خانه / پرسش و پاسخ مشاوره ازدواج / رابطه قبل از ازدواج | رابطه جنسی در دوران دوستی
رابطه جنسی قبل از ازدواج

رابطه قبل از ازدواج | رابطه جنسی در دوران دوستی

در حال حاضر اکثر افرادی که به شما توصیه می‌کنند پیش از ازدواج رابطه جنسی یا سکس نداشته باشید، احتمالاً خود نیز رابطه جنسی قبل از ازدواج را تجربه نکرده‌اند. برخی از پاسخ‌هایی که این افراد به شما می‌دهند چیزی شبیه به “داشتن رابطه جنسی قبل از ازدواج یک گناه است” یا ” شما فرمان خداوند را زیر پا می‌گذارید” یا ” چنین رابطه‌ای حس چندانی به شما نمی‌دهد” خواهد بود.

اما من در نقطه مقابل، روابط جنسی بسیار زیادی پیش از ازدواج داشته‌ام و اکنون به‌صورت عملی برایتان توضیح می‌دهم چرا باید برای برقراری رابطه جنسی تا زمان ازدواج صبر کنید. درواقع من این مسئله را چنان عملی برایتان توضیح خواهم داد که حتی قادر نیستید درباره آن با من بحث کنید چراکه می‌دانید حق با من است.

اینکه تصمیم به داشتن رابطه جنسی قبل از ازدواج انجام بگیرید یا خیر در نهایت بر عهده شما خواهد بود. من نمی‌توانم به‌جای شما کاری انجام دهم، تنها می‌توانم راه را به شما نشان دهم. پس بیایید شروع کنیم، آماده‌اید؟

رابطه جنسی قبل از ازدواج مانع آشنایی زوج از هم می‌شود

هنگامی‌که با فردی، رابطه جنسی برقرار می‌کنید دقیقاً چه نکته‌ای را دراین‌ارتباط ارزیابی می‌کنید؟ اصلاً چرا باید چیزی را ارزیابی کنید؟ شما آنچه را که نیاز دارید به یکدیگر می‌دهید. گاهی ممکن است فکر کنید آیا عاشق دوست یا نامزد خود هستید یا می‌توانید مابقی زندگی‌تان را با او بگذرانید اما درواقع هرگز با استفاده از رابطه جنسی مجبور نمی‌شوید نگاه عمیق‌تری در مورد معیارهای ازدواج خود داشته باشید.

اما هنگامی‌که رابطه جنسی با نامزد خود ندارید مجبور هستید که معیارهای ازدواج برای تشکیل زندگی مشترک با او را به‌خوبی بررسی کنید. اجازه دهید مثالی برایتان بزنم.

در آخرین ارتباط، من و دوست دخترم با یکدیگر رابطه جنسی داشتیم و من مطمئن نبودم آیا ما واقعاً عاشق یکدیگر هستیم یا به عبارتی ” تا آخر راه می‌مانیم”. پس من در میانه راه رابطه با دوست دخترم را قطع کردم. حدس بزنید چه شد؟

تمامی مسائل واقعی چهره خود را نشان دادند. چراکه وقتی هیچ‌گونه رابطه جنسی ندارید شرایط چنین است: ” خوب، من می‌خواهم دوباره رابطه جنسی داشته باشم و می‌دانم که تو هم این را می‌خواهی، پس اگر ما واقعاً عاشق یکدیگر هستیم، بهتر است با هم ازدواج کنیم.

اما اگر این‌طور نیست، بهتر است بیشتر از این وقت یکدیگر را تلف نکنیم”, چراکه ممکن است سال‌های بسیاری از زندگی یکدیگر را به‌جای آشنایی از هم صرف عشق بازی در دوران نامزدی و برقراری رابطه جنسی قبل از ازدواج کنیم.

مطالب مرتبط: مشاوره ازدواج رایگان

نداشتن رابطه قبل ازدواج کمک به زوج در ارزیابی احساسات واقعی خود می‌کند

شما شروع به صحبت کرده و می‌گویید “رابطه جنسی قبل از ازدواج ممنوع” و همه شگفت‌زده می‌شوند، چراکه بسیار افراطی به نظر می‌رسد. اما اگر قرار بود بگویم ” رابطه جنسی پیش از عشق ممنوع”, منطقی‌تر به نظر می‌رسید، درست است؟ این موضوعی است که از آن سر درمی‌آورید. خوب، سؤال بعدی این خواهد بود ” از کجا می‌دانید که عاشق نامزد و دوست خود هستید؟”

پاسخ من این است: ” زمانی متوجه می‌شوید عاشق نامزد خود هستید که دوست دارید برای داشتن رابطه جنسی با او ازدواج کنید”. چراکه هیچ‌کس تنها برای داشتن رابطه جنسی ازدواج نمی‌کند. تصور کنید با کسی رابطه عاشقانه ای دارید و به او می‌گویید ” من عاشق تو هستم، بیا با هم رابطه جنسی داشته باشیم”. او در جواب می‌گوید: ” من هم عاشق تو هستم، اما اول باید ازدواج کنیم”. شما مانند هشدار توقف عمل می‌کنید، دست نگه‌دار، بگذار درباره این موضوع فکر کنم!

دلیل چنین واکنشی این است که این یک گفتگوی کاملاً متفاوت است؛ چراکه می‌دانیم رهایی یافتن از یک ازدواج کاری مشکل است. این دقیقاً هدف از ازدواج است، اینکه به ما امکان دهد تا احساسات واقعی خود را ارزیابی کرده و ببینیم آیا واقعاً عاشق نامزد خود برای ازدواج هستیم. در این صورت ما گرفتار رابطه باکسی که واقعاً به او عشق نمی‌ورزیم نخواهیم شد.

مطالب مرتبط: عذاب وجدان بعد از رابطه نامشروع

وابستگی عاطفی به خاطر رابطه جنسی قبل از ازدواج 

این مورد درواقع به حوزه علوم زیستی مربوط می‌شود. ترشح هورمونی به نام اوکسی توسین در هنگام برقراری رابطه جنسی در انسان، زن را دلبسته مرد کرده و موجب می‌شود مرد از زن حمایت عاطفی کند. در گوگل جستجو کنید.

اگر با نامزد یا دوست خود رابطه جنسی قبل از ازدواج دارید، پس هنگامی‌که رابطه‌تان به هم می‌خورد نباید شروع به ناله و شکایت کنید و احساس شکست عشقی کنید. زیرا شما هرگز زمان کافی صرف آشنایی با نامزد خود نکرده‌اید و خیلی زود با او رابطه جنسی برقرار کردید.

همچنین بر اساس تحقیقات روانشناسی، داشتن رابطه جنسی متعدد با افراد مختلف قبل از ازدواج احتمال طلاق در خانواده را افزایش می‌دهد، دوباره در گوگل جستجو کنید. داشتن رابطه قبل ازدواج درست مثل این است که یک نوارچسب محکم داشته باشید و آن را به‌جایی بچسبانید و سپس آن را جدا کنید، اگر این کار را به‌دفعات تکرار کنید، درنهایت نوار به هیچ‌چیز دیگری نمی‌چسبد.

رابطه جنسی یک مکانیسم اتصالی است که به‌صورت فیزیکی درون ما تعبیه شده است. خبر خوب این که اگر رابطه سکس قبل از ازدواج داشته‌اید، هنوز هم دیر نیست! بر اساس مطالعات روانشناسی، مکانیسم اتصالی انسان می‌تواند با گذر زمان به حالت اولیه خود بازگردد.

احتمال بارداری در رابطه جنسی قبل از ازدواج

همان‌طور که قبلاً گفتم اگر رابطه جنسی قبل از ازدواج با فردی که نسبت به او آشنایی کاملی ندارید برقرار کنید و دراین‌رابطه دختر خانم باردار شود، آیا حاضرید تمام عمر را به‌خاطر این اشتباه در کنار فردی که هیچ‌گونه شناخت و تفاهمی با او ندارید سپری کنید؟

همچنین اگر از کسی بچه‌دار می‌شوید که قصد ازدواج با او را ندارید، گزینه‌های محدودی پیش رویتان است که البته هیچ‌یک از آن‌ها ایده‌آل نیست. سقط جنین، فرزندخواندگی، خانواده تک والد یا تجربه رابطه زناشویی بدون عشق بعد از ازدواج در زندگی.

همه دوستانم سکس قبل ازدواج را تجربه کرده‌اند

در اینجا اندکی آمار و ارقام برایتان داریم. آمریکائی‌های به طور متوسط پیش از برقراری رابطه جنسی سه بار یکدیگر را ملاقات می‌کنند. آمار طلاق و جدائی در آمریکا حدود 50 درصد است. سؤال من این است، از میان افرادی که تاکنون ازدواج کرده‌اند، چند درصد آنها یک ازدواج موفق را تجربه کرده د و احساس خوشبختی می‌کنند؟ من حدس می‌زنم پاسخ درصد کمی باشد. اگر قرار بود من حدس بزنم، پاسخ من حدوداً 20 درصد بود که گمان می‌کنم حتی از این هم کمتر باشد. البته پاسخ 20 درصد است.

به‌عبارت‌دیگر، شانس شما برای دستیابی به یک زندگی مشترک موفق فقط ده درصد خواهد بود! اگر قرار بود این کار را به روشی انجام دهید که دیگران هم انجام می‌دهند، چگونه انجام می‌دادید؟

قرار گذاشتن تنها به دلیل جذابیت فیزیکی و برقراری رابطه جنسی پس از سه بار قرار ملاقات؟ شما تا چه اندازه می‌توانید کسی را پس از سه بار ملاقات بشناسید؟! شما اکنون وارد یک رابطه پیچیده با کسی شده‌اید که واقعاً به‌درستی او را نمی‌شناسید.

به همین دلیل است که ازدواج در چنین شرایطی به جدایی و طلاق منتهی می‌شود. نقطه مقابل این شرایط، زوج‌هایی، با نرخ طلاق 1 در 10 ازدواج، هستند که برای داشتن رابطه جنسی تا زمان ازدواج صبر می‌کنند که البته یافتن راه مناسب برای انجام چنین کاری چندان سخت نیست. آیا سخت است؟ بله، اما آیا همه چیز سخت نیست؟ لذت آنی و زودگذر قادر به ایجاد خوشبختی بعد از ازدواج نیست. در هیچ موردی! درست است نزدیکی قبل از ازدواج برای شما لذت‌بخش است اما تاوانی دارد که باید تا آخر عمر آن را بپردازید.

آنچه را که آسان به دست آید، ارزش واقعی خود را از دست می‌دهد

یک جمله معروف می‌گوید ” آنچه را که آسان به دست می‌آوریم، به آن بسیار کم‌اعتنائی می‌کنیم”. این اصولاً به معنای این است که اگر چیزی برای شما ارزشی نداشته باشد، شما درواقع چندان قدردان آن نخواهید بود. من شخصاً 5 سال آخر زندگی خود را با پرهیزگاری گذرانده و اجازه دادم که خداوند قلب مرا برای همسر آینده‌ام آماده کند.

اگر قرار باشد فردا او را ببینم، فکر می‌کنم خیلی منطقی است اگر بخواهم حداقل یک سال صرف آشنایی قبل از ازدواج با او کنم. اگر آن‌قدر قوی باشم که سکس را برای شب ازدواج نگه‌دارم, پس من 6 سال پیش از ازدواج را با پرهیزگاری زندگی کرده و سپس رابطه جنسی داشته‌ام. اگر ما دچار اختلاف یا مشاجره شویم, فکر می‌کنید, با فرض اینکه ممکن است تا انتخاب همسر مناسب 6 سال دیگر طول بکشد, با چه سرعتی از این رابطه کناره‌گیری کنم؟

هر چه باشد، ما این کار لعنتی را انجام خواهیم داد! اکنون، در نقطه مقابل، تصور کنید برای کسی که تنها پس از سه بار ملاقات، با طرف مقابل رابطه جنسی برقرار کرده، چقدر آسان است که با سخت‌تر شدن شرایط او را کنار بگذارد و رابطه جدیدی را با فرد دیگری شروع کند؟

دختر، کنترل‌کننده رابطه تا قبل از رابطه جنسی است

هنگام وارد شدن به یک رابطه، مسئله مهمی که زنان روی آن تمرکز دارند زمان برقراری رابطه جنسی است. 99 نفر از هر 100 خانم کنترل‌کننده این بخش از رابطه هستند. اما آنچه معمولاً روی می‌دهد این است که پس از برقراری رابطه قبل از ازدواج حالا این زن برای حفظ ارتباط باید مرد را دنبال کند؛ چیزی که حالا مرد بر آن کنترل دارد. چراکه، وقتی همه چیز در طول مسیر در شما خلاصه می‌شود، همواره فرض رابطه بر این است که مرد باید به زن بگوید ” اگر تو به من رابطه جنسی بدهی، من به تو امنیت (ازدواج) می‌دهم”.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد: دوست پسرم ازم رابطه میخواد

بنابراین دختری که پیشنهاد سکس قبل از ازدواج را می‌پذیرد و تعهدی دریافت نمی‌کند تنها دهنده است و نه گیرنده. همچنین، مردی که رابطه جنسی می‌گیرد و تعهدی نمی‌دهد تنها گیرنده است و نه دهنده. به همین دلیل است که دنیا به مردی که با زنان متعدد نزدیکی قبل از ازدواج دارد به‌عنوان فردی با نیروی مردانگی قوی نگاه می‌کند، اما زنی را که با مردان متعدد رابطه جنسی قبل ازدواج دارد هرزه می‌پندارد. منظور من این نیست که یکی مقصر است و دیگری بی‌گناه، من تنها می‌خواهم حرف خود را اثبات کنم.

اگر با تو ازدواج می‌کند در این کار جدی است

ببینید، صحبت‌کردن آسان است. خانم‌ها گوش می‌دهند، مردها فروشنده‌های خوبی هستند، آن‌ها به شما می‌گویند عاشقتان هستند، ممکن است این حرفشان جدی باشد. اما اگر برای داشتن رابطه جنسی با شما تا شب ازدواج صبر کنند، قطعاً در تصمیم به ازدواج با شما جدی هستند.

اگر پسری قصد ازدواج نداشت پس به او بگویید که از زندگی‌تان بیرون برود. تصور کنید چه‌قدر سریع می‌توانید تمام کسانی که پیش از یافتن شاهزاده واقعی روی‌هایتان درباره ازدواج شما را فریب داده‌اند را به یادآورید؟ به من اعتماد کنید، همسر آینده شما نیز از اینکه در تمام این مسیر با افراد زیادی رابطه جنسی نداشته‌اید بسیار خوشحال‌تر خواهد بود.

مطالب مرتبط: دوستی قبل از ازدواج

مطالب مرتبط: پسری که دختری را برای ازدواج بخواهد

اگر قبل از ازدواج رابطه داشتم

پس از رابطه جنسی جذابیت زنان برای مردان کمتر می‌شود

من در زندگی زنان جذاب را ملاقات کرده‌ام که پس از مدتی رابطه جنسی علی‌رغم زیبایی ظاهری و جذابیت جنسی دیگر مجذوب آن‌ها نبودم. یک ضرب‌المثل می‌گوید: ” شهوت‌انگیزترین دختر دنیا را به من نشان بده و من مردی را به تو نشان خواهم داد که از خوابیدن با او خسته شده است”.

هرچند این جمله وحشتناک است، اما تا حدودی حقیقت دارد. چراکه وقتی تنها با استفاده از جذابیت جنسی رابطه را هدایت می‌کنید و سپس خود را به‌نوعی در ارتباط با او می‌بینید، درست مثل این است که دنیا شمارا فریب داده است. حالا شما دیگر مجذوب زیبایی ظاهری او نیستید زیرا هیچ‌گاه در سطح عمیق‌تری با او ارتباط نداشته‌اید.

نشانه های مردی که شما را برای رابطه میخواد

داشتن دوستان طولانی‌مدت بهتر از شرکای جنسی کوتاه‌مدت است

چرا باید ارتباطی را به دلیل برقراری رابطه جنسی با کسی که می‌توانست یک دوست مادام‌العمر فوق‌العاده باشد از بین ببرید؟ مگر اینکه مطمئن باشید که می‌خواهید تا آن سطح برای طولانی‌مدت با او پیش بروید؟ اگر واقعاً تصمیم دارید از طریق روابط جنسی، دوستی و ارتباط خود را حفظ کنید، او به شما علاقه‌مند خواهد شد و زمانی که جذابیت این رابطه جنسی پایان یافت، او را به‌عنوان یک دوست از دست خواهید داد.

و همین است، این‌ها 10 دلیل برای نداشتن رابطه جنسی قبل از ازدواج است. خوشبختانه پس از خواندن این مطالب بهتر متوجه خواهید شد چرا صبر کردن در نداشتن رابطه قبل از ازدواج منطقی است، و دلیل واقعی اینکه مردم برای داشتن رابطه جنسی صبر نمی‌کنند این نیست که به درست بودن آن اعتقادی ندارند، به این دلیل است که کار مشکلی است.

اما اجازه دهید صحبت خود را با این جمله تمام کنم، همه کارهای مهم زندگی سخت هستند. تمرین ورزشی سخت است، رژیم گرفتن سخت است، روی حرف خود ماندن سخت است. من به‌هیچ‌وجه اینجا برای شما موعظه نمی‌کنم. تنها دلیل دانستن کارهایی که انجام می‌دهم این است که من درباره همه چیز اشتباه کرده‌ام.

اما خبر خوب اینجاست، اگر تاکنون نزدیکی قبل از ازدواج داشته‌اید هنوز هم دیر نشده! همه این‌ها هنوز هم مؤثر است. خوشحال می‌شوم شما هم داستان زندگی خود را با ما من در میان بگذارید.

آیا رابطه قبل از ازدواج درست است؟

سلام خسته نباشید ببخشید من دخترم و ۲۲ سالمه من حدود دو ماهی میشه ک با کسی وارد رابطه شدم البته اشنایی هست برا ازدواج قبلا هم ی مدت با هم حرف زدیم ولس بخاطر مخالفت خانوادم ردش کردم از اقواممون میشه خیلی پسره خوبیه ولی ازم درخواست سکس کرده و خیلی هم اصرار داره ک انجام بدیم تازه میگه سکس از جلو منم بهش گفنم ک من همچین کاری رو نمیکنم شاید اصلا باز خانوادم مخالفت کردن و نزاشتن ک من تو رو قبولت کنم ولی میگه تو مال خودمی و میخام با سکس کردن بیشتر ب هم وابسته بشیم واین جور چیزا نمیدونم واقعا قصدش چیه اصلا خیلی اصرار داره ک سکس کنیم میگه تو طرر فکرت قدیمیه وگرنه من ک اصلا برام مهم نیست پرده بکارت داشتن و این داستانا ولی خب واقعا من دوس ندارم ک رابطه داشته باشیم و هر جوریم ک بهش میگم قانع نمیشه میگه چه اشکالی داره وقتی همدیگه رو دوس داریم نیازمون رو بر طرف کنیم ب نظرتون چیکار گنم و این اقا واقعا قصدش ازدواجه یعنی ؟ چون قبلا هم با مامانم راجب من صحبت کرده.

پاسخ مشاور به پرسش ” آیا داشتن رابطه قبل از ازدواج درست است “

می‌فهمم که وقتی یک نفر رو دوست دارید می‌خواهید تمام خودتان را برای رابطه بگذارید و همه چیز را با او تجربه کنید. خیلی طبیعیه که دلتان بخواهد رابطه جنسی را با یکدیگر تجربه کنید؛ اما من کاملاً مخالف رابطه جنسی قبل از ازدواج  هستم که این موضوع هیچ ارتباطی به ارزش‌های مذهبی ندارد و می‌توانید به مقاله رابطه جنسی قبل از ازدواج مراجعه کنید. طبق تحقیقات افرادی که برای به تأخیرانداختن نیاز جنسی خود توانایی بیشتری دارند، شانس بیشتری برای تجربه ازدواج موفق دارند. در واقع بسیاری از افراد، از نیاز جنسی خود به‌عنوان مرهمی برای زخم‌های روحی خود استفاده می‌کنند. عجولانه عمل کردن در این مورد می‌تواند با نداشتن احساس ایمنی روانی در ارتباط باشد. یکی از عوامل مهمی که افراد را به ازدواج ترغیب می‌کند، برقراری رابطه جنسی است. زمانی که دختران به‌وسیله سکس با دوست پسر به‌راحتی با در اختیار گذاشتن خود، این عامل مهم را از بین می‌برند، نباید انتظار داشته باشند که پسران میل و رغبتی به ازدواج داشته باشند. زیرا آن‌ها به یکی از مهم‌ترین اهداف خود یعنی رابطه جنسی به‌راحتی می‌رسند. از طرف دیگر، سن شما برای یک تصمیم قطعی برای ازدواج پایین است و ممکن است به هر علتی از ازدواج با این فرد پشیمان شوید؛ اما به دلیل برقراری رابطه جنسی مجبور به چشم‌پوشی از خیلی از مسائل مهم شوید و انتخاب شما را تحت‌تأثیر قرار دهد؛ علاوه بر این نمی‌توانیم نگاه جامعه را به این‌گونه مسائل نادیده بگیریم؛ چه بخواهیم چه نخواهیم زمانی که مغایر با هنجارهای یک جامعه رفتار کنیم آسیب می‌بینیم و هنوز عدم رابطه جنسی قبل از ازدواج چه درست و چه غلط در جامعه ما ارزش است. به همین خاطر پیشنهاد من این است که به این قضیه به‌صورت بلندمدت نگاه کنید و تبعاتش را در نظر بگیرید. همه ما ممکن است خیلی چیزها دوست داشته باشیم؛ اما آیا ما همواره به خواسته‌هایمان در همان لحظه می‌رسیم؟ گاهی صبر و انجام کاری که دوست داریم در موقعیت بهتر به نفعمان است.

شاید ردکردن درخواست رابطه جنسی برایتان دشوار باشد و حس کنید مورد قضاوت پارتنرتان قرار می‌گیرید؛ اما اگر واقعاً تصمیم او برای این رابطه ازدواج باشد، به نظر و علاقه شما احترام می‌گذارد.

امیدوارم با صبوری و رفتار بالغانه تصمیم درستی را بگیرید.

ممنونم از توجه شما

گلسا بمانیان

کارشناسی ارشد مشاوره خانواده

142 دیدگاه

 1. آیا چرا پسرا ایرانی انقدر دوست دارند رابطه سکسی انجام دهند ؟

  • این موضوع ربطی به پسر ایرانی نداره. یک ارتباط دوستی اگر به درستی هدایت نشه ممکنه مورد سو استفاده قرار بگیره

   • ما ۸ ساله به هم علاقه داشتیم و الان ۳ساله ک با هم درارتباطیم و تصمیم ازدواج داریم. ولی هربار خواستگاری به دلایل پیش پا افتاده عقب افتاد و الان هم بخاطر اوضاع اقتصادی و دانشجو بودن من بلاتکلیفیم. هر دو هم تو بهترین دانشگاهای تهران تحصیل کردیم و درگیر مقدمات برا مهاجرتیم. بعد از سه سال با هم بودن کم کم داریم وارد رابطه جنسی میشیم ولی من همچنان وجدان دردش رو دارم. از طرفی ۳سالی که گذشته واقعا عمق رابطمون رو بیشتر کرده واقعا حس زن و شوهر داریم ولی به خاطر رابطه داشتن حس گناه داریم

   • اره راست گفتی

 2. سلام و وقت بخیر خدمت شما.
  میخواستم بدونم داشتن رابطه ی عاطفی( مثلا دست دادن یا بوسه یا بغل کردن ) قبل از ازدواج از نظر شرعی مشکلی داره.
  یا اینکه گناهی مرتکب میشه؟

 3. سلام. اینکه یکی از پیش شرط های این آقا پسر برای ازدواج با شما برقراری رابطه جنسی است نشان می دهد که ایشان هیچ درکی از ازدواج و تشکیل زندگی مشترک ندارند. حتما در معیارهای ازدواج خود تجدید نظر کنید.

 4. سلام من بیست سالمه و هنوز رابطه جنسی نداشتم , چون واقعا نمیخواستم و وقتم را بیشتر برای علم و یادگیری گذاشتم .
  در حالی که ۸۰ درصد دوستانم این تجربه رو داشتن … حالا نمیدونم منی که تونستم کنترل کنم در اینده فردی رو پیدا خواهم کرد که موفق به کنترل کردن امیال جنسی اش بوده باشه و رابطه ای نداشته باشه یا نه ؟

  • ببینید این که اکثر دوستان شما رابطه جنسی قبل ازدواج داشتند دلیل نمیشه که 80 درصد دختر و پسرها ها نیز تجربه مشابهی داشتند. در ضمن شما نباید ملاک ازدواج خود را بر داشتن یا نداشتن رابطه جنسی طرف مقابل قرار دهید. چون ممکنه حقیقت را به شما نگوید. به عبارتی، هر شخصی ممکنه در گذشته اشتباهاتی مرتکب شده باشد. مهم این است که اکنون چه طرز فکر و نگرشی دارد، چه ارزشها و اعتقادات مشترکی با شما دارد.
   افراد زیادی هستند که مثل شما قادر به کنترل امیال و احساسات خود هستند. افرادی که برای زندگی خود هدف دارند. برای رسیدن به ارزشهای خود در گدشته تلاش کردند.

 5. من کاملا مخالفم
  شما که مطلب می‌نویسی لطفاً مدرک کارشناسی خودتون رو تو سایت چاپ کنید.
  چون مشاوره شما اگر بر اساس تجربه شخصی خودتونه پس لزوماً مشاوره صحیحی نیست و اگر از مراجع مکتب و مقالات علمی و روانشناسی تاییدشده هست لطف کنید مآخذ رو ذکر کنید. چون در حال حاضر سکس قبل از ازدواج در کتب روانشناسی ازدواج شدیداً توصیه میشه.

  شما تو مطلب گفتید که اگر واقعا عاشق هستید ؟ برام جای تعجب داره که شما نمی دونی که مهمترین لازمه ایجاد عشق بین دو جنس مخالف رابطه جنسی هست؟

  • دوست عزیز ، عشق و دوست داشتن یک صدم اهمیت رو برای ازدواج داره. بقیش اخلاقه بقیش پوله. اگه فقط میخای رابطه ی جنسی برقرار کنی، لازم نیست حتما ازدواج کنی. ازدواج خیلی بیشتر از یه رابطه ی جنسیه

  • به نظر من اگه نویسنده حتی یه فرد بیسوادی باشه که قطعا نیست کاملا داره درست میگه و شمایی که داری از رابطه کثیف قبل از ازدواج دفاع میکنی یه مرد هستی که تو رابطه جنسی قبل از ازدواج کمترین آسیب را میبینی و گرنه بی دین ترین افراد هم میدونن رابطه قبل ازدواج برای یه دختر فقط استرس و فشار روانیه و برای پسر فقط سود جویی و تنوع طلبیه
   بیچاره دخترای ساده که گول پسرا رو می خورند

   • قبل هر چیز بگم من حدود چهل سال سن دارم و بهتون اطمینان میدم درباره این موضوع از روی بچگی و یا هوا و هوس و مسخره بازی نظر ندادم. عزیزم من به دین و تعصب شما کاری ندارم. چرا از لفظ کثیف برای رابطه استفاده می‌کنی. شما احتمالاً تو زندگیت کمبود زیاد داشتی و حالا با یه سری توهمات و افکار من درآوردی سعی در عمل به دستورات دینی و مذهبی برای پر کردن خلاء های زندگیت داری تا با این فکر که هرچی سختی تو زندگی کشیدم در عوضش خدا از من راضیه خودت رو گول بزنی. اولا رابطه جنسی از ابتدایی ترین نیازهای انسان هست مثل خوردن و آشامیدن پس کثیف نیست.اگر از داشتن رابطه دفاع کردم به منزله دفاع از سوءاستفاده از رابطه نیست. اتفاقا هم پسرها و هم دخترها باید خیلی زیاد مواظب باشند که ازش سوءاستفاده نشه و البته نکات منفی مثل ریسک ابتلا به بیماریهای مقاربتی و همچنین بارداری ناخواسته را باید در نظر داشت. که خدای نکرده نکات منفی این موضوع می‌تونه در کل زندگی دختر و پسر و حتی خانواده انها تاثیر بدی داشته باشه ولی در کل من معتقدم وجود رابطه قبل ازدواج به داشتن ارتباط صمیمانه تر و ایجاد عشق و درک متقابل زوجین کمک کنه و از احتمال طلاق و جدایی جنسی در آینده نیز کم کنه .

  • اشغال هوس باز

 6. بهش اعتماد نکن دروغ میگه

 7. درسته سکس چیز خوبیه اما بهتره دوران زندگیت رو در گناه سپری نکنی اگه به گناه اعتقاد داری جوری حرف نزن انگار هیچکس از سکس خوشش نمیاد

  • سلام من دخترم ۲۱سالمه ببخشید یک پسره درخواست سکس کردن قبل ازازدواج داده به من اونم از جلو من هم بهش گفتم نه درد داره و اینکه نمی تونم ولی اونم قبول نمی کنه و میگه من عاشقتم و ولت نمی کنم و کاریم با پارگی بعد ازسکس از جلو ندارم چیکار کنم قبول کنم میدونین من از سکس هم کمی از دردش میترسم میشه بگید من چیکار کنم

   • اگه با چنین پسری ادامه بدی هر بلایی سرت بیاد خودت مقصری. سنت کم نیست. عاقل باش دختر. گول حرفای پسرارو نخور. به عنوان یه پسر اینو میگم. موفق باشی

   • سلام خواهر خوبم شما گفتین که ۲۱ سال سن دارین همچین سنی برای دختران که زودتر ار پسر ها به بلوغ میرسن کم نیست شما در این سن باید تشخیص دهید که اگر فردی واقعا قصدش ازدواج با شما باشه خیلی اصرار به رابطه جنسی قبل از ازدواج نمیکنه حتی اگر شهوت جنسی زیادی داشته باشه و صبر میکنه بعد از عقد این کارها رو به طرف مقابل پیشنهاد بده به نظر من این آقایی که درخواست رابطه با شما رو داره ۲ حالت داره ، یا چون پسره نمیدونه که رابطه قبل از ازدواج فقط برای دختران آسیب پذیره یا اصلا قصد ازدواج نداره جدا از این موارد خودت چی فکر میکنی ؟
    چطور کسی که میخواد واقعا ازدواج کنه از دختر میخواد که کاری رو انجام بده که فقط در زمان محرمیت جایز هست ؟

    حواست باشه گول نخور خیلی از دختر ها به این شکل در دام می افتن و بعد از اینکه این کارو انجام دادن میبینن که اون پسر هیچ وقت بعد از رابطه بر نمیگرده .

    موفق باشی

 8. احمقی اگه قبول کنی. ولش کن. شوهر بهتر از این گیرت میاد. توکلت به خدا باشه.

 9. سلام
  من یک دختر ۱۸ساله ام
  قبلا هیچ رابطه جنسی نداشتم
  الان بایکی در ارتباطم
  به قول خودش سکس براش مهم نیست ولی الان ۲ماهه باهم در رابطه ایم از پشت سه بار خواست امتحان کنه من هر سه بار پشتم خون اومد
  از جلو هم تا نصفه کرد داخل من خیلی گریه کردم
  خیلی ناراحتم
  زمانی هم که بهش میگم میگه ما باید کامل باشیم من با دوس دخترای قبل تو رابطع جنسی داشتم
  و این کارم باعث میشه دیگه سمت کسی نرم حس وابستگی بوجود میاد
  من رودم مشکل داره عمل کردم
  ولی هربار میگه من سکس برام مهم نیست
  ولی باز کار خودشو میکنه
  توروخدا یکی بهم بگه چجور بهش بفهمونم یا اصلا بمونم توی این رابطه یا تموم کنم

  • عزیزدلم، میشه مطمئن بود که به اون کسی که بعد از تو سراغش میره هم همینو میگه. بی‌معطلی ارتباطت رو قطع کن و با حفظ سلامت و پاکی خودت، شایسته همسری باش که اون هم خودش رو تا ازدواج پاک نگه داشته.

  • شما که تو این سن داری وا میدی باید نگران آیندت باشی چرا که خیلی از دخترای این سرزمین سر همین رابطه جنسی آیندشون به فنا رفته درسته که خیلیا میگن گذشته طرف دیگه گذشته بعد ازدواج مهمه ولی هنوز خیلی از موارد متاسفانه هنوز تو فرهنگ این جامعه واسه مرد و زن متفاوته رابطه جنسی داشتی طرفم ول کرده رفته حالا واست خواستگار میاد از ترس واکنش طرف و ترس از خانواده جواب رد میدی یا بخاطر رابطه جنسی مجبور به ادامه رابطه میشی ازدواج میکنی شاید همسرت نتونه با این قضیه کنار بیاد ذهنیتش نسبت به تو خراب بشه و …

  • اول از همه درسته که داشتن رابطه وابستگی رو بیشتر میکنه ولی با توجه به سن کم شما و بی توجهی طرف مقابلت به ناراحتی و اذیت شدن شما به احتمال زیاد ایشون به دنبال سوءاستفاده از شما هستند در ضمن اگر فرض کنیم که عاشقت باشه و تو هم عاشقش باشی عشق قبل از بیست و پنج سالگی (قبل سی سالگی در بعضی افراد) را نباید جدی گرفت . چون تا چند سال دیگه با واقعیات زندگیتون مواجه میشوید و بیشتر افکار و اهداف و آرزوها، خواسته ها و حتی سلیقه شما تغییر می‌کنه و میفهمید که عشقتون بچه گانه بوده و احتمالاً جدا می شوید. و معیارهای جدید بر اساس وضع موجود خودتون جایگزین معیارهای رویایی قبلی خواهد شد.

  • این رابطه به جایی نمیرسه.

 10. من ۱۷ سالمه و رابطه داشتم بعد از مدتی با دوست پسرم اتفاق افتاد و برای من خیلی توی زندگیم تاثیر گذاشته و نمیدونم این رابطه به جایی میرسع یا نه خب میخواستم ازتون کمک بگیرم که چجوری بهش بفهمونم برای من خیلی مهمه چون اگه بخوام بعدا ازدواج بکنم حالا با فرد دیگه ای اونوقت باکره که نیستم چطور باهاش دراین مورد حرف بزنم

 11. راستش من 24 سالمه و دوساله که با آقایی در ارتباطم که 38 سالشه ایشون به من توجهی نداره و اکثرا حرفاش حول سکس میچرخه من یه بار به خونه ایشون رفتم که خب یه سکس سطحی داشتیم و هیچ دخولی انجام نشد اما ایشون دوباره منو تحت فشار گزاشته که برم ببینمش منم میترسم یهو غافلگیرم کنه و بکارتم از بین بره توی شهر ما مسئله بکارت قبل از ازدواج خیلی مهمه
  واقعا نمیدونم چیکار کنم از یه طرف لذت بخشه و دلم میخواد برم از طرف دیگه مسئله بکارت رو نمیدونم چیکار کنم و اینکه میدونم این آقا دوستم نداره و با چند نفر دیگه هست

 12. سلام وقت بخیر،ی سوال داشتم خدمتتون…من ۲۷ سالمه و ۵سال تو رابطه ای بودم که متاسفانه سر مسائلی به ازدواج ختم نشد و اینکه ما رابطه کامل داشتیم…میخوام بدونم این موضوع رو باید با فردی که میخوام باهاش آشنا بشم و هدف ازدواجه مطرح کنم؟؟با این موضوع چطور باید برخورد کرد؟؟درسته که یک موضوع کاملا شخصیه و به نظرم به طرف مقابل مربوط نیست…ولی درستش چیه؟؟

  • این ارتباط شما با ازدواج تفاوتی نداشته فقط در دفتر عقد و طلاق ثبت نشده. بنابراین همسر آینده شما این حق را دارد تا در مورد ازدواج سابق شما اطلاع داشته باشد

  • به نظر من لازم نیست تمام مسایل مربوط به قبل از ازدواجتون رو با شوهرتون در میان بگذارید( رابطه جنسی با مردی دیگر ) مخصوصاً که ما مردهای ایرانی قادر به حل و فصل این موضوع در افکار خود نمی باشیم . خانمها توجه کنیید اگر چنین چیزی را مطرح کردید و شوهر روشنفکر و تحصیل کرده و خوب شما بهتون گفت که اوکی اون قبل از آشنایی با من بوده و اشتباهی بوده که دیگه گذشته و فراموشش میکنیم بدون که اولاً شوهرتون واقعاً عاشقانه و خیلی هم آدم خوبیه. شاید به روی شما میاره ولی این فکر مثل یه سوهان تو روح و روان ایشون کشیده میشه و غم بزرگی تو قلبش بوجود میاد.

 13. من دخترم ۲۰ سالمه تا الان رابطه های عاطفی متعدد زیاد داشتم ولی ادمای مناسبی نبودن ب اون شکل ،تا ب خودم اومدم رو عزت نفسم کار کردم بهتر شدم ،ب همین راحتی وارد رابطه جنسی نمیشدم و رد میکردم اما چن وقت پیش از یکی خیلی خوشم اومد بعد اون از اول هی اصرار بیا خونه من هی میپیچوندم بعد هی قسم و ایه ک بیا …من رفتم و باهم حرف زدیم و تا یک ساعت اول همچی خوب بود بعد یهو گیر داد لباستو دربیار ببوسمت و…اول مقاومت کردم ولی وقتی تحریکم کرد هیچ کاری نکردم متاسفانه رابطه مقعدی کشیده شد بعد ک برگشتم تازه فهمیدم چ اشتباهی کردم خیلی حالم بد شد شقاق پیدا کردم چن روز دارو استفاده میکردم..بعد دستمو بریدم گردن درد عصبی گرفتم و…از همه بدتر روحیم خیلی بد شد و از خودم میخواستم فرار کنم شمارمو عوض کردم دیلیت اکانت دادم ک دیگ با اون ادم ارتباط برقرار نکنم ولی الان سه هفته گذشته نمیدونم چجوری خودمو ببخشم و اینم بگم همش فک میکنم اگر این اشتباه و حماقت رو نمیکردم اون پسر ازم خواستگاری میکرد چون موقعیت همچی داشت از خودمم ۵ سال بزرگتر بود….

 14. من در رابطه دوست دختر پسری هستم به مدت دو ماه و طرف مقابلم قضیه رو جدی کرده و میگه که من تورو میخام و هرجور شده ب دستت میارم، دو ماه هم بیشتر نیستیم و خیلی دوسم داره و بهم وابسته شده. از ی طرف هم میگه ک من نمیتونم دوست دخترمو بزارم رو طاقچه و بهش نگاه کنم و رابطه جنسی میخام، من هم میگم بزاریم برای بعد ازدواج و من میترسم بهم نرسیم. ولی اون میگه تو میترسی من ترکت کنم

 15. من۱۵سالمه و اینکه تازگی با یه پسری دوست شدم یک ماه از رابطه گذشته دوست پسرم خودش از خواست که با حجاب و چادوری باشم هرچند که من چاودری نیستم ولی به در خواستش احترام گذاشتم اول که با هم آشنا شدیم من خودم همهش از رابطه سکسی صحبت می کردم خواستم امتحانش کنم اون بخاطر رابطه سکس خواسته دیدم نه خودش گفت من واسه اینجور کار نمخوام من کمی خیالم راحت شدم بعد چند روز پیش بهم گفت اجاز هست بهت از رابطه سکس یاد بدم چون خودم بهش گفته بودم من راجب سکس خیلی زیاد نمیدونم البته دروغ گفتم همه چی راجب سکسی میدونم بعد گذاشتم واسم تو توضیح بده بعد بهم گفته سنیه ها بزرگه یا کوچک من گفتم کوچک بعد خودش گفت آخ من کوچک دوست دارم آخ آخ آخ گفت از سنیه هات عکس بگیر بفرست گفتم الان نمیشیم ما هنوز نا محرم هستیم گفت مگه من عشقت نیستم مگه شوهر آیندت نیستم عکس بده چون قرار گذاشته بودم با ازدوج کنیم البته خودش این پیشنهاد دادم خب من هم خوشم اومد قبول کردم چون همه جوره پایه یه چند روز قهر کرد خودم به بهونه های مختلف خودم پیام میدم بهم میگه برو دیشب دوباره بهش پیام صحبت کردم گفت اگر میخوای برگردی واسم عکس میفرستی من دوستش دارم ولی این کاری که از من خواسته نمیتونم انجام ولی خیلی دوست دارم نمیتونم ولش کنم الان باید چکار کنم عکس بدم یا نه اینو میدونم کار اشتباهی نباید عکس بدم گیج شدم نمیدونم باید چکار شما بگید من چکار کنم لطفا راهنمایی کنی فقط تا شب فرصت فرستادن این عکس دارم خیلی ممنون میشم کمک کنید….????

  • پسری که تو اون سن عکس میخاد برای خود ارضایی و وقتی نمیدی قهر می‌کنه باهات نمیمونه. بمونه هم بعدا سکس میخاد. اینو از منی که سنم ازت بیشتره و تجربه دارم قبول کن گول این حرفارو نخور رابطه رو تموم کن. خودت رو از این فکرا دور کن تا دوباره گرفتار نشی. موفق باشی

  • عکس نده

 16. سلام من باآقایی دوماه اشناشدیم ایشون دوتافرزندپسرداره من مجردم تاحالاازدواجی نداشتم ۳۲سالم هست من خیلی دوستش دارم جوری بهش وابسته شدم دوباررابطه جنسی داشتیم کامل نبوده ایندفعه ارزنده خواستن ازعقب داشته باشن من قبول نکردم میشه منو راهنمایی کنید؟؟؟

 17. سوالی داری از مشاور بپرس
  سلام من تو سن ۱۷ _۱۸ سالگی با چند نفر دوست بودم و با ۳ نفرشونم رابطه داشتم .الان ۲۶ سالمه تقریبا ۵ ساله ک دور اینارو خط کشبدم .و ی زندگی سالم دارم .توی شهر کوچیک زندگی میکنم همش میترسم تا میبینمشون فرار میکنم .همش حس میکنم میرن ابرومو میبرن .تمام خاستگارامو سر همین مسئله دارم رد میکنم .جدیدا ایقد وسواس فکری گرفتم ک همش حس میکنم نکنه ازم عکسی داشته باشن.تمام زندگیم شده ترس .حتی وقتی بیرون میرم حس میکنم همه منو میشناسن .حس میکنم پسرایی ک از قبل باهاشون بودم هنوز ک هنوزه دارن پشت سر من حرف میزنن حتی دو تا از پسرایی ک باهاشون رابطه داشتم ازدواجم کردن و دیگه دنبال دردسر نیستن ولی نمیدونم چرا نمیتونم خودمو ببخشم

  چند وقتی ی نفراومده باهام صحبت کرده واسه ازدواج شدیدا دوسش دارم .و دلم نمیخاس اگر قرار بهم برسیم ی عمر با ترس کنارش باشم و اینو حقش دونستم ک گذشتمو بدونه .من صادقانه بهش گفتم ولی الان بعد گذشت ۶ ماه میگه باید یهم فرصت بدی ک با خودم کنار بیام چون سخته .و هیچ وقت حتی ب رومم نیاورده .بنظر شما چ کاری بهتره انجام بدم .صبر کنم با خودش کنار بیاد یا اینکه اذیتش نکنم و از زندگیش برم بیرون
  ‌‌

 18. من دختر ۱۸ ساله هستم و دوست پسرم ۱۹ساله که از طریق مجازی باهم اشنا شدیم همشهری هستیم دو هفته فقط چت میکردیم و تصویری همدیگه رو میدیدم و خیلی اصرار کرد که بیام محل کارش که منو ببینه و من قبول کردم من دختر حجابی هستم و اولین بار که دیدمش عاشقش شدم و دوباره که رفتم مغازه اش منو بوسید ۶ ماه که شد باهم هستیم بعد ۶ماه بهم گفت میخوام باشما با یه موضوعی حرف بزنم و گفت تو خیلی بهم حس میدی حسم بهت خیلی قویه و گفت بزار بریم بیرون منم قبول کردم برا اولین بار که رفتیم باهم عکس دوتای زدیم منو بغل کرد و بوسید بعد چند هفته بهم گفت من بهت حس دارم باید بهت نزدیک بشم من راضی نشدم و تهدیدم کرد باعکسام منم ترسیدم و قبول کردم با من رابطه جنسی شد و یک سال باهم رابطه جنسی بینمون بود بعد چند ماه کات کردیم و الان برگشتیم به هم الان میگه بیا باهم رابطه جنسی داشته باشیم من کوچیک بودم و کور شدم باهاش رابطه جنسی داشته ام و من خیلی الان پشیمونم ولی نمیدونم چکار کنم نمیخوام از دستم بره من نیتم باهاش ازدواجه من نیت بدی ندارم و الان اومده میگه بزار باهم سکس کنیم و واقعا الان پشیمونم. و اینکه هیچوقت نمیخوام بره ازم چون بدجور عاشقشم و وابستش شدم

 19. من یک سال دو ماه میشه که با آقا پسری تو رابطه هستم ، ایشون قبلا درخواست رابطه جنسی کرده بودن ولی من قبول نکردم و میخواستم بعد از ازدواج باشه . خانواده هامون تقریبا ۷۰ درصد درجریان هستن دوستیِ ما هستن و یکم مخالفت کردن برای ازدواجمون اما مخالفتشون زیاد نبود . ایشون زیاااد از من درخواست رابطه جنسی نمیکرد ولی این مدت یکم بیشتر شد و در نهایت امشب یه موقعیتی پیش اومد که تقریبا به زور بامن رابطه برقرار کردن و بکارتمو از دست دادم. ما خیلی همو دوست داریم و قصدمونم واقعا ازدواجه و از هر لحاظی من ایشونو بررسی کردم و مناسبه اما حسی که الان دارم اینه : عذاب وجدان از اینکه نمیخواستم الان این اتفاق بیفته ، سردرگمی ، ترس از آینده که اگه به هر دلیلی ازدواج نکردیم من چی میشم؟ آبروم چی؟ آیندم چی؟ اگه آزمایش خونمون به هم نخوره چی؟ اگه خانواده ها موافقت نکنن چی؟ اگه من با یکی دیگه ازدواج کنم حالا که بکارتمو از دست دادم چی؟
  این راه باز نشه که فقط بخواد از من سواستفاده کنه ؟‌ من از الان به بعد باید چیکار کنم ؟ میدونم با این اتفاقی که افتاده پس ممکنه هر دفعه بخواد با من رابطه داشته باشه ،چیکار کنم در این زمینه؟ میخوام جوری نشه حالا که به خواستش رسیده ولم کنه بره یه وقت .‌ و اینکه ما هردوتامون ۲۳ سالمون هست ، ایشون هم سرکارن هم وضعیت مالیشون خوبه هم خانوادش با اصالت هستند.

 20. سلام من با یه پسری آشنا شودم که بعد چند ماه جدی شود خانواده ها فهمیدن وقتی کسی نبود میومد خونمون آپارتمانی هستیم کنار هم تا حالا سه بار باهم رتبطه جنسی داشتیم بااین که پرده بکارت دارم اگر بخایم ازدواج کنیم اون میل ها یا شور شوق میپره ??

 21. من با آقایی ۳ ساله دوستم و رابطه دارم و قصدمان ازدواجه حدود ۱ سال ک من بعد سکس حالم بد میشه و جدیدا بعد رابطه از خودم متنفر میشم حتی از طرف مقابل ک عاشقشم متنفر میشم نمیدونم چم شده با این ک آدم گرمی هستم ،همش نگران اینم ک نتونم در آینده نیاز همسرمون برطرف کنم،گاهی وقتا در حال رابطه گریه شدید میکنم

 22. سلام میخام باهاتون صادق باشم وبهتون اعتماد کنم و دوس دارم شما اون حرفی که درسته رو به مم بگید من یه دختر ۱۸ ساله هستم ۵ سال با یه پسری دوستم اول اون عاشقم بود اون آمد سمت من من خیلی ردش کردم اما نرفت به همه گفت منو میخاد و حتی منو به خانواده اش معرفی کرده از بچگی با هم بزرگ شدیم من اوایل رابطه دوسش نداشتم ولی اون همچنان منو دوس داشت با پدرم صبحت کرد اون هم ۱۸ سالشه ولی من کم کم فهمیدم که دوسش دارم همه ی حرفاش رو من تاثیر به من گفت باهم رابطه بریم بهش گفتم نهه خیلی گفتم نه گفتم اگه رابطمون بهم بخوره چی ولی هیچ بهم نخورد رابطه باهم رابطه برقرار گردیم ولی هنوزم با اینکه دوسش دارم باز میترسم از دستش بدم. ولی من واقعا دوسش دارم و اونم خیلی بیشتر ولی باز میترسم خانواده ام راصی نیستن اما هیچکس نمیدونه من زنش هستم خیلی برایم سخت ولی واقعا رفتارش رو من تاثیر دار بیشتر به فکر اونم تا خودم تمام وجودمه یک وابستگی شدید نسبت بهش دارم من واقعا احساساتم واقعی هیچ دروغی در آن نیست

 23. سلام من با یه پسر 20 ساله ای 1سال ونیم هست ک آشنا هستم 4 ماه اول ایشون گفتن ک میان خاستگاری من اما یه فانتزی ای دارن ک دوست دارن قبل ازدواج رابطه جنسی داشته باشن بعدش حتما میان خاستگاری من قبول نکردم اما 1 سال همینجوری پیام میدادن ک قبول کن من 40 ملیون پول کارت پایان خدمت و کارت ملی و همه چیزمو گرو میزارم پیشت ک مطمئن باشی روزی ک رابطه داشتیم من شب میام خاستگاری قسم میخورن میگن نمیدونه چ مرگشه فقد دوست داره قبل ازدواج تجربه منه

  • سلام دوست عزیزبنظرم به این پسراعتمادنکن همچنان روحرفت مصمم بمون چراکه اگه پسره توروواقعابخوادمیادسمتت رابطه جنسی قبل ازازدواج اشتباه ویه بهونه س

 24. من دوس پسری دارم که خانواده ام از رفت و امدمون با خبر هستن و هر روز هم میبینیم و پیش هم هستید. محارم 90درصد داریم ولی مگه چیکار کنم رابطه جنسی میخوام پولم نداریم که ازدواج کنیم. فعلا.؟

  • به نظرم به هیچ عنوان رابطه قبل ازدواج نه صلاحه و نه اخلاقی. اونی که تو رو دوست داره پا روی حریمت نمیذاره و از تو مراقبت می کنه. حالا این چیه که طرف نتونه خودش رو کنترول کنه؟ این همه سال تو رو نداشت این چند صباح هم روش. دوم اینکه مگه همه هدف ازدواج به رابطه جنسی متمرکز که تا یک آشنایی میاد وسط همه سریع می رن سراغش؟ کسی که اینطور بدون هیچ تعهدی چنین تقاضایی می کنه مشخصه چند می ارزه شخصیّتش. این طرز نگاه ربطی به اعتقاد مذهبی نداره. هستن مرد هایی که مذهبی نیستن ولی احترام میذارن به دختری که براشون خاصه و قلبا تصمیم دارن باهاش زندگی کنن عین طلا جواهرات ازش مراقبت می کنن یعنی چی؟ به خودشون اجازه نمیدن یک همچین پیشنهادی زشت بدن….

 25. من دخترم 20 سالمه نامزدم همسن خودمه ایشون دبیری زیست میخونن ومن رشته کامپیوتر: واقعاشدید سردرگمم الان من و نامزدم چهار سال باهمیم خانواده ها میدونن البته محرم نیستیم باهم خیلی خوب بودیم خانواده ها اول قبول داشتن بعد بخاطر اصالت و وضعیت مالی مخالفت کردن باز خانواده من بخاطر من که اینقدر این شخص رو دوست داشتم الان راضی هستن ولی توقع دارن که خونه و وسایل و طلا وماشین نامزدم داشته باشه .الان نامزدم یچیزی از من میخواد که قبلا نمیخواست ازم رابطه جنسی میخواد ولی من میگم تا عقد صبر کنه. اما اون میگه تو منو درک نمیکنی حالم خوب نیست خیلی فشار رومه و الان شرایط عقد نداریم بخاطر وضعیت مالی هردفعه بحثمون میشه رو این موضوع و حال هر دومون بد میشه هم من اونو خیلی دوست دارم هم اون منو ولی این مسله جنسی خیلی داره اسیب میزنه کمتر بهم داره محبت میکنه شبا حالش بدتر میشه و بحثمون میشه و میره. ناراحت میشه ،من بهش میگم تو اگه نمیتونی صبر کنی میتونی این رابطه رو تموم کنی خیلی عصبانی میشه واصلا حاضر نیست که رابطه رو تموم کنه ولی وقتی میبینه من ناراحت میشم تصمیم میگیره دیگه راجبش حرف نزنه اما دوباره میزنه هم خودش ناراحته از این وضع هم من.

 26. رابطه ای هست که خانواده ها در جریانن،و به قصد ازدواج و آشنایی صورت گرفته میخوام بدونم چطور میتونم منصرفشون کنم از اینکار و چطور برخورد کنم؟ سلام وقت بخیر چطور میتوان دوست پسر که قصدش ازدواجه از رابطه جنسی پیش از ازدواج منع کرد؟ چطور برخورد کنیم چه بگوییم؟

 27. من الان احساس خوبی با طرف مقابلم دارم و خیلی ارتباط خوبی داریم و به این فکر میکنم که رابطمون رو باهم نزدیک تر کنیم چون من میترسم برای ازدواج یا ارتباطمون در آینده مشکلی بوجود بیاد.به نظرتون بهتره چه تصمیمی بگیرم چون یکم هم خجالت میکشم و اولین رابطه هستش.

  • تجربه نشان داده بسیاری از مردان پس از رابطه جنسی به مرور سرد میشن و زنان را ترک می کنند. بنابراین حفظ رابطه عاشقانه و تبدیل دوستی به ازدواج از طریق برقراری رابطه جنسی یک توهم است.

 28. سلام ممنون از وقتی که میذارین. من ۳۰ ساله، با مدرک کارشناسی ارشد و شاغل هستم و مدت ۶ ماهه که با آقایی ۳۰ ساله که ایشون هم مدرک کارشناسی ارشد دارن و شاغل هستن، تو رابطه دوستی و آشنایی قبل از ازدواج هستیم. ایشون قبلا ۵ سال پیش، یک بار ازدواج کردن و بعد از ۱ سال از همسرشان جدا شدن. ایشون علاقه و شور و شوق زیادی نشون دادن اما همیشه از من خواستن که از نظر جنسی باهاشون گرم تر برخورد کنم.

  • بعد از ازدواج فرصت کافی برای برقراری رابطه جنسی هست. اما اگر در انتخاب همسر درست تصمیم نگیرید و احساس عمل کنید، بعد از ازدواج ممکنه پشیمان بشید و تا آخر عمر ممکنه رابطه زناشویی خوبی رو در کنار هم تجربه نکنید.

 29. چن سالی هست که با یکی تو رابطم و الان درخواست رابطه داره و نمدونم چکار کنم نمتونم بزارم بره و میخام رابطمون ادامه داشته باشه اینکه میدونم قراره رابطه به ازدواج ختم بشه و میترسم اگه قبول کنم بگه دختر خوبی نیسم از ازدواج منصرف بشه اگه قبول نکنم رابطمون از هم میپاشه چکار کنم؟

 30. سلام پسری که میاد خاستگاری بعد همون دوره اشنایی میگن باید یه محرمیت بخونیم که رابطه جنسی برقرار کنیم ایا خوبه یابد

 31. من ۳۰ سالمه و شخص مقابلم ۳۰ و اینکه ایشون رشته دندون و من گرافیک، چند روزی باهم صحبت کردیم یک بار هم تو ۱۴ روز باهم ملاقات کردیم حدودا۴۰ دقیقه، و ایشون گفتن آشنا بشیم و ببینیم چی پیش میاد و اینکه باهم اوکی میتونیم بشیم ینی از اخلاق و خصوصیات هم خوشمون میاد یا نه، من خیلی اصرار میکردم که هدف شما چیه و میگفتن که خب اول آشنا بشیم و پیش بریم البته منطقی هم بود، و اینکه سر مسائل جنسی یکم اختلاف نظر داشتیم که من کاملا مخالفم قبل ازدواج و بهم میگفتن که من دارم گرو کشی میکنم البته گفتن که اصلا اصراری ندارن رو این موضوع و خلاصه چون تایم امتحاناتشون بود نشد حضوری هم ببینیم و صحبت کنیم تا همو متوجه کنیم و این شد ک کات کردیم و امروز ایشون پیام دادن بهم مجدد.البته اینم بگم بنده از لحاظ ظاهری خوبم و این اقا هم راستش ازشون بدم نیومد چون کلا باهیچ پسری در ارتباط نبودم، و کلا یکم سخت گیرم، ظاهرشون به دلم نشست واقعا خیلی عادی هستن، خلاصه نمیدونم باید چه تصمیمی بگیرم

  • دوست عزیز به تصمیم شما برای عبور نکردن از ارزشها و اعتقاداتتون تبریک میگم. متاسفانه بسیاری از دختران فریب مدرک یا موقعیت شغلی یک پزشک هوسباز را می خوردند و مورد سو استفاده عاطفی یا جنسی قرار می گیرند. خیلی از دختران وقتی به خاطر مخالفت با داشتن رابطه جنسی قبل ازدواج از طرف مقابل طرد میشن، احساس شک و تردید می کنند. شما هرگز نباید به خاطر تصمیم درستی که گرفتید احساس پشیمانی کنید. پزشک فقط یک شغل است و ما نباید به شغل افراد ازدواج کنیم. بلکه باید با شخصیت، ارزشها و نگرش فرد ازدواج کنیم. صدها بار هم به خاطر مخالفت رابطه جنسی از طرف مقابل طرد شدید هرگز تسلیم نشید و بر روی ارزشها و حد و مرزهاتون باقی بمانید. قطعا کسی که شما رو به خاطر خودتون دوست داشته باشه هرگز شما رو به خاطر این موضوع طرد نمی کنه.

 32. سلام من چند وقتی هستش که با یه پسری دوستم و خیلی دوسش دارم و اونم میگه که منو دوست داره قبلا با سکس قبل ازدواج مخالف بود ولی حالا میگه ادم باید قبل ازدواج عشق و حال کنه و چشم و دل سیر باشه تا خیانت نکنه و به من پیشنهاد سکس داده و گفته اگه من باهاش سکس نکنم با کسه دیگه ای این کار رو میکنه که در اینده به من خیانت نکنه پدر این پسر به مادرش خیانت کرده و اون میگه خیانت تو ارث شون هستش و مجبوریم این کار رو بکنیم تا به قول خودش بلایی که سر مادرش اومده سر من نیاد ب نظر شما من باید قبول کنم؟

  • مطالعات در مورد روانشناسی رابطه قبل ازدواج نشان داده است که، بهترین رابطه جنسی، رابطه جنسی زن و شوهری است که با یکدیگر سوگند عشق و امنیت یاد کرده‌ اند نه رابطه جنسی قبل از ازدواج که معلوم نیست به کجا ختم خواهد شد!

 33. قبول نکن میخواد ازت سواستفاده کنه

 34. سلام من ۴ ماه پیش در سی سالگی بهم تجاوز شد و بکارتمو از دست دادم. من چطوری انتقام بگیرم؟ من چیز بررگیو از دست دادم تو فرهنگ ما ساده نبوده. پلن خونه ریخت و مشروب داد و …و من چطوری انتقام بگیرم یه مرد ۴۰ ساله زد یکارتمو. از اونورم یه پسری هست دوسش داشتم برا اینکه حس همدردی بگیرم ازش بهش گفتم بهم تجاوز شده. راستش ناامید شدم علاقش کم شد ازم . گفت پس تنگ بازی دراوردی ففط با من نکردی. پسره میگفت من میخاستم بگیرمت احمق. من دنیاتو بهشت میکردم. فقط سکس خوب ازت میخاستم دوبار بهت فرصت دادم ولی رفتی بجای دیگه با یه ۴۰ ساله بکارتتو زد تو یه دروغگویی

  • سلام دوست عزیز رابطه سکس قبل تعهد و ازدواج به هیچ عنوان توصیه نمیشه،چون حس اعتماد از بین میره .اولا خیلی باید هواستون میبود که بکارت تون از بین نره و در آن محیط قرار نمی گرفتید ثانیا صحبت از فرهنگ کردید اگر شکایت کنید آیا فرهنگ خانواده و اطرافیان شما را پذیرش خواهند کرد؟ اگر با این مسئله مشکلی ندارید می توانید شکایت کنید و قطعا برای شخصی که اقدام ب اینکار کرده مجازات سنگینی خواهد داشت ولی خودتان باید تصمیم بگیرید چون پروسه سنگینی داره .کاریه که شده خودتان را سرزنش نکنید .صحبت در این مورد با شخصی که در ارتباط بودید صلاح نبود

 35. سلام من با دوست پسرم حدود یکسال با هم بودیم و سه هفته پیش سکس داشتیم بعدش که خون اومد ترسید و گفت بریم دکتر بدوزه شاید من زنده نبودم چون ناراحتی قلب دارم شاید خانوادم موافق نبودن و هر چیزی نشد با هم باشیم… بعد گفت مهریه یک سکه بیشتر قبول ندارم بهش گفتم هرچیزی داشتیم تقسیم کنیم اگه خواستیم جدا بشیم قبول نکرد و بهم گفت که مامانش میبره دکتر برای پرده بعد از عقد اینها را قبلش بهم نگفته بود و گفت خط قرمزم خانوادم هستن دوست ندارم وقتی بیان خونه بهم بگی نیان حوصلشون رو ندارم اینجوری بگی از چشمم می افتی و منم تماسهاش رو اون روز جواب ندادم میگفت بیا ببینمت صحبت کنیم نرفتم و بعدش گوشیمو خاموش کردم همون عصر یک تماس داشته وقتی خاموش بودم دیگه از فرداش اونم غیب شد. ولی متاسفانه الان که سه هفته گذشته بیرون یه مرد خیلی شبیهش دیدم ولی اون نبود صداش هم فرق داشت. دلم تنگ شد گرچه این رفتارش بی احترامی بود بهم .این رابطه ی اولم بود که با کسی بیرون رفتم و 27 سالم هست اون هم 35 .

  • سلام عزیزم یعنی الان این اقا پرده بکارت تو رو زده و شما هیچ نگفتی؟ببین شرایط یک پسر قبل از اقدام به سکس و بعد سکس فرق داره شما عزیز من نباید اجازه همچین کاری رو میدادی ولی الان که تصمیم احساسی گرفتی و انجام دادی باید اجبار میکردی که برا ترمیم بری .هیچ وقت عزیز من در حین آشنایی اقدام به سکس نکنید فقط در قالب تعهد ببین این آقا به دنبال راه فرار بوده بیماری قلبی الان مدرنترین درمانها رو داره یعنی چی من مردم؟ یعنی چی مامانم می‌بره دکتر ؟کارشو انجام داده آقا دنبال راه حل میگشت چرا قبلش به این موارد فکر نکرد

 36. سلام من ۴سال هست با پسری دوستم میگه قصدش ازدواج هست ولی هیچ اقدامی نکرده متاسفانه رابطه هم داشتیم وقتی تقاضا رابطه میکنه و من شرایط ندا م خیلی بحثمون میشه وقتی از ازدواج حرف میزنم بحثو عوض میکنه ولی خیلی حساس هست به رابطه جنسی بنظرتون چیکار کنم خیلی هم دوسش دارم ولی خستم کرده

 37. دوست من ی پسر ۲۳ ساله هستش که ۲ سال با دختری دوست بود. خانواده هاشون کاملا در جریان بودن و ازدواجشون قطعی شده بود و داشتن تاریخ عقد مشخص میکردن. چون همه چیز تقریبا قطعی بوده، این دوست من گویا اواخر حماقت کرده و با این دختر که باکره هم بوده سکس انجام میده. البته با رضایت خود دختر بوده. و گویا دختره پنهانی کل شو فیلم گرفته. از شانس اینا به مشکل برمیخورن و این وصلت صورت نمیگیره. ۶ ماه گذشته و حالا یهویی دختره پیداش شده و این فیلم رو رو کرده و دوستم رو تهدید میکنه ک اگر برنگردی ابروتو میبرم. دوستم الان تو مرز سکته کردنه. خواهش میکنم ی راهی پیشنهاد بدین. خانواده دوستم اگر بفهمن چنین کاری کرده زنده‌اش نمیزارن

 38. آیا نداشتن رابطه جنسی قبل از ازدواج با فرد مورد نظر ممکنه باعث مشکل بشه بعد از ازدواج؟یکی اینکه حس میکنم اکثریت دوست دارن قبل ازدواج با فرد مورد نظر سکس رو تجربه کنن تا ببینن با هم مشکلی از این نظر نداشته باشن.و اینکه خودم هم شک دارم که آیا باید قبل از ازدواج این رو تجربه بکنم با فرد مورد نظر یا نه؟ یعنی از نظر علمی و روانشناسی واقعا نمیدونم کدومش درسته. برای این صحبتتون منبع موثق یا مقاله ای دارید؟ جوری که به نظر میرسه این شکلیه که اکثرا ایرانی ها به این دلیل طلاق میگیرن که قبل از ازدواج وارد این مسائل نشدن و بعدش میفهمن که با هم تو این زمینه مشکل دارن

  • دوست عزیز همانطور که در مقاله توضیح دادیم، داشتن رابطه جنسی قبل ازدواج وابستگی عاطفی ایجاد می کنه. این وابستگی باعث میشه دختر یا پسر بدون شناخت و آگهی نسبت به طرف مقابل تصمیم احساسی بگیره و ازدواج کنه. طلبق مصاحبه های صورت گرفته، دلیل آمار بالای طلاق ازدواج از طروی احساس است. با توجه به مشکلات فراوان زندگی مشترک، اگر زوج با هم تفاهم نداشته باشند پس از مدتی بعد از ازدواج احساس پشیمانی می کنند.

 39. چرا پسران به دروغ میگن ازدواج در اوایل آشنایی و دنبال رابطه جنسی هستن دنبال دوستی و رابطه حرام هستن چکار کنم فریب خورده ام خانوادم میگن به هیچ پسری باور نکن

 40. من یه دوست دختر دارم قصدمم جدیه الان ۵ساله باهیمیم تقریبا خانواده هامونم در جریان هستن من شهوتم واقعا زیاده نمیتونم تحمل کنم به دلیلایی نمیتونیم ازدواج کنیم تا یک سال دیگه حالا ازش رابطه میخام ولی اون میگه نه بعد عقد دلیلشم اینه که میخاد خونه خودمون باشیم

 41. با یه آقایی به قصد ازدواج دارم آشنا میشم شرایطشون فعلا واسه ازدواج آماده نیست و بازه زمانی 2 ساله نیازه که شرایطشون واسه خواستگاری اومدن آماده بشه ایشون از من میخوان که به خونشون رفت و آمد کنم و میگن تا ازدواج باید یه کن رابطمون صمیمی تر بشه من کلا با رابطه جنسی تو دوران دوستی به شدت مخالفم و سر عقیدمم هستم ایشون اما به من میگن که بهشون اعتماد ندارم و عقیدم خیلی منسوخ شده

  • سکس در رابطه همیشه عمل بزرگی برای اتمام رابطه‌هاست. چون ساختار روانی مرد جوریه که بعد از ارضای نیاز جنسی، تمایلش برای ادامه دادن به رابطه کم میشه. مگر برای همون تکرار ارضای جنسی. و اینکه کسی که در رابطه سریع درخواست رابطه جنسی میکنه خودش گواه بر اینه که چنین شخصی فرد سالمی برای ارتباط نیست. بلاخره تفاوت فرهنگی و ارزش‌های جمعی هر جامعه‌ای رو هم باید در نظر گرفت که در ذهنیت آدم‌ها بی‌تاثیر نیست.

 42. من دختری۳۲ساله هستم که شاغلم و حدود دوسالی هست با اقایی اشنا شدم و اومدن خاستگاریم که الان هم تغیرات رفتاری داره هم اکنون خانوادم به این وصلت راضی نیستن مشکل اصلیمم اینه که متاسفانه من بکارتمو با ایشون از دست دادم و الان نمیدونم باید چیکار‌کنم؟درسته خودمم بخاطر همین موضوع بشدت خودمو سرزنش میکنم و بین جهنم و برزخ گیر کردم از یه طرف تغییر رفتار دوست پسرمو میبینم که اذیتم میکنه ازیه طرفم خانوادم راضی نیستن من این وسط باید چیکار کنم. البته لازمه بگم که من در طول رابطه بدلیل از دست دادن بکارتم خیلی وقتا در مورد خیلی از مسایل از ترس اینکه مشکلی‌پیش نیاد کوتاه میومدم و ایشون اطمینان کامل ازاینکه ایشون رو ترک نمیکنم رو دارند برای همین الان بدتراز قبل شدن.ایشون شخصی بودن که بینهایت بمن ابراز علاقه میکردن ادم کاملا ارومی بودن و از هر لحاظی روحی‌معنوی و مادی منو ساپورت میکردن ادم روشن فکری بودن اماالان متاسفانه به ادم تندخو و بدرفتار و خشن و بددلی تبدیل شدن. الان واقعا اعتماد بنفسم سرزنده بودنم اینکه بدون ترس و استرس بخوام حرف بزنم را ازدست دادم تو هر دعوایی بحثی هم که پیش میاد اینقدر داد میزنن که مدام من سکوت میکنم و مدام من مقصر تلقی میشم دوست دارم که واقعا رابطه تموم بشه اما بخاطر بکارتم نمیتونم تصمیم درست بگیرم من در شهری زندگی میکنم که این موضوع بینهایت مهمه

 43. میخواسم بگم من با پسری حدود یک سال و خورده ای دوست بودم بعد با هم وارد رابطه شدیم افراد نزدیک خانواده در جریان دوستی ما هستن این فرد قصد ازدواج دارد و خیلی هم جدیه و همدیگه رو واقعا دوست داریم . میخواسم بپرسم اگ ما رابطه جنسی با هم داشته باشیم طوری ک جفتمون راضی باشیم و بدونیم ک قراره با هم ازدواج کنیم مشکل شرعی داره؟

 44. من با دختری آشنا شدم چند ماهی هست که باهمیم قصدم ازدواجه چند روزی هم میشه که خواستگاری رفتم چند بار هم رابطه داشتیم ولی در حد لب و مالش ولی دیروز که پیشم بود گفت ما دیگه مال همیم چرا رابطه نداشته باشیم که تو پرده داری نمیشه بعد گفت اشکال نداره از پشت انجام بدیم بعد از این حرفش ذهنم خیلی درگیر شد که حتما قبلا رابطه داشته

 45. تقریبا یک ماهه که با پسری آشنا شدم، یک سری خط قرمز برای هم تعیین کردیم و قبول کردیم، الان اومده میگه یه فکری راجع به خط قرمزات بکن من حوصلم نمیکشه با اینکه حرف زده بودیم راجع بهش، نمیدونم چیکار کنم. من 27ایشون25.رابطه جنسی، من مخالف داشتن رابطه جنسی قبل ازدواجم ایشونم قبول کرده بود کفت نظرت برام محترم امشب این حرفو بهم زد 360درجه تغییر داده حرفاشو نمیگم پسر بدیه خیلی پسر مؤدب متشخصیه یک بار بیرون کافه هم رفتیم ادم بدی نبود ولی امروز حرفاش عجیب بود

 46. دختر ۲۲ سال با پسری ۳ سال دوست بودیم پسر خوبیه اهل کار توی این سال همه کار برای بدست اوردن توجه من و عشقم انجام داده امسال با خانوادش اومدن خواستگاری و من چون درس میخونم هنوز جواب ندادم بهش ولی ما دوستیم و خانواده هامون در جریان ویکباری که اومدن و اشنا شدن خانواده ها موافق بودن ماهی یبار هم همو میبینیم چون اون شهرستان دیگه ای هس حالا اون چند وقتیه که اصرار به رابطه جنسی داره و میل جنسیش بالاس میخواستم بدونم راه حل شما برای ما چیه؟؟؟

  • انجام نده تت ازدواج رسنی بشه به خدا برای همه ما مشکل میشه این رابطه مخصوصا باعث سکوت دختر گرفتن فیلم و بی آبرویی حالا بیا درستش کن من کاری به آدم مذهبیاندارم ولی واقعا فقط رابطه بعد از ازدواج

 47. سلام من 21 سالمه و دوست پسرم 24 سالشه. دوس پسرم بعد از یک سال رابطه جنسی میخواد تا الان دقیقا اشاره نکرده ک رابطه میخواد ولی حس میکنم خیلی فشار روشه و گرایش پیدا کرده نسبت بهم خانواده هامون در جریان ارتباطمون هستن ولی اینکه با هم ازدواج بتونیم کنیم پنجاه پنجاه هست یکسری مخالفت هایی درش دخیل میشه احتمالا. باید چیکار کنم رابطه داشته باشم یا چی .

 48. بنظرتون پسری ک دوست داشته باشه و باهات رابطه داشته باشه بنظرتون زده میشه؟اینکه مثلن اولای رابطه دوست داشه باشه بد جدا شده باشن بد باهم رابطه داشته باشن و بدچن‌وقت بازم باهم رابطه برقرار کنن. بنظرتون همیچین چیزی هست ک پسر بخاد وابسته بشه ؟

 49. من ۲۵ سالمه و دانشجو هستم خانواده مذهبی دارم و شهر دیگه ای درس میخونم ، سه سال هست که با یکی از همکلاسی های اقام در ارتباطیم و قصدمون ازدواج بوده و خانوادم تقریبا در جریان بودن، اما الان به دلایلی جدا شدیم چون فهمیدیم که به درد هم نمیخوریم و متاسفانه اوایل اشناییمون چندین بار رابطه انال با ایشون داشتم که بعدش پشیمون شدم و دیگ رابطه اینطوری نداشتیم و الان واقعا بخاطر اون چند بار واقعا پشیمون و ناراحتم و مشکل و دغدغه فکری اصلی که الان دارم این هست که در اینده باید تمام جزییات رابطه قبلیم( مخصوصا رابطه جنسی)‌ با فردی که میخام ازدواج کنم باید درمیون بذارم ایا؟

 50. من الان تقريبا يك ماه و نيم هست كه با يه اقايي وارد رابطه شدم ،،از قبل هيچ شناختي ازشون نداشتم و وقتي وارد رابطه شديم خيلي سريع بعد از يك هفته با هم سكس داشتيم و همه چيز هم خيلي عالي و خوب پيش ميره خيلي پسر مودب با احساسي هست و من خيلي حس خوب ميگيرم ازش ،،البته اينو هم بگم كه هر دومون از يك رابطه طولاني بيرون اومديم ،رابطه ي من كه خيلي سمي و پر خيانت بوده و رابطه اون اقا هم فكر كنم بخاطر ختم نشدن به ازدواج تمام شده،،بعد از دو هفته رابطه كه قرار بود براي تعطيلات عيد برگرديم ايران قبل از پرواز به من گفت كه بخاطر تفاوت نگرش و فرهنگي نميتونيم اينده اي با هم داشته باشيم و تصميم با خودته من دوست دارم و دلم ميخاد باهات باشم اما بخاطر خانواده مذهبي و نوع تفكر خودم امكان ازدواج نيست و اين حق رو به تو ميدم كه تو تصميم بگيري..بعداز تعطيلات عيد برگشتيم و رابطمون تا الان ادامه دار شده خيلي عاشقانه تر و پر احساس تر ولي نميدونم بايد چيكار كنم؟امكانش هست كه اين اقا نظرش عوض شه ؟من بايد چي بگم؟كات كنم يا بمونم؟ كلا گيجم از يه طرف خيلي ازش خوشم اومده و خيلي حس خوب بهم ميده هم از لحاظ احساسي هم عقايدش و رفتارش،از يك طرف هم ميبينم سليقش واسه همسر ايندش با الان من خيلي متفاوته ،من ميتونم اون تغييرات ظاهري رو داشته باشم اما چطور ميشه تفكرات چنين ادمي رو تغيير داد؟چيكار كنم؟امروز هم بهش گفتم من نمیتونم ادامه بدم چون دارم وابسته میشم و تهش هم اونی که اسیب میبینه منم،خیلی ناراحت شد و گفت به تصمیمت احترام میزارم اما کاش اجازه داده بودی حضوری صحبت کنیم

 51. یه مشاوره ازتون میخواستم در مورد اینکه من با آقایی آشنا شدم برای ازدواج واسشون بعد از یبار ملاقات حضوری و با پیام دادن تلفنی که در ارتباطیم ،نیاز جنسشون بیان کردن. وازم می‌خوان که یبار براشون انجام بدم نیازشون برآورده بشه در حد معمولی نه رابطه زناشویی. من واقعا نمیتونم تا قبل از ازدواجم انجام بدم میخواستم بپرسم چکاری باید انجام بدم؟ یهشونم که گفتم ناراحت شدن

 52. من با پسری ب مدت 2 ماه هست که در رابطه هستم و همه چیز خیلی عالی پیش میرفت و ویژگی های اخلاقیش دلیل اصلی من برای انتخابش بود. اون طبق گفته های خودش به قصد ازدواج وارد رابطه شده اما شرایطش برای ازدواج مناسب نیست و از من خواسته کنارش باشم تا با هم زندگیمونو بسازیم. منو به تمام دوستانش معرفی کرده.خانواده من براش مهمه و از اینکه من اونو به خانوادم معرفی کردم اصلا نترسید و استقبال هم کرد. حالا الان از من توقع داره ک به مسائل جنسی بیشتر اهمیت بدم با وجود اینکه میدونه من اصلا دوست ندارم قبل ازدواج خیلی چیزهارو تجربه کنم و گفته بود هر چی من بخوام قبوله و صبر میکنه اما بنظر الان وقتی رد میکنم درخواستش رو رفتارش سرد میشه

 53. من یه دختر ۲۶ ساله هستم.حدود چهار ساله تو یه رابطه بی هدف بودم .البته هدف من ازدواج بود ولی بخاطر اینکه دختر کاملن احساسی بودم نمی‌تونستم درک کنم که ازش جدا بشم بخاطر همین هر جور شده این رابطه رو نگهداشتم ولی الان که سنم بالا تر رفته با ناراحتی خانوادم مواجه شدم که چرا ازدواج نمیکنم چون خواستگار زیاد دارم و همش و دارم رد میکنم .با کسی ام که تو رابطه هرچی بهش میگم بیا خواستگاری مشکلات خودش و بیان می‌کنه میگه من فعلن نمیتونم بیام خواستگاری. قبل این رابطه ام من یه شکست عشقی بدی داشتم که رابطه جنسی ام توش بود بخاطر همین باکره نیستم این مسئله ام باعث شده که نتونم به خودم اجازه بدم بخاستگارام جواب مثبت بدم ،کلن تو دو راهی بدی گیر کردم

 54. من چن ساله باپسری دوستم باهمم رابطه جنسی داریم امانمیدونم دوسم داره یان امااون حتی احساسشوتاحالانمیگه ممکنه سکس علاقه بوجودبیاره

  • ببین دوست عزیز طبق تجارب ما قبل ازدواج رابطه سکس پیشنهاد نمیشه میدونی چرا اگر هم به ازدواج ختم شه پایه های اعتماد سست هست. اگر تو همچین موقعیتی قرار گرفتی که فرد مقابل یعنی پارتنرت بهت گفت یا باید رابطه جنسی داشته باشیم یا دیگه این رابطه رو نمیخواد و تموم میکنه،تصمیم گیری با خودته شما بر اساس ارزش هات و شخصیتت و عزت نفسی که برای خودت قائل هستی میتونی تصمیم بگیری که به تقاضای جنسی او جواب مثبت بدی یا اینکه این رابطه را تمام کنی اما اینو در نظر داشته باش شخصی که چنین حرفی میزنه و تو رو بخاطر بدنت میخواد بخاطر سکس میخواد هدفش از رابطه و آشنایی با تو رابطه جنسی هست و نباید فکر کنی که با این کار میتونی به خودت وابستش کنی چون هرلحظه امکانش هست رابطه رو ترک کنه؛ پس آگاهانه تصمیم بگیر و مسئولیت انتخابت رو بپذیر…

  • ممکنه براش هم تکراری بشی اصلا نزدیک نشو اصلا اصلا اصلا

 55. سلام وقت بخیر بنده از ۱۷ سالگی با یه آقا پسری رابطه داشتم ک اصلا از هیچ نظری بهم نمیومدیم و ایشون با بنده خیلی تفاوت داشتن اما من چون ی تایمی از زندگیمو تنها بودم و نیاز داشتم با ایشون دوست شدم و از ۱۷ سالگی تا ۲۲ سالگی با ایشون رابطه داشتم و تو این چند سال برای اینکه ایشونو از دست ندم حتی با اینکه دوست نداشتم رابطه داشته باشیم ولی با ایشون از عقب رابطه جنسی داشتم و فکر میکردم قراره پایان رابطه ما با ازدواج باشه ولی چند وقتی بود ک ایشون ب من میگفتن ک ما مناسب هم نیستیم و خب دو ماه پیش ما از هم جدا شدیم به این صورت ک توی فضای مجازی از هم جدا شدیم و همو ندیدیم ولی من تحت تاثیر احساسات زیاد دوباره به ایشون پیام دادم و ازشون خواستم ک بهم برگردیم ولی ایشون اولش رد کردن و در آخر با التماس های من دوباره چند روزی هست ک با هم حرف می‌زنیم راستس من تو این چند روز فهمیدم ک ما هرچقدر تلاش کنیم نمیتونیم به هم برسیم حتی وقتی و همو اینقدر دوست داریم و این جدا شدن از رابطه وقتی ما همو دوست داریم واقعا سخته. من واقعا نمیدونم باید چیکار کنم و به کمک شما نیاز دارم ممنون میشم بهم کمک کنید

 56. وقت بخیرپسری در گذشته پرده منو ازم گرفت و باهام ازدواج کرد زندگیمون روال نیست و مدتی پیش من با کسیکه دوسش داشتم در گذشته تماس داشتیم اما در حد تعریف از زندگیمون نه عشق ورزی همسرم میخاد پرینت بگیره کلا مهریه به من تعلق میگیره؟؟؟سر تجاوزش میتونم کاری الان بکنم؟ومنتظر هستم خودش درخواست طلاق بده اصلا چی کنم کلا حامی و وضعیت مالی هم ندارم درست

 57. ما۷ماهه هموشناختیم قصد ازدواج داریم و احساس رابطه خیلی داریم ی بار از مقعد رابطه داشتیم سه ماه پیش ولی بازم میخوایم رابطه داشته باشیم از جلو نه ولی از مقعد میخوایم بازم رابطه داشته باشیم

 58. بنده حدود 1 سال هست که با دختر خانومی اشنا شدم ولی حدود 1 هفته هست که مطلع شدم این خانوم قبل ازدواج رابطه جنسی داشته یعنی خودش بهم گفت و از اون طرف من این خانوم خیلی دوست دارم و واقعا حس میکنم باهاش راحتم و میتونم خوشبخت بشم ولی از طرفی خانواده من مذهبی هستن و من خودم هم رابطه جنسی نداشتم برای همین دو به شک شدم و ذهنم این روز ها به شدت درگیره و هعی فکر میکنم که باید رابطم تموم کنم و سراغ فرد جدیدی بگردم ولی بازم از اون طرف این خانوم دوست دارم میشه لطفا یکی راهنماییم کنه که من چه کاری باید انجام بدم ؟

 59. سلام وقتتون بخیر من ۳۷ سالمه چندسال با یه پسری ارتباط عاطفی داشتم یعنی تو این چندسال اون همش بهم خانواده ام روی من تاثیر دارن و تو زندگیم هم همینطور میگفت که حتی روی تصمیماتم هم روم تاثیر دارن تو از خودت هیچ تصمیمی نمیتونی بگیری میزاشت میرفت و برگشت ولی آخرین بار که همو دیدیم باهام سکس کرد پرده بکارتمو زد خونریزی داشتم دید ولی گذاشت رفت بخاطر همین دلایل بهش گفتم رفتم دکتر بکارتمو زدی ولی گفت نه از کجا معلوم حتما کس دیگه ای بوده بهم گفت دیگه باهام هیچ ارتباطی نداریم هیچ تماسی و پیامی رفت. وقتی رفت کلی گریه کردم ولی بهش نگفت دیگه چیزی ولی از اون روز که رفت یاد حرفاش و کاری که کرد میوفتم داغون میشم

 60. سلام وقت بخیر من نامزد ام نامزدم خارج از کشور زندگی می کند تا یک ماه دگه میاد ایران میگه باید رابطه داشته باشیم بعد خودش میره و من میمونم اینجا چکار کنم حرفشو قبول کنم میشه کمکم کنین لطفن ممنون میشم

 61. من عاطفم ۲۳سالمه ۵.۶سال پیش باکرگیمو از دست دادم شکایتم کردم چیز خاصی نشد هرچی که بود مجبور بودم باهاش کنار بیام مشاور ۲.۳بار رفتم ولی فقط بهم قرص میدادن واسه همین ادامه ندادم ۲سال با ی مردی تو رابطه بودم ک الان ۱هفتس کات شده اون متولد ۶۳هست من ۷۸خیلی دوسش داشتم ولی شکاکیتش اذیتم میکرد خواهرم ب پسره رفته کلی دروغ پشتم گفته ک عاطفه خرابه و هزار تا حرف دیگه نمیدونم چرا از درون انگار فریاد میزنم از بیرون ساکتم حالم خوب نیست ک از اوج بچگیم فقط نحسی داشتم ب هیچکسی اعتماد ندارم وقتی این حرکتو از خواهرم دیدم ن حوصله انتقام دارم ن بحث فقط دلم میخواد خودم تنها باشم

 62. دختر 16 سال هستم با نامزدم یک بار رابطه ی جنسی انجام دادیم الان میگه بخاطری که پرده نداری نمیتونم باهات ازدواج کنم الان نمیدونم چیکار کنم تورو خدا کمکم کنی

  • من ۱ساله نامزدم نامزدم و از بچگی میشناسم اسرارش برای رابطه جنسی خیلیه میگه از پشت خیلیم دوسم داره و خانوادش با خانوادم خیلی صمیمی هستند ولی من رابطه قبل از ازدواج و قبول ندارم همه کار می‌کنه تا من راضی بشم ولی من نمیخوام میگه تو دوسم نداری باید رابطه داشته باشیم که بیشتر همو دوست داشته باشیم و ابراز علاقه کنیم روزی نیست اینارو بهم نگه نامزدم دوست دخترو اینا داشته ولی بخاطر اینکه خانوادش مذهبی هستن با گفته ی خودش هیچ رابطه ی جنسی نداشته

 63. مشکلی که برام پیش اومده اینه که من تا حالا با کسی وارد رابطه نشدم و الان احساس میکنم نیاز به برقراری روابط عاطفی دارم.از طرفی هم شرایط تشکیل زندگی برام مهیا نیست.ایا وارد رابطه ای که به ازدواج ختم شدنش مشخص نیست بشم یا خیر ؟

 64. بنده با ی دختری ۵ ساله در رابطه هستم و رابطه عمیق و عاشقانه ای داریم از طرف مقابلم شناخت کافی دارم و میدونم چجور دختری هست هدف اصلی من ازدواج هست ولی ایشون میگن ک نمیخوان کلا ازدواج کنن ولی از حسشون نسبت به خودم مطمئنم از طرفی با رابطه جنسی مشکلی ندارن شرایط گیج کننده ای دارم ممنون میشم کمکم کنید

 65. من میخواستم بدونم، شخصی که قبلا با پارتنرش زندگی کرده، رابطه دوستی‌با این ادم درست هست؟و ایشون‌۲۹ ساله ،هر دو مجرد هستیم، و فوق لیسانس داریم، من به تازگی با این آقا آشنا شدم، و به من گفت تو رابطه ای بوده ک ۴ سال بوده و باهم زندگی میکردن، من خودم یه رابطه ۳ ساله داشتم اما زندگی نکردم با اون شخص، الان میخوام بدونم با شخصی که مستقل بوده خودش و با پارتنرش زندگی کرده، دوستی باهاش درست هست یا نه؟

 66. من همراه دوست پسرم اینترنتی اشنا شدیم اول رابطه من ایشونو دوبار به خاطر اختلاف شهری و فرهنگی رد کردم اما اشون به دوست بودن با من اصرار کردن حتی به عنوان یک دوست تا اینکه بعد از مدتی راضی به رابطه با ایشون شدم و ما از قبل هم تصویری همو. میدیدیم کم کم و. خیلی خیلی رابطه ی. عمیق و. خوبی رو کنار هم تجربه میکردیم با کلی عشق اما بعد. اولین دیدار که متاسفانه ما سکس انال هم انجام دادیم ایشون رفتن به کشورشون ولی همون. روز. همه چی خوب بود تا فردا شبش که تصمیم گرفتم بگم درسته الان ک همو دیدیم میتونیم به ادامه ی. راه جدی فکر کنیم چون. من منتظر اولین دیدار بودم اما ایشون هرسری بهانه هایمتفاوت که فلان حرف به من زدی ما از شهرهای متفاوت هستیم و شرایط سخته گفتی و. اینکه نمیخواهی شکستی برای خانوادت باشی برای من زخم بستر شده و. خوب نمیشه چون من راه ازدواج رو میدیم و. با تموم دلم اومدم جلو و. نمیتونم. فراموش کنم اوردنو سه ماه تموم مشکل داشتیم که مصلما فکر نمیکردم و یا من نمیخواستم قبول کنم ک شاید ایشون از من خوششون. نیومده برای همین حضوری خودمم پیششون رفتم اما رابطه خوب. نشد از قبلش و. تو این حین چیزای مشکوک دیدم و حس کردم وارد رابطه ی. دیگه ای شده ولی با این وجود خواستیم برای تولد من همو ببینیم دوباره باهم معاشقه داشتیم اما ایشون بعدش گفتن اینده ای رو با من نمیبینن درصورتی که گفتن دوستم دارن و خیلی براشون عزیزم ..و. در این حالم براشون موقعیت اشنایی با کسای دیگه ای پیش اومده ک فعلا قصد اونم ندارن از اخرین دیدارمون مادرم مطلع شد و خواستن ایشون رو ببینن که اصلا نخواستن همچین کاری کنن و. چیزی هم برای من نگفتن و گفتن پلانای دیگه ای برای زندگی دارن …من با پیامای محبت امیز بعد. خداحافظی دیداری

 67. سلام. من یک شخص دختره رو می‌شناختم یک روز ناگهانی اینو دیدم با یک پسر وقتی منو دید پا به فرار گذاشتند ماشین سوار شد حتی پسره اومد جلو ماشین نشست بعد از دو سال بطور نا گهانی ازدواج کردیم چون پدر هامون با یکدیگر دوست بودن حالا دا م خیلی اذیت میشم فکر منفی منو ول نمیکنه ولی میدونم آشنایی مدت طولانی بوده چکار کنم

 68. من قبلا با دوست پسر رابطه جنسی کامل داشتم الان ترمیم کردم ولی میترسم اجازه بدم کسی بیاد خواستگاری باید به خکاستگارم واقعیتو بگم

 69. بهم گفت اگ من منو دوست داری باید باهام ربط داشتی باشی من اول گفتم نه نمیتونم من دخترم منو بازی داد من پ۱۵ سال بود خر شدم قبول کردم الان مجرم ولی زنم خیلی میترستم مامان بفه میخوام خودمو بکشم خیلی حالم بد الان ۱ یه سال باهاش کات کردم ازدواج کرده زنگ میزنم جواب نمیده بلاکم کرده نمیدونم چکار کنم خاستگاری دارم نمیتونم قبول کنم چون من دختر نیستم هنوز خیلی دوستش دارم هر خوابشو میبینم حالم بد میشه

 70. سلام من دختردایی ای دارم که تقریبا دوماه پیش توسط نامزد سابقش بهش تجاوز شده و چون شرایط روحی خوبی نداشته به هیچکس نگفته .ایشون بااین آقا تقریبا ۳سال دوست بودن و این آقا خاستگاریشون اومدن و خانواده هاشون درجریان بودن اما یهو زد زیر همه چیز و رفت.و حالا که دوسال گذشته همچنان ایشون و ول نمیکنه و حالام که ب زور به ایشون تعارض کرده و خیلی بداخلاقه و تقریبا انگار به زور باهمن.دیشب به علت یک خطای دید اشتباه توسط دخترداییم ایشون و توی ماشین با دختر دیگه ای دید و خیلی اوضاع بدی بود و نگهش داشتم که نره خونشون.من رفتم و با مادر پسره صحبت کردم اما موضوع تجاوز رو عنوان نکردم چون دوتا خانواده به شدت تعصبی و مذهبی هستن و مادرش گفت که راضی به این وصلت نیستن و لازم به ذکره که خانواده دخترداییمم اصلا راضی نیستن.و حالاهم ایشون نه راه پس داره نه پیش .از یطرف همچین اتفاقی ضربه بدی بهش زده و میترسه بعدا براش مشکل ساز بشه و از طرف دیگه زندگی کردن با آدمی که متعهد نیست و بسیار مودی و بداخلاقه سخته و مطمینیم که کار به طلاق میکشه.و پسره بهش گفته که اگر قرار باشه من باهات ازدواج کنم با علاقه نیست و از روی اجباره و حالا تجاوزم کردم که کردم نهایتا بعدش طلاق میگیریم.اصلا هم قصد نداریم به پزشک قانونی مراجعه کنیم چون هم مدت طولانی ای گذشته و اثباتش سخته و هم خانواده ها متوجه میشن و ممکنه حتی دخترداییم و زندانی یا بکشن.میشه راهنماییم کنین که چطوری میتونم کمکشون کنم و چطور میشه این موضوعو حل کرد؟چون خودش درحال حاضر نمیتونست مشاوره بره به من گفت که بپرسم و کمک بگیریم اصلا نمیدونیم چیکارکنیم. به مادرش بگیم یا نگیم ولی مطمینم که با گفتن به مادرش سکته میکنه و برادراش واکنش خوبی ندارن …ممنون میشم راهنماییمون کنی

 71. خوب دوستان من خودم پسرم و بهتون میگم که به این حرفای پسرا که میگن بعدا میام خاستگاریت اصلا توجه نکنید اینا اصلا با فکر جور در نمیاد خودتون یه خورده فکر کنید ببینید واقعا به نفعتونه یا ضررتون سعی کنید از این چیزا فاصله بگیرین حماقت نکنید پشیمون میشید

 72. سلام ی هفتس با ی پسره اشنا شدم ۲۲ سالشه رابطه خوبی داریم و میشه فهمید ک دوسم داره ولی خب بازم مطمئن نیستم دوستش ک دختره و رابطه فامیلی هم دارن همیشه از نکات مثبت پسره و اینک دختره تضمینش میکنه باهام حرف میزنه. گاهی پسری ک میگم، باهام در مورد رابطه حرف میزنه ولی من گفتم ک از رابطه قبل از ازدواج اصلا خوشم نمیاد و اونم گفت ک باشه الان نه کم کم. این جملش یکم نگرانم کرد ولی الان میگه ک بهت قول میدم رابطه نداشته باشیم تا قبل ازدواج الان دقیق نمیدونم واقعا میتونه کاری باهام نداشته باشه یا ن اون کم کمی ک گفت ی روزی میرسه؟؟ و اگ ازم درخواست کرد بهتره اول بگم ن اگ دوباره گفت کات کنم ن؟ دوسش دارم ولی این مسئله واسم مهمه

 73. من دو سالی هست با پسری دوست هستم وقتی با این پسر اشنا شدم تازه شرایط روحیم از رابطه قبلیم خوب شده بود و فکر می کردم دیگه میتونم وارد یه رابطه بشم. وقتی با ایشون اشنا شدم بعد یه مدت تازه مشکلاتی که داشتن شروع شد و نمیخوام الان وارد این مشکلاتشون بشم. تو این مدتم ازم درخواست رابطه داشتن تا حدی با هم رابطه داشتیم تا اینکه مسئله ای منو کاملا به هم ریخت و داغونم کرده بود جوری که از سر نمیدونم چی اسمشو میشه گذاشت لج و لجبازی حس داغونی زیاد باعث شد با ایشون رابطه ای برقرار کنم که از خط قرمزی که گذاشته بودم رد بشم و دختریمو از دست بدم. بعد اون برای اینکه منو مثلا اروم کنه میگفت تا اخرش باهاتم از همین حرفای دروغ که همون موقع هم حسم بهم میگفت واقعی نیست حرفا و کاراش. اما نادونی کردم و ادامه دادم الان از کاری که کردم پشیمونم و این آقا هیچ کاری نمیکنه و با تندی برخورد میکنه یه روز خوبه یه روز خیلی بد رفتار میکنه میدونم به دردم نمیخوره و اون فرد مناسب نیست میخوام رابطه رو تموم کنم. اما الان مشکلم اینه که بخاطر اون بلایی که سرم اومد دیگه میلی به هیچ کس ندارم شده کابوس و حس ترس هر روز و هر شبم. با هیچ کس نمیتونم در موردش حرف بزنم و راه چاره ای بهم بگه. دیگه نمیتونم با کسی ازدواج کنم خانواده به شدت وحشتناک گیر و بی منطقی دارم. فکرم نمیکنم کسی با شرایط من دیگه حاضر به ازدواج بشه نمیدونم فقط میخواستم برم دکتر برای ترمیم فقط برای اینکه شاید خودم آروم بشم و تا اخر یه زندگی تنهایی رو انتخاب کنم. چون نمیتونم به کسی بگم و بعد منو پس بزنه. کار هر روز و هر ساعتم شده گریه

  • برو دکتر درستش کن یا اگ یبار یا دو سه بار این اتفاق افتاده چیزی نشده الان خیلیا تو این وضعیت هستن متاسفانه، نترس
   آسیب روحی بخاطر اینک کاریو انجام دادی که برخلاف میل باطنیت بوده ب خودت قول بده تا کسی واقعا خودشو ثابت نکرد بهش راه ندی

 74. سلام وقت بخیر خانمی هستم ۲۲ ساله که ۷ سال هستش که تو رابطه هستم و غیر باکره با شخصی که هستم قصد ازدواج داریم ولی پدرم اصلا راضی به ازدواج من نیست و شهر دیگر کار میکنن ما میخواستیم بدون اذن پدر عقد دائم کنیم شرایطش رو پرسیدیم گفتن نامه عدم بکارت از دادگاه لازمه و یا طبق قانون که خوندم برگه از پزشک معتمد زنان ولی چند دفتر خانه که رجوع کردیم گفتن نامه پزشک قبول نمیکنن و نامه دادگاه نیازه و شناسنامه سفید مبنی بر دوشیزه بودنه ،ایا دفتر خانه ای در تهران میتونید بهم معرفی کنید و یا اینکه،برای این نامه کدوم دادگاه باید رجوع کرد ایا فقط معاینه انجام میشه و نامه داده میشه یا جلسه دادگاه تشکیل میشه ؟ و ایا پدر مطلع میشه از این موضوع و دادگاه لطفا پاسخ بدید خیلی ممنونم

 75. سلام و شب خوش من یک خانم ۴۴ ساله هستم که بامردی ۴۸ ساله آشنا شده ام در واقع خواستگار من بود ۳ سال پیش و چون شرایطش مناسب من نبود و هنوز خانمش جدا نشده بود من قبول نکردم درگیر دادگاه بودن و این آشنایی در حد پبام احوالپرسی ، صب بخیر ، جک ادامه پیدا کرد دو سه دفه هم به دیدنم آمد اما نه خونه بیرون و هی قبلا هم حرف از نزدیک شدن بیشتر و سکس میزد که من قبول نکردم الانم جدیدا به دیدنم اومده میگه این رابطع برای آشنایی هست و میخواد کنارش سکس هم باشه میگه ممکنه از لحاظ فیزیک همدیگر رو نپسندیم ، میخواستم شما به من کمک کنید چ کنم ؟ چ جوابی بدم

 76. با سلام تمام مواردی که گفتید مرد سو استفاده گر در مورد پانتر من صدق میکرد این آقا 15سال با احساسات وزندگی من بازی کرد وفقط منو برای رابطه جنسی می خواست هیچ کاری برای من انجام نمی‌داد همیشه نبودش هر 6ماه یکبار پیدا می شد و تمام مدتی که نبود به من خیلی راحت خیانت می کرد وبا کسانی دیگه بود واخرشم منو گذاشت ورفت دنبال زندگیش من ماندم وعمری که تلف این آقا شد متاسفانه من وابسته اش شده بودم توی این سالها این آقا به بیماری خودشیفتگی دوچار بود تمام 50نشانه خودشیفتگی درش بود هر وقت ازش کمک می خواستم اصلا می پیچوند اصلا هیچ کاری برای من توی این مدت طولانی انجام نداد برعکس من همه کاری برایش انجام دادم نمک خورد ونمکدان شکست خیلی مرد بی وفا وخاین وبدهنی بود واگذارشد کردم به خدا

 77. سلام وقتتون بخیر من هجده سال سن دارم من از چند سال پیش با پسری ک از من چهار سال بزرگتر هست وارد رابطه شدم اون آدمیه ک خیلی بد زبان هست و خیلی فحش میده و خیلی بین زن و مرد تبعیض قائل میشه اینجوری که مردان همه کار بکنن ولی زنا نه هیچی البته خصوصیات خوبشم داره ولی اخلاق نداره از بیرون رفتن خوشش نمیاد همش تهدیدم می‌کنه همش منو تو استرس قرار میده زنگ میزنه مادرم ومادربزرگم و خالم و دختر داییم با زنداییم فحشم میده من ازش بریدم چند دفعه خواستم خودکشی کنم ولی نشد راستش من باهاش رابطه جنسی کامل رو دارم و باکرگیمو باهاش از دست دادم و دختریم ک خیلی خواستگار دارم من نمی‌دونم بااین وضع چکار کنم خوبه ک ولش کردم یا نه الان دوساعت پیش همه چی باهاش تموم کردم ولی نمیدونم چطور قراره بقیه زندگیمو ادامه بدم حس میکنم درای زندگی همینجا دیگه به روم بسته میشن تروخدا به کمکتون نیاز دارم منو راهنمایی کنید چکار کنم حالم خیلی بده نمی‌دونم چکار کنم ? خواهش میکنم بگید باوجود عدم دختر بودنم من چکار کنم چه تصمیمی باید بگیرم و به خانوادم هم نمیتونم بگم چون خانواده کاملا تعصبی هستیم و بفهمن منو میکشن نمیتونم باکسی درمیون بزارم لطفا شما منو همراهی کنید

  • اون موقعه که دنبال عشق و حالش بودی باید فکر اینجاشم میکردی دوست عزیز

  • اول از همه اشتباهت رو بپذیر و قبول کن که در انتخابت سهل انگاری کردی
   خودکشی دردی رو از تو دوا نمیکنه
   قوی باش و سعی کن اگه میتونی از مشاور کمک بگیری
   این مساله رو باهرکسی در میون نذار تافردا باج ندی به کسی
   از خدا میخوام که بهت ارامش بده

 78. سلام خسته نباشید من و دوس پسرم با اینکه هم و خیلی دوست داریم اما گاهی به مشکل برمیخوریم که علتش اینه که پارتنرم از من میخاد که عشق بازی داشته باشیم اما سکس نه که در این مورد یکبار صحبت کردیم که من گفتم اگه خاستی بیشتر از عشق بازی ادامه بدی باید برای بعد از نامزدی باشه که با اکراه قبول کرد حالا سوال من اینه که بنظر شما داشتن اینطور چیزایی باعث نمیشه که اون بعد یه مدت منو ول کنه ینی بنظر شما این یجور سواستفاده نیست (شاید بعد از یه مدت جدا شدیم و من عذاب وجدان گرفتم)واسه همین یکم معذب میشم حین انجام اینطور کاراش….بنظر شما اون منو واسه ازدواج میخاد یا صرفا میخاد یه مدت سرگرم باشه

 79. سلام من چهار هفته میشه با یه پسر رل زدم ولی مجازی الان دوشبه از دیشب و امشب شبا حرف هایه سکسی و تحریم کننده هرچی میگم من خوشم نمیاد از این بحثا ولی او سمجتره و همش میگه مگه زنه من نیستی من بهش گفتم زنتم ن نامزد فقط من باهات اشنا شدم که اگه به درده هم مبخورین اگه قصده سواستفاده نداری بعدا باهم ازدواج کنیم ولی اون میگه من یه امتحانه استخدامی دارم جواب قبولیشو بگیرم میام خواستگاریت! ولی من دوسش دارو ولی بهش اعتماد ندارم کامل بهشم گفتم حرفه بد نزنه الانم نمیدونم چیکار کنم از حرفاش اذیت میشم بهشم میگم نگو میگه چشم بعد دوباره میگه الان نمیدونم این شخص برا زندگی مناسبه بعدا اگه اگه اومد خواستگاری زندگیم خراب نمیشه

  • سلام من به عنوان یه دوست بهت میگم سعی کن بخاطر همچین آدمی عقاید و ارزش خودتو از دست ندی
   مردا عاشق دخترایین که سخت به دست میان
   منتهی این روزا انقدر همه زخم خورده و تشنه محبتن که با هر نوازشی رام میشن
   خواهشا قدر خودتو بدون ادمی که بخواد به خاطر همچین مساله ای طردت کنه همون بهتر که نباسه از اول
   بنظرم خیلی حواست به خودت باشه

 80. اول از همه اشتباهت رو بپذیر و قبول کن که در انتخابت سهل انگاری کردی
  خودکشی دردی رو از تو دوا نمیکنه
  قوی باش و سعی کن اگه میتونی از مشاور کمک بگیری
  این مساله رو باهرکسی در میون نذار تافردا باج ندی به کسی
  از خدا میخوام که بهت ارامش بده

 81. دخترها در سنین نوجوانی و جوانی زود عاشق میشن و بزرگترین اشتباه دختران در سنین 14 تا 22 سالگی ایجاد هر نوع رابطه جنسی با پسر هست. با این کار هم پسر را از خودتون زده میکنید و هم آینده خودتون را نابود میکنید چون در جامعه ما بکارت اهمیت زیادی دارد و درست هم نیست به شریک زندگیتون دروغ بگید اون مردی که میره تمام صد خودشو میذاره که بهترین شرایط را برای زندگی بهتر برات ایجاد کنه حقش نیست که سرشو شیره بمالی و بخوای با دروغ باهاش زندگی کنی انصاف هم خوب چیزی هست همانطور که ما دخترا دوست نداریم مردمون با کسی نباشه مردا هم دوست ندارد خانمشان با کسی باشد. مردان روی رابطه جنسی حساس هستند و اصلا دوست ندارند شریکشون قبل از خودشون با کسی بوده باشه بنابراین وقتی میبینند که یک دختر باهاش رابطه جنسی برقرار میکند به شک میفتد که احتمالا این دختر که باهاش بوده ممکنه با یک پسر دیگه هم قبلا بوده باشد و یا بعدا بهش خیانت کند. اگر میخواهید عشقتون را از دست بدهید حتما باهاش رابطه جنسی داشته باشید ولی اگر میخواهید یک پسر را که عاشقش هستید پیش خودتون داشته باشید تا قبل از ازدواج اصلا و ابدا باهاش رابطه جنسی نداشته باشید حتی ساده ترین نوع رابطه جنسی هم به معنی نابودی رابطه هست دست من باشه حتی میگم بوسه بر لب هم نباید انجام داد و هیچ نوع حرف راجب رابطه جنسی نباید زد. این هم بگم معمولا در جامعه ما پسران از سنین 28 سالگی تا 34 سالگی مستعد ازدواج میشن پس یادتون باشه شانستون برای ازدواج با پسری که بین 14 تا 27 ساله هست خیلی کم هست چون پسرایی که تو این سن هستند اصلا به ازدواج فکر هم نمیکنند و معمولا بیشترشون دختر را برای رابطه جنسی میخواهند که بعد هم طردشون کنند. عشق های نوجوانی و جوانی معمولا پایدار نیست چون یک پسر نوجوان 14 ساله یا پسر جوان 24 ساله هنوز به بلوغ فکری نرسیده و تمایلاتش هم تغییر میکند و معمولا پسران بعد از بلوغ فکری دنبال یک رابطه قوی میگردند که چیزی که من میبینم خیلی از پسران بعد از 30 سالگی به بلوغ فکری میرسند تازه پخته میشوند و دستشون به دهنشون میرسه. لطفا با پسران سالم ازدواج کنید پسری که اهل دختر بازی نباشه اهل عرق خوری و دود و دم و مواد و عیاشی و رفیق بازی نباشد بی خودی با کنجکاوی زندگی خودتون را خراب نکنید با پسر سالم ازدواج کنید و دور پسرای به اصطلاح لاشی را خط بکشید به خودتون صدمه نزنید من خودم دختر هستم میدونم در دوران نوجوانی و جوانی اینجور پسران جذابیت خاصی برای بخش زیادی از دختران نوجوان و جوان دارند ولی این ها زود گذر هست و همین احساس افتخار چهار سال بعد به احساس حقارت تبدیل میشه و احساس حقارت و کوچکی میکنید که چرا با همچین پسری وارد رابطه شدید و ازدواج کردید. با پسری ازدواج کنید که هدف داشته باشه اینم بگم پسرا معمولا دنبال دختری هستند که 6 یا 7 سال ازشون کوچکتر باشه این در فرهنگ ما جا افتاده چرا که معمولا پسرا در سنین بالاتری به بلوغ فکری میرسند و تازه از آب و گل درمیان و از عهده اداره یک زندگی بر میایند پس با روابط ناپایدار لگد به بخت خودتون نزنید که فردا احساس پشیمونی کنید. هر کشوری فرهنگ خودش را دارد فرهنگ کشور ما هم چنین هست فرهنگ ما با فرهنگ چین و هند و روسیه و آمریکا و فرانسه و عربستان یکی نیست ما باید براساس واقعیت های جامعه تصمیم بگیریم.

 82. سلام من سه ساله با یه اقای بسیار محترم و با شخصبت در ارتباطم و این رابطه ما واقعا عاشقانس جوری که مثل پدرم حتی بیشتر مراقبمه و دوستم داره و بخاطره خندیدنم هرکاری میکنه و برای رسیدن بهم خیلی تلاش میکنه و کار میکنه تو این سه سال هیچوقت بهم پیشنهاد رابطه جنسی نداد چون میترسید من فک کنم منو بخاطرچیزدیگه میخواد و من ترکش کنم الان بعد این مدت اشناییمون جوری بهم اعتماد داریم و مثل کوه پشت همیم که احساس میکنیم عضوی از همیم یه مدتیه من خودم بیشتر علاقه دارم به برقراری رابطه و از شناختم به ایشون مطمئنم که پام وایمیسته اون بخاطر من و ایندمون خیلی کارا کرده ولی از طرفی یه سری از دوستانم توی دلمو خالی میکنن نیاز به کمک داشتم اون واقعا واقعا دوستم داره و برام هرکاری میکنه خودش گفته تا اخرش پام وایمیسته

 83. میخواستم راجب موضوع رابطه قبل ازازدواج بپرسم….من الان نزدیک به یکسال وسه ماه هست که باپسری تورابطه هستم قصد هردومون هم ازدواج هست البته خانواده پسره درجریان هستند نکتش اینه که نمیتونیم فعلا بهم برسیم چون سربازی نرفته بود به اصرار من ورضایت خودش رفته سربازی حدودا پنج ماهه دیگه تموم هست خدمتش بشدت همو دوست داریم….قبلا باهم قراربیرون میرفتیم اما خیلی کم دوماهی میشد دیدارامون کم بود بخاطرشرایط من چون خانواده سخت گیری دارم اونم هیچوقت اصراری نمیکردهرموقع شرایطم میشدبهش میگفتم درکم میکرد ولی من یکم شکاک بودم بهش که نکنه بهم خیانت کنه نکنه بره سمت کسی خیلی دعواداشتیم سراین موضوعات اونم همین شکارو داشت قبل از سربازیش این اتفاقات بود من همه جوره باهاش کناراومدم تااینکه رفت سربازی وهمه چیزتغییرکردازنظراطمینان به دوست داشتن حقیقیم به علی من خودم کلی خاستگارداشتم ولی جواب رد میدادم چون چشمم جزاون کسیو نمیبینه هرکیم میرسه ازدوستام میگه احمقی که نشستی بپاش ولی اهمیتی نمیدم چون میدونم دوستم داره اثبات کرده همجوره چندبارخواسته پیش قدم بشه برا خاستگاری نذاشتم چون میدونم خانوادم مخالفت میکنن گفتم تاموقعی که خودتو سروسامون ندادی نیا ازنظرکار خونه وماشین. الان نزدیک به سه ماهه همدیگرو ندیدیم چون سربازه اما درتماسیم یه روز درمیون تواین یکسال هیچ رابطه جنسی نداشتیم ولی بهم پیشنهاد یه بار ولی من ردکردم اونم دیگ اصراری نکردو نگفت تااینه تازه ازدوماه ازاموزیش گذشت وبهم پیشنهاد داد منم بی میل نبودم دوست داشتم یه بار بااونی ک دوسش دارم تجربه کنم….ولی خب اون حدنبود خیلی طول نکشید دید من دارم اذیت میشم دست کشید وکلیم بخودش بدو بی راه گفت اون روز هم خوب بود هم بد….چندمدت پیش بازبهم پیشنهاد داد که رابطه داشته باشیم ولی من جواب درستی بهش ندادم. نمیدونم قبول کنم یانه البته من ازاین میترسم که یهویی همه چیزخراب شه وبهم نرسیم واین رابطه بشه یه ناراحتی توی زندگیم وروح وروانم. تنهافردی هم هست که گذاشتم اینقدربهم نزدیک بشه چون واقعا عاشقشم. امانمیدونم ایادرست هست یانه

 84. من بیست وچهار سالمه،مجردم قیافم خوبه تحصیلاتم لیسانسه اجتماعی ام دوستای زیادی دارم،پیشنهاد های خیلی زیادی داشتم اما هیچوقت با هیچ پسری نرفتم تو رابطه یعنی تا به این سن هیچقوت دوست پسر نداشتم و عاشق کسی نشدم الآن چند ماهه با یه پسری آشنا شدم که اصلا شبیه آدمی که همیشه میخواستم نیست اما نمیدونم اصلا چی شد که باهم صحبت کردیم و‌رابطمو باهاش ادامه دادم،هرروز میبینمش همکاریم صحبت میکنیم قصدش جدیه برای ازدواج و با شناختی ک این مدت ازش پیدا کردم میدونم الکی نمیگه، بااینکه قبول کرده رابطه جنسی نداشته باشیم تاازدواج اما خیلی درباره این موضوع صحبت میکنه به شکلای مختلف و راستش کلافم کرده،میخواستم ببینم نرماله؟ عادیه انقدر؟یعنی ته همه حرفاش میرسه به این موضوع

 85. دخترا ب من گوش کنین شما ها خیلی با ارزش هستین خواهش میکنم خواهش میکنم ک قدر خودتونو بدونین و ب خودتون مثل یه الماس نگاه کنین خواهش میکنم از این فاز رل رل باری بیرون بیاین و ب چسپین ب آینده و زندگی و پیشرفتتون بزارین این شما باشن ک واسه طرف کلاس میزارین ن طرف من خودم ناخنکارم و مدتی از ی اقایی ک ۳۲ سالشه لوازم ناخن میخریدم و بینمون یه حرفایی رد بدل شد و بهم وابسته شدیم و من ۱۹ سالمه من بهش از ازدواج گفتم ولی اون گفت ک ن و پرو تازه رابطه هم میخواست من وابسته شده بودم ولی با این حال ب هیچ عنوان پیشنهادش قبول نکردم و ب خودم قول دادم ک دیگه واسه هیچ پسری خودمو کوچیک نکنم چون من خیلی با ارزشم بعدشم ارزش ی دختر ب بکارتشه و گرنه همه رو باید زن بگیم پس عزیزای من ب دختر بودنتون احترام بزارین?

 86. یک دختر با دوست پسرش رابطه جنسی داشته باشه ده شب عروسی چی کار کنه کی همسرش خبر نشه از رابطه جنسیش

 87. با کسی دوست شدم و قراره باهم ازدواج کنین اما اون قبل از ازدواج از من سکس میخواد باید چی بگم ؟

  • بگو بعد از ازدواج بهش بگو که من آدمی نیستم که مرتکب گناه بشم و آبروی خودم و خانوادم رو ببرم بعد از عقد این کارو انجام میدم

 88. سلام من ۱۷ ساله هستم و تقريبا از ۱۵ ساله گی بایه اقاپسری اشنا شودم و چند سالی میشه باهم هستیم تا اون مواقع باهم خیلی خوب بودیم ولی بعد چند مدت ازم سکس خواست و گفت سکس باعث میشه به هم بیشتر احساس داشته باشیم اما من از رابطه جنسی بدم میاد و بار ها رد کردم
  یک بار بخاطر همین کات کردیم و بعد ازم معذرت خواهی کرد و آشتی کردیم و گفت میخوام بیام خواستگاری اون میگه در خواست سکس امتحان بود که اگه دختر خوبی باشی رد میکنی و حالا فهمیدم که خیلی دختر پاکی هستی و این در خواست زشت را رد کردی به همین دلیل میام خواستگاری و به مادرش هم گفته من خیلی دوسش دارم و اونم داره و خیلی وقت می‌شناسمش ما چند باری داخل اتاق تنها بودیم و حتی سعی نکرم بهم دست بزنه حتی با این همه مدت میشه با هم اشنا هستیم حتی سعی هم نکرد دستم را بگیره من واقعا دوسش دارم اما اون با حرف هاش واقعا منو قانع کرده که منو دوست داره پسره ۲۰ ساله هست و سند ما به هم میخوره نمیدونم میخواد ازم سو استفاده کنه یا نع ؟

 89. سلام من بنده ۳۳ساله هستم دخترم چند روزی پیش با ی آقا آشنا شدم تو پیام البته نمیدونم شماره ام از کجا پیدا کرده بود خیلی خوش اخلاق بود ازم رابطه جنسی خواست میگفت بریم؟ گردش بیرون پارک جنگلی ازاین ا ولی من قبول نکردم گفتم اول ازدواج بعد مثل زن وشوهر سکس کنیم بچه دار بشیم ولی قبول نکرد به من گفت من هیچ شرایطی قصد ازدواج ندارم اما برای همیشه پشتت میمونم منم قبول نکردم رابطه مکالمه ام رو کردم دیگه سراغ همدیگه نرفتیم میدونستم از اون آقا فریب میخورم ؟آیا کار درستی کردم یا خیر؟

 90. آقای دکتر سلام میگم من بلدم با پسرها چجوری رفتار کنم حرف های احمقانه اش فریب ددانشون به من قول زدنشان با کارهای زشت که میخوان بکن با دخترها ببین چجوری ردشدن میکنم درود بر من دخترها هم باهوش باشن حرف های پسرها ی نخورن که فریب بخورن بعدن پشیمون بشن مواظب پسرها باشید

دیدگاهتان را بنویسید