یا برنامه‌هایشان برای آخر هفته با شما صحبت نمی‌کند. او همچنین از صحبت‌کردن در مورد عواطفش امتناع می‌کند، بنابراین شما هیچ‌گاه بر روی هیچ موضوعی اتفاق‌نظر ندارید.

 • مکالمات شما ملال‌آور هستند

زمانی که فردی نمی‌خواهد صمیمی شود، داشتن مکالمات عمیق، خردمندانه و شورانگیز تقریباً غیرممکن خواهد بود. این فقدان مشارکت می‌تواند موجب خشک و خسته‌کننده بودن مکالمات شما شود. به این مورد بیشتر توجه کنید اگر به نظر می‌رسد که وزن سنگین مکالمات همیشه بر دوش شما است.

 • او شما را در زندگی خود وارد نمی‌کند

این مرد برای آینده نزدیک و دور خود برنامه دارد اما شما هیچ نقشی در آینده او ندارید. او بدون فکرکردن به شما در مورد آینده‌اش صحبت می‌کند یا شاید هم اصلاً هیچ صحبتی در مورد آینده نکند. شما به طور تصادفی و از طریق دیگران در مورد دستاوردها و رویدادهای زندگی‌اش باخبر می‌شوید به‌طوری‌که دیگر برای مطرح‌کردن آن‌ها بسیار دیر شده است. از نظر او، شما بخشی از زندگی‌اش نیستید.

 • او به احساسات شما اهمیتی نمی‌دهد

وقتی‌که در مورد احساس خود مبنی‌بر این‌که او هیچ اهمیتی به شما نمی‌دهد، صحبت می‌کنید یا زمانی که سعی می‌کنید درباره این‌که چقدر از شما فاصله گرفته است، بحث کنید، او شانه بالا می‌اندازد و شما را پس می‌زند. حتی اگر او تظاهر کند که برایش مهم است، اعمالش نشان می‌دهند که واقعاً این‌چنین نیست.

 • شما هیچ‌وقت با کسی که او می‌شناسد، ملاقات نکرده‌اید

شما برای مدتی است که با هم بیرون رفته‌اید اما هیچ‌گاه دوستان یا اعضای خانواده‌اش را ملاقات نکرده‌اید. وقتی از او در این باره می‌پرسید، اعتنایی نمی‌کند. مردی که به دلایل درستی به شما متعهد است، از شما می‌خواهد که با کسانی که دوستشان دارد و برایشان مهم هستند، ملاقات کنید اما مردی که از شما سوء استفاده می‌کند، هیچ دلیلی برای انجام این کار ندارد.

2- پسر سو استفاده گر با تعهد مشکل دارد

کسی که از شما سو استفاده می‌کند، واقعاً به شما متعهد نیست یا حداقل به روش‌های درستی این کار را نمی‌کند. کاملاً مشخص است که اگر مردی در مورد تعهد یا آینده خود در کنار شما صحبت نمی‌کند، پس تصمیمش در مورد شما اصلاً جدی نیست. کمبود برقراری ارتباط نیز بیانگر این موضوع است که او سعی می‌کند تا جای ممکن با شما باشد و اساساً از شما سو استفاده کند.

اما این موضوع می‌تواند به‌اندازة عکس ماجرا بد باشد! بسیاری از افراد فکر می‌کنند این‌که کسی خیلی زود به شما متعهد شود، نکته مثبت است اما می‌تواند دقیقاً برعکس باشد.

ابراز عشق و علاقه خیلی سریع می‌تواند نشانه‌ای از این موضوع باشد که طرف مقابل عاشق تصوری از شما است و نه شخصیت واقعی‌تان. به‌این‌ترتیب، شما در نهایت به دختر رؤیایی پریزاد دیوانه‌ای تبدیل می‌شوید و توسط فردی که خودش هم متوجه نیست، مورد سو استفاده قرار می‌گیرد.

درصورتی‌که این نشانه‌ها را در خود و شریک زندگی‌تان می‌بینید، تبریک!

3- مردی که قصد سوء استفاده دارد خودخواه است

خودخواهی همواره یک ویژگی بسیار بد و وحشتناک به شمار می‌رود، اما این ویژگی در روابط می‌تواند سمی باشد. خودخواهی اغلب قطعی‌ترین نشانه از سو استفاد طرف مقابل از شما است؛ به‌هیچ‌وجه نمی‌توان نگاه مثبتی بر این ویژگی داشت. در ادامه، برخی از نشانه‌هایی که باید مراقبشان بود، آورده شده‌اند.

 • درخواست بیش از حد لطف

روابط بر اساس بده‌وبستان هستند. اگر مرد همیشه درخواست لطف شما را دارد ولی به نظر می‌رسد که هیچ‌گاه نمی‌تواند لطف شما را جبران کند، احتمالاً تنها برای راحتی خود از شما استفاده می‌کند. به عبارت دیگر، او از شما سو استفاده می‌کند (در جهت منافع خود بهره می‌برد)!

 • بی‌میلی نسبت به سازش و مصالحه

سازش و مصالحه در هر رابطه‌ای ضروری است. اگر فکر می‌کنید که هر دفعه در هر توافقی بازنده هستید در حالی که شریک زندگی‌تان کاملاً راضی و خوشحال است، پس او از عشق شما برای رسیدن به آنچه می‌خواهد، سو استفاده می‌کند.

 • قرض گرفتن وسایل شما

به نظر می‌رسد هرگاه که شریک زندگی‌تان را می‌بینید، از شما می‌خواهد تا یکی از وسایلتان را به او قرض دهید. سپس، وقتی از سوی شما جواب منفی می‌شنود، از کوره در می‌رود و عصبانی می‌شود. او ممکن است از شما تنها برای ابزار و وسایلتان سو استفاده کند.

 • وابستگی مالی

اغلب، شرکای زندگی دارای سطح درآمد مختلف هستند. هیچ اشکالی ندارد اگر یکی از طرفین در یک رابطه متعهدانه از نظر مالی به طرف مقابل وابسته باشد و هر دو طرف در این باره توافق داشته باشند. اما درصورتی‌که شریک زندگی‌تان تنها وقتی پیش شما می‌آید که تنگنای مالی است یا چیزی می‌خواهد بخرد، مراقب باشید. این رفتار به‌ویژه در روابط جدید صدق می‌کند؛ کسی که می‌خواهد از همان ابتدا از نظر مالی به شما وابسته باشد، بسیار خطرناک است.

 • خودخواهی در روابط جنسی

صمیمیت (داشتن روابط جنسی) بر مبنای بده‌وبستان است. درصورتی‌که شریک زندگی‌تان تنها بر لذت خود از روابط جنسی تمرکز دارد و اهمیتی به شما نمی‌دهد، ممکن است تنها هدف او از بودن در کنار شما این است که رابطه میخواهد.

 • 4- او مهربان و خون‌گرم نیست

مهربانی و دلبستگی نقش بسیار مهمی را در اکثر روابط ایفا می‌کند. اگرچه، سطح خون گرمی و صمیمت در میان زوج‌های مختلف، متفاوت است اما آن‌ها معمولاً درصدی از مهربانی و خون گرمی را در زندگی خود نشان می‌دهند. کمبود محبت اغلب نشانه‌ای از کمبود علاقه است، بدان معنا که مرد زندگی شما تنها به دلایلی با شما است که چندان رمانتیک و عاشقانه به نظر نمی‌رسند. در ادامه، مواردی که باید مراقبشان باشید، آورده شده است.

 • شما به قرار عاشقانه با شریک زندگی‌تان نمی‌روید

به دلایلی، شریک زندگی‌تان هیچ‌گاه شما را برای قرار عاشقانه بیرون نمی‌برد. اگر شما پیشنهاد قرار عاشقانه بدهید، او هیچ علاقه‌ای نشان نمی‌دهد. وقتی همدیگر را می‌بینید، این دیدار اصلاً عاشقانه یا منحصربه‌فرد نیست. به نظر می‌رسد که او فاقد احساسات عاشقانه است اما ممکن است فقط علاقه‌اش را ازدست‌داده باشد.

 • شما احساس خاص بودن نمی‌کنید

او با شما مثل بقیه رفتار می‌کند یا گاهی هم بدتر. شما اغلب احساس می‌کنید که برای او چیزی بیشتر از یک آشنا یا هم‌اتاقی نیستید و به نظر نمی‌رسد که او علاقه‌ای به تغییر این وضعیت داشته باشد.

 • هیچ‌گونه علاقه و محبت فیزیکی

او دستان شما را نمی‌گیرد. او نمی‌خواهد شما را در آغوش بگیرد یا نوازش شکند. شما به‌ندرت همدیگر را می‌بوسید و اگر هم این کار را بکنید، او تنها ازروی گونه‌هایتان شما را می‌بوسد.

در اکثر موارد، مردی که نمی‌خواهد محبت و علاقه فیزیکی خود به شما را ابراز کند، اصلاً به شما جذب نشده است و علاقه‌ای ندارد.

 • علاقه و محبت فیزیکی بسیار زیاد

زیاده‌روی در محبت و علاقه فیزیکی چیزی است که ذهنیت مثبتی را به وجود آورد اما مراقب باشید!

مردی که نمی‌تواند دستانش را از میان دستان شما جدا کند اما نشانه دیگری از علاقه‌اش به شما دیده نمی‌شود، ممکن است از شما تنها برای صمیمیت یا داشتن جایزه در دستانش سو استفاده نماید؛ بنابراین اگر او نمی‌تواند از لمس کردن شما دست بردارد اما اهمیتی به علایق، احساسات و اهداف شما نمی‌دهد، پس این هشداردهنده است.

 • 5- همه چیزی در برنامه او قرار دارند

همه ما می‌دانیم که داشتن یک برنامه پرهیاهو چه حسی دارد. در یک رابطه مثبت و سالم، شما یاد می‌گیرید که چگونه در برنامه خود تعادل برقرار نمایید تا بتوانید زمانی را بدون به خطر انداختن باقی زندگی در کنار شریک زندگی خود سپری کنید. اما شریک زندگی شما اصلاً چنین کاری نمی‌کند، به نظر می‌رسد که همه چیز در برنامه او قرار دارد و او اهمیتی به برنامه شما نمی‌دهد. مردی که از شما سو استفاده می‌کند، هیچ‌گاه برنامه‌اش را به‌خاطر دیدن شما تغییر نمی‌دهد مگر این‌که به نفع خودش باشد. در ادامه، نمونه‌هایی از این موضوع آورده شده است:

 • او اهمیتی به پیام شما نمی‌دهد و اغلب برای ساعت‌ها یا حتی روزها جواب شما را نمی‌دهد.
 • وقتی جواب شما را می‌دهد، معمولاً وقت‌وبی‌وقت یا بسیار دیروقت است و معمولاً شامل میل به صمیمت و روابط جنسی است.
 • او زمانی به دیدن شما می‌آید که اصلاً برای شما مناسب نیست و اهمیتی هم به این موضوع نمی‌دهد.
 • او هیچ‌گاه شما را برای قرارهای عاشقانه به بیرون نمی‌برد زیرا همیشه سرش شلوغ است.
 • 6- شما هیچ‌گاه اولویت او نیستید

یک شریک زندگی خوب هروقت که نیاز داشته باشید، در کنار شما خواهد بود مگر آن که خودش هم در وضعیت گریزناپذیری گیرکرده باشد. مردی که از شما سو استفاده می‌کند، خود را با حمایت کردن از شما یا بودن در کنارتان اذیت نمی‌کند. به‌این‌ترتیب، بودن در رابطه‌ با چنین فردی موجب می‌شود که احساس بی ارزش بودن به شما دست یابد و تفکر مثبتتان کمتر شود. این مرد بسیاری از قول‌ها و قرارهایش را فراموش می‌کند. او دقیقه آخر شما را ترک می‌کند و وقتی شما بیشتر از همیشه به او نیاز دارید، ناپدید می‌شود. چنین مردی برای شانه خالی‌کردن از وقت گذراندن با شما همیشه بهانه‌ای دارد. وقتی‌که باید بین شما و چیز دیگری انتخاب کند، انتخاب او بدون شک شما نخواهید بود.

شاید حس کنید که شما نیز برای کارهای او بهانه می‌آورید (یا شاید هم آن‌ها را باور می‌کنید) اما به یاد داشته باشید که اگر او می‌خواست با شما وقت بگذراند، حتماً راهی برای گذراندن حتی یک‌زمان کوتاه در کنار شما پیدا می‌کرد.

رابطه جنسی قبل از ازدواج

کلام آخر در مورد مردی که از شما سو استفاده می‌کند 

سو استفاده کردن از یک فرد و فریب‌دادن وی، دردناک و اغلب ظالمانه است. این عمل، خیانتی برایمان و اعتماد است که در نهایت به رابطه لطمه می‌زند و اعتماد به نفس فرد تحت تأثیر را دچار آسیب می‌کند.

اگر دلیلی دارید که بر اساس آن فکر می‌کنید پسری از شما سو استفاده می‌کند، وقت آن رسیده تا بنشینید و یک مکالمه جدی و خودمانی در مورد این موضوع داشته باشید. شما لیاقتتان بیشتر از آن است که این‌چنین با شما رفتار شود، بنابراین تفکر مثبت خود را حفظ کنید و ارزش خود را از یاد نبرید!

نشانه های پسری که شما را برای رابطه میخواد

من با پارتنرم سر اشتباهی که داشتم یکم بحث کردیم و اون به مدت چند روز گفت که به استراحت و فکر نیاز دارم و ازم دوری کرد بعد از این چند روز برگشت و کمی حرف زدیم واز دلتنگی و دوست داشتن گفتیم؛ اما یکمی بعدش راجع به رابطه جنسی حرف زد و گفت که خیلی دلش برا رابطه جنسی هم تنگ شده و ازم خواست (قبل از این دعوا رابطه جنسی داشتیم) آیا طبیعیه؟ یا به خاطر نیاز جنسی برگشته و اصلاً دوست داشتنی نبوده؟ آیا باید به علاقش شک کنم؟ البته که خودمم وقتی نبود دلم علاوه بر خودش برا رابطه جنسی باهاش هم تنگ شده بوداگر مردی از دختر رابطه جنسی بخواهد این نشانه عشق و دوست داشتن او نسبت به دختر میباشد یا خیر؟

دوست عزیز سلام

من با شما نشانه‌هایی را به اشترک می‌گذارم که با بررسی آنها در رابطه خود می‌توانید به این موضوع پی ببرید که آیا این مرد شما را تنها برای رابطه جنسی می‌خواهد یا خیر؟ شما این را همیشه مدنظر داشته باشید صمیمیتی که شما دنبالش هستید تنها در ازدواج پیدا می‌کنید چرا که در ازدواج شما با یکدیگر پیوند و اشتراک همه‌جانبه دارید. علاوه‌برآن، ایجاد صمیمیت مستلزم گذراندن زمان  طولانی با یکدیگر است؛ بنابراین صمیمیت ناگهانی اتفاق نمی‌افتد و عشق بعد از ازدواج و طی زمان ایجاد می‌شود.

 نشانه‌هایی که پارتنرتان شما را فقط برای رابطه جنسی می‌خواهد و نه برای یک ارتباط جدی:

 • 1- شما فقط یکدیگر را زمانی می‌بینید که پارتنرتان تمایل دارد: اگر با مردی هستید که فقط می‌خواهد با شما رابطه جنسی داشته باشد، ممکن است متوجه شوید که فقط طبق شرایط او با هم وقت می‌گذرانید. اگر او از شما خوشش می‌آمد، وقت می‌گذاشت تا شما را هم با شرایط شما ببیند.
 • 2- معاشرت شما با یکدیگر بسیار کم است: اینکه چقدر با یکدیگر وقت می گذارانید و به علایق شما اهمیت می‌دهد اهمیت دارد.
 • 3- با هیچ یک از دوستان و آشنایان پارتنرتان ملاقات نمی‌کنید: آیا احساس می‌کنید که او شما را بسیار جدا از بقیه زندگی خود نگه می‌دارد؟ ممکن است شما هیچ یک از دوستان او را ندیده باشید، یا ممکن است او خیلی تلاش  کند تا شما را از جمع‌های دوستانه خود  دور نگه دارد. به همین ترتیب، شاید او از ملاقات با دوستان شما اجتناب می‌کند و نمی‌خواهد خیلی فراتر از رابطه جنسی در زندگی شما دخالت کند. اگر او شما را دوست داشت، تلاش می‌کرد تا دوستانش را معرفی کند و می‌خواست که شما هم در برنامه‌هایش مشارکت داشته باشید.
 • 4- تعریف‌هایش از شما متمرکز بر ظاهر است: بودن با کسی که باعث می‌شود احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید بسیار خوب است، اما ممکن است متوجه شده باشید که بیشتر تعریف‌های او بر ظاهر شما متمرکز است. این نشانه آن است که او فقط می‌خواهد با شما بخوابد تا اینکه دنبال چیزی عمیق‌تر باشد. او ممکن است ارزشی را در شخصیت شما یا چیزی فراتر از جذابیت فیزیکی شما نبیند. اگر او شما را دوست داشت، به شما اطلاع می‌داد که چقدر از جنبه‌های دیگر شما قدردانی می‌کند، نه اینکه فقط در مورد ظاهر شما نظر بدهد!
 • 5- اکثر مکالمات شما در مورد مسائل جنسی است.
 • 6- به نیازهای عاطفی شما توجه نمی‌کند یا اگر به نیازهایتان توجه کند در گرو رابطه جنسی است.
 • 7- به‌محض تمام‌شدن رابطه جنسی احساس تنهایی می‌کنید: اگر او واقعاً  به شما علاقه‌مند باشد، دوست دارد که شما در خارج از رابطه جنسی احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید و پس از پایان رابطه جنسی همچنان یک تعامل مثبت داشته باشید.
 • 8- با هم ” می‌خوابید ” اما هرگز ” با هم نمی‌خوابید “:او تمام جملات شیرین و عاشقانه را می‌گوید تا شما را در رختخواب در کنار خود داشته باشد و بعد از رابطه جنسی، همه چیز تغییر خواهد کرد. او بلافاصله شروع به بهانه‌گیری برای رفتن می‌کند یا دروغ‌هایی سر هم می‌کند که شما را از خانه بیرون کند. کاملاً طبیعی است، او نمی‌خواهد خارج از رابطه جنسی با شما وقت بگذراند.
 • 9- عدم تلاش برای حفظ رابطه: روابط دارای فراز و نشیب‌هایی است و هر دو نفر باید برای حفظ رابطه تلاش کنند. بدانید که شما نباید تنها کسی باشید که همه کارها را برای خوشبخت نگه‌داشتن او انجام می‌دهد. او نیز باید برای حل مسائل رابطه‌تان تلاش کرده و به خوشحالی و خوشبختی‌تان اهمیت بدهد. اگر چنین تلاش‌هایی از او نمی‌بینید و مجبور هستید که به‌تنهایی رابطه‌تان را اداره کنید، به این دلیل است که او نمی‌خواهد بیشتر از زمانی که برای رابطه جنسی با شما در نظر گرفته، برای رابطه‌تان هزینه‌ای بکند.
 • 10- عصبانی شدن به خاطر شنیدن پاسخ منفی: وقتی به رابطه جنسی نه می‌گویید بسیار ناراحت شده و واکنش اغراق‌آمیز نشان می‌دهد و شروع به آزار و اذیتتان می‌کند، تا جایی که می‌فهمید که تنها راه راضی‌کردن و کوتاه‌آمدن او برقراری رابطه جنسی است.

دوست پسرم ازم رابطه میخواد

 • 11- او هرگز از شما در مورد خودتان سؤال نمی‌کند. او ممکن است کاملاً خودشیفته باشد، یا ممکن است تلاشی برای یافتن اطلاعات بیشتر در مورد شما انجام ندهد. اگر او هیچ‌وقت تلاش نمی‌کند تا اطلاعات بیشتری در مورد شما پیدا کند، احتمالاً به این دلیل است که به‌اندازه کافی به شما اهمیت نمی‌دهد. اگر او شما را دوست داشت، علاقه‌مند به آشنایی با شما خواهد بود و هیجان‌زده می‌شود تا بفهمد چه چیزی دوست دارید، روز شما چگونه بوده است و چه برنامه‌ای برای زندگی‌تان دارید.
 • 12- نسبت به شما متعهد نیست: آیا تابه‌حال احساس کردید که او ممکن است زنان دیگری را ببیند؟ ممکن است هر زمان که با هم می‌روید، با تلفنش یواشکی ‌کند. این نشانه نشان می‌دهد که او واقعاً به دنبال سرمایه‌گذاری و تعهد در رابطه بلندمدت با شما نیست و می‌خواهد فقط آنچه را که از موقعیت شما می‌خواهد به دست آورد.
 • 13- بیشتر توجهش نسبت به زنان دیگر است: شاید وقتی شما بیرون هستید همیشه به دخترهای دیگر نگاه می‌کند، یا می‌شنوید که با دوستانش در مورد جذابیت دختر دیگری صحبت می‌کند. اگرچه طبیعی است که افراد دیگر را علی‌رغم داشتن یک رابطه جذاب بیابیم، این غیرمنصفانه است که این افکار را به‌گونه‌ای به زبان بیاوریم که باعث ایجاد احساس ناراحتی در شما شود. اگر او شما را دوست داشت، با یادآوری اینکه چه زن فوق‌العاده‌ای هستید، مطمئن می‌شود که در کنار او احساس اعتماد به نفس می‌کنید.
 • 14- شما در مورد مسائل رابطه‌تان به‌صورت جدی صحبت نمی‌کنید: اگر او از مکالمه جدی با شما اجتناب می‌کند و تا در مورد موضوعی جدی صحبت می‌کنید آن را به سمت شوخی می‌برد احتمالاً می‌توان گفت این رابطه برایش اهمیتی ندارد.
 • 15- زمانی که از رابطه جنسی اجتناب می‌کنید از شما فاصله می‌گیرد: این، متأسفانه، احتمالاً بزرگ‌ترین نشانه است. اگر احساس می‌کنید که او از اینکه بدون ارتباط با شما معاشرت کند، خشمگین است، احتمالاً فقط خواهان رابطه جنسی است و نه یک رابطه واقعی. ممکن است احساس کنید که برای داشتن رابطه جنسی با او تحت‌فشار قرار می‌گیرید، یا اینکه او فقط در صورت داشتن رابطه جنسی می‌خواهد با شما وقت بگذراند. اگر بگویید که روحیه ندارید، ممکن است عصبانی شود، و ممکن است احساس کنید که وقت او را تلف می‌کنید. اگر او از شما خوشش می‌آمد، به احساسات شما احترام بیشتری نشان می‌داد و فقط از معاشرت خوشحال می‌شد – رابطه جنسی یک امتیاز است، نه‌تنها انگیزه.
 • 16- او به شما گفته است که چیز جدی نمی‌خواهد: متأسفانه، اگر مردی به ما بگوید که چیز جدی نمی‌خواهد، باید او را باور کنیم و مطابق با آن عمل کنیم. ممکن است بسیار سخت باشد اگر شروع به ایجاد احساسات برای پسر کنید درحالی‌که تنها چیزی که او به آن علاقه دارد داشتن روابط جنسی است. شما نمی‌توانید تفکر و نگرش او را به رابطه تغییر دهید.

اگر این نشانه‌ها را در رابطه دیدیم چه کاری می‌توانیم انجام دهیم؟ اگر مایل هستید رابطه خود را با این فرد ادامه دهید و نمی‌توانید با این موضوع کنار بیایید که فقط برای رابطه جنسی کسی شما را بخواهد حتماً به روان‌شناس یا مشاور مراجعه کرده تا به‌صورت جدی‌تر به رابطه‌تان نگاه کنید.

منبع: :www.powerofpositivity.com

20 دیدگاه

 1. سلام خسته نباشید.دوسال و خورده ای که توی رابطم . بعد از گذشت یه سال خودم خواستم که رابطه یذره جلو ببرم اینم بگم قصد دوست پسرم ازدواجه ولی به دلیل یسری شرایط فعلا کنسله. من مقالتونو خوندم مخصوصا اون قسمتی که طرف مقابل بهت درخواست میده و تو قبول نکنی جوری برخورد میکنه که عذاب وجدان بگیری.
  و اینکه اصرار میکنع با تیکه با شوخی جوری شده که همش فکر میکنم منو بخاطر رابطه جنسی میخوادش بارها باهم صحبت کردیم ولی یه هیچ نتیجه ای نرسیدم . همچی تکرار میشه مدام .اینم بگم که تو این رابطه هیچ ساپورتی نمیشم از طرف مقابل نه مالی نه احساسی و ارامش و.. تا میام باهاش صحبت کنم راحب این مسائل پرخاشگری میکنه
  شاید گفتن این موضوع درست نباشه ولی واقعا نمیفهمم .من بخاطر پرده بکارت رابطه از پشت داشتم . تو یکی از این رابطه ها خونریزی داشتم اولش ترسید و نگران شد ولی به بعدش دیه براش انگار مهم نبود . اگه این اتفاق مثلا امروز میوفتاد و من خونریزی داشتم فرداش هم بهم پیشنهاد رابطه میداد. واگه موفق نمیشد سکس از دهن پیشنهاد میداد. و سراخر موفق نمیشد هیچکدوم ازاینارو روم پیاده کنه ناراحت میشد قیافه میگرفت . سنگین صحبت میکرد.
  خیلیا مخالف رابطمونن از خواهرام تا دوست صمیمیم فقط میخوام ببینم نظر یه مشاور راجب این موضوع چیه .؟

  • سلام دوست عزیز. شما گرفتار مشکلات فراوانی در این رابطه شدیده اید. وسوسه ها و حس لذت جویی درست شبیه به یک باتلاق انسان را به مرور در خود فرو می بلعد. چیزی که بنده در صحبت های شما متوجه شدم، نشانه ای از آمادگی برای ازدواج در هیچ یک ندیدم.
   هیچ انگیزه و اراده ای برای ازدواج دیده نشد. دختری که برای رهایی از مشکلات درونی و پسری که برای ارضای نیازهای جنسی و عقده های درونی وارد یک رابطه ناسالم شده اند.
   شما نمی توانید از یک رابطه اشتباه توقع ازدواج موفق داشت. شما می بایست خیلی زودتر، به مطالعه و گرفتن کمک از مشاور اقدام می کردید. متاسفانه این نوع دوستی ها بعد از قطع رابطه آسیبهای روحی برای دختر به همراه دارد.
   شما باید خیلی زود تکلیف خود و این رابطه را مشخص کنید. چون با مرور زمان، نه میل جنسی پسر کاهش می یابد، نه تمایلی برای ازدواج برای این پسر ایجاد می شود.
   در پایان باید اشاره نمود، قرار نیست هر دوستی به ازدواج ختم شود. هدف از دوستی قبل از ازدواج شناخت و آگاهی از خصوصیات اخلاقی و شخصیت طرف مقابل است. ممکن است شما قبل از ازدواج با چند نفر آشنا شوید تا سرانجام گزینه مناسبی برای ازدواج پیدا کنید. اگر این دوستی طولانی مدات قبل از ازدواج ادامه یابد، چیزی جز وابستگی عاطفی، بلاتکلیفی، تردید، پشیمانی و از دست دادن عمر و فرصت ازدواج به همراه نخواهد داشت.

 2. با عرض خسته نباشید .من مدت ده روز هست ک با پسری آشنا شدم ک کسی واسطه شده بین ما و آشنامون کرده .من خودم پنج سال ک با هیچ پسری رابطه نداشتم یعنی تنهایی به سر میبردم.حالا دوباره این شانس به خودم دادم ک با کسی آشنا بشم و از تنهایی در بیام .الان مدت ده روز ک با این آقا صحبت میکنم شرطی ک با هم گذاشتیم این بوده ک دروغی بینمون نباشه و هرحرفی بهم بگیم .روز جمعه اولین دیدارمون بود .این آقا هر حرفی ک میزد در مورد رابطه های جنسی ک مردم انجام میدن و رابطه های مثل خیانت بیشترین صحبت های ک کردیم .و در مورد کارش ودرمورد خصوصیت اخلاقی ک به چیا علاقه داره و من به چیا علاقه دارم.الان صبحت ما به اینجا رسیده ک هربار دیدار همو بغل کنیم و اینکه اون طبعش گرم و خیلی موقع ها اذیت میشه ازم درخواست کرد ک جوری باهم باشیم ک دخول انجام نشه فقط سطحی.من قبول نکردم چند باری حرفشو تکرار کرد و روش های گفت.قرار شد ک حضوری صحبت کنیم.من نمیدونم چیکار کنم .من طبع خودمم گرمه .قرار بود ک منو اون همدم هم باشیم چون جفتمون شکست عشقی بدی خوردیم .الان میترسم با قبول کردن درخواستش بشه عادت و رابطه مون نتیجه خوبی نداشته باشه توی زندگی اون خیلی دختر اومده رفته با اکثریت هم رابطه داشته من نمیخام مثل اون دخترا باشم ولی نمیخامم این از دست بدم چیکار باید انجام بدم

 3. من با یک آقایی قصد ازدواج داشتم که یک ساله باهم در ارتباط هستیم این آقا قرار بود که یک برنامه بذارن خانواده ها هم رو ببینن ولی من وقتی اصرار کردم گفت مادرم میگه ما که الان قرار نیست خواستگاری بریم و شما قرار کاراتون رو بکنید برای رفتن به خارج از کشور و بعد رابطتون جدی میشه و این نظر مادرش بود و بعد رفت با مادرش صحبت کرد و مادرش رو قانع کرد و قرار شد خبر بده که من بهش گفتم که اگر راضی نیستی یا از رو اجبار من نمیخوام این قرار باشه که گفت چرا قاطی میکنی و کلا دنبال بهانه بود و ما یکم بحثمون شد و الان پنج روز اصلا به من هیچ پیامی نداده حتی نگفت این رابطه تموم شده یا نشده یا حتی خبر برای دیدار خانواده ها نداد
  من نمیدونم باید چیکار کنم اصلا بهش پیام بدم یا صبر کنم چون حس میکنم اون پیام نمیده چون قبلشم میگفت من سر بگو مگوهایی که قبل داشتیم سرد شدمو کلا همش انرژی منفی و اول بریم مشاور ببینیم بدرد هم میخوریم یا نه
  من نمیدونم چیکار باید بکنم از یک طرفیم این انتظار داره ازارم میده

 4. سلام من تو سن ۱۷ _۱۸ سالگی با چند نفر دوست بودم و با ۳ نفرشونم رابطه داشتم .الان ۲۶ سالمه تقریبا ۵ ساله ک دور اینارو خط کشبدم .و ی زندگی سالم دارم .توی شهر کوچیک زندگی میکنم همش میترسم تا میبینمشون فرار میکنم .همش حس میکنم میرن ابرومو میبرن .تمام خاستگارامو سر همین مسئله دارم رد میکنم .جدیدا ایقد وسواس فکری گرفتم ک همش حس میکنم نکنه ازم عکسی داشته باشن.تمام زندگیم شده ترس .حتی وقتی بیرون میرم حس میکنم همه منو میشناسن .حس میکنم پسرایی ک از قبل باهاشون بودم هنوز ک هنوزه دارن پشت سر من حرف میزنن حتی دو تا از پسرایی ک باهاشون رابطه داشتم ازدواجم کردن و دیگه دنبال دردسر نیستن ولی نمیدونم چرا نمیتونم خودمو ببخشم
  چند وقتی ی نفراومده باهام صحبت کرده واسه ازدواج شدیدا دوسش دارم .و دلم نمیخاس اگر قرار بهم برسیم ی عمر با ترس کنارش باشم و اینو حقش دونستم ک گذشتمو بدونه .من صادقانه بهش گفتم ولی الان بعد گذشت ۶ ماه میگه باید یهم فرصت بدی ک با خودم کنار بیام چون سخته .و هیچ وقت حتی ب رومم نیاورده .بنظر شما چ کاری بهتره انجام بدم .صبر کنم با خودش کنار بیاد یا اینکه اذیتش نکنم و از زندگیش برم بیرون

 5. من دختر ۱۸ ساله هستم و دوست پسرم ۱۹ساله که از طریق مجازی باهم اشنا شدیم همشهری هستیم دو هفته فقط چت میکردیم و تصویری همدیگه رو میدیدم و خیلی اصرار کرد که بیام محل کارش که منو ببینه و من قبول کردم من دختر حجابی هستم و اولین بار که دیدمش عاشقش شدم و دوباره که رفتم مغازه اش منو بوسید ۶ ماه که شد باهم هستیم بعد ۶ماه بهم گفت میخوام باشما با یه موضوعی حرف بزنم و گفت تو خیلی بهم حس میدی حسم بهت خیلی قویه و گفت بزار بریم بیرون منم قبول کردم برا اولین بار که رفتیم باهم عکس دوتای زدیم منو بغل کرد و بوسید بعد چند هفته بهم گفت من بهت حس دارم باید بهت نزدیک بشم من راضی نشدم و تهدیدم کرد باعکسام منم ترسیدم و قبول کردم با من رابطه جنسی شد و یک سال باهم رابطه جنسی بینمون بود بعد چند ماه کات کردیم و الان برگشتیم به هم الان میگه بیا باهم رابطه جنسی داشته باشیم من کوچیک بودم و کور شدم باهاش رابطه جنسی داشته ام و من خیلی الان پشیمونم ولی نمیدونم چکار کنم نمیخوام از دستم بره من نیتم باهاش ازدواجه من نیت بدی ندارم و الان اومده میگه بزار باهم سکس کنیم و واقعا الان پشیمونم. و اینکه هیچوقت نمیخوام بره ازم چون بدجور عاشقشم و وابستش شدم. اینکه هیچوقت نمیخوام بره ازم چون بدجور عاشقشم و وابستش شدم

 6. من با پسری نزدیک ب یک ماهه دوستم از طریق اینستا باهم دوست شدیم گف ازت خوشم اومد اینا باهم رفتیم بیرون من 17و ایشون 23سالشع بنظر پسر خوبی میاد. یه بار باهم رفتیم کافه یه بارم الاچق ک شبیه یه کلبه کوچیک بود گفت ازت خیلی خوشم اومد کیوتی رفتارتم دوس دارم اینا دو روز پیش ک رفتیم بیرون هر کاری میخاست کنه اجازه میگرفت مثلا میگف میشه بوست کنم اینا گف میپرسم چون نمیخام از دستت بدم بعد مدت ها به کسی همچین حسی دارم خودم نمیدونم چرا شب یلدا تولدشه گف ارزوم اینه ک کنار هم باشیم بغلت کنم اینا بعد من خودم بحث رابطه جنسی اوردم وسط گفتم من این موضوع نمیتونم گفت اگه نخوای نه بهت خیانت میکنم ن ولت میکنم میل خودته بیشتر اوقات راجب اینده حرف میزنه میگه مثلا اگه بچه دار بشیم مژه هاش پرواز میکنه اینا چون مژه هردومون بلنده بهش گفتم ک از ازدواج خوشم نمیاد گف خب اگه من بیام خاستگاریتو اینا چی نمیدونم طرف قصدش ازدواج است یا قصد سو استفاده دارد؟

 7. با یه پسری ۱ماه درارتباط هستم ،اولایل رابطمون بین حرفاش درمورد سردی یا گرمی من میپرسید،بعدهم من بهش گفته بودم اگ واس خوش گذرونی اومدی به من پیام نده،گف نه ،میپرسیدم قصدت چیه میگف خودت قصدت چیه منم گفتم اگ مناسب هم بودیم ازدواج کنیم ولی اینو نگف به من اما بعصی وقتا یه اشاره هایی به خواستگاری میکرد که اگ مناسب بودیم میام،دفعه اول ک دیدمش دستش اورد روی پاهام منم حساسیت نشون دادم میگف هواسم نبود و عادتمه ایطورکنم.دفعه دوم هم بوس و بغلم کرد بعدهم اومد روی من ،بعدهم بعصی وقتا بین چت ها شوخی های جنسی میکرد وقتی میگفتم نکن بدم میاد میگف من عادت کسی ک از چیزی خوشش نمیاد بیشتررتکرارکنم،رفعه بعد ک دیدمش دستش میذاش روی سینه هام بعد هم اروم اروم اورد داخلش و سینه هامو لمس کرد و لب گرف،خلاصه حرفای جنسی یه اشاره ای بهش میکنه و میگه بیا باهم سکس کنیم و میگه واسم بخورش و…

 8. من تازه با یه پسری دوست شدم و متاسفانه از همون روز اول شروع کرد به رابطه داشتن مجازی و تحریک کردن من و ازم عکس میخواست و اینو چیز طبیعی میدونه ما ۷ سال باهم احتلاف سنی داریم. این کارو تقریبا هر روز داره انجام میده میخوام کمک کنید که چجوری بهش بگم که با انجام زیاد این کار مخالفم و خط قرمز هایی برای خودم دارم؟
  چون من بهش علاقه دارم ولی اعتماد زیادی بهش ندارم میخواستم بدونم بنظر شما اصلا در این فرد رابطه ی عاطفی وجود داره در مورد من یا فقط بحث سوعاستفاده است. در مورد اون فرد چی ؟ بنظرتون داره منو بازی میده. چون اون از من بزرگتر بود من یک سری خط قرمز هارو به این دلیل کنار گذاشتم اما احساس میکنم همین کار هم اشتباه هست

 9. هرکسی میخواد بیاد جلو میخواد صمیمی بشه یکی میخواد خودمونی یکی میخواد منو بببینه یکی میخواد باهاش قرار بذارم به هیچ کدوم اعتماد ندارم نمیدونم پسری که واقعا میخوادت چه جور رفتار داره گیج شدم مثلاً یکی شماره منو از یکی گرفته عکس پروفایل میفرسته یکی دیگه میاد دوسه بار نمیاد دیگه بعد از چند وقت آنفالو بلاک قبلا یه پسری تو درسام کمک میکرد ولی بعد پاشو از حد گلیمش دراز کرد منم جوابشو دادم گفت بیا بببینمت گفتم نه دیدم بلاکم کرد بعد از بلاکی منو در آورد من میگم اون اینا رو می‌فرسته یکی اومده میگه حرف دلمو بزنم میگم چیه میگه شمارت بده الان از این افراد کدوم واقعا واقعی هست کدوم دروغه من نمیتونم کسی رو جذب کنم خواهش میکنم تمنا میکنم کمکم کنید

 10. من پارسال نامزدم دادن طرف پسرعموی بابامه ۱۰سال ازم بزرگه چندبارخودزنی وخودکشی داشتم الان بایکی ۳هفته دارم چت میکنم خودم ۱۶سالمه رلم ۱۷همه چیومیدونه خونوادش مذهبین ب خونوادش هم گفته ولی ازم عکس ممه وایناخاسته دادم گفته من واسه رابطه نمیحام گف اگه توبگی نفرس میگم باش چندبارامتحانش کردم گفته برومن رل دارم اون تهرانه من مشهدفردامیخادبیادمشهدگف اگه بگی باخونوادم میام ب نظرتون واسه رابطه سکس میخادیاقصدش ازدواج

 11. چطور بفهمم طرف مقابلم من را برای سواستفاده میخواهد یا نه؟ الان تقریبا پنج ماهه رابطه داریم من ۱۷سال دارم دخترم و دوست پسرم ۲۵ سال داره اینکه بگم باهام رفتار خوبی نداره یا سرده نه اصلا من خیلی خوشحالم باهاش اون خیلی خوبه یعنی میدونه چطور رفتار کنه. اما چیزی که ذهنمو درگیر کرده اخیرا اینه که اون میخواد باهام رابطه جنسی داشته باشه. البته اسراری نداره ولی وقتی ازش حرف میزنه احساس میکنم من را برای سواستفاده میخواهد و چون ازمن بزرگره و بلخره خیلی تجربه داره فقط میخواد منو گول بزنه مطمئن نیستم نمیدونم چیکار کنم میشه یه راه حلی پیشنهاد کنید

 12. با ی آقایی آشنا شدم شماره منو خودش گرفت گفت من شماره نمیدم ت بده رابطه جنسی خواست گفتم من بکارت دارم گفت اگر من نفر اولی باشم ک بهت دست بزنم قول میدم پات وایسم نمیدونم باید چ کار کنم واقعا؟

  • عزیزم چرا واقعا نمیدونی چیکار کنی؟خیلی روشنه اگه واقعا خودت نمیخوای قبل از ازدواج رابطه داشته باشی بهش بگو بعد از ازدواج خوشت میاد نه قبل از ازدواج،اگه بهت احترام بزاره و ارزش به و واقعی بخوادت مطمئن باش تا موقع ازدواج صبر میکنه.یکم به خودتون احترام بزارید و خط قرمز داشته باشید

 13. من با یک پسر یک ماهه دوستم و از طریق سایت همسریابی با هم آشنا شدیم ، چهار سال پیش باهم دوست شدیم به مدت یک ماه و بعد الان دوباره اتفاقی بهم برخوردیم . بعد از اول من گفتم که می‌خوام آشنا بشیم برای ازدواج اونم قبول کرد ، پزشکه و الان سال آخر دانشگاهه ولی شرایط مالی فعلا برا ازدواج نداره ، حداقل دو سه سال دیگه ، خودمم کارمند هستم ، خانواده من خیلی مذهبی هست و خودمم اعتقادات مذهبی دارم و گفتم که اگر یک موقع خانواده من بفهمه میسسولیت اش رو قبول میکنم که گفت آره ،میگه شاید بخوام برا ادامه تحصیل برم خارج تو هم با من بیا ، بهم میگه خواستگارات و رد و فقط به من فکر کن ، حتی میگه بریم حلقه بخریم بندازی ، ولی زیاد درباره مسائل جنسی حرف میزنه ، و اول رابطه گفت سس نمی‌خوام ، در حد بوس و بغل اونم نه لب ، بعد قرار دوم بدون اجازه لب گرفت که خیلی عصبانی شدم و خودشم گریه اش گرفت و معذرت خواهی کرد ، چندبار خواستم ازش جدا بشم ، همش میگه نه ، ولی موقع دعوا بجای آروم کردن من ، ازم دوری می‌کنه ، الان میگه لب می‌خوام باشه ، تو پارک لب گرفت ، حالا الان میگه بریم یه جای خلوت ، میگه اگه مذهبی هستی و ناراحت میشی ، صیغه بخونم ، من ۲۵ ساله ام و ایشون ۳۱ ، میگه خونه هم رفتیم فقط لب ، بهش میگم نه برو با دخترای پایه ، ناراحت میشه و میگه تو رو می‌خوام ، میگم می‌خوام ازدواج کنم میگه آخرش با خودم ازدواج می‌کنی ، بنظرتون ادامه بدم باهاش ؟ چندبار گفتم من بیشتر از لب نیستم ، خونه نمیام و صیغه نمیشم ، باز بعد چند روز تکرار میکنه

 14. سلام من دوس پسرم مدام میخواد منو ببینه و باهام بیاد قرار ایا او قصد سواستفاده داره؟ باهاشون مشکلی ک داریم اینه ک قفط میخاد تصویری باهام حرف بزنه یا کلن هروز ازم عکس میخاد و یا این ک اگ ب خودش باش هروز منو ببینه منم از این رفتارشون موذبم و احساس میکنم ک فقط بخاطر هوسش باهامه چون کلن میخاد من جلو دیدش باشم من دو دل موندم ک تمومش کنم یا ادامه بدم چون سره این موضوع کلن دعوامون میشع ایشون میخان هروز منو ببینن و منم دوس ندارم میخاسم فقط دلیلشو بدونم ک چرا انقد دوس دارن منو ببینن

 15. من ۱۹ سالمه و با یه پسری تو رابطه هستم من و دوست پسرم با هم رابطه داریم اون به من گفته که میام میگیرمت ولی سکس ام باید باشه تورابطمون منم بعد ۳ماه پذیرفتم درخواستش رو و ازپشت نزدیکی کردیم یه چندباری اون همه جوره دوستم داره و کنارمه‌ ولی من نمیدونم باید چیکار کنم الان نمیدونم جدابشم ازش یانه چون هرچی بیشتر بگذره من اذیت میشم لطفا راهنماییم کنید بهم بگید باید چیکارکنم من

 16. سلام من با یک پسری اشنا شدم یک سال قبل. کافه داره، سرش خیلی شلوغه. اوایل با هم خیلی خوب بودیم و پسریه که از نظر جنسی فعاله. یعنی تمایل به ارتباط جنسی زیادی داره. معمولا قبلا حرفامون با شوخی های جنسی همراه بود. یک بار رابطه از پشت داشتیم ک من زیاد راضی نبودم اما گفتم باشه عیبی نداره. همون یک بار هم خیلی رعایت کرد که برای من سخت نباشه و حتی وقتی دید یه کم مشکل دارم کفت میخوای اصلا انجامش ندیم.
  خلاصه دو بار هم رابطه دهانی داشتیم و تمام. حرکاتش و رفتارش تقریبا گویای علاقه ش به من بود.کافه که میرفتم جوری رفتار میکرد تمام حواسش به من بود روم غیرت داشت ناراحت میشد کسی نگام کنه و…. تا اینکه سر گیرای من که کلا ادم شکاکی ام رابطمون به هم خورد… الان بعد یکسال برگشته با ریپلای استوریهام شروع کرد و گیف های جنسی و عاشقانه داد گفتم برا این به من پیام دادی گفت نه گفتم فکردم دلت برام تنگ شده.
  گفت معلومه که دل تنگت شدم. شروع کرد یاداوری خاطرات جنسی که با هم داشتیم گفت دلم تنگ شده من هم گفتم باید حضوری ببینمت باهات حرف بزنم. قبول کرد. تو این یکسال هم نه اون نه من وارد رابطه جدید نشدیم. خودش ازم پرسید باکسی بودی گفتم نه تعحب کرد. نمیدونم چیکار کنم ادم هاتی هست کلا… و اینکه بعدیه سال برگشته خب میتونسته نیازاشو با خیلیا برطرف کنه.
  ممکنه فقط برای چیزای جنسی سمتم برگشته باشه یا نه واقعا دوسم داره؟؟؟؟؟؟ اخه همین امشب برا اولین بار حرف زدیم تو نکالمه هامون چند بار چیزای هات فرستاد ولی خب حرفم زدیم… نمیدونم. نمیخوام ادمی باشم ک سریع دوباره بهش فرصت بدم

دیدگاهتان را بنویسید