خانه / مشاوره ازدواج / چگونه به طرف مقابل بگویم دوستش دارم؟ چطور به عشقم ابراز علاقه کنم؟
بگویم دوستش داریم

چگونه به طرف مقابل بگویم دوستش دارم؟ چطور به عشقم ابراز علاقه کنم؟

قبل از اینکه بفهمیم چطوری به طرف مقابل خود بگوییم دوستش داریم ابتدا مهم است در مورد این احساس دوست داشتن خود اطمینان قلبی داشته باشیم. به نظر می‌رسد همه در حال گفتن جمله ” دوستت دارم ” به طرف مقابل خود هستند، حتی افرادی که به صورت آنلاین با هم دوست می‌شوند و هنوز یکدیگر را ملاقات نکرده‌اند!

این یک عشق واقعی نیست. لازم است قبل از اینکه به کسی بفهمانید که دوستش دارید، بدانید که معنی عشق چیست. ما برای هر چیزی از کلمه دوست داشتن استفاده می‌کنیم و به نظر می‌رسد در یک روز به‌دفعات زیادی آن را به کار می‌بریم. چند بار گفته‌اید که “من این موسیقی را دوست دارم،” یا “آن پیتزا را دوست دارم؟” بنابراین، به نظر می‌رسد که عشق می‌تواند معانی مختلفی داشته باشد.

مطالب مرتبط: راههای تقویت خودباوری

راههای ابراز علاقه به دختر و پسر

شیوه عادی ما برای به‌کارگیری کلمه عشق خیلی زیاد شده و ما فراموش می‌کنیم که این یک مشکل بزرگ است. ما از کلمه عشق با اینکه مطمئن نیستیم چه معنی  دارد استفاده می‌کنیم.

بنابراین چگونه می‌توانیم بدانیم چیزی که احساس می‌کنیم یک عشق واقعی است یا خیر؟ و شما نمی‌خواهید به کسی که دوستش ندارید بگویید که دوستش دارید زیرا این کار می‌تواند فریب دادن طرف مقابل باشد.

برای مثال، اگر شما به پسر یا دختری که عاشقش نیستید بگویید دوستش دارم و او انتظار بیشتر ازآنچه به او می‌خواهید بدهید داشته باشد چه می‌شود؟

بنابراین، قبل از اینکه به دوست دختر یا دوست پسر مورد علاقه خود بفهمانید که دوستش دارید مطمئن شوید که عشق شما همان فردی است که با او هستید. گفتن کلمه دوستت دارم به کسی که واقعاً مطمئن نیستید او را دوست دارید، می‌تواند برای یک رابطه مخرب باشد. در چنین شرایطی، طرف مقابل به شما احساس دلبستگی می کند و اگر تصمیم بگیرید بعدها با او قطع رابطه کنید، او عمیقاً دل‌شکسته می‌شود.

مطلب مرتبط: چطور بفهمم دختری دوستم داره

چگونه بفهمید کسی را دوست داریم یا عاشقش هستیم ؟

در شروع رابطه دوستی اگر شما حتی پسر یا دختر مورد علاقه خود را ندیده‌اید، احتمالاً نمی‌توانید عاشق او باشید. رفتار مردم در دوستی آنلاین وقتی با شما حرف می‌زنند یا وقتی تماس تلفنی دارند با آنچه در زندگی واقعی انجام می‌دهند متفاوت است.

درواقع، بیشتر مردم درباره چیزی که هستند دروغ می‌گویند و حتی از نام ها و عکس‌های جعلی و مستعار در دوستی آنلاین استفاده می‌کنند. بنابراین ممکن است شما حتی با شخص مورد علاقه خود در ارتباط نباشید.

 به‌طور مشابه، اگر شخصی را فقط در مدت‌زمان یک هفته بشناسید، احساس شما در تقابل عشق یا هوس احتمالاً یک هوس است یا ممکن است که شما درواقع فقط از این فرد خوشتان بیاید. در حقیقت، برای شناخت و آشنایی کامل از طرف مقابل ممکن است نیاز به صرف چندین ماه زمان و برقراری ارتباط صحیح با او داشته باشید.

برخی از افراد ابتدا تلاش می‌کنند به نحوی رفتار کنند که از شما خوششان می‌آید و شخصیت واقعی آن‌ها در مدت کوتاهی آشکار نمی‌شود. بنابراین، شناخت شخصی که باور دارید عاشقش هستید بیش از چند ماه زمان خواهد برد.

برای مشخص شدن این موضوع که آیا شما عاشق هستید، می‌توانید درباره احساسات خود با او گفتگو کنید یا اینکه می‌توانید با یک درمانگر در سایت مشاوره باما‌ ‌‌‌‌مشورت کنید. گاهی اوقات گفتگو با فردی که خارج از رابطه شماست می‌تواند به شما کمک کند تا ببینید شما و عشقتان تا چه اندازه به حفظ رابطه پایدار علاقه‌مندید.

این‌که شما تا زمانی که کاملاً مطمئن شدید صبر کنید به‌مراتب بهتر است و سپس روشی را برای ابراز احساسی که نسبت به عشق تان دارید تدبیر کنید. برنامه‌ریزی مهم است، ولی تقریباً نه به‌اندازه معنی و اطمینان از بیان کلمه‌ها.

ابراز عشق خود به شخصی که با او در رابطه دوستی هستید مسئله مهمی است. این بدان معناست که شما به دنبال حفظ رابطه عاشقانه و یا حتی ازدواج هستید.

نکات مهم اولین قرار عاشقانه

چگونه برای اولین بار بگوییم دوستش داریم یا عاشقش هستیم؟

چند راه وجود دارد که می‌توانید عشق خود را به کسی ابراز کنید. شما می‌توانید به‌طور مستقیم به او بگویید یا وقتی در کنار او نشسته‌اید و یا او را در آغوش گرفته‌اید. می‌توانید قبل یا بعد از ملاقاتتان به او بگویید. هرکدام را که با آن احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

شما می‌توانید به‌طور ناگهانی درحالی‌که کاری را انجام می‌دهید که هردوی شما از آن لذت می‌برید به او بگویید دوستش دارید. مانند پیاده روی در ساحل یا تماشای فیلم محبوب خود در سینما.

یکی از بهترین زمان‌ها برای گفتن جمله دوستت دارم می‌تواند بعد از مدت کوتاهی دور شدن از او باشد. درحالی‌که او دور شده است ممکن است متوجه شوید که دلتان برایش خیلی تنگ شده و با خود فکر می‌کنید که ای‌کاش او نیز چنین احساس متقابلی به شما داشته باشد. گفت‌وگویی که در ادامه می‌تواند منجر به مسئله بزرگی شود.

همچنین شما می‌توانید از طریق نوشتن به کسی بگویید که او را دوست دارید. وقتی برای اولین بار آن سه کلمه را می‌گوید اگر به‌جای پیامک دادن، شبکه‌های اجتماعی و یا از طریق تلفن با دست بنویسید، پرمعناتر است.

یک نامه کامل که شامل حقیقی‌ترین احساس تان است، می‌تواند صمیمی و عاشقانه باشد، اما اگر نابهنگام آن را بیان کنید ممکن است طرف مقابل را بترساند و او را از شما دور کند. اگر شما تصمیم گرفته‌اید که احساس خود را از طریق نوشتن بیان کنید، درباره احساسی که دارید مطمئن شوید که جدی هستید و اینکه برای بیان آن در رابطه خیلی زود نباشد.

مطالب مرتبط: مشاوره ترک خود ارضایی

چطور به پسر یا دختر مورد علاقه بفهمانیم که دوستش داریم؟

 این به رابطه و خصوصیات اخلاقی زوج بستگی دارد. بعضی از افراد نسبت به مسائل، عادی‌تر برخورد می‌کنند و شما ممکن است احساس راحتی کنید و صریحاً به او بگویید دوستش دارید. بعضی‌اوقات، اگر درباره این موضوع ناراحت هستید بزرگ کردن آن، مشکلی از شما حل نمی‌کند. فقط گفتن گاه‌به‌گاه”به‌هرحال، من دوستت دارم “ممکن است برای همه درست نباشد، اما در برخی روابط ممکن است عالی باشد.

البته ممکن است عشق همیشه بهترین زمان‌بندی را نداشته باشد. شرایطی پیش خواهد آمد که شما یا شریک زندگی تان درزمانی عشق خود را ابراز کنید که دیگری برای شنیدن آن آماده نیست. اگر این اتفاق بیفتد، واضح است که نباید انتظار “من دوستت دارم” متقابل را داشته باشید، زیرا ممکن است او هنوز آمادگی شنیدن جمله دوستت دارم را نداشته نباشد.

انتظار بیش‌ازحد در رابطه باعث می‌شود که شریک زندگی‌تان احساس دستپاچگی کند یا به ناچار دروغ بگوید، که هردوی این‌ها می‌تواند به پایان رابطه دوستی منجر شود. مهم نیست چه موقع و چگونه به او می‌گویید دوستت دارم. اگر فقط می‌خواهید که او بگوید شما را دوست دارد، این کار را انجام ندهید زیرا برخی از افراد ممکن است نتوانند مدت طولانی این حرف را بزند و برخی نیز ممکن است هرگز نتوانند صریحاً آن را بیان کنند.

آمادگی داشته باشید که همان جمله تکرارشده را متقابلاً نشنوید، زیرا ممکن است هردوی شما در این مورد هم‌عقیده نباشید.

 همیشه به معشوقه خود بگویید، اشکالی ندارد که او احساسی شبیه به شما ندارد و اینکه شما بدون توجه به تصمیمش، او را دوست خواهید داشت و حمایتش می‌کنید، حتی اگر بدانید کسی که دوستش دارید شما را دوست ندارد‌.

اما ممکن است به این دلیل باشد که او هنوز آمادگی گفتن جمله دوستت دارم به شما را ندارد. بنابراین صبور باشید و فقط به دوست داشتن خود ادامه دهید.

در صورت نیاز به گرفتن مشاوره ازدواج با شخصی که به او علاقه مند هستید و دوستش دارید، می توانید با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط: ازدواج در سن کم

749 دیدگاه

 1. من کسی هستم که هشت سال ترسید به عشقش بگه ک دوست دارم نمیدونم اسم این رو چی میزارید ولی من عشق صداش میکنم چون من برای اینکه عاشقش باشم نیازی به خودش ندارم

  • از اینکه نظرات خود را با سایت مشاوره باما در میان می گذارید سپاسگزارم

   • من عاشق کسی بزرگتر از خودم شدم اما نمی توانم به او بگویم که اورا دوست دارم

   • من عاشق ی دختر ترنس در مدرسه شدم اما اون کراش داره و اصلا منو نمیشناسه و آنقدر مغرور و خشن است ک اصلا فقط با دوستاش حرف میزنه و اون دختره هم ک روش کراش زده الان خیلی بهش نزدیک شده و دوست های اون دختر ترنس ک من دوسش دارم از من بدشون میاد و اون دخترترنس ک من عاشقشم اصلا منو نمیشناسه و چون همیشه دوستاش پیشش هستن من نمیتونم باهاش حرف بزنم و حتا جرعت این کار رو هم ندارم و شاید اگر کسی ببینه پشت سرم حرف میزنن من آنقدر ک دوستش دارم حتا فعلا با ی دوستی ساده هم راضی هستم میتونم هم بهش پیام بدم اما جز از اون آدم هایی هس ک زود بلک می‌کنه و منم اگه بهش پیام بدم اصلا نمی‌دونم چی بگم ب نظر شما چیکار کنم ک بتونم ی دوستی باهاش برقرار کنم؟

    • میتونی تو مجازی یا مدرسه ازش سوال درسی بپرسی یا ازش یه چیزی بخوای و خودتو ضعیف نشون بدی، اینجوری کم کم بش نزدیک میشی

     • من رو دختر عمم کراش زدم بعد ۲ ماه از خودم بزرگتره بعد فک میکنم اونم منو دوس داره ولی هر چی هعی میخوام بهش بگم میترسم و خجالت میکشم

    • عاقد جیکوک🍷🖤

     وااایی جر منم خدم دخترم ولی عاشق ی دختره ت مدرسمون شدم دقیقن مث تو دختره تامبوی و خشنه ولی من بعد تلاش های بی وقفه تونستم باهاش دوست بشم فکرم درگیره پریشونه نمیدونم چ غلطی باید کنم😐😑💔

    • سلام هرگز خودتو ضعیف نشون نده هرچقدر دست نیافتنی تر باشی بیشتر دوست دارن و عاشقت میشن بهش بگو حرف دلت رو و محکم باش خودتو نباز

   • بهش بگو دوستش داری

   • سلام ببخشید من و دوستم عاشق ی نفریم اون ب ما نگاه میکنع ولی جلوی دوستاش گفتع نمیخوام با این دوتا دوس شم بنظرتون ینی چی؟

   • میشه لطفا یکی بهم کمک کنه . من یک دختری رو دوست دارم ۱۵ سالشه بهش علاقه مندم قبل اینکه بهشون بگم دوستت دارم و بدونه بهش علاقه من هستم خیلی منو نگاه میکرد نمیدونم دلیل نگاهش چی بوده و منم نگاه میکردم ایشون رو هر موقع میدیدم تا اینکه بهشون گفتم علاقه مندم به شما و اونم گفت من از شما خوشم نمیاد امر دیگخ نیست و اخرش گفت بسلامت و منو رو مسدود نکردن و چند روز بعدش صبح بخیر براشون ارسال کردم سین کردن ولی جواب ندادن و تا اینکه دیدمش منو نگاه نمیکرد کلا دوستان کمک هم کنید

   • میشه لطفا یکی بهم کمک کنه
    من یک دختری رو دوست دارم ۱۵ سالشه
    بهش علاقه مندم قبل اینکه بهشون بگم دوستت دارم و بدونه بهش علاقه من هستم خیلی منو نگاه میکرد نمیدونم دلیل نگاهش چی بوده و منم نگاه میکردم ایشون رو هر موقع میدیدم تا اینکه بهشون گفتم علاقه مندم به شما و اونم گفت من از شما خوشم نمیاد امر دیگخ نیست و اخرش گفت بسلامت و منو رو مسدود نکردن و چند روز بعدش صبح بخیر براشون ارسال کردم سین کردن ولی جواب ندادن و تا اینکه دیدمش منو نگاه نمیکرد کلا دوستان کمک هم کنید

   • من نمیدونم چجوری به کسی که دوستش دارم اعتراف کنم ما 5یا6ساله که همدگه رو میسناسیم وهمیشه همدیگه رو تو مهمونی یا خونشون یا خونه من میبیننش ولی نمیتونم بهش بگم دوستش دارم حتی نمیدونم اونم منو دوست داره یا نه

  • سلام.من با کسی هستم.خیلیم دوسش دارم ولی طرف مقابل خیلی بد رفتار می‌کنه همش اخم داره همیشه میگه برو.ازدواج کن و از اینجور حرفا.بنظرتون چکارکنم؟۷سال هم هست باهمیم.همه جوره هم پاش وایسادم.همش دوس داره نشون بده که من آدم بدیم.

   • خب اگر اینجوری میگه به احتمال زیاد دوست داره

    • من از بچگی عاشق پسر فامیلمون شدم و الان ۱۵ سالمه اونم تقریبا ۱۶ سالشه خیلی دوستش دارم نمیتونم فراموشش کنم چیکار کنم

     • بهش بگو بهتر

     • سلام اسم آبجی منم ملینا است و ها تو فرامشش نکون و ببین اونم به تو الاقه داره یا نه و وقتی متوجه شدی که به تو الاقه داره ولش نکون یجوری اطمن بهش بگو تو میتونی

     • منم همینطور ولی اون از من ۶ ماه کوچکتره خیلی دوستش دارم

   • خا عالم تو سرت وقتی نمیخوادتت و دوستت نداره اینا رو میگه برو بزار کسی بیاد که تو رو دوست داشته باشه بعد اون موقع معنی زندگی رو میفهمی
    بدبختی ما همینه همش یکی رو خواستیم که کاملا ما رو میبینه
    برو با کسی که نزاره ناراحت شی نزاره غم به دلت بیفته هر کسی لیاقتشو نداره

   • به نظر من اگه اینجوری میگه کات کن خوب نیست یه پسر اخم میکنه و بد رفتاری میکنه یه پسر باید همه جوره هوای یه خانم محترم رو داشته باشه من که تنهام کسی رو هم ندارم ینی هیچ عشقی ندارم که بهش بگم دوستش دارم یا بگم چقدر بهش اعلاقه دارم اگه کسی رو میشناسید لطفأ بهم معرفی کنید و من به راحتی بهش میگم دوستش دارم

    • سلام گلم ❤️
     شما درست میگین بهترین حرف رو به نظر من میزنن باید یه پسر احترام به تونه به یه دختر بزاره البته این دختر باید لیاقت همین مرد رو داشته باشه وگرنه همچین عشقی به درد نمیخوری فق بخوای احترام نگه داری تا یه وقت از دستش ندی 🥰 و برای حرف های آخری که آقا میلاد نوشته بودید منم همینطور کسی رو ندارم خیلی دوست دارم با یه نفر دوست بشم چون من خیلی آدم احساسی هستم ممنون میشم اگه شد بهم کمک کنید ❤️😍🥰

   • عزیزم دفاع مقدس ۸ سال طول کشید تموم شد اون دیکه بگیر نیس خواهر من تموم کن بره 😂😂😂😂😂😂

   • تو خودتو ضعیف نشون دادی و همش در دسترس بودی فاصله بگیر حل میشه

  • منم همینطور من هم یه پسر را دوست دارم اما نمیتونم بگم براش

  • سلام من الان یک ما هست ک کسی دوس دارم و خودش و خانوادش ازم خواستگاری کرده همو هم دیریمه پسره ب من میگه ک کم بود محبت دارم من نمیدونم چی بش بگم و وقتی میگه ک دلم گرفت من نمیدونم چی بگم باید چکار کنم ک بدون دوسش دارم و بم وابتهربشه

  • من عاشق دختری هستم که هردو یک سن داریم ولی اون عاشق یکی دیگست و نمی‌فهمه که من برایش میمیرم

  • خب از دور نگاش کن

  • اسم این عشق نیست داداش واقعا اسمش عشق نیست عشق یعنی با هم بودن عشق یعنی بتونی به کسی بگی دوست دارم من هم مثل تو نه ۸ سال اما چند وقت هست هنوز نتونستم به عشقم بگم دوستت دارم و خب میدونی من اسم اینو چی میزارم?
   تنهایی
   من هنوز درحال تلاش هستم برای کسی که دوستش دارم دعا دعا میکنم اما…….

   • چرا بهش نمیگی داداش بهش بگو دوسش داری بهش بگو داری بخاطرش تلاش میکنی یه وقت بیخبر از علاقه تو به خودش ازدواج کنه چی هرچی تلاش کردی بی فایده میشه بهش بگو تا از دستت نرفته حیف این عشق خداکنه دل اونم با تو باشه بهش برسی حسرتش به دلت نمونه

 2. سلام من عاشق یه دختری بودم اما پنج سال خجالت میکشدم بهش بگم اما حالا فهمیدم که دوس پسر داره ??

   • سلام روزتون بخیر من ۱۸سالمه پسری ک دوسش دارم یک یا دوسال ازم کوچیک تره من از بچگی روش کراش بودم الانا ک شب و روز دارم بهش فکر میکنم خیلی استرس دارم اشتهامم کور شده نمیدونم چیکار کنم بهش بگم یا ن زوده میترسم بهش بگم دوسش دارما خیلی ولی میترسم وقتی حسمو بهش گفتم از کاری ک کردم پشیمون شم یا دیگ ددوسش نداشته باشم البته الان ک دارم مینویسم دوسش دارم و دودلم ک بهش بگم یا ن لطفاً راهنمایی کنید

 3. اگر ۵ سال پیش میگفتی الان اینطور نمیشد
  شاید اون هم قبلن دوست داشته
  ولی با دیدن سرد بودن تو بیخیال شده

 4. سلام من ۱۶سالمه کسی که دوسش دارم ۱۳.شاید بگید توسنت کمه و چمیدونی دوس داشتن چیع ولی بخدا دارم سکته میکنم
  من طرفو تو اینستا پیدا کردم باهاش تماس تصویری گرفتم و مطمئنم که میخوامش ولی چجوری بهش بگم تورو خدا کمکم کنید شبا خوابم نمیبره الانم که دارم مینویسم ساعت ۳و۵۷دقیقه صبحه تورو خدا جوابمو بدید

 5. بگیر بخواب بچه اینا همش کشکه باید درس مشتقو بنویسی دوستی مجازی ام شد خواستن وعشق چی میفهمی از اینا تو یه بچه ندید پدیدی که چشمت افتاده به یکی فکر میکنی این اخرشه بزار یکم بزرگ تر بشی بچه جون دانشگاه بری بعد اینا رو بگ. اینا عشق نیس کشکه کشک

 6. منم 14سالمه و یک نفر رو میخوام. خیلی دوسش دارم و تازه رسیدم به معنای عاشقی. خیلی هم دوسش دارم ولی نمیدونم چجوری بهش بگم

  • توهم مثل منی منم ۱۶ سالمه ولی نمیدونم چجور بهش بگم دوست دارم

  • سلام وقت بخیر تو سن شما طبیعیه که بخواید از روی احساسات جذب جنس مخالف بشید ولی حتی اگه این رابطه رو شروع کنی یه مدت محدوده چون خانواده هاتون متوجه میشن و جلوی این ارتباطو میگیرن و اینکه باید تو این سن برای درس و آیندتون تلاش کنید بعدا توی سن مناسب میتونی برای روابط عاطفیت تصمیم بگیری. از الان بخواید خودتونو درگیر مسائل عاطفی کنید دوران طلایی زندگیتو که باید درس بخونی و برای آیندت شغل مناسب داسته باشی و مستقل بشی رو از دست میدی. و اینکه وقتی اعتماد خانوادت بهت از بین بره باید خیلی تلاش کنی تا دوباره اعتمادشونو به دست بیاری

 7. سلام من ۲۰ سالمه و به دخری علاقه دارم که یک سال نیم ازم بزرگتره و حدود ۴ماهه باهم در ارتباطیم مثل دوست معمولی ولی الان میخوام بهش ابراز علاقه کنم ولی نمیدونم چطور میشه راهنمایی کنید

  • سعی کنید قبل از ابراز علاقه، شناخت بیشتری نسبت به طرف مقابل خود پیدا کنید. یک ارتباط سالم بر اساس احترام و گفتگو، این شرایط را فراهم می آرود تا دو طرف نسبت به عشق علاقه واقعی نسبت به هم اطمینان حاصل کنید.

   • من دبیرستانی هستم و می خوام با یکی دوست معمولی بشم اما نمیدونم چجوری بهش بگم فقط دوست معمولی اما خب اون با بعضیا دوست شده و نمیدونم چی بگم اما ما دو سال همکلاسی بودیم فقط می خوام با اون و دوستاش دوست بشم مخصوصا اوت و با ام دوست صمیمی بشیم ولی نمیدونم باید چیکار کنم

   • سلام منم ی چند مدتی هست ک نسبت به یه نفر خیلی احساس دلبستگی میکنم هم سن وسال خودمه خیلی دوستدارم بدونم اونم نسبت بهم علاقه داره یانه فامیلمونه گاهی اوقات احساسم میگه نسبت بهم یک علاقه ایی داره آخه خیلی نگام میکنه خیره میشه بهم خانوادش گاهی اوقات میگن ک مثلا شما دوتا باهم ازدواج میکنید من تنها چیزی ک میخوام بدونم این که اونم نسبت بهم علاقه داره یانه برامن حرفا بقیه مهم نیست ک چی میگن برام فقط احساس خودش مهمه نسبت ب خودم میخوام بدونم عشقم یک طرفه هست یانه خودش با رفتاراش فکر میکنم نسبت بهم علاقه داره اگر نداره چرا بهم انقدر خیره میشه تصمیم گرفتم ایندفه ببینمش بهش بگم اولا خجالت میشکم دوما موندم چطور مطرحش، کنم، ولی گفتنش، باعث میشه ک یا آمیدوارشم یا، دیگه خودم راحت شم ازفکرو خیال. . ولی امیدی ب، شنیدن جواب اوکی ندارم و خیلی نگرانم… بنظرتون چطوری بهش بگم

   • سلام من پسر عمویم را دوست دارم چگونه بهش بگم من

  • سلام ببین من خودم دخترم اصلا نگاه نکن که ازت بزرگتره یا نه فقط سریع بگو بهش تا نرفته ببین صد درصد اونم بهت علاقه داره
   برو بهش بگو میخوام یچی بگم اگه گفت بگو یا چی بگو من عاشقتم شدم همین بگو دوست دارم

   • من عاشق کسی هستم اما اون رل داره و منو دوست نداره

    • اینکه بفمی دوست نداره و تو فقط دوسش داری دردناکه:)

     • فقط دردناک کشندس عین سم مار من 21سالمه که عاشق دخترهمسایمون شدم وتواینستا بهش گفتم که بهت علاقه دارم ولی اون منویه جوری نادیده گرفته که انگارنیستم.اصن هرروز منتظر پیامشم ولی هیچی ازش ندیدم ولی اون تواینستا جواب رد نه نگفت فقط گفت که من درس دارم وبه من پیام نده نمیدونم من یه باردیگه پاپیش بکشم ودوباره بهش بگم یانه

 8. سلام. من چهارده سالمه پارسال یک نفر رو داخل کلاس زبان دیدم که دوست خواهرم بود از اون موقعه عاشقش شدم اما چون کوچیکم نمیدونم باید چطوری بهش بگم. من با خودم فکر کرده بودم که تا هجده سالم نشده بهش نگم. حالا باید چیکار کنم؟

  • شما هم مانند یک فرد بزرگسال قلب دارید و حق عاشق شدن هم دارید. اینکه با یک نگاه از دختری خوشتون بیاد به معنای عشق واقعی نیست. شما فقط دوست دارید با چنین دختری دوست بشید و با هم ارتباط دوستانه داشته باشید.

  • میشه دوستان منو راهنمایی کنین من بهتون نیاز دارم
   من دختری هستم ۱۲ساله که از پسر همسایمون که یه سال ازم کوچیکه خوشم اومده من عاشقش شدم نمیتونم به چن دلایلی باهاش حرف بزنم بخاطر اینکه خانوادم نمیذارن با پسرا حرف بزنم و اگه جرئت کنم بهش بگم ابروی چند ساله ی ما میره من خیلی دوسش دارم هی تو خوابام میبینمش تو کوچمون تو همه جا بنظرتون من چیکار کنم که بفهمه دوسش دارم به کمکتون نیازمندم

  • خخخخ ببین عشق محدودیت سنی نداره منم ۱۴سالمه.

 9. تروخدا یکی جواب منو بده بخدا شب تا صبح خوابم نمیبره. نمیدونم چیکار کنم. چون چهارده سالمه و کوچیکم نمیتونم بهش بگم. لطفاً جوابمو بدید.

  • دقیقا حال و روز تو رو دارم ولی۱۶ سالمه

  • سلام من ۲۷ سالمه. ۱۷ سالم بود که عاشق شدم حتی وقتی فهمیدم به دلایلی نمیتونیم باهم ازدواج کنیم دست به خودکشی زدم.
   گذشت تا ۱۹ سالم شد این وسط خیلیا میومدن تو زندگیم و میرفتن ولی ۱۹ سالم که شد فهمیدم اونی که اون موقع فکر میکردم، عشق نبوده اصلا؛ چون با کسی دوست شدم که عشقو باهاش یاد گرفتم. بعد از ۶ سالم از هم جدا شدیم دوباره فهمیدم کسی که میخواستم این نبوده و نیست. ولی الان ۲ساله که عاشق دختر عموم شدم که ۱۱سال هم ازم کوچیک تره. خیلی زیاد و جدی. خیلی هم سعی کردم بهش بفهمونم ولی اون اصلا متوجه نمیشه. من رابطه ی دوستی زیاد داشتم بیشتر از چند هزارتا پس میدونم که این عشقه یا هوس یا علاقه ی گذرا. ولی به دختر عموم که رسیدم انگار دستوپامو بستن.لال شدم حتی نمیدونم به خواهرام یا زنداداشم بگم باهاش صحبت کنن یا نه.
   توهم شاید کسایی تو زندگیت بوده و هست ولی فکرت درگیر اونه نمیگم حتما ولی چیزی ک من و هم سنای من تجربه کردن میگه خودتو زیاد قاطی نکن فقط اولش قشنگه بعدش تموم میشه. آدم تو این سن خیلی فکرش درگیر این چیزاس و تلاش میکنه ک بهش برسه ولی بعدش میفهمی که یه حس گذرا بوده.
   دوستان اگه واسه مشکل من هم پیشنهادی دارین بگین.ممنون میشم??

   • سلام بنظرم باید به کسی ابراز علاقه کرد که اونهم نسبت به ما علاقه نشون بده یعنی متقابل باشه یکطرفه نباشه

  • امیرمحمد جواب تورو دادم ولی اشتباها مال یکی دیگه رو ریپلای زدم. یه پیام طولانیه بخونش حتما

  • دقیقا منم مثل تو هستم ولی من دخترم و عاشق یک دندانپزشک مهربان و رفتم با مشاور حرف میزنم میگه این معنی واقعی عشق نیست ……….. پس اخه چیه واقعا

   • لطفا مقاله نشانه های عشق واقعی را مطالعه نمایید.

   • زن داداش منم با سن 28 سال همون حسایی ک منه 18ساله نسبت ب یکی دیگه دارمو رو داداشم داره.ینی من عاشق نشدم و اونم عاشق نیس؟

   • سلام بچه ها در سنین نوجوانی عشق پایداری نداره گذراست بیشتر تجربه بلوغه و مسلما هدف ازدواج نیست شاید استناهایی داشته باشه مثلا ادامه در آینده برای زندگی مشترک
    پس نتیجه اینکه این عشقهای زودگذر رو جدی نگیرید چون شما رو از درس و زندگی و کار دور میکنه در این سن کم که باید هویت و شخصیت شما شکل بگیره ثابت بشه بعد در اون جهت قدم بردارید
    سلامت و موفق باشید

  • شما تو بده به خواهرت تا بهش شماره تو رو بده

 10. دقیقا حال و روز تو رو دارم ولی۱۶ سالمه ولی مال من خیلی خاصه

 11. سلام من با یک دختری رابطه داشتم الان بهش قلبا احساس عشق دارم اینو بهش گفتم. خواهر بزرگتر این دختر به من گفت ازش فاصله بگیر یا اگه بتونی ثابت کنی که وقعا دوسش داری. لطفا کمکم کنید که چطوری ثابت کنم.

 12. وقت بخیر
  دوستان من عاشق یک دختر شدم. الان ۱۶سالمه. شاید بگید سنم کمه اونم ۱۶سالشه. نمیدونم چجور بهش بگم لطفا راهنمایم کنید.

 13. سلام دو سه سال عاشق یه دختری شدم که با من ۷۰۰ کلیومتر فاصله داره
  اما نمیدونم اون منو دوست داره یانه
  چندی پیش رفتم اما نتونستم اسم خودمو بگم. طرفم فامیل دوره.
  الانم پیجشو دارم اما نمی تونم برم.
  ۱۹ سالمه ۱۰ رو دیگم قراره برم خدمت
  چکار کنم به نظر شما؟؟؟

  • دوست عزیز، از اینکه احساسات خود را با کاربران سایت در میان گذاشتید، متشکریم. شما می توانید احساس عشق و علاقه خود را به این دختر خانوم به طور مستقیم یا از طریق یک واسطه اطلاع دهید. اما سعی کنید احساسات خود را به شیوه ای صحیح مدیریت کنید. چون گاهی احساسات ما واقعی نیستند. عشق واقعی هرگز قبل از شروع یک رابطه سالم و بر مبنای اعتماد و صداقت حاصل نمی شود.

   • سلام من تو اینستاگرام با دختری اشنا شدم که فاصله بین ما ۵ساعت راهشه تازه دوروزه اشنا شدین چجور بهش بگم دوستت دارم تورو خدا کمک کنید

  • شما میتونید از طریق شماره تماس بالای صفحه مشاوره تلفنی بگیرید

 14. سلام من عاشق دختری شدم که از فامیلامون هستند و هر وقت از دور میبینمش و چطور بهش بگم دوست دارم

 15. بین من و یکی از فامیلام رابطه دوطرفه است ولی نمی تونیم به هم بگیم
  چطور باید این کار را بکنیم

 16. سلام من و یکی از فامیل های پدرم رابطه دوطرفه داریم ولی نمی تونیم به هم بگیم
  چیکار کنم؟

 17. سلام. بسیار ممنونم بابت نوشتن این مقاله. قبل از خوندن این مقاله قصد پیشروی داشتم که خوندن این مطلب باعث شد آگاهی بیشتری پیدا کنم و دست نگه دارم.
  حقیقتش من پسری ۱۹ ساله هستم و به دختری که اختلاف سنیمون کمتر از یک ساله، علاقه پیدا کردم. ایشون نسبت فامیلی دوری با من دارند و رفت و آمدی به اون صورت نداریم. شاید چند سالی یکبار!!! با ایشون چند باری برخورد داشتم و خوشبختانه اینشون یک بار از من تعریف کردند. البته رابطه خوبی با خواهرم دارند. قصدم این بود به ایشون مستقیم بگم بهشون علاقه دارم. اما از طرفی گفتم منو به دلیل سن نامناسب سرزنش کنند. و از طرفی هم گفتم امکان داره دیر بشه و با کس دیگه ای قول و قرار بزارن. به نظر شما چه کاری بهتره بکنم و آیا خوبه که خواهرم به عنوان واسطه اقدامی کنه؟؟

 18. سلام من ۱۲سالمه و پسرم. فکر کنم۳ماه هست که عاشق یکی از آشنایان شدم که تقریبا هم سنه و چون کوچیکم و نمیتونم بهش بگم چون خانواده ها موافق نیستن و همه چی بد تر میشه چون میگیپن بچه ای و اینو نباید میگفتی چه کنم من شبا دارم تا ساعت ۲شاید۳بیدارم و دارم فکر میکنم لطفا کمکم کنید نمیدونم چی کار کنم

 19. ممنون از مقاله خوبتون

 20. سلام …من متولد سال ٨۵ هستم و کسی که دوستش دارم متولد سال ٨٠هستش …من هنینجوری و با یک نگاه عاشقش نشدم …راستش من از موقعی که به دنیا اومدم توی همین محله زندگی میکنم و اون هم تا حدودا سه سال پیش همینجا زندگی میکرد …من حس میکردم که نسبت بهش یه حسی دارم اما خب جدی نمیگرفتم تا اینکه از وقتی رفتن به مرور زمان یه حس دلتنگی بد جوری دارم الان واقعا دارم دیوونه میشم …راستش یه بار هم گذری توی بازار دیدمش اما مطمعا نیستم که متوجه شده باشه که من کی بودم …راستش من دخترم و ابراز علاقه برام سخت تره …میترسم بهش بگم اما به دلایلی مجبورم بهش بگم که دوستش دارم …من فقط آیدی اینستاش رو دارم و اون رو هم نمیدونم هنوز تو پیجش فعاله یا نه …راستش اصلا شبا نمیتونم بخوابم همش تا ساعت دو و سه بعضی وقتا تا صبح بیدارم و به این فکر میکنم چجوری بهش بگم و همش بهش فکر میکنم واقعا برام سخته راستی بگم که اینستا هم ندارم:-\راستش بعضی وقتا انقدر گریه میکنم که نگو واقعا سخته اصلا نمیتونم فراموشش کنم یا اینکه هیچ راهی به ذهنم نمیرسه که چجوری میتونم بعش بگم …

 21. سلام من چهارده سالمه و یکی رو دوست دارم …من فقط از یه راه چت کردن میتونم بهش بگم که اینجوری ممکنه باور نکنه یا اصلا براش مهم نباشه و نادیده بگیره …میترسم از راه چت بهش بگم….اما حضوری هم نمیتونم بهش بگم چون من واقعا حتی وقتی قبلا گاهی اوقات مثلا از کنارش رد میشدم دست و پاهام رو گم میکردم …من حضوری نمیتونم بگم …میشه راهنماییم کنید که من باید حضوری بگم یا اینکه با چت هم میتونم بهش بگم…اگه با چت میتونم بهش بگم باید چجوری بگم …اون پنج سال از من بزرگتره ایا این اختلاف سنی برام مشکلی ب وجود نمیاره؟…من میترسم اگه نگم اون با کس دیگه ای وارد رابطه بشه و اینجوری هه چیز تموم میشه .یعنی اینکه من اگه اون موقع نترسم و بخوام بهش بگم هم نمیشه چون دو نفر. دیگه رو‌ نابود میکنم…

  • دوست عزیز؛ عشق و ترس از آسیب دیدن، در کنار هم جمع نمی شوند. تعریف عشق واقعی چیز دیگریست. اگر واقعا عاشق طرف مقابل خود شده اید، باید برای این دوست داشتن دلایل منطقی داشته باشید. عشق و علاقه بی دلیل معنایش شیدایی است. شیدایی هم یک احساس است و نباید آن را جدی گرفت. عشق و دوست داشتن نیازمند شناخت و آگاهی دو طرفه است. عشق یک طرفه فقط یک خیال و توهم ذهنی است.

   • سلام شما گفتید که عشق واقعی یچیز دیگه ای هست میشه از عشق واقعی بگید
    منظورتون از دلایل منطقی اینکه باید دلایل درستی داشته باشیم ؟
    من با یک دختری درحال صحبت کردن هستیم. من فاصله ی شهری دارم 500 کیلومتربا ایشون و تا به حال به اینکه سوال های اصلی درباره اینکه چه حسی نسبت به من داره نپرسیدم ؟ و نپرسیده ؟
    من خودم از یه خانواده متوسط هستم اولین چیزی که بعد عشق به ذهنم میرسه تامین مالی هست ?‍♂️و من کلا ۱۷ سالمه نمی دونم باید چیکار بکنم ؟مشکل من کار نیست مشکل من اینکه اگه بهش حسم رو بگم بعدش وارد یه مرحله دیگه از رابطه میشیم که کاملا ترسناکه
    برادرم خودش بزرگ تر از منه میگه تازه ۱۷ سالته و اینکه کسانی زیاد قرار هست اشنا بشم ولی منظور از عشقو نمیده منم اینو قبول دارم ولی اصلی ترین ترین مشکل من اینکه چرا باید این حسی که بهش دارم رو نگم

   • عشق دلیل نمی‌خواد بامرام?

 22. سلام من ۱۷ سالمه و دختر عموم رو دوست دارم از پونزده سالگی تقریبا با حرکات غیر مستقیم هم فهموندم که دوسش دارم ولی نمیدونم چطور بهش به صورت مستقیم بگم لطفا راهنماییم کنید

  • منم مشکل تورو دارم.تو پیام ها نوشتم حرفامو. من به دلایلی یکم سخته از اطرافیانم کمک بگیرم ولی تو با خواهر یا حتی دوست مشترکی ک دارین یا دختر یا زنی که میتونه باهاش صحبت کنه رو بفرست باهاش صحبت کنه. یا وقتی میری خونشون خیلی بهش توجه کن و نگاهش کن

 23. سلام من چهارده سالمه یکی رو دوست دارم. البته من پسر هستم. شش ساله میشناسمش و بهش نزدیکم همیشه دوسش داشتم ولی الان یه شش ماه هست که فهمیدم عاشقش شدم اون یازده سالشه.ئخیلی مطالب خوندم و فهمیدم که عاشقشم. همسایه هستیم جوری که خونه ما و خونه اونا نداشت اما یه چهار ماه میشه که یه مشکل بین خانواده هامون پیش اومد. چهار ماه فراموشش کردم چون اعتقاد داشتم این عشق هنوز زوده اونم با توجه به مطالب سایت ها و به قولی سیگنال بهم داده. ولی بعد از چهار ماه ناخواسته باهاش هم کلام شدم و به روم خندید و این خندش دوباره اتیش انداخت به جونم
  من عرشیام پرستش اگه این مطلبو یه وقت خوندی خوشحال میشم. میترسم بهش بگم چون میترسم از دستش بدم و یه خواهر هم که داره بدتر از همه ابرومو میبره اگه فهمید برا اینم وگرنه بهش میگفتم
  پرستش من عرشیا هستم عرشیا ادیش خونمون کرد لاغریه اگه یه وقت این مطلبو خوندی که نمیدونم چرا احساس میکنم که میخونیش خوشحال میشم بدونی دوست دارم و نمیتونم پیش قدم شم اگه تو هم دوسم داری و این مطلب رو دیدی لطفا یه جوری بهم بگو ممنون
  لطفا راهنماییم کنید

  • اشکم در میاد بچه های 16و14ساله چی میکشن
   من ۱۲سالمه تابستون دوستم رو یه پسر به اسم کیان کراش زد بعد من به پسره گفتم دوستم روت. کراش داره
   بعد نمیدونم چی شد ایدی فری فایر مو دادم
   ای کاشمیمردم

 24. درد دارم به اینایی که نوشتن ۱۶ سالمه ۱۴ سالمه عاشق شدم شب و روز ندارم. بخدا درک میکنیم اون احساس رو. وقتی میفهمید معنی یک عمر زندگی رو که دیگه کاری از دستتون بر نمیاد. کسانی دیدم تو این سن دیوونه وار همو خواستن حتی قصد خودکشی داشتن بخاطر مخالفت خانواده ها بعد کلی جنگ و دعوا که رسیدم سر سال طلاق گرفتن. ول کنید تروخدا. بزارید عقلتون کامل شه احساسات و سلایقتون تغییر میکنه زیر ۲۷ سال خواهش میکنم حرف از رسیدن نزنید.

 25. حمیدگمشادزهی

  سلام من عاشق شدم میخواهم بهش بگم دوستت دارم ولی نمیدونم چطوری بگم لطفا جوابمو سریع بدهید

 26. سلام من با یکی آشنا شدم که خیلی دوسش دارم ولی روم نمیشه بهش بگم یک ماهه داره می گذره ولی روم نمیشه بهش بگم من 16سالمه ولی اون12 سالشه خیلی دوسش دارم ولی نمیدونم چطور بهش بگم لطفا کمکم کنین

 27. سلام
  محمد هستم. دختری رو دوست دارم که با خواهرم دوستی خوبی داشت و همسایه بودیم و هستیم که باعث میشد به دلیل روابطش با خواهرم بیشتر ببینمش ولی متاسفانه دوستی خواهرم باهاش از بین رفت و به من فشار بیشتری اورد. من الان ۱۶ سالمه و اونم دو سال از من کوچیکتره ولی از یه چیز مطمئنم که واقعن دوسش دارم. راستش من الان چهار پنج سالی هست که تو فکرشم و وای به زمانی که سرم خلوت بشه دیوونه میشم. نمیدونم چکار کنم. درضمن فرد کم رویی هم هستم.

 28. من ۱۸ سالمه،دختر عمم سه سال ازم بزرگتره یا نمیدونم شایدم چهار سال
  ولی اختلاف چندانی باهم نداریم،یجوری که اون اختلاف سن به چشم نمیاد،اگه همسن بودیم تا حالا بهش میگفتم ولی بخاطر اختلاف سنمون بهش نگفتم تا حالا،اگه میشه ی راهنمایی کوچیکی بکنین چطوری بهش بگم در حالی که میترسم بخاطر اختلاف سن منو قبول نکنه؟

 29. من عاشق کسی ام که 5 سال ازم بزرگتره . ولی خیلی دوسش دارم باید چی کار کنم

 30. من عاشق همکلاسی ام توی دانشگاه شدم،چطورباید بهش بگم دوستت دارم که از دستش ندم،چون خیلی میترسم بهش بگم دوستت دارم از دستش بدم?

 31. من عاشق دختری شده ام که از من ۳ سال زرگ تر است آیا می توانم در آینده با او ازدواج کنم چون من ۹ و او ۱۲ سال سن دارد؟؟

 32. سلام من عاشق یک دختری شدم که یک سال پیش همسایه مون بود اون موقع که همسایه مون بود بهش علاقه نداشتم ولی الان رفته خیلی بهش علاقه مند شدم چند باری هم هم دیگر و دیدیم و چت کردیم ولی الان 4 ماه ندیدمش و الان میترسم بهش پیام بدم و باهش قرار بزارم بگین چه کار کنم

 33. سلام. من دختر خالمو دوست دارم. میبینمش یه جوری میشم. دستام میلرزه. میترسم بهش بگم. اگه اون علاقه نداشته باشه، تا اخر عمر نمیتونم تو چشاش نگاه کنم. چکار کنم؟

 34. من دخترم ۲۶ سالمه ۹ ماهه که از همکارم خوشم اومده حتی وقتای که شیفتمون باهم نیست همش فکرشم پیششه همه همکارای خانم با همکارای اقایون راحتن اما من نمیتونم ارتباط برقرار کنم با این اقا که خودم ابراز علاقه کنم از یک طرفیم ترس از محیط و شرایط کار دارم وخیلی غرور دارم و خجالت میکشم بنظرتون کار درستیه امروز میخوام همکارمو بفرستم بره بهش بگه که خوشم میاد ازش اصلا چطوری بهش بفهمونم؟ خودم هیچجوره نمیتونم بهش نزدیک بشم

  • سلام. پیشنهاد میکنم مقاله شروع رابطه دوستی را مطالعه نمایید.

   • دیگه دیر شد ? دوستم رفتم بهش گفت وبشدت قاطعانه جواب داد تو محیط کار بهش بگید این حرفا درست نیست سرشو بندازه پایین و کارشو بکنه? اما من میدونستم جوابش منفیه تو مقاله که متوجه شدم فعلا صبوری کنم اما غرورم میگه بزنم لهش کنم?

    • بنظر من مرد باید پیشنهاد بده نه زن منم یکیو دوس دارم بهش گفتم جواب منفی دادولی بازم دوسش دارم چی کنم از یادم بره خیلی بهاش رویا پردازی میکنم

  • منم این مشکل دارم حتی کسی ندارم که بره بگه به طرف مقابل و غرورم احازه نمیده من پاجلوبزارم چیکارکنم طرف خودش پاجلوبرا اشنایی بزنه

 35. سلام دوستان. من ۱۳ سالمه. خیلی خیلی سنم پایینه. یعنی قاطعانه و بدون ترس میگم خیلی از چیز ها رو نمیدونم . حقیقتش من معنی عشق رو نمیفهمم . اما یک ۵ ،۶ ماهی هست که به یک نفر یک حسی دارم که هنوز نمیدونم اون حس چیه. با نظر افرادی که میگن عشق همش کشکه موافقم. مگه ما چند سالمون؟؟؟امثال خودم رو عرض میکنم. این فرد ۳۱ سالشه. شاید فقط از ایشون خوشم بیاد . شاید هوس باشه . شاید یک حس زود گذر باشه . نمیدونم . بدتر از همه در فضای مجازی باهاش آشنا شدم. نمیدونم این فرد وا قا وجود داره . نداره . سر کارم . خلاصه فعلا سر درگمم. شما که مشاوره ای میشه به من بگید حس من چیه ؟؟ شاید تکلیفم معلوم شد

  • سلام. لطفا جهت دریافت مشاوره از طریق شماره تماس بالای سایت یا چت آنلاین ارتباط بگیرید.

  • اوهوم موافقم باهات سنت واقعا کمه ( خودمم فقط ۱۵ سالمه )
   اول اینکه ممکنه مرد ۳۱ ساله خودش زن و بچه داشته باشه و دوما اختلاف سنی خیلیی زیادیه و خوب در مورد دوستی های مجازی بگم من خودم تجربه کردم واقعا واقعا عشق مجازی فقط فقط فقط فقط خیاله و به قوله خودت کشکه اما عشق کشک تیست? عشق مجازی هست ولی واقعی یه حس پاکه که خیلیم لذت داره اما برا من و تو زوده
   و اون حست به اون آقای ۳۱ ساله مطمئن باش خیاله

 36. من 14 سالمه عاشق یه دختر شدم که فامیل دورمونه. اون چند ماه از من بزرگتره. فاصله خونشونم خیلی از ما دور نیست. ولی نمیدونم چطوری بهش بگم توروخدا کمکم کنید

 37. من 14 سالمه عاشق یه دختر شدم که فامیل دورمونه. اون چند ماه از من بزرگتره. فاصله خونشونم خیلی از ما دور نیست. ولی نمیدونم چطوری بهش بگم توروخدا کمکم کنید. خیلی دوستش دارم ولی از طریق مجازی بگم میترسم ول کنه بره رو به رو هم روم نمیشه بهش بگم. حس میکنم اونم حسی نسبت به من داره

 38. سلام.دوستان من یکیو تو سن خیلی کم میشناختنم بعد عاشقش شدم
  تو ابتدایی،بعد از هم دور شدیم چندین سال همو ندیدیم جالبتر این که اونم منو دوست داشت ولی اون موقعه من بچه بودم میترسیدم و روم نمی‌کرد.
  هیوی الان ۲۳سالمه هنوز تو فکرشم هر شب و روز حتی بعضی وقتی گریه هم میکنم تا دوسال پیش که خبر رسید ازدواج کرده.
  خلاصه کسیو که دوسش دارین بهش بگین من شاید طرف خودم رو نزدیک ۱۵ساله که دوستش دارم ولی تا الان این داخل سینه من محفوض بوده
  و هیچ کس هم نمیدونه جز رفیقم
  داشتم دیونه میشدم که به رفیقم گفتم یکم آروم شدم

 39. سلام من 20 سالمه دانشجوی پزشکی ام چهار سال پیش عاشق یک پسر ترک شدم که 1500 کیلومتر ازم فاصله داره. تو باربری کار میکنه از نظر مالی وضعیت خوبی نداره. چهارسال به پاش وایسادم الان بهش میگم وایسا دانشگام تموم شه بابام اجازه بده بیای خاستگاری میگه تو رو به من نمیدن میگه اختلاف سنمون زیاده بابات قبول نمیکنه اخه اون 32 سالشه … هفته قبل بهم گفت مادرش بهش گفته قبل از مرگش میخاد عروسی پسرش رو ببینه الانم با مادرش دعواش شده چون بهش گفته نمیخاد زن بگیره منم به ناچار بهش بره با هرکسی ک مادرش میگه ازدواج کنه چون مادرشه خیر و صلاحش رو میخاد… ب مادرش گفته منو دوست داره ولی مادرش یجوری رفتار میکنه انگار در جریان نیست. یک هفتس خبری ازش ندارم جواب اخرین پیامم رو هم نداد.
  دارم دق میکنم خیلی حالم داغونه. رفتم روانپزشک تو این 4 سال از بس قرص آرامبخش خوردم دکترا روم قطع کردن قرصارو بهم میگن اگه بیشتر بخوری معتادشون میشی یکاری بکنید واسم.. درمونم هم ازم دوره هم بی وفاست…
  یکاری کنید یکمی اروم

 40. سلام من ۱۱ سالمه و از ۳ سالگی عاشق پسرخالم شدم الان ۸ ساله عاشقشم اون ازم ۴ سال بزرگتره و ۱۵ سالشه چون به سن تکلیف رسیده نمیخوام از دستش بدم چون میترسم دوست دختر داشته باشه. این روش ها برای سن ما خوب نیست چطور با رفتارم بهش بگم میخوامش؟ چطور بفهمم دوست دختر داره یا نه؟

 41. یک ساله که سعی میکنم بهش بگم اما نمیدونم چجوری بهش بگم لطفا کمکم کنید دارم دیوانه میشم لطفا یه نفر راهنمایی ام کنه

 42. من چهارده سالمه و عاشق یه پسری شدم اون توی یه فروشگاه کار میکنه اولین باری که دیدمش هیچ حسی بهش نداشتم الان یک ساله که من عاشقش شدم من احساس میکنم اون هم به من علاقه داره وقتی میرم فروشگاه وقتی منو میبینه با بقیه شوخی میکنه خودشو بامزه میکنه و وقتی ببینه که من به مشکلی برخوردم کمکم میکنه و خیلی زیاد ارتباط چشمی برقرار میکنه من نمیدونم اون من رو دوست داره یا نه نمیدونم چجوری بهش بگم دوسش دارم لطفا کمکم کنید

  • اون هم تورودوست داره کافیه بالبخندبه اون سری تکون بدی اون هم میفهمه دل به دل راداره اما برامن که نشد ایشالا براتوبشه

 43. سلام
  من 14 سالمه عاشق ی پسری شدم ک نمی دونم چند سالشه خیلی ام مذهبی هست ی موکب زدن در خونمون و من فقط 5 روز وقت دارم بهش بگم دوست دارم چون اون موکب جمع میشه و اونم برای همیشه میره ولی واقعا نمی تونم بدونه توروخدا بگید چیکار کنم ??

 44. سلام من ۱۴ سالمه و عاشق یکی از فامیل های دور شدم. من وقتی ۷ سالم بود بهم گفت عاشقمه ولی من الان عاشقم. لطفا بگید چطور بهش بگم

 45. محمد طاها موحدی

  من عاشق یکی از دختر های فامیلمون هستم می ترسم بهش بگم عاشقتم بعد ارتباط فامیلیون بهم بخوره میشه کمکم کنید

 46. سلام من عاشق یک دختری شدم ولی نمی دونم چطور بهش بگم،او هر وقت من رو مبینه خیلی نگاهم می کنه.

 47. من خیلی تنهام اما چون باهیچ کس رایطه نداشتم الان نمی تونم به کسایی که دوستشون دارم ابرازکنم من چندبار دکتر رفتم امابه من چندسال که سرترالین مصرف می کنم حالا دکترمیرم بهم قرص اعصاب قوی میدن .
  دکتر مشاوره وقتی مشکل اصلی روفهمید بهم گفت درگذشته عاشق شدی من یه طور عادی بهش گفتم اره درصورتی که ازفشار ناتونی بیان ونداشتن سروضع مناسب ازناراحتی فقطتونستم به موادروبیارم

 48. 18 سالمه. عاشق یه دختر 16 ساله سر زبون دار شدمه. یک سالی میشه که از این قضیه میگذره ولی من نتونستم بهش بگم یکی از آشنا هاش که باهام دوسته اوایل رفت بهش گفت این روی تو کراش داره که به نظرم کار اشتباهی کرد. بعد دختره جوابش این بود که خیلی بَچس. چند ماه گذشت تو یه مراسم باز همدیگرو دیدیم خیلی بهم نگاه میکرد منم بهش نگاه میکردم میشه گفت کل مراسم همش به همدیگه نگاه میکردیم. چند وقت گذشت. قسمت شد دوباره توی جمع باز همو ملاقات کنیم. یکی از دوستام یه حرفی به من زد که مثلا ضایعم کنه. دختره پُشتی من رو گرفت. از من دفاع کرد. خلاصه گذشت چند وقت. با خودم گفتم اینجور فایده نداره باید از هر طریقی هم که شده بهش بگم که دوسش دارم. بلاخره یا جواب اره. یا نه میده. دخترای امروزی هم خو خیلی مغرورن. خلاصه از طریق یکی از فامیل اونم از طریق گوشی به یکی دیگ از فامیلای دختره رسوندن بهش که من دوسش دارم . دختره هم جوابش نه بود. از اون موقع خیلی فکرم درگیره که چیکار کنم واقعا خیلی میخوامش. نمیدونم چیکار کنم.

  • به نظر من خودت باهاش صحبت کن وبهش ابراز علاقه کن مطمئن باش تاثیرش بشتره وبا احتمال زیاد این طوری اونم قبول می کنه دختر بیشتر باشنیدن عاشق می شه،البته اگه از علاقت مطمئنی

 49. سلام به همیگی
  من15 سالمه ( ی ماه دیگه 16 ) عاشق دخترعموم شدم اون 17 سالشه .
  میدونم الان خیلیاتون مث من گیر کردید چ دختر چ پسر .
  خیلیا هم میان زیر کامنتم میان میگن بچه ای و …
  همه کامنتا رو خوندم به همه هم حق میدم
  ولی همینطور که” مشاوره باما ” میفرمایند : ” اول بفهمید عشقتون واقعیه ” حالا هر جور ک میشه .
  بعد ی نکته دیگه این که اصلا سن مهم نیست تو میری عینهو بچه ادم حستو بهش میگی قبول کرد ک خوشبخت باشین نکرد هم زیاد خودتونو اذیت نکنید تا جایی که میتونید و مخصوصا ارزششو داره ادامه بدید . و اگه دید وضع خرابه متاسفانه و متاسفانه و متاسفانه باید قیدشو بزنید .
  “خودوتونو نارحت نکنید چیزی که زیاده دختره” تو رو نمیدونم ولی من کاملا با این جملهه مخالفم چون عشق واقعی ی چیز دیگه هست .
  هر عشقی هر جوره ی ذره با هوس همراه هست پس نذارید این هوس غلبه کنه و تا جایی که میتونید خودتونو دلداری بدید و از خدا کمک بخواید
  این از همه نکات لازم .
  و حالا تو ک تا اینجا خوندی بیا دردمم ببین /”
  از 13 سالگی عاشقش شدم ( نمیدونستمم اون موقع این حسه چیه اصن /” )
  تا اینکه کم کم دیدم واقعا بهش نیاز دارم .
  کم کم بزرگ شدیم و فهمیدیم این بهترین حس و بد ترین درد دنیا رو اسمشو عشق گذاشتن …
  خلاصه بگم تازگیا دو روز پیشش بودم (خونمون بودن در اصل )
  حتی ی نگاه بد بهش نکردم . اون کلا دختریه ک هر چی بشه رو خودش نمیاره
  از همتون میخوام ی کمکی بکنید (البته ممنون از سایتتون ولی تماس نمیگیم با هاتون و بازم ممنون ب هر حال )
  میدونم که خیلی هامون چه شبها و روزای سختو رو گذرونیم …
  همش امید داشتیم ک یروز بهش میرسیم
  مخصوصا موقعی که فامیل باشه طرف مقابل خیلی سخته و نابود میشی
  اصن به نظر من عاشق شدن یعنی اینکه قید همه چیو بزنی فقط به خاطر اون
  من از پسر عموم کمک گرفتم اونم که ادم حسابی نیست و گفت شما بدرد هم نمیخورید و از این حرفها
  ببینید من ماه تولدش – شال تولدش – علایقش- حرف مردم – شرایطش و … همه چی رو دیدم و سنجیدم و ته همش این بود که من بدرد اون نمیخورم تو هیچ زمینه ای *اما* هنوز ناامید نشدم پس اگه تو هم ی ذره عشق واقعی داشته باشی نسبت به یارو هیچ وقت ناامید نشو
  و همچنین ته حرفم ی نکته مهم بگم
  این که تو اگه ا ته قلبت ی گلو دوست داشت باشی حتی اگه گله خار هم باشه تو نمیچینی و فقط لمسش میکنی میگیرری چی می گم ؟
  ینی تو گلو نمیچینی و نمیزاری ک کسی هم بچیندش و هر روز کاری میکنی که حالش خوب باشه
  اینم از کل حرفم ولی ناموسا تا اینجا خوندی بیا بهم ی راهنمایی بکن انقدر خودمو زدم که همه جام کبوده چشمام قرمز شبا موقعی که هه خوابن من تا صبح بیدارم گریه میکنم با حسرت
  ———————————————————————————————————————

  برا دیدن دوبارت دیگه راه ندارم
  باید زودتر میگفتم حسمو بهت الان دیگه چاره ندارم
  حالا که دیگه دیدن ته ظرفه / کفگیر ته دیگ -در دیگ بسته
  کمتر کسی حسمو درک میکنه / که خودش به این حس آشقال بیماره
  بدون بمون بهترین رفیقم زارع / بیا بامن بخون که اینجا فقط خودیامونه
  بال و پرو قلب این پرنده شکسته / روح نداره و روان درگیر و خسته
  خسته ا راه بی پایان / این بود نتیجه جنگ خدایان ؟
  ————————————————————————————————————————-

  توو همه چی بودم مختر / ترجیح ندادم به تو هیچیو دختر
  میکشمو حالم میشه هی بهتر / مینویسم حالم میشه هی بدتر
  هیچوقت نتونستم حسمو بهت بکم / چون که میترسیدم از آخر عاقبتم
  ولی دیگه تموم شد هیچی نمونده / هیچی ندارم واسه از دست دادن
  پس میام اینو با آخرین نفس بهت میگم
  خواستی بیا نخواستی به شیرم !
  اون من بودم که برات میمیرم
  ——————————————————————————————————–
  اینم دوتیکه از یدونه از شعرام که تو حال خرابم تو اوج گریه نوشتم
  همتونو درک میکنم !
  موفق باشید .

 50. سلام علی هستم ۱۴ ساله عاشق دختر فامیلمون هستم سه چهار سال هست .هم سنیم شباهت زیادی داریم ولی من تو روستام اون تو شهر فاصلمونم زیاده سالی دو سه بار میبینمش واقعا عاشقشم خیلی دوسش دارم هرشب به سایتتون سر میزنم راه حلی پیدا کنم ولی نتونستم لطفا کمک کنین چجور بگم بهش که به بابا و مامانش نگه. لطفا راه حلی بگین جوابتون این نباشه که زوده هنوز برای شما

  • سلام. عشق شما یک عشق واقعی نیست. عشق و علاقه در طول رابطه و در اثر گذشت و فداکاری ایجاد میشه. شما فقط احساسی شدید. یک موضوع را چهار ساله در ذهنتون بزرگ کردید. شما باید به احساساتتون توجه نکنید.

 51. سلام . من عاشق دختری همسایه هستم که از سن ۴ یا ۵ سالگی باهم بازی میکردیم و از اون موقعه تا حالا همو دوست داشتیم ولی متاسفانه پدر این دختر ۴ هفته هست فوت شده و الان روم نمیشه بهش بگم دوستش دارم . من ۱۸ سالمه . دختر هم ۱۶ یا ۱۷ سالشه . تلگرامش هم دارم اما نمیدونم چطور بهش بگم . لطفاً راهکاری بگید

  • اتفاقا الان بهترین موقع س چون نیاز ب یکی داره ک باهاش حرف بزنه برو باهاش صحبت کن ی سلام خوبی بدی اون شروع میکنه ب درد و دل بعد کم کم متوجهش کن ک دوسش داری

 52. سلام . من ۱۸ سالمه و دختری که دوست دارم ۱۶ یا ۱۷ سالشه . من و این دختر با هم از سن ۴ یا ۵ سالگی همبازی بودیم دختر همسایمون هست . متاسفانه این ۴ هفته پدرشون فوت شده و ما همدیگرو دوست داریم . تلگرام این دخترو هم دارم اما روم نمیشه بهش بگم که دوستش دارم و در آینده میخوام باهاش ازدواج کنم . لطفاً راهکارهایی بهم بگید

  • سلام . میشه جواب سوال منو بدید . این دقیقاً ۱ ماهه این دختر منو از فکر درس در آورده و نمیدونم چطور بهش بگم تا بتونم خوب درس بخونم . وقت خواب وقت شام وقت ناهار وقت صبحانه … همه وقت بهش فکر میکنم و شک ندارم اونم دوستم داره چون بارها با حرکاتش نشون داده ولی این ۵ هفته هست که پدرشون فوت شده و منم نمیدونم چطور بهش بگم . توی پیام هم گفتم . از ۴ سالگی باهم بازی میکردیم و تا ۷ سالگی بازی میکردیم و من گفتم چون بزرگ شدم نمیتونم باهات بازی کنم و الان من ۱۷ سالمه و این دختر هم ۱۶ یا ۱۵ سالشه دقیق نمیدونم . چطور بهش بگم تلگرامشو دارم ولی چون توی خانواده ای بزرگ شدم که اصلاً تربیت نشدم واسه حرف زدن با دختر ولی بلدم چطور با پسر صحبت کنم . لطفاً جوابمو بدید

 53. سلام من عاشق یه فرد هستم و اون بیشتر منو دوست داره مشکل اینجاس که یکنفر دیگه هم منو دوس داره و میخواد بیاد خواستگاری اما این فرد خیلی از این بابت ناراحته و داره افسرده میشه چجوری میشه بهش بگم که من بیشتر دوسش دارم یه مدت میگفتم عاشقتم اما بعدش یه مشکلاتی پیش اومد که اون الان من هر چی بگم دوستت دارم باور نمیکنه چیکار کنم ?

 54. سلام من 17سالمه عاشق یه فرد هستم که اتفاقا اون منو خیلی خیلی دوس داره اما مغروره و بیشتر تو کاراش بهم میفهمونه اما اون با توجه به شناختی که از من داره و چرت هایی که راجب خودم بهش گفتم که من عاشق نمیشم و اینا ک واقعا الان به غلط کردن افتادم، باور نمیکنه که دوسش دارم و از این بابت افسرده شده منم خیلی عذاب وجدان گرفتم که روز و شب کاری میکنم که بیشتر عاشقم بشه، اما بیشتر غصه بخوره از این بابت که عشقش یه طرفس! با اینکه اینجور نیست و منم راستشو بخواین غرورم اجازه نمیده بگم و از سر نادونیم صبح تا شب از عشقم به یکی دیگه بهش میگم و میبینم چقد عصبانی میشه بیچاره موهاش سفید شده ???

 55. سلام
  من یه پسر 20 ساله هستم که عاشق دختر داییم که 16 سالشه شدم| یکی از اونجایی که نمیدونم بیان احساسم بهش چه مسئله رو ایجاد میکنه ( داخل خانوادهامون) میترسم. دومم چون فامیله احساس میکنم حسی بهم نداره .

  بدجور مشغله ذهنیم رو درگیر کرده گاهی وقتا هم داخل فضای مجازی بهش پیام میدم ولی از سر دلتنگیه که مدت زیادیه ندیدمش 🙂

  داخل فضای مجازی جای مناسبی رو برای ابراز علاقه نمیبینم. اگه میشه لطفا کمک کنید/

 56. سلام من حدود ۳ سال هستش که یه دختری رو تو کلاس زبان می بینم و همیشه حتی یک کلمه هم با او صحبت نکردم ولی رفتارش با دوستان رو دیدم و الان عاشقش شدم. زیاد از این احساس خوشم نمیاد. چونکه نمیزاره خوب درس بخونم و واسه کنکور آماده بشم. هر موقع می خواهم کتابی بزنم یا تستی بزنم هی یاد اون می افتم و نمیتونم درس بخونم.
  همیشه هم توی خواب به این فکر میکنم که آیا اون هم به من فکر می کنه؟ گفتم شاید این از بدخوابی هستش چون چندین شب بود که دیر می خوابیدم برای همین الان حدود یک ماه هست که شبا زود می خوابم ولی بازم از یادم نمیره

  • سلام. شما نسبت به این دختر احساس خوبی پیدا کردید. اما این دلیل نمیشه که اینقدر درگیر احساساتتنون بشید. احساسات هرچه بیشتر بهشون توجه بشه، شما را بیشتر گرفتار می کنند. اگر هم واقعا فکر می کنید که دوستش دارید، باید مدتی با هم آشنا شوید تا نسبت به اخلاق و رفتار هم شناخت پیدا کنید. اگر هم احساس خجالت، شرم یا ترس می کنید، احتمالا خیلی بزرگ نشدید که بتونید یک ارتباط موثر با دیگران برقرار کنید. باید این مهارت ها را بیاموزید.

   • من تا حالا با یک دختر ارتباطی نداشتم ولی با پسر ها آره
    من در خانواده ای هم بزرگ شدم که اجازه اینجور ارتباطات رو به من نمیده
    تازه من که هنوز نمیدونم اون چه حسی به من داره
    ولی می خوام بدونم. به نظرتون چجوری بفهمم؟

 57. من تا حالا با یک دختر ارتباطی نداشتم ولی با پسر ها آره
  من در خانواده ای هم بزرگ شدم که اجازه اینجور ارتباطات رو به من نمیده
  تازه من که هنوز نمیدونم اون چه حسی به من داره
  ولی می خوام بدونم. به نظرتون چجوری بفهمم؟

  • سلام من هم دقیقا مثل توام من پسرم عاشق همکلاسی دبیرستانم شدم الان ۱۶ ساله میگذره هنوز دارم بهش فکر میکنم نمیدونم اونم منو دوس داره یا نه چیکار کنم؟

 58. سلام من ۱۸سالمه و از زمانی که یادم میاد عاشق دخترخالم بودم و شاید اسمشو هوس بزارید اما از بچگی تاحالا به هیچ دختری این
  حس رو نداشتم و چندوقت تصمیم گرفتم که بهش ابرازعلاقه کنم امانمیدونم چطوری.
  ممنون میشم راهنماییم کنید

 59. سلام من عاشق یه دختری شدم که هر روز میدیمش با لطافت بام رفتار میکرد ولی اصلن روم نشد بش بگم 16 سالمه خیلی طرف مقابلو دوسش داشتم چیکار باید کنم میترسم بش بگم اون ناراحت بشه

 60. سلام. وقت بخیر. یک سوالی داشتم. آیا دخترها واقعا عاشق خود پسرا میشن ؟؟ یا اینها همش تخیلات و فیلم و … هست ؟؟ من که بعید میدونم.

 61. خب حالا که همه گفتن منم میگم من 13 سالمه و عاشق همکلاسیم هستم دارم راستشو میگم خیلی خفنه احساس میکنم اونم همین حسو داره ولی خب اگه هوس باشه ممکنه ناراحت بشه شاید بخاطر چیزایی که چند وقته دارم میبینم و اثرات اوناست ولی خب روش کراش زدم کلی واسه اینکه بهش بگم تمرین کردم سه ماه دیگه میگم بهش و حس میکنم یکی دیگه از همکلاسی ها هم روش کراش داره اخه چطوری بگم حس میکنم اون دو تا بیشتر بهم میان چون اونی که رو کراشم کراش داره باعث پیشرفت دوستم میشه خب احتمال اینکه ضایع شم ۷۹ ٪ هست و از اونجایی که ایران با همنجسگراها زیاد موافق نیس بازم به احتمال زیاد بهش نگم و هیچی و امید وارم همه تون توی مسائلی که دارید موفق باشید 🙂

 62. سلام من ۱۵ سال دارم. من از دوازده سالگی عاشق یکی از آشنایانم شدم،الان اون در فضا مجازی رابطه اش را داره گسترش میده این منو میترسونه که ناگهان از کسی خوشش بیاد،چون فامیل هستیم و همیشه چشم تو چشم میشیم گفت اینکه دوشتش دارم سخته؛اما من تصمیم گرفتم این کارو انجام بدم.
  من نوع مطرح کردن حرف ام رو بلد نیستم و گفتن فقط دوستت دارم به نظرم کافی نیست. اگر میشه یه کمکی بهم بکنید ممنون.

 63. ببین عزیزم تازمانی که خجالت بکشی هیچ چی درست نمی شه اخرش باید دلو به دریا بزنی وبگی ولی سعی کن عجولانه هم عمل نکنی چون توسنی که شما داری گاهی اوقات پیش میاد این جور احساسا ولی کم کم ازبین می ره

 64. بابا شرافتن این عشق عاشقی رو بزارین کنار
  میدونم عشق چیه اما وقتی ادم جرئت نداره به کسی بگه دوست دارم به چه درد میخوره اون عشق کات کنین بره
  اخه مگه مسخره بازیه بچه ها ۱۵ ساله میان میگن من عاشق فلان شدم

  دخترا شما هم دلتون بسوزه به حال این بدبخت بیچاره های مجنون
  رحم کنین به حال های خرابشون
  بزارین بهتون بگن اکه دوستش نداشتی بهش همون انی بگو دوست نداره دیه جیغ داد اربده کشی نداره که ??????????

 65. سلام من 11سالم هست 4ساله عاشق یه دختر هستم نمیدونم چجوری بهش بگم عاشقشم

 66. سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
  دوستان من یه پسر ۱۷ ساله هستم که عاشق دخترخالم شدم،،،،واقعن دوسش دارم خیلی وقته همدیگه رو میشناسیم و من شناخت کامل ازش دارم….منتها من از همون بچگی دوسش داشتم و همش میخوام بهش بگم که بهت علاقه دارم یا دوست دارم،،،یا روم نمیشه یا میترسم که بره به بابا و مامانش چیزی بگه که خانواده ها بهم بخورن که تا جایی که من ازش شناخت دارم این کار رو نمیکنه،،،،هم اکنون دوتا سوال هستش تو ذهن من
  ۱)از کجا بدونم اونم منو دوست داره؟؟۲)چجوری بهش بگم دوسش دارم؟؟

 67. من از دخترا متنفرم ولی یک نفر تو ذهنم هست که ولم نمی کنه و از این حس هم متنفرم دوستش ندارم فقط یه کمکی کنید که بهش بگم و خلاص که راحت شم

 68. سلام
  من یک دختر عمه ام که پنج یا 4 سال ازم کوچیکتره دوست دارم ولی میترسم بگم چون میترسم به کسی بگه و کلا آبرو ریزی کنه از یک طرف میترسم دیر بشه چیکار کنم

 69. سلام من پسری 15ساله هستم به نام امیرحسین که 1.5 ساله که دختر عموم رو دوست دارمو 10ماهه که عاشقشم و از همون موقع ها میرم سر کار از لحاظ ازدواج هم و مکان بالایی دارم ولی نمی تونم بهش بگم دو سه ماهه هر دفعه که پیششم میخوام بهش بگم ولی نمیتونم یه با یادداشت هم براش گذاشتم ولی ترسیدم که عموم یادداشت رو پیدا کنه و کلا به باد فنا برم ،ممنون میشم کمکم کنید راستی اون 17 سالشه ،میخوام اینجا هم بنویسم شاید بخونتش،سلام الهه متاسفم که نمیتوانم رودررو به تو بگویم به امید اینکه شاید اینجا بیایی و این متن را بخوانی برای تو می نویسم : الهه دوستت دارم .

 70. سلام من تو یه کشور دیگه بودم بعد با یه پسر تو مدرسه آشنا شدم که ایرانی بود ولی تو دوبی به دنیا اومده بود بعد یه چند تا رفتار کرد که احساس کردم از من خوشش میاد ولی بعدش باز یه چند تا رفتار کرد که منو گیج کرد
  من برگشتم ایران اشتباهی برام یه وویس فرستاد بهش گفتم که اشتباه فرستاده گفت میدونه
  بعد بحث و باز کرد ازم پرسید کجام و اینا
  بعد دوسال من فالوش کردم اونم فالوم کرد بعد یه مدت هیچ پیامی به اینستام نداد و من منتظر بودم دوستام گفتن که ریمووش کنم منم کردم
  حالا چند روز دیگه تولدشه چیکار کنم

 71. سلام من پسری 19 ساله هستم و مدت زیادیه حدود 6 ساله که عاشق دختر عمم هستم و همه چیزی رو برسی کردم و اصلا عشق من جنبه هیجانی نداره. شاید اولش داشت ولی بعد این مدت و برسی های عاقلانه من نسبت به اخلاق و کردار و کمالش و تفاهم و به هم خوردن از همه نظر دیگه نیست من خانواده بسیار مذهبی دارم چند مشکل سر راه من است.
  1 من دارای معلولیت هستم و باز هم معلول در فامیل درجه دو (عمو و عمه من که میشه خاله و دایی اون) معلولیت هست البته من بر خلاف اونا فلج نیستم و حتی نیاز به عصا هم ندارم «میترسم برای این موضوع درم کنن»
  ۲ دختر عمم یک سال و نه ماه از من بزرگتر است
  ۳ من سنم از نظر خوانواده کمه و حرف اولشون اگه این موضوع رو مطرح کنم با پدر مادرم اینه که کار نداری

  من ارتباطی با دختر عمم ندارم که بدونم آیا به من علاقه داره یا نه ولی تو پسرای فامیل با همه تقریباً سر سنگینه ولی با من خوبه هم گرمه هم شوخی می‌کنه هم خاطره تعریف میکنیم برا هم کلا با من خوبه
  از خوبی نام هم همین قد بگم که تو فامیل و روستامون بسیار قابل احترامم ‌و همه میگن که من خیلی آدم عاقل و پخته و با ایمانی هستم. البته بماند که من مداح هستم و تعزیه خوان روستامون هم هستم. از نظر مالی هم من دو دانگ مغازه دارم که تقریبا معادل خرید یک خانه ۵۰ متری در شهرمان هست و پدرم هم گفته کمکم میکنه در خرید خانه بهتر و عروسی هم خودش برام به وقتش میگیره. از نظر کار هم من فعلا دارم دیپلم میگیرم و سال آخرم و هر رشته ای قبول بشم بعد گرفتن لیسانس بالاخره میرم و در بهزیستی و جا های دولتی استخدام میشم ولی فعلا کاری ندارم .
  ترس از اینه که تا من بجنبم و به قول بزرگ تر ها مرد بشم و دهنم بوی شیر نده دختر عمم شوهر کنه و من بمونم و یک عمر پشیمانی برای این که کاری نکردم
  هنوز نه خانوادم و نه به دختر عمم نگفتم و نمی‌دونم چه کنم چطور به خانوادم بگم اصلا بگم یا نه یا باید کار دیگه ای کنم تو رو خدا راهنماییم کنید!

  • سلام من حدود ۴ ماهه از یکی خوشم اومده یعنی در حد کراش بود ک پیویشو پیدا کردم اول خودش پی ام داد و اینا بخاطر ی حرف انگار دلخور شد و همو بلاک کردیم و آنفالو الان دوروزه حس میکنم از کراش ی چیز اونور تره یعنی همش توی مغزمه نمیتونم بهش فکر نکنم کسی ام راهنمایی درست نمیکنه دوروز پیش دوباره فالوش کردم اما بک نداد ی اکانت دیگه ازش دارم میخواستم برم به اون اکش اول پیام بدم و بگم با اون اکت بک بده و اینا و وانمود کنم اونو یادم نیست که اون خودش بیاد سمتم چون میدونم از این اخلاقا خوشش نمیاد ک ارزش خودتو بیاری پایین چون خودش گفته بود بهم بنظرتون چکاررکنم؟

 72. من و یه نفر دیگه همو دوست داریم…مطمئن نیستم ولی با مقاله هاتون فهمیدم نشانه هایی رو که از عشق داره..،
  با هم فامیل هم هستیم…از سمت مادری (دختر خاله پسرخاله)
  احتمالا خیلی دیگه از افراد فامیل فهمیدن…

  ولی من ازش کوچیکترم….اونم ۲ سال و ۲ ماه !

  واقعا چیه این رسم سن و سال تو ازدواج؟!

  • سلام من 16سالمه جمعه رفتم خونه داييم که يه دختر به نام نرگس اونجا بود و منو هى نگاه ميکرد و مهربانانه با من صحبت ميکرد من چجور بگم که دوسش دارم دارم ديوانه ميشم

 73. شما پسرا چی که فقط به خاطر اینکه از ما دخترا سوء استفاده نکنین عشقمونو تاابد تو قلبمون نگه میداریم و نمیتونیم رودررو به پسری بگیم دوسش داریم

 74. سلام من میخواهم یک تجربه را برایتان بگم. من مدتها پیش به یکی از دخترهای فامیل علاقه مند شدم و ما در مجالس مختلف که هم را میدیدیم با نگاه به هم علاقه مان را بهم میفهماندبم ولی چون من پسری خجالتی بودم اصلا نمیتوانستم علاقه ام را به اون مستقبم بگم و اون هم اینکار را نمی کرد تا اینکه مدتها گذشت و من دانشگاه رفتم و تحصیلاتم تمام شد و سربازی رفتم و بعد هم سرکار رفتم تا ابنکه تصمیم به ازدواج گرفتم و بخاطر اینکه ما هردو هیچ وقت با هم در مورد علاقه و عشقمان صحبت نکرده بودیم و من مطمئن به علاقه اون نسبت به خودم نشده بودم به خواستگاری اون نرفتم و بصورت سنتی ازدواج کردم و اون هم بعد از من ازدواج کرد تا ابنکه پس از حدود بیست سال از اون موقع یکی از اقوام اون را دیده بود و از من پرس وجو کرده بود و گفته بود اون عاشق من بوده و خیلی صبر کرده تا من به خواستگاریش بروم که من هم غفلت کردم و نرفتم اگر ما فقط دو کلام با هم صحبت کرده بودیم شاید الان با هم زندگی می کردیم. پس خواهشا اشتباه ما را تکرار نکنید اگر هر دختر یا پسری را از هر حیث برای ازدواج انتخاب کرد حتما با هم صحبت کنید یا بهش نامه دهید. حتی اگر دخترید تا مثل ما پشیمان نشوید شاید پسره روش نمیشه پس شما پیشدستی کنید تا بعدا افسوس گذشته را نخورید. موفق باشید

 75. من دل دختری را بدست اوردم و از کاراش معلومه که من دوست داره ولی یک ماه که اون ندیدم نمی دونم که هنوز من دوست دره یانه
  لطفن جواب بدین

 76. من خودم 14 سالمه ! نفهمیدم چی شد یه دفعه دیدم عاشق شدم ، حتی به خاطرش هزار بار گریه کردم . اونقدر اونی که دوسش دارم خوبه که نمیتونم بگم ، چقدر برام عزیزه و نمیشه بدون اون باشم . اون نمیدونه من دوسش دارم ولی با دختری هم رابطه نداره چون اهل اون کارا نیس و خیلی مهربون و خوبه .ولی نمیتونم بهش بگم دوسش دارم و اونقدر خجالت میکشم که از خجالت دست و پا مو گم میکنم . من از اسفند سال قبل تا الان یه روز هم بدون فکرش نتونستم باشم و دیروز دوباره دیدمش . چشماش یه حالت عجیبی داره . نمیتونم بگم چه جوری
  کمکم کنین بهش بگم

 77. ماشالله چقدر عاشق داریم

 78. سلام دوستان منم ۲۵ سالمه نمیگم عاشقم ولی یکی رو دوست دارم وافعا همه جوره اخلاقشو قبول دارم و من خیلی وقته میشناسمشون اما اون مدت زیادی نیست که خودمو برا اون معرفی کردم بنا به نسبت فامیلی خیلی ازش خوشم میاد شاید بگم دوسش دارم نمیدونم ولی دلم میخواد این احساس دوطرفه بشه ایا بنظرتون بگم یا زوده ؟

 79. اونایی ک سنشون کمه فک میکنن عاشقن ولی اکثرا اشتباهه

 80. سلام من زینبم ۱۵ سالمه که عاشق یه نفر به نام cagan شدم و پیجشو دارم ولی نمیدونم چجوری بهش بگم و اون تو استانبوله و من به اونجا میرم حالا لطفا بگین این موضوع رو به خالم بگم یا نه ؟؟؟ تا بتونه کمکم کنه

  • بله حتما موضوعات مهم زندگی خود را با یک فرد با تجربه و قابل اعتماد در میان بگذارید. نباید با افرادی که صلاحیت ندارند مشاوره بگیرید چون ممکن است شما را اشتباهی راهنمایی کنند.

 81. سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
  من حدود 3 سالی میشه که از یه پسر خوشم اومده
  حالا سن ها رو ببینید ????
  من : 15
  اون:17
  دوسال فاصله سنیه
  اما خب من اعتقاد دارم که افراد میتونن با هم دوست باشن
  اما مشکل ما ایرانی ها اینه که خانواده هامون و افراد جامعه امون فکر میکنن دوستی به معنای عاشقی و ازدواجه اما این فرهنگ غلطه که توی خارج از کشور چنین چیزی اصلا وجود نداره
  من میخام به عنوان یک دوست
  مثل یه دوست مدرسه ای با اون پسر دوست بشم
  حالا اگه در آینده اون عاشق کسی شد و منم عاشق یکی دیگه مشکلی نیست .
  فقط بگید چطوری باهاش دوست بشم؟؟
  خواهش میکنم ازتون هموطنانم.

 82. سلام من عاشق دختر ۵ سال بزرگتر از خودم شدم من بهش پیام میدم با استرس .

  یه بار یه جا دیدمش خونه مادرم بود نشسته بود و به من نگاه می کرد . به نظر شما من چیکار کنم

 83. من وقتی 15 سالم بود خیلی بد با دوستی که خیلی برام مهم بود قهر کردم و بعد از یکی دو هفته جای خالیش واقعا حس میشد و من شبو روز بهش فکر میکردم. افکارم بهش یکم بیشتر از دوستی ساده بود. من اسمشو عشق نمیزارم اما ازون به بعد علاقه شدیدی به رابطه با دختر دارم حتی الان که 20 سالمه دوس دارم رابطه با دخترو تجربه کنم. از نظر جنسی دخترو پسر هیچ فرقی برام ندارن اما از نظر احساسی و عاطفی ترجیح میدم با یک دختر رابطه داشته باشم. حتی شبا که بهش فکر میکردم به خاطرش گریه میکردم واقعا ضربه روحی بدی بود. الان لازمه به دکتر مراجعه کنم یا به مرور که وارد رابطه جدی تری بشم رفع میشه؟ اگه با یک دختر وارد رابطه بشم مشکلی پیش نمیاد؟

 84. سلام دوستان. من عاشق یک فردی هستم , 13 سالش هست , خیلی دوستش دارم , چند ماهی بود که با هم تو مجازی بودیم , همینطوری داشتیم با هم صمیمیتر میشدیم و من همیشه سعی میکردم که از طریق رفتارم بهش بگم که دوستش دارم , اما یک نفر پیدا شد , وقتی دید ما چه قدر با هم خوبیم , نمیدونم از روی حسادت یا هر چیز دیگه همه اون چیزهایی که برای مخ زدن هست رو بهش گفت و سعی کرد که اون فرد رو از من دور کنه و خودش بهش نزدیک بشه , حالا خیلی ناراحتم که چرا زودتر صراحتا بهش نگفتم که دوستش دارم , اگه بهش گفته بودم و میدونست که تا چه اندازه دوستش دارم هیچوقت اینجوری نمیشد , به نظرتون چیکار کنم. چه جوری بهش ثابت کنم که دوستش دارم. اصلا چی کار کنم که برگرده. این قدر زیاد دوستش دارم که هرشب به یادشم گریه میکنم و خوابم نمیبره. خیلی زندگی برام سخت شده. احساس میکنم اگه اون توی زندگیم نباشه یعنی هیچی ندارم. هیچ علاقه یا انگیزه ای برای هیچ کاری ندارم. احساس میکنم فقط با اون هست که حالم خوب میشه و خوشبختم. لطفا راهنماییم کنید. و در ضمن این رو هم بگم که اون کسی که برای رقابت با من وارد رابطه ما دوتا شده رو مدتهاست که میشناسم , و از مدتها هست که رابطه خوبی با هم نداریم و به خاطر یک سری مشکلات سایه همو با تیر میزنیم , اون اینقدر خودشو خوب جلوه داد و این قدر بهش محبت کرد که اون فردی که دوستش دارم رو از من گرفت. یا بهتر بگم. از من دزدید. خیلی پشیمونم و حسرت میخورم چرا بهش نگفتم که دوستش دارم. یا چرا کاری نکردم که احساساتم رو بفهمه. لطفا بگید چیکار کنم برگرده؟

  • سلام من یه دخترم و میدونم اگه بری بهش بگی واقعا دوستش داری و همراهت یه هدیه کوچیک ببری شاید کمی باهات بد رفتاری کنه شایدم نه ولی باید دلشو بدست بیاری و آمادگی برخورد با هر رفتاری رو داشته باشی.

   اگه اینکارو کنی و چندتا شعر عاشقانه و متن زیبا براش بخونی اگرم در ظاهر ناراحت بشه ارت مطمئن باش وقتی که تنها بشه توی اون روز بهت فکر میکنه و بهترین تصمیم رو میگیره

   البته بهش بگو که حرف هر کسی رو هم نباید باور کنه

   امیدوارم که بتونی?

 85. من 11 سالمه درست بگین تو سنت کمه از این حرفا من عاشق یک نفر توی کوچه شدم که اون 10 سالشه عاشقم الان دقیق ساعت 5و57 دقیقه صبحه که دارم فک میکنم چیکار لطفا کمکم کنید

 86. منم مثل شما مشکل بیان احساساتم رو به یه دختری که ازش خوشم میاد رو دارم طوری که کارم شده هر شب فکر و خیال گریه و ترس از دست دادنش. خیلی شرایط بدی دارم . ۱۷ سالمه نزدیک ۵ ساله می‌خوام بگم ولی خجالت می‌کشیدم و از عواقبش میترسیدم الآنم که جرعتم رو جمع کردم که بگم دو دلم که نکنه با یکی دیگه تو رابطه باشه.
  خلاصه که دارم دیوونه میشم??
  کسی راه حلی داره؟

 87. من حقیقتش مدیر مدرسمون رو خیلی دوست دارم ولی نمیدونم چطور بهش بفهمونم ک دوسش دارم

  شما راهکاری چیزی بلدید

 88. سلام. اگه من رو نخواد چی؟ اگه از روی ترحم بمونه؟ از کجا بدونم ترحم نیست؟

 89. میرزا غضنفر

  این عشق مقدس هست ..اختلاف سنی تا پنج سال مشکلی ایجاد نمیکنه نمونه اش امیر جعفری و خانمش …به هیچ عنوان نباید ابتدا مستقیم بهش بگید…باید ابتدا بهانه ای پیدا کنید برای ارتباط گرفتن و شروع صحبت کردن مستقیم با خودش ….برای بهانه پیدا کردن از هوش خودتون استفاده کنید ..ادم عاشق خودبخود باهوش میشه…مثلا کتابی از خواهرتون بردارید و برید بهش بدید بگید اینو خواهرم داد بدم به شما‌‌.یا کتابی کوچک جیبی بخرید و برید بگید این رو خواهرتون یا خودتون باسش خریدید ..بعدا بعدا (بعد از شروع ارتباط ) .یک هدیه کوچک هم بهش بده (مثل عروسک خرسی ، ساعت ‌..) ‌…چند بار بهانه پیدا کنید برای صحبت … دخترها در اثر این بهانه ها خودشون میفهمن علاقه بش دارید ..بعد باید بتونید بهانه پیدا کنید برای صحبت کردن در مدت بیشتر با هم….تا شناخت پیدا کنید…مثلا بعد از ارتباط گرفتن میتونی بهش بگی : میتونم ازت بخوام اینکار یا اونکار رو بکنی ؟؟ یادت باشه چون عاشقش شدی طرف رو یک چیز غول بی نهایت زیبا و غیر قابل صحبت کردن تصور نکن….در اثر صحبت کردن شناختی پیدا میکنی ….سعی کن ترفندی پیدا کنی که با هم مسیری رو قدم بزنی یا شهربازی با هم برید یا باغ وحش و در این مسیر بگی که چه مسیری برای زندگی خودت داری چه کاره میخوای بشی …افکار مثبت و با امید برای زندگی باشه برای خودت.. بهانه ها برای ایجاد ارتباط و صحبت خیلی مهم اند…بعد از مدتی ( نه خیلی طولانی ) که شتاخت پیدا کردید از هم در صورت تاییدش ، ازش بپرس نظرت درباره زندگی با من چیه ؟؟
  اگر بهانه پیدا نکنی برای ایجاد ارتباط با او ، در زندگی خودت همیشه تلخی پنهان خواهی داشت و شامل این جمله میشی : پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایات است.

 90. بهترین فکر رو کردی صبر کن

 91. ماشالا سن دوست داشتن هارو دیدم پرم ریخت
  حالا گذشته از سن، تجربه شخصیمو میگم شاید بدرد دوستان بخوره
  اول اینکه دوست داشتنتونو به زبون بیارید. یکم قبلش زمینه بچینید. چون اگه نگید پشیمون میشید. بلاتکلیفی بده
  حتی اگه جواب رد بشنوی خیالت راحته که حستو بیان کردی. لااقل میدونی با خودت چند چندی
  و درضمن هیچکسو بیشتر از خودتون دوست نداشته باشید، بهترین دختر یا پسر ها 99% پتانسیل تغییر کردن رو دارن بعد شما میمونید و یه خاطره قدیمی از اون شخص که قرار نیست تکرار بشه
  خصوصا دوستانی که سنشون کمتره. مثلا دانشگاه هم دختر هم پسر رو خیلی تغییر میده. طرز فکر، آرمان ها، کم کم میفهمی کی هستی چی هستی و از زندگیت چی میخوای
  زود درگیر احساسات نکنید خودتونو که از زندگی شخصیتون خیلی عقب میافتید
  موفق باشید ♥

 92. سلام من یه دختری رو دوست دارم خودم ۱۶ سالمه و اونم هم سن منه. من واقعا یه حس عجیبی دارم دوس دارم باهاش صخبت کنم یه بار من گفتم دوست دارم اون گفت من از عشق و عاشقی چیزی نمیدونم من نگران شدم که به من غیر مستفیم گفته ک دوستت ندارم
  من دی ماه سال قبل دیدمش و اول خودش اومد برای امتحانش گفت بیا حلش کن به نظر شما مشاوران عزیز این عشقه
  من حاضرم همه چیزم رو بدم تا اونو بدست بیارم همش به فکرشم میگم شاید بهش برسم
  من خیلی خیلی عاشقشم.
  من توی واتساپ باهاش صحبت کردم هر حرفی که من باهاش زدم اون میخندید
  شما بگید به نظر شما اون منو دوست داره

 93. سلام من ۲۲ سالمه
  از شانزده سالگی از یه دختری خوشم اومده ولی از بس بهم گفته مثل داداشمی و از داداشم بات راحت ترم نتونستم بش بگم دوست دارم الانم شنیدم براش خواستگار اومده و میخواد بله رو بگه یکی راهنماییم کنه من چکار کنم؟

  • باهاش تماس بگیر یا بهش پیام بده بگو باید باهم صحبت کنیم. وقتی اومد بهش حستو بگو و بگو از ینکه براش خاستگار اومده چقدر ناراحت شدی
   این کارو یکی از دوستام انجام داده خوب بوده انشالله برای تو هم خوب باشه

 94. سلام من سه ساله از شخصی خوشم اومده یا بهتره بگم خیلی دوستش دارم..میخام برم حسمو بهش بگم ولی تا میبینمش هول میشم و نمیدونم چی بگم..میشه راهنماییم کنین ک چطور حسمو بهش بگم؟اگه همون اول باهاش صمیمی صحبت کنم ممکنه رابطمون دچار مشکل شه؟

  • منم همینطور.برای جراحی بینی رفتم.و دختری که مشاوره و کارهای بینی رو انجام میده. عاشقش شدم بی نهایت دوسش دارم. اخلاق و و رفتارش بدجور عاشقم کرده.البته اینم بگم حس میکنم.اونم خیلی از من خوشش اومده.و دوستم دارع.ولی مطمعن نیستم.مشکلم اینه.هنوزم نمیدونم مجرده یا نه ولی حسم میگه اطمینانم دارم مجرده.وقت ندارم بیشتر کنارش باشم و بهش بفهمونم که چقد دوسش دارم.شاید هفته ایی.پنج دقیقه.اونم خانم منشی و دو نفر دیگه هم هستن و خیلی حالم خرابه.و نمیدونم چیکار کنم.هفته قبل یه جریانی تو مطب سر صحبت باز شد و گفتم مجردم و گفت مجردین گفتم ارع.گفت خوبه.اینم بگم هفته های قبلش.که داشت بینی مو کاراشو میرسید.چشم تو چشم میشدیم.و من نگاه های عاشقونه ایی تو چشماش می انداختم و بعد خجالت دوباره.چند ثانیه.نگاهمو کنار میزدم و دوباره محو چشماش میشدم و حس میکنم اونم نگام میکنه و.خیلی راحت باهام و فکر کنم اخر دیدار فهمید دوسش دارم.تو حین انجام کار کلی باهام صحبت و می خندید و البته خنده های کوتاه و همینطور من و بعد خجالت میکشیدم و حس اول اینه اون بیشتر منو دوست دارع و گفت هر دو تا پنج روز باش مطب و ولی اون پسره که مشاوره گفت.میتونی چسب بینی رو خودت خونه برنی.خیلی هم باهاش دوستم با پسره.چون گفت از پیچ اینستا ببینی خودت بزنی و من نمیدونم با کدوم بهونه برم.نمیدونم چیکار کنم. نمیدونم چجوری بهش بگم. دارم دیونه میشم.بیرون از مطب بهش بگم و استرس هم دارم. و راهی دیگه جز این به نظرم نمیرسه.از همه وجودم دوسش دارم و میمیرم براش.مهم نیست حتی اون بگه نه.یا دوستم نداشته باشه فقط،میخوام بهش بگم تا ابد دوست دارم و تو وجودمی و.هر تصمیمی از تو مهم نیست.البته میتونم بهش بگم.فقط قبلا ازدواج کرده بودم و جدا شدم و.ادم خیلی خوش تیپ و مهربون با شخصیتی هستم و سالم زندگی میکنم.زندگی قبلی من.از خانواده الوده بودن و تصمیم جدایی گرفتم. چون بچه بودم و از اجبار و فریب منو بردن تو اون خانواده و با زندگیم بازی کردن.و این دلسردم که.

 95. خیلی برام سخته کسیو که دوست دارم نمیتونم داشته باشمش. چون قبلاً هیچ وقت نگفته بودم بهش که تموم وجودمه. نگفته بودم به اندازه کل جهان دوسش دارم یا حتی بیشتر.دالان پشیمونم چون دیگه رویام واقعا تبدیل به یک رویا نرسیدنی شد. خیلی وقت پیش وقتی از پیشم رفت نتونستم آروم باشم دیونه شده بودم همش زندگی شده بود افسردگی گریه. یک روزی حسشو نسبت به خودم فهمیدم ولی خیلی دیر بود که اونم تا حدودی دوسم داشته بوده. در حال حاضر اون ازدواج کرده یک پسر گوگولی خوشگل داره. بچشو صدا میزنم عمه?⁦ تا جایی بتونم می‌خوام حسرت نخورم برا نداشته هایی که باید داشتنی می‌بود. ولی اصلا نمیتونم میشه کمکم کنید!!!

 96. سلام من الان ۱۵ سالمه عاشقه یک دختر ۱۶ ساله شدم.
  من چند بار خواستم بهش بگم دوستت دارم یا کاری کنم که دوتایی باهم رو‌به‌رو بشیم ولی نتونستم.
  چند بار هم از کنارش رد میشدم حس واقعیم رو توش پیدا میکردم.
  الان هم که دارم اینو میگم کسی دوستش دارم و تو قلبم جا داره ۱۰۰ متر الان باهام بیشتر فاصله نداره.
  البته به بابام هم گفتم.
  یکی میتونه یک‌راهی بهم بگه من بهش بگم دوستش دارم.
  کمک.کمک.کمک.
  به کمک مشاور نیاز دارم

 97. سلام، من 15 سالمه و عاشق دختر خالم که ازم پنج سال بزرگه شدم و بهش گفتم ولی اون میگه تو باید با همسن و سال خودت ازدواج کنی. ولی من بدون اون شب و روز ندارم، همش به اون فکر میکنم، به نظرتون چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟

 98. سلام من ۱۷ سالمه و به تازگی به یک دختر که همکلاسی زبانم هست علاقه مند شدم که همسنمه اما نمیدونم که اون هم همین حس رو داره یا نه؟(چون تو کلاس بعضی وقت ها نگاهم میکنه و به اکثر حرف هام میخنده) اصلا میشه اسمشو گذاشت عشق یا نه؟ تو گیجی و منگی موندم لطفا یکی راهنماییم کنه

 99. سلام 17سالمه 3 سال پیش با یه نفر دوست شدم و دیوانه وار بهش وابسته شدم من دختر خیلییییی مغروریم و با هیچ پسری حتی حرف هم نمیزدم اما نمیدونم چیشد که عاشق این فرد شدم و باهاش وارد رابطه دوستانه شدم.
  بعد از گذشت دوسال و نیم باهم کات کردیم اونم سر یه چیز خیلی کوچیک و مسخره و الان نزدیک 1ساله که کات کردیم و تازه فهمیدم که بدون اون نمیتونم حتی نفس بکشم واقعا دوستش دارم میخوام تو همین روزا که تولدشه دعوتش کنم بیرون و بهش بگم که بهم یه فرصتی بده که عشقمو بهش ثابت کنم میخوام غرورمو لهه کنم و بهش بگم که بدون اون نمیتونم به نظرتون این راه درستیه؟ ممنون

دیدگاهتان را بنویسید