خانه / مشاوره ازدواج / چگونه به فرد مورد علاقه خود بگویم دوستش دارم؟
بگویم دوستش داریم

چگونه به فرد مورد علاقه خود بگویم دوستش دارم؟

قبل از اینکه بفهمیم چطوری به طرف مقابل خود بگوییم دوستش داریم ابتدا مهم است در مورد این احساس دوست داشتن خود اطمینان قلبی داشته باشیم. به نظر می‌رسد همه در حال گفتن جمله ” دوستت دارم ” به طرف مقابل خود هستند، حتی افرادی که به صورت آنلاین با هم دوست می‌شوند و هنوز یکدیگر را ملاقات نکرده‌اند!

این یک عشق واقعی نیست. لازم است قبل از اینکه به کسی بفهمانید که دوستش دارید، بدانید که معنی عشق چیست. ما برای هر چیزی از کلمه دوست داشتن استفاده می‌کنیم و به نظر می‌رسد در یک روز به‌دفعات زیادی آن را به کار می‌بریم. چند بار گفته‌اید که “من این موسیقی را دوست دارم،” یا “آن پیتزا را دوست دارم؟” بنابراین، به نظر می‌رسد که عشق می‌تواند معانی مختلفی داشته باشد.

شیوه عادی ما برای به‌کارگیری کلمه عشق خیلی زیاد شده و ما فراموش می‌کنیم که این یک مشکل بزرگ است. ما از کلمه عشق با اینکه مطمئن نیستیم چه معنی  دارد استفاده می‌کنیم.

بنابراین چگونه می‌توانیم بدانیم چیزی که احساس می‌کنیم یک عشق واقعی است یا خیر؟ و شما نمی‌خواهید به کسی که دوستش ندارید بگویید که دوستش دارید زیرا این کار می‌تواند فریب دادن طرف مقابل باشد.

برای مثال، اگر شما به پسر یا دختری که عاشقش نیستید بگویید دوستش دارم و او انتظار بیشتر ازآنچه به او می‌خواهید بدهید داشته باشد چه می‌شود؟

بنابراین، قبل از اینکه به دوست دختر یا دوست پسر مورد علاقه خود بفهمانید که دوستش دارید مطمئن شوید که عشق شما همان فردی است که با او هستید. گفتن کلمه دوستت دارم به کسی که واقعاً مطمئن نیستید او را دوست دارید، می‌تواند برای یک رابطه مخرب باشد. در چنین شرایطی، طرف مقابل به شما احساس دلبستگی می کند و اگر تصمیم بگیرید بعدها با او قطع رابطه کنید، او عمیقاً دل‌شکسته می‌شود.

چگونه بفهمید کسی را دوست داریم یا عاشقش هستیم ؟

در شروع رابطه دوستی اگر شما حتی پسر یا دختر مورد علاقه خود را ندیده‌اید، احتمالاً نمی‌توانید عاشق او باشید. رفتار مردم در دوستی آنلاین وقتی با شما حرف می‌زنند یا وقتی تماس تلفنی دارند با آنچه در زندگی واقعی انجام می‌دهند متفاوت است.

درواقع، بیشتر مردم درباره چیزی که هستند دروغ می‌گویند و حتی از نام ها و عکس‌های جعلی و مستعار در دوستی آنلاین استفاده می‌کنند. بنابراین ممکن است شما حتی با شخص مورد علاقه خود در ارتباط نباشید.

 به‌طور مشابه، اگر شخصی را فقط در مدت‌زمان یک هفته بشناسید، احساس شما در تقابل عشق یا هوس احتمالاً یک هوس است یا ممکن است که شما درواقع فقط از این فرد خوشتان بیاید. در حقیقت، برای شناخت و آشنایی کامل از طرف مقابل ممکن است نیاز به صرف چندین ماه زمان و برقراری ارتباط صحیح با او داشته باشید.

برخی از افراد ابتدا تلاش می‌کنند به نحوی رفتار کنند که از شما خوششان می‌آید و شخصیت واقعی آن‌ها در مدت کوتاهی آشکار نمی‌شود. بنابراین، شناخت شخصی که باور دارید عاشقش هستید بیش از چند ماه زمان خواهد برد.

برای مشخص شدن این موضوع که آیا شما عاشق هستید، می‌توانید درباره احساسات خود با او گفتگو کنید یا اینکه می‌توانید با یک درمانگر در سایت مشاوره باما‌ ‌‌‌‌مشورت کنید. گاهی اوقات گفتگو با فردی که خارج از رابطه شماست می‌تواند به شما کمک کند تا ببینید شما و عشقتان تا چه اندازه به حفظ رابطه پایدار علاقه‌مندید.

این‌که شما تا زمانی که کاملاً مطمئن شدید صبر کنید به‌مراتب بهتر است و سپس روشی را برای ابراز احساسی که نسبت به عشق تان دارید تدبیر کنید. برنامه‌ریزی مهم است، ولی تقریباً نه به‌اندازه معنی و اطمینان از بیان کلمه‌ها.

ابراز عشق خود به شخصی که با او در رابطه دوستی هستید مسئله مهمی است. این بدان معناست که شما به دنبال حفظ رابطه عاشقانه و یا حتی ازدواج هستید.

چگونه برای اولین بار بگوییم دوستش داریم یا عاشقش هستیم؟

چند راه وجود دارد که می‌توانید عشق خود را به کسی ابراز کنید. شما می‌توانید به‌طور مستقیم به او بگویید یا وقتی در کنار او نشسته‌اید و یا او را در آغوش گرفته‌اید. می‌توانید قبل یا بعد از ملاقاتتان به او بگویید. هرکدام را که با آن احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

شما می‌توانید به‌طور ناگهانی درحالی‌که کاری را انجام می‌دهید که هردوی شما از آن لذت می‌برید به او بگویید دوستش دارید. مانند پیاده روی در ساحل یا تماشای فیلم محبوب خود در سینما.

یکی از بهترین زمان‌ها برای گفتن جمله دوستت دارم می‌تواند بعد از مدت کوتاهی دور شدن از او باشد. درحالی‌که او دور شده است ممکن است متوجه شوید که دلتان برایش خیلی تنگ شده و با خود فکر می‌کنید که ای‌کاش او نیز چنین احساس متقابلی به شما داشته باشد. گفت‌وگویی که در ادامه می‌تواند منجر به مسئله بزرگی شود.

همچنین شما می‌توانید از طریق نوشتن به کسی بگویید که او را دوست دارید. وقتی برای اولین بار آن سه کلمه را می‌گوید اگر به‌جای پیامک دادن، شبکه‌های اجتماعی و یا از طریق تلفن با دست بنویسید، پرمعناتر است.

یک نامه کامل که شامل حقیقی‌ترین احساس تان است، می‌تواند صمیمی و عاشقانه باشد، اما اگر نابهنگام آن را بیان کنید ممکن است طرف مقابل را بترساند و او را از شما دور کند. اگر شما تصمیم گرفته‌اید که احساس خود را از طریق نوشتن بیان کنید، درباره احساسی که دارید مطمئن شوید که جدی هستید و اینکه برای بیان آن در رابطه خیلی زود نباشد.

چطور به پسر یا دختر مورد علاقه بفهمانیم که دوستش داریم؟

 این به رابطه و خصوصیات اخلاقی زوج بستگی دارد. بعضی از افراد نسبت به مسائل، عادی‌تر برخورد می‌کنند و شما ممکن است احساس راحتی کنید و صریحاً به او بگویید دوستش دارید. بعضی‌اوقات، اگر درباره این موضوع ناراحت هستید بزرگ کردن آن، مشکلی از شما حل نمی‌کند. فقط گفتن گاه‌به‌گاه”به‌هرحال، من دوستت دارم “ممکن است برای همه درست نباشد، اما در برخی روابط ممکن است عالی باشد.

البته ممکن است عشق همیشه بهترین زمان‌بندی را نداشته باشد. شرایطی پیش خواهد آمد که شما یا شریک زندگی تان درزمانی عشق خود را ابراز کنید که دیگری برای شنیدن آن آماده نیست. اگر این اتفاق بیفتد، واضح است که نباید انتظار “من دوستت دارم” متقابل را داشته باشید، زیرا ممکن است او هنوز آمادگی شنیدن جمله دوستت دارم را نداشته نباشد.

انتظار بیش‌ازحد در رابطه باعث می‌شود که شریک زندگی‌تان احساس دستپاچگی کند یا به ناچار دروغ بگوید، که هردوی این‌ها می‌تواند به پایان رابطه دوستی منجر شود. مهم نیست چه موقع و چگونه به او می‌گویید دوستت دارم. اگر فقط می‌خواهید که او بگوید شما را دوست دارد، این کار را انجام ندهید زیرا برخی از افراد ممکن است نتوانند مدت طولانی این حرف را بزند و برخی نیز ممکن است هرگز نتوانند صریحاً آن را بیان کنند.

آمادگی داشته باشید که همان جمله تکرارشده را متقابلاً نشنوید، زیرا ممکن است هردوی شما در این مورد هم‌عقیده نباشید.

 همیشه به معشوقه خود بگویید، اشکالی ندارد که او احساسی شبیه به شما ندارد و اینکه شما بدون توجه به تصمیمش، او را دوست خواهید داشت و حمایتش می‌کنید، حتی اگر بدانید کسی که دوستش دارید شما را دوست ندارد‌.

اما ممکن است به این دلیل باشد که او هنوز آمادگی گفتن جمله دوستت دارم به شما را ندارد. بنابراین صبور باشید و فقط به دوست داشتن خود ادامه دهید.

در صورت نیاز به گرفتن مشاوره ازدواج با شخصی که به او علاقه مند هستید و دوستش دارید، می توانید با ما تماس بگیرید.

226 دیدگاه

 1. من کسی هستم که هشت سال ترسید به عشقش بگه ک دوست دارم نمیدونم اسم این رو چی میزارید ولی من عشق صداش میکنم چون من برای اینکه عاشقش باشم نیازی به خودش ندارم

  • از اینکه نظرات خود را با سایت مشاوره باما در میان می گذارید سپاسگزارم

  • سلام.من با کسی هستم.خیلیم دوسش دارم ولی طرف مقابل خیلی بد رفتار می‌کنه همش اخم داره همیشه میگه برو.ازدواج کن و از اینجور حرفا.بنظرتون چکارکنم؟۷سال هم هست باهمیم.همه جوره هم پاش وایسادم.همش دوس داره نشون بده که من آدم بدیم.

 2. سلام من عاشق یه دختری بودم اما پنج سال خجالت میکشدم بهش بگم اما حالا فهمیدم که دوس پسر داره ??

 3. اگر ۵ سال پیش میگفتی الان اینطور نمیشد
  شاید اون هم قبلن دوست داشته
  ولی با دیدن سرد بودن تو بیخیال شده

 4. سلام من ۱۶سالمه کسی که دوسش دارم ۱۳.شاید بگید توسنت کمه و چمیدونی دوس داشتن چیع ولی بخدا دارم سکته میکنم
  من طرفو تو اینستا پیدا کردم باهاش تماس تصویری گرفتم و مطمئنم که میخوامش ولی چجوری بهش بگم تورو خدا کمکم کنید شبا خوابم نمیبره الانم که دارم مینویسم ساعت ۳و۵۷دقیقه صبحه تورو خدا جوابمو بدید

  • سلام. لطفا برای دریافت مشاوره با شماره تلفن مرکز تماس بگیرید.

   • سلام من 6 سال هست عاشق یک دختری هستم چند روز پیش هم که با خانوادش آومدن خونمون فقط به من نگاه می کرد و انگار استرس داشت من می خوام بهش ابراز علاقه کنم اما می ترسم بهش بگم ترجیح می دم 1 ماه دیگه که تولدش هست بهش بگم یا زود تر ممنون می شم بگید؟

  • همیشه میگن عشق جرعت میخواد. پس جرعتت رو پیدا کن و بهش بگو دوستش داری

   • شما میتونید از طریق شماره تماس بالای صفحه مشاوره تلفنی بگیرید

   • جرئت میخواد ؟؟ آره خب جرئت ایستادگی جلوی گرگ شدن شما دخترای وحشی رو میخواد. فقط بلدین مثل گرگ وحشی به پسرا حمله کنین……….

    • اگه شما پسرا واقعا عاشق یه دختر باشید باید مختون بکشه که از راه مستقیم به ما ها نزدبک نشید
     و جوری رفتار کنید که اون دختر رو به خودتون جذب کنید جوری که دختری که دوست داری علاقه بیشتری به شما نشون بده

  • سلام عزیزم منم ۱۶ سالمه همین مشکلو دارم شبها از استرس خوابم‌نمیبره??

  • دقیقا منم همینطوریم ولی با یک اختلاف که من ۱۲ سالمه و عشق زندگیم ۲ ماه از من کوچیک تره

 5. بگیر بخواب بچه اینا همش کشکه باید درس مشتقو بنویسی دوستی مجازی ام شد خواستن وعشق چی میفهمی از اینا تو یه بچه ندید پدیدی که چشمت افتاده به یکی فکر میکنی این اخرشه بزار یکم بزرگ تر بشی بچه جون دانشگاه بری بعد اینا رو بگ. اینا عشق نیس کشکه کشک

  • سلام ولی به نظر من عشق کشک نیست یه حس پاک و بدون گناهه که حس دوطرفه ای هست،این حس خیلی خوبه یجوریه که انگار وسط هوا و زمین معلق هستی.من ۱۶ سالمه و ۶ ساله عاشق پسر خالمم.که این حس باعث شد من به سمت خدا و اعتقاد های بیشتری بشم و از این بابت خیلی خوشحالم:-)

  • عاشق پسر خالت شدی??

  • تو اگه ناراحتی این سایت نیا
   تو چه میدونی که ما چی میکشیم
   پس الکی حرف نزن…

  • ببین بچه تو عاشق نشدی خب عاشق شده مثل من و مثل کلی آدم دیگه من همراه درسم عاشق هم هستم تو عاشق بشی این رو درک میکنی ما هم خب دل داریم

 6. منم 14سالمه و یک نفر رو میخوام. خیلی دوسش دارم و تازه رسیدم به معنای عاشقی. خیلی هم دوسش دارم ولی نمیدونم چجوری بهش بگم

 7. سلام من ۲۰ سالمه و به دخری علاقه دارم که یک سال نیم ازم بزرگتره و حدود ۴ماهه باهم در ارتباطیم مثل دوست معمولی ولی الان میخوام بهش ابراز علاقه کنم ولی نمیدونم چطور میشه راهنمایی کنید

  • سعی کنید قبل از ابراز علاقه، شناخت بیشتری نسبت به طرف مقابل خود پیدا کنید. یک ارتباط سالم بر اساس احترام و گفتگو، این شرایط را فراهم می آرود تا دو طرف نسبت به عشق علاقه واقعی نسبت به هم اطمینان حاصل کنید.

  • سلام ببین من خودم دخترم اصلا نگاه نکن که ازت بزرگتره یا نه فقط سریع بگو بهش تا نرفته ببین صد درصد اونم بهت علاقه داره
   برو بهش بگو میخوام یچی بگم اگه گفت بگو یا چی بگو من عاشقتم شدم همین بگو دوست دارم

 8. سلام. من چهارده سالمه پارسال یک نفر رو داخل کلاس زبان دیدم که دوست خواهرم بود از اون موقعه عاشقش شدم اما چون کوچیکم نمیدونم باید چطوری بهش بگم. من با خودم فکر کرده بودم که تا هجده سالم نشده بهش نگم. حالا باید چیکار کنم؟

  • شما هم مانند یک فرد بزرگسال قلب دارید و حق عاشق شدن هم دارید. اینکه با یک نگاه از دختری خوشتون بیاد به معنای عشق واقعی نیست. شما فقط دوست دارید با چنین دختری دوست بشید و با هم ارتباط دوستانه داشته باشید.

  • میشه دوستان منو راهنمایی کنین من بهتون نیاز دارم
   من دختری هستم ۱۲ساله که از پسر همسایمون که یه سال ازم کوچیکه خوشم اومده من عاشقش شدم نمیتونم به چن دلایلی باهاش حرف بزنم بخاطر اینکه خانوادم نمیذارن با پسرا حرف بزنم و اگه جرئت کنم بهش بگم ابروی چند ساله ی ما میره من خیلی دوسش دارم هی تو خوابام میبینمش تو کوچمون تو همه جا بنظرتون من چیکار کنم که بفهمه دوسش دارم به کمکتون نیازمندم

  • خخخخ ببین عشق محدودیت سنی نداره منم ۱۴سالمه.

 9. تروخدا یکی جواب منو بده بخدا شب تا صبح خوابم نمیبره. نمیدونم چیکار کنم. چون چهارده سالمه و کوچیکم نمیتونم بهش بگم. لطفاً جوابمو بدید.

  • دقیقا حال و روز تو رو دارم ولی۱۶ سالمه

  • سلام من ۲۷ سالمه. ۱۷ سالم بود که عاشق شدم حتی وقتی فهمیدم به دلایلی نمیتونیم باهم ازدواج کنیم دست به خودکشی زدم.
   گذشت تا ۱۹ سالم شد این وسط خیلیا میومدن تو زندگیم و میرفتن ولی ۱۹ سالم که شد فهمیدم اونی که اون موقع فکر میکردم، عشق نبوده اصلا؛ چون با کسی دوست شدم که عشقو باهاش یاد گرفتم. بعد از ۶ سالم از هم جدا شدیم دوباره فهمیدم کسی که میخواستم این نبوده و نیست. ولی الان ۲ساله که عاشق دختر عموم شدم که ۱۱سال هم ازم کوچیک تره. خیلی زیاد و جدی. خیلی هم سعی کردم بهش بفهمونم ولی اون اصلا متوجه نمیشه. من رابطه ی دوستی زیاد داشتم بیشتر از چند هزارتا پس میدونم که این عشقه یا هوس یا علاقه ی گذرا. ولی به دختر عموم که رسیدم انگار دستوپامو بستن.لال شدم حتی نمیدونم به خواهرام یا زنداداشم بگم باهاش صحبت کنن یا نه.
   توهم شاید کسایی تو زندگیت بوده و هست ولی فکرت درگیر اونه نمیگم حتما ولی چیزی ک من و هم سنای من تجربه کردن میگه خودتو زیاد قاطی نکن فقط اولش قشنگه بعدش تموم میشه. آدم تو این سن خیلی فکرش درگیر این چیزاس و تلاش میکنه ک بهش برسه ولی بعدش میفهمی که یه حس گذرا بوده.
   دوستان اگه واسه مشکل من هم پیشنهادی دارین بگین.ممنون میشم??

  • امیرمحمد جواب تورو دادم ولی اشتباها مال یکی دیگه رو ریپلای زدم. یه پیام طولانیه بخونش حتما

  • دقیقا منم مثل تو هستم ولی من دخترم و عاشق یک دندانپزشک مهربان و رفتم با مشاور حرف میزنم میگه این معنی واقعی عشق نیست ……….. پس اخه چیه واقعا

  • شما تو بده به خواهرت تا بهش شماره تو رو بده

 10. دقیقا حال و روز تو رو دارم ولی۱۶ سالمه ولی مال من خیلی خاصه

 11. سلام من با یک دختری رابطه داشتم الان بهش قلبا احساس عشق دارم اینو بهش گفتم. خواهر بزرگتر این دختر به من گفت ازش فاصله بگیر یا اگه بتونی ثابت کنی که وقعا دوسش داری. لطفا کمکم کنید که چطوری ثابت کنم.

 12. وقت بخیر
  دوستان من عاشق یک دختر شدم. الان ۱۶سالمه. شاید بگید سنم کمه اونم ۱۶سالشه. نمیدونم چجور بهش بگم لطفا راهنمایم کنید.

 13. سلام دو سه سال عاشق یه دختری شدم که با من ۷۰۰ کلیومتر فاصله داره
  اما نمیدونم اون منو دوست داره یانه
  چندی پیش رفتم اما نتونستم اسم خودمو بگم. طرفم فامیل دوره.
  الانم پیجشو دارم اما نمی تونم برم.
  ۱۹ سالمه ۱۰ رو دیگم قراره برم خدمت
  چکار کنم به نظر شما؟؟؟

  • دوست عزیز، از اینکه احساسات خود را با کاربران سایت در میان گذاشتید، متشکریم. شما می توانید احساس عشق و علاقه خود را به این دختر خانوم به طور مستقیم یا از طریق یک واسطه اطلاع دهید. اما سعی کنید احساسات خود را به شیوه ای صحیح مدیریت کنید. چون گاهی احساسات ما واقعی نیستند. عشق واقعی هرگز قبل از شروع یک رابطه سالم و بر مبنای اعتماد و صداقت حاصل نمی شود.

   • سلام من تو اینستاگرام با دختری اشنا شدم که فاصله بین ما ۵ساعت راهشه تازه دوروزه اشنا شدین چجور بهش بگم دوستت دارم تورو خدا کمک کنید

  • شما میتونید از طریق شماره تماس بالای صفحه مشاوره تلفنی بگیرید

 14. سلام من عاشق دختری شدم که از فامیلامون هستند و هر وقت از دور میبینمش و چطور بهش بگم دوست دارم

 15. بین من و یکی از فامیلام رابطه دوطرفه است ولی نمی تونیم به هم بگیم
  چطور باید این کار را بکنیم

 16. سلام من و یکی از فامیل های پدرم رابطه دوطرفه داریم ولی نمی تونیم به هم بگیم
  چیکار کنم؟

 17. سلام. بسیار ممنونم بابت نوشتن این مقاله. قبل از خوندن این مقاله قصد پیشروی داشتم که خوندن این مطلب باعث شد آگاهی بیشتری پیدا کنم و دست نگه دارم.
  حقیقتش من پسری ۱۹ ساله هستم و به دختری که اختلاف سنیمون کمتر از یک ساله، علاقه پیدا کردم. ایشون نسبت فامیلی دوری با من دارند و رفت و آمدی به اون صورت نداریم. شاید چند سالی یکبار!!! با ایشون چند باری برخورد داشتم و خوشبختانه اینشون یک بار از من تعریف کردند. البته رابطه خوبی با خواهرم دارند. قصدم این بود به ایشون مستقیم بگم بهشون علاقه دارم. اما از طرفی گفتم منو به دلیل سن نامناسب سرزنش کنند. و از طرفی هم گفتم امکان داره دیر بشه و با کس دیگه ای قول و قرار بزارن. به نظر شما چه کاری بهتره بکنم و آیا خوبه که خواهرم به عنوان واسطه اقدامی کنه؟؟

 18. سلام من ۱۲سالمه و پسرم. فکر کنم۳ماه هست که عاشق یکی از آشنایان شدم که تقریبا هم سنه و چون کوچیکم و نمیتونم بهش بگم چون خانواده ها موافق نیستن و همه چی بد تر میشه چون میگیپن بچه ای و اینو نباید میگفتی چه کنم من شبا دارم تا ساعت ۲شاید۳بیدارم و دارم فکر میکنم لطفا کمکم کنید نمیدونم چی کار کنم

 19. ممنون از مقاله خوبتون

 20. سلام …من متولد سال ٨۵ هستم و کسی که دوستش دارم متولد سال ٨٠هستش …من هنینجوری و با یک نگاه عاشقش نشدم …راستش من از موقعی که به دنیا اومدم توی همین محله زندگی میکنم و اون هم تا حدودا سه سال پیش همینجا زندگی میکرد …من حس میکردم که نسبت بهش یه حسی دارم اما خب جدی نمیگرفتم تا اینکه از وقتی رفتن به مرور زمان یه حس دلتنگی بد جوری دارم الان واقعا دارم دیوونه میشم …راستش یه بار هم گذری توی بازار دیدمش اما مطمعا نیستم که متوجه شده باشه که من کی بودم …راستش من دخترم و ابراز علاقه برام سخت تره …میترسم بهش بگم اما به دلایلی مجبورم بهش بگم که دوستش دارم …من فقط آیدی اینستاش رو دارم و اون رو هم نمیدونم هنوز تو پیجش فعاله یا نه …راستش اصلا شبا نمیتونم بخوابم همش تا ساعت دو و سه بعضی وقتا تا صبح بیدارم و به این فکر میکنم چجوری بهش بگم و همش بهش فکر میکنم واقعا برام سخته راستی بگم که اینستا هم ندارم:-\راستش بعضی وقتا انقدر گریه میکنم که نگو واقعا سخته اصلا نمیتونم فراموشش کنم یا اینکه هیچ راهی به ذهنم نمیرسه که چجوری میتونم بعش بگم …

 21. سلام من چهارده سالمه و یکی رو دوست دارم …من فقط از یه راه چت کردن میتونم بهش بگم که اینجوری ممکنه باور نکنه یا اصلا براش مهم نباشه و نادیده بگیره …میترسم از راه چت بهش بگم….اما حضوری هم نمیتونم بهش بگم چون من واقعا حتی وقتی قبلا گاهی اوقات مثلا از کنارش رد میشدم دست و پاهام رو گم میکردم …من حضوری نمیتونم بگم …میشه راهنماییم کنید که من باید حضوری بگم یا اینکه با چت هم میتونم بهش بگم…اگه با چت میتونم بهش بگم باید چجوری بگم …اون پنج سال از من بزرگتره ایا این اختلاف سنی برام مشکلی ب وجود نمیاره؟…من میترسم اگه نگم اون با کس دیگه ای وارد رابطه بشه و اینجوری هه چیز تموم میشه .یعنی اینکه من اگه اون موقع نترسم و بخوام بهش بگم هم نمیشه چون دو نفر. دیگه رو‌ نابود میکنم…

  • دوست عزیز؛ عشق و ترس از آسیب دیدن، در کنار هم جمع نمی شوند. تعریف عشق واقعی چیز دیگریست. اگر واقعا عاشق طرف مقابل خود شده اید، باید برای این دوست داشتن دلایل منطقی داشته باشید. عشق و علاقه بی دلیل معنایش شیدایی است. شیدایی هم یک احساس است و نباید آن را جدی گرفت. عشق و دوست داشتن نیازمند شناخت و آگاهی دو طرفه است. عشق یک طرفه فقط یک خیال و توهم ذهنی است.

   • سلام شما گفتید که عشق واقعی یچیز دیگه ای هست میشه از عشق واقعی بگید
    منظورتون از دلایل منطقی اینکه باید دلایل درستی داشته باشیم ؟
    من با یک دختری درحال صحبت کردن هستیم. من فاصله ی شهری دارم 500 کیلومتربا ایشون و تا به حال به اینکه سوال های اصلی درباره اینکه چه حسی نسبت به من داره نپرسیدم ؟ و نپرسیده ؟
    من خودم از یه خانواده متوسط هستم اولین چیزی که بعد عشق به ذهنم میرسه تامین مالی هست ?‍♂️و من کلا ۱۷ سالمه نمی دونم باید چیکار بکنم ؟مشکل من کار نیست مشکل من اینکه اگه بهش حسم رو بگم بعدش وارد یه مرحله دیگه از رابطه میشیم که کاملا ترسناکه
    برادرم خودش بزرگ تر از منه میگه تازه ۱۷ سالته و اینکه کسانی زیاد قرار هست اشنا بشم ولی منظور از عشقو نمیده منم اینو قبول دارم ولی اصلی ترین ترین مشکل من اینکه چرا باید این حسی که بهش دارم رو نگم

   • عشق دلیل نمی‌خواد بامرام?

 22. سلام من ۱۷ سالمه و دختر عموم رو دوست دارم از پونزده سالگی تقریبا با حرکات غیر مستقیم هم فهموندم که دوسش دارم ولی نمیدونم چطور بهش به صورت مستقیم بگم لطفا راهنماییم کنید

  • منم مشکل تورو دارم.تو پیام ها نوشتم حرفامو. من به دلایلی یکم سخته از اطرافیانم کمک بگیرم ولی تو با خواهر یا حتی دوست مشترکی ک دارین یا دختر یا زنی که میتونه باهاش صحبت کنه رو بفرست باهاش صحبت کنه. یا وقتی میری خونشون خیلی بهش توجه کن و نگاهش کن

 23. سلام من چهارده سالمه یکی رو دوست دارم. البته من پسر هستم. شش ساله میشناسمش و بهش نزدیکم همیشه دوسش داشتم ولی الان یه شش ماه هست که فهمیدم عاشقش شدم اون یازده سالشه.ئخیلی مطالب خوندم و فهمیدم که عاشقشم. همسایه هستیم جوری که خونه ما و خونه اونا نداشت اما یه چهار ماه میشه که یه مشکل بین خانواده هامون پیش اومد. چهار ماه فراموشش کردم چون اعتقاد داشتم این عشق هنوز زوده اونم با توجه به مطالب سایت ها و به قولی سیگنال بهم داده. ولی بعد از چهار ماه ناخواسته باهاش هم کلام شدم و به روم خندید و این خندش دوباره اتیش انداخت به جونم
  من عرشیام پرستش اگه این مطلبو یه وقت خوندی خوشحال میشم. میترسم بهش بگم چون میترسم از دستش بدم و یه خواهر هم که داره بدتر از همه ابرومو میبره اگه فهمید برا اینم وگرنه بهش میگفتم
  پرستش من عرشیا هستم عرشیا ادیش خونمون کرد لاغریه اگه یه وقت این مطلبو خوندی که نمیدونم چرا احساس میکنم که میخونیش خوشحال میشم بدونی دوست دارم و نمیتونم پیش قدم شم اگه تو هم دوسم داری و این مطلب رو دیدی لطفا یه جوری بهم بگو ممنون
  لطفا راهنماییم کنید

 24. درد دارم به اینایی که نوشتن ۱۶ سالمه ۱۴ سالمه عاشق شدم شب و روز ندارم. بخدا درک میکنیم اون احساس رو. وقتی میفهمید معنی یک عمر زندگی رو که دیگه کاری از دستتون بر نمیاد. کسانی دیدم تو این سن دیوونه وار همو خواستن حتی قصد خودکشی داشتن بخاطر مخالفت خانواده ها بعد کلی جنگ و دعوا که رسیدم سر سال طلاق گرفتن. ول کنید تروخدا. بزارید عقلتون کامل شه احساسات و سلایقتون تغییر میکنه زیر ۲۷ سال خواهش میکنم حرف از رسیدن نزنید.

 25. حمیدگمشادزهی

  سلام من عاشق شدم میخواهم بهش بگم دوستت دارم ولی نمیدونم چطوری بگم لطفا جوابمو سریع بدهید

 26. سلام من با یکی آشنا شدم که خیلی دوسش دارم ولی روم نمیشه بهش بگم یک ماهه داره می گذره ولی روم نمیشه بهش بگم من 16سالمه ولی اون12 سالشه خیلی دوسش دارم ولی نمیدونم چطور بهش بگم لطفا کمکم کنین

 27. سلام
  محمد هستم. دختری رو دوست دارم که با خواهرم دوستی خوبی داشت و همسایه بودیم و هستیم که باعث میشد به دلیل روابطش با خواهرم بیشتر ببینمش ولی متاسفانه دوستی خواهرم باهاش از بین رفت و به من فشار بیشتری اورد. من الان ۱۶ سالمه و اونم دو سال از من کوچیکتره ولی از یه چیز مطمئنم که واقعن دوسش دارم. راستش من الان چهار پنج سالی هست که تو فکرشم و وای به زمانی که سرم خلوت بشه دیوونه میشم. نمیدونم چکار کنم. درضمن فرد کم رویی هم هستم.

 28. من ۱۸ سالمه،دختر عمم سه سال ازم بزرگتره یا نمیدونم شایدم چهار سال
  ولی اختلاف چندانی باهم نداریم،یجوری که اون اختلاف سن به چشم نمیاد،اگه همسن بودیم تا حالا بهش میگفتم ولی بخاطر اختلاف سنمون بهش نگفتم تا حالا،اگه میشه ی راهنمایی کوچیکی بکنین چطوری بهش بگم در حالی که میترسم بخاطر اختلاف سن منو قبول نکنه؟

 29. من عاشق کسی ام که 5 سال ازم بزرگتره . ولی خیلی دوسش دارم باید چی کار کنم

 30. من عاشق همکلاسی ام توی دانشگاه شدم،چطورباید بهش بگم دوستت دارم که از دستش ندم،چون خیلی میترسم بهش بگم دوستت دارم از دستش بدم?

 31. من عاشق دختری شده ام که از من ۳ سال زرگ تر است آیا می توانم در آینده با او ازدواج کنم چون من ۹ و او ۱۲ سال سن دارد؟؟

 32. سلام من عاشق یک دختری شدم که یک سال پیش همسایه مون بود اون موقع که همسایه مون بود بهش علاقه نداشتم ولی الان رفته خیلی بهش علاقه مند شدم چند باری هم هم دیگر و دیدیم و چت کردیم ولی الان 4 ماه ندیدمش و الان میترسم بهش پیام بدم و باهش قرار بزارم بگین چه کار کنم

 33. سلام. من دختر خالمو دوست دارم. میبینمش یه جوری میشم. دستام میلرزه. میترسم بهش بگم. اگه اون علاقه نداشته باشه، تا اخر عمر نمیتونم تو چشاش نگاه کنم. چکار کنم؟

 34. من 16سالمه و عاشق دختر عمومم ولی اون خیلی تخسه و یه زره ترس دارم که بهش بگم چون یه سال ازم بزرگتر هستش و بجز اون نمیدونم دوسم داره یا نه و اینو میخوام بدونم. که بهش بگم عاشقشم از طریق واتساپ یا نه میترسم که یه وقت از دستم بره ولی واقعا کمک میخوام لطفا نظر بدید

 35. من دخترم ۲۶ سالمه ۹ ماهه که از همکارم خوشم اومده حتی وقتای که شیفتمون باهم نیست همش فکرشم پیششه همه همکارای خانم با همکارای اقایون راحتن اما من نمیتونم ارتباط برقرار کنم با این اقا که خودم ابراز علاقه کنم از یک طرفیم ترس از محیط و شرایط کار دارم وخیلی غرور دارم و خجالت میکشم بنظرتون کار درستیه امروز میخوام همکارمو بفرستم بره بهش بگه که خوشم میاد ازش اصلا چطوری بهش بفهمونم؟ خودم هیچجوره نمیتونم بهش نزدیک بشم

 36. سلام دوستان. من ۱۳ سالمه. خیلی خیلی سنم پایینه. یعنی قاطعانه و بدون ترس میگم خیلی از چیز ها رو نمیدونم . حقیقتش من معنی عشق رو نمیفهمم . اما یک ۵ ،۶ ماهی هست که به یک نفر یک حسی دارم که هنوز نمیدونم اون حس چیه. با نظر افرادی که میگن عشق همش کشکه موافقم. مگه ما چند سالمون؟؟؟امثال خودم رو عرض میکنم. این فرد ۳۱ سالشه. شاید فقط از ایشون خوشم بیاد . شاید هوس باشه . شاید یک حس زود گذر باشه . نمیدونم . بدتر از همه در فضای مجازی باهاش آشنا شدم. نمیدونم این فرد وا قا وجود داره . نداره . سر کارم . خلاصه فعلا سر درگمم. شما که مشاوره ای میشه به من بگید حس من چیه ؟؟ شاید تکلیفم معلوم شد

  • سلام. لطفا جهت دریافت مشاوره از طریق شماره تماس بالای سایت یا چت آنلاین ارتباط بگیرید.

  • اوهوم موافقم باهات سنت واقعا کمه ( خودمم فقط ۱۵ سالمه )
   اول اینکه ممکنه مرد ۳۱ ساله خودش زن و بچه داشته باشه و دوما اختلاف سنی خیلیی زیادیه و خوب در مورد دوستی های مجازی بگم من خودم تجربه کردم واقعا واقعا عشق مجازی فقط فقط فقط فقط خیاله و به قوله خودت کشکه اما عشق کشک تیست? عشق مجازی هست ولی واقعی یه حس پاکه که خیلیم لذت داره اما برا من و تو زوده
   و اون حست به اون آقای ۳۱ ساله مطمئن باش خیاله

 37. من 14 سالمه عاشق یه دختر شدم که فامیل دورمونه. اون چند ماه از من بزرگتره. فاصله خونشونم خیلی از ما دور نیست. ولی نمیدونم چطوری بهش بگم توروخدا کمکم کنید

 38. من 14 سالمه عاشق یه دختر شدم که فامیل دورمونه. اون چند ماه از من بزرگتره. فاصله خونشونم خیلی از ما دور نیست. ولی نمیدونم چطوری بهش بگم توروخدا کمکم کنید. خیلی دوستش دارم ولی از طریق مجازی بگم میترسم ول کنه بره رو به رو هم روم نمیشه بهش بگم. حس میکنم اونم حسی نسبت به من داره

 39. سلام.دوستان من یکیو تو سن خیلی کم میشناختنم بعد عاشقش شدم
  تو ابتدایی،بعد از هم دور شدیم چندین سال همو ندیدیم جالبتر این که اونم منو دوست داشت ولی اون موقعه من بچه بودم میترسیدم و روم نمی‌کرد.
  هیوی الان ۲۳سالمه هنوز تو فکرشم هر شب و روز حتی بعضی وقتی گریه هم میکنم تا دوسال پیش که خبر رسید ازدواج کرده.
  خلاصه کسیو که دوسش دارین بهش بگین من شاید طرف خودم رو نزدیک ۱۵ساله که دوستش دارم ولی تا الان این داخل سینه من محفوض بوده
  و هیچ کس هم نمیدونه جز رفیقم
  داشتم دیونه میشدم که به رفیقم گفتم یکم آروم شدم

 40. سلام من 20 سالمه دانشجوی پزشکی ام چهار سال پیش عاشق یک پسر ترک شدم که 1500 کیلومتر ازم فاصله داره. تو باربری کار میکنه از نظر مالی وضعیت خوبی نداره. چهارسال به پاش وایسادم الان بهش میگم وایسا دانشگام تموم شه بابام اجازه بده بیای خاستگاری میگه تو رو به من نمیدن میگه اختلاف سنمون زیاده بابات قبول نمیکنه اخه اون 32 سالشه … هفته قبل بهم گفت مادرش بهش گفته قبل از مرگش میخاد عروسی پسرش رو ببینه الانم با مادرش دعواش شده چون بهش گفته نمیخاد زن بگیره منم به ناچار بهش بره با هرکسی ک مادرش میگه ازدواج کنه چون مادرشه خیر و صلاحش رو میخاد… ب مادرش گفته منو دوست داره ولی مادرش یجوری رفتار میکنه انگار در جریان نیست. یک هفتس خبری ازش ندارم جواب اخرین پیامم رو هم نداد.
  دارم دق میکنم خیلی حالم داغونه. رفتم روانپزشک تو این 4 سال از بس قرص آرامبخش خوردم دکترا روم قطع کردن قرصارو بهم میگن اگه بیشتر بخوری معتادشون میشی یکاری بکنید واسم.. درمونم هم ازم دوره هم بی وفاست…
  یکاری کنید یکمی اروم

 41. سلام من ۱۱ سالمه و از ۳ سالگی عاشق پسرخالم شدم الان ۸ ساله عاشقشم اون ازم ۴ سال بزرگتره و ۱۵ سالشه چون به سن تکلیف رسیده نمیخوام از دستش بدم چون میترسم دوست دختر داشته باشه. این روش ها برای سن ما خوب نیست چطور با رفتارم بهش بگم میخوامش؟ چطور بفهمم دوست دختر داره یا نه؟

 42. یک ساله که سعی میکنم بهش بگم اما نمیدونم چجوری بهش بگم لطفا کمکم کنید دارم دیوانه میشم لطفا یه نفر راهنمایی ام کنه

 43. من چهارده سالمه و عاشق یه پسری شدم اون توی یه فروشگاه کار میکنه اولین باری که دیدمش هیچ حسی بهش نداشتم الان یک ساله که من عاشقش شدم من احساس میکنم اون هم به من علاقه داره وقتی میرم فروشگاه وقتی منو میبینه با بقیه شوخی میکنه خودشو بامزه میکنه و وقتی ببینه که من به مشکلی برخوردم کمکم میکنه و خیلی زیاد ارتباط چشمی برقرار میکنه من نمیدونم اون من رو دوست داره یا نه نمیدونم چجوری بهش بگم دوسش دارم لطفا کمکم کنید

  • اون هم تورودوست داره کافیه بالبخندبه اون سری تکون بدی اون هم میفهمه دل به دل راداره اما برامن که نشد ایشالا براتوبشه

 44. سلام
  من 14 سالمه عاشق ی پسری شدم ک نمی دونم چند سالشه خیلی ام مذهبی هست ی موکب زدن در خونمون و من فقط 5 روز وقت دارم بهش بگم دوست دارم چون اون موکب جمع میشه و اونم برای همیشه میره ولی واقعا نمی تونم بدونه توروخدا بگید چیکار کنم ??

 45. سلام من ۱۴ سالمه و عاشق یکی از فامیل های دور شدم. من وقتی ۷ سالم بود بهم گفت عاشقمه ولی من الان عاشقم. لطفا بگید چطور بهش بگم

 46. من عاشق یکی از دختر های فامیلمون هستم می ترسم بهش بگم عاشقتم بعد ارتباط فامیلیون بهم بخوره میشه کمکم کنید

 47. سلام من عاشق یک دختری شدم ولی نمی دونم چطور بهش بگم،او هر وقت من رو مبینه خیلی نگاهم می کنه.

 48. من خیلی تنهام اما چون باهیچ کس رایطه نداشتم الان نمی تونم به کسایی که دوستشون دارم ابرازکنم من چندبار دکتر رفتم امابه من چندسال که سرترالین مصرف می کنم حالا دکترمیرم بهم قرص اعصاب قوی میدن .
  دکتر مشاوره وقتی مشکل اصلی روفهمید بهم گفت درگذشته عاشق شدی من یه طور عادی بهش گفتم اره درصورتی که ازفشار ناتونی بیان ونداشتن سروضع مناسب ازناراحتی فقطتونستم به موادروبیارم

 49. 18 سالمه. عاشق یه دختر 16 ساله سر زبون دار شدمه. یک سالی میشه که از این قضیه میگذره ولی من نتونستم بهش بگم یکی از آشنا هاش که باهام دوسته اوایل رفت بهش گفت این روی تو کراش داره که به نظرم کار اشتباهی کرد. بعد دختره جوابش این بود که خیلی بَچس. چند ماه گذشت تو یه مراسم باز همدیگرو دیدیم خیلی بهم نگاه میکرد منم بهش نگاه میکردم میشه گفت کل مراسم همش به همدیگه نگاه میکردیم. چند وقت گذشت. قسمت شد دوباره توی جمع باز همو ملاقات کنیم. یکی از دوستام یه حرفی به من زد که مثلا ضایعم کنه. دختره پُشتی من رو گرفت. از من دفاع کرد. خلاصه گذشت چند وقت. با خودم گفتم اینجور فایده نداره باید از هر طریقی هم که شده بهش بگم که دوسش دارم. بلاخره یا جواب اره. یا نه میده. دخترای امروزی هم خو خیلی مغرورن. خلاصه از طریق یکی از فامیل اونم از طریق گوشی به یکی دیگ از فامیلای دختره رسوندن بهش که من دوسش دارم . دختره هم جوابش نه بود. از اون موقع خیلی فکرم درگیره که چیکار کنم واقعا خیلی میخوامش. نمیدونم چیکار کنم.

  • به نظر من خودت باهاش صحبت کن وبهش ابراز علاقه کن مطمئن باش تاثیرش بشتره وبا احتمال زیاد این طوری اونم قبول می کنه دختر بیشتر باشنیدن عاشق می شه،البته اگه از علاقت مطمئنی

 50. سلام به همیگی
  من15 سالمه ( ی ماه دیگه 16 ) عاشق دخترعموم شدم اون 17 سالشه .
  میدونم الان خیلیاتون مث من گیر کردید چ دختر چ پسر .
  خیلیا هم میان زیر کامنتم میان میگن بچه ای و …
  همه کامنتا رو خوندم به همه هم حق میدم
  ولی همینطور که” مشاوره باما ” میفرمایند : ” اول بفهمید عشقتون واقعیه ” حالا هر جور ک میشه .
  بعد ی نکته دیگه این که اصلا سن مهم نیست تو میری عینهو بچه ادم حستو بهش میگی قبول کرد ک خوشبخت باشین نکرد هم زیاد خودتونو اذیت نکنید تا جایی که میتونید و مخصوصا ارزششو داره ادامه بدید . و اگه دید وضع خرابه متاسفانه و متاسفانه و متاسفانه باید قیدشو بزنید .
  “خودوتونو نارحت نکنید چیزی که زیاده دختره” تو رو نمیدونم ولی من کاملا با این جملهه مخالفم چون عشق واقعی ی چیز دیگه هست .
  هر عشقی هر جوره ی ذره با هوس همراه هست پس نذارید این هوس غلبه کنه و تا جایی که میتونید خودتونو دلداری بدید و از خدا کمک بخواید
  این از همه نکات لازم .
  و حالا تو ک تا اینجا خوندی بیا دردمم ببین /”
  از 13 سالگی عاشقش شدم ( نمیدونستمم اون موقع این حسه چیه اصن /” )
  تا اینکه کم کم دیدم واقعا بهش نیاز دارم .
  کم کم بزرگ شدیم و فهمیدیم این بهترین حس و بد ترین درد دنیا رو اسمشو عشق گذاشتن …
  خلاصه بگم تازگیا دو روز پیشش بودم (خونمون بودن در اصل )
  حتی ی نگاه بد بهش نکردم . اون کلا دختریه ک هر چی بشه رو خودش نمیاره
  از همتون میخوام ی کمکی بکنید (البته ممنون از سایتتون ولی تماس نمیگیم با هاتون و بازم ممنون ب هر حال )
  میدونم که خیلی هامون چه شبها و روزای سختو رو گذرونیم …
  همش امید داشتیم ک یروز بهش میرسیم
  مخصوصا موقعی که فامیل باشه طرف مقابل خیلی سخته و نابود میشی
  اصن به نظر من عاشق شدن یعنی اینکه قید همه چیو بزنی فقط به خاطر اون
  من از پسر عموم کمک گرفتم اونم که ادم حسابی نیست و گفت شما بدرد هم نمیخورید و از این حرفها
  ببینید من ماه تولدش – شال تولدش – علایقش- حرف مردم – شرایطش و … همه چی رو دیدم و سنجیدم و ته همش این بود که من بدرد اون نمیخورم تو هیچ زمینه ای *اما* هنوز ناامید نشدم پس اگه تو هم ی ذره عشق واقعی داشته باشی نسبت به یارو هیچ وقت ناامید نشو
  و همچنین ته حرفم ی نکته مهم بگم
  این که تو اگه ا ته قلبت ی گلو دوست داشت باشی حتی اگه گله خار هم باشه تو نمیچینی و فقط لمسش میکنی میگیرری چی می گم ؟
  ینی تو گلو نمیچینی و نمیزاری ک کسی هم بچیندش و هر روز کاری میکنی که حالش خوب باشه
  اینم از کل حرفم ولی ناموسا تا اینجا خوندی بیا بهم ی راهنمایی بکن انقدر خودمو زدم که همه جام کبوده چشمام قرمز شبا موقعی که هه خوابن من تا صبح بیدارم گریه میکنم با حسرت
  ———————————————————————————————————————

  برا دیدن دوبارت دیگه راه ندارم
  باید زودتر میگفتم حسمو بهت الان دیگه چاره ندارم
  حالا که دیگه دیدن ته ظرفه / کفگیر ته دیگ -در دیگ بسته
  کمتر کسی حسمو درک میکنه / که خودش به این حس آشقال بیماره
  بدون بمون بهترین رفیقم زارع / بیا بامن بخون که اینجا فقط خودیامونه
  بال و پرو قلب این پرنده شکسته / روح نداره و روان درگیر و خسته
  خسته ا راه بی پایان / این بود نتیجه جنگ خدایان ؟
  ————————————————————————————————————————-

  توو همه چی بودم مختر / ترجیح ندادم به تو هیچیو دختر
  میکشمو حالم میشه هی بهتر / مینویسم حالم میشه هی بدتر
  هیچوقت نتونستم حسمو بهت بکم / چون که میترسیدم از آخر عاقبتم
  ولی دیگه تموم شد هیچی نمونده / هیچی ندارم واسه از دست دادن
  پس میام اینو با آخرین نفس بهت میگم
  خواستی بیا نخواستی به شیرم !
  اون من بودم که برات میمیرم
  ——————————————————————————————————–
  اینم دوتیکه از یدونه از شعرام که تو حال خرابم تو اوج گریه نوشتم
  همتونو درک میکنم !
  موفق باشید .

 51. سلام علی هستم ۱۴ ساله عاشق دختر فامیلمون هستم سه چهار سال هست .هم سنیم شباهت زیادی داریم ولی من تو روستام اون تو شهر فاصلمونم زیاده سالی دو سه بار میبینمش واقعا عاشقشم خیلی دوسش دارم هرشب به سایتتون سر میزنم راه حلی پیدا کنم ولی نتونستم لطفا کمک کنین چجور بگم بهش که به بابا و مامانش نگه. لطفا راه حلی بگین جوابتون این نباشه که زوده هنوز برای شما

  • سلام. عشق شما یک عشق واقعی نیست. عشق و علاقه در طول رابطه و در اثر گذشت و فداکاری ایجاد میشه. شما فقط احساسی شدید. یک موضوع را چهار ساله در ذهنتون بزرگ کردید. شما باید به احساساتتون توجه نکنید.

 52. سلام . من عاشق دختری همسایه هستم که از سن ۴ یا ۵ سالگی باهم بازی میکردیم و از اون موقعه تا حالا همو دوست داشتیم ولی متاسفانه پدر این دختر ۴ هفته هست فوت شده و الان روم نمیشه بهش بگم دوستش دارم . من ۱۸ سالمه . دختر هم ۱۶ یا ۱۷ سالشه . تلگرامش هم دارم اما نمیدونم چطور بهش بگم . لطفاً راهکاری بگید

 53. سلام . من ۱۸ سالمه و دختری که دوست دارم ۱۶ یا ۱۷ سالشه . من و این دختر با هم از سن ۴ یا ۵ سالگی همبازی بودیم دختر همسایمون هست . متاسفانه این ۴ هفته پدرشون فوت شده و ما همدیگرو دوست داریم . تلگرام این دخترو هم دارم اما روم نمیشه بهش بگم که دوستش دارم و در آینده میخوام باهاش ازدواج کنم . لطفاً راهکارهایی بهم بگید

  • سلام . میشه جواب سوال منو بدید . این دقیقاً ۱ ماهه این دختر منو از فکر درس در آورده و نمیدونم چطور بهش بگم تا بتونم خوب درس بخونم . وقت خواب وقت شام وقت ناهار وقت صبحانه … همه وقت بهش فکر میکنم و شک ندارم اونم دوستم داره چون بارها با حرکاتش نشون داده ولی این ۵ هفته هست که پدرشون فوت شده و منم نمیدونم چطور بهش بگم . توی پیام هم گفتم . از ۴ سالگی باهم بازی میکردیم و تا ۷ سالگی بازی میکردیم و من گفتم چون بزرگ شدم نمیتونم باهات بازی کنم و الان من ۱۷ سالمه و این دختر هم ۱۶ یا ۱۵ سالشه دقیق نمیدونم . چطور بهش بگم تلگرامشو دارم ولی چون توی خانواده ای بزرگ شدم که اصلاً تربیت نشدم واسه حرف زدن با دختر ولی بلدم چطور با پسر صحبت کنم . لطفاً جوابمو بدید

 54. سلام من عاشق یه فرد هستم و اون بیشتر منو دوست داره مشکل اینجاس که یکنفر دیگه هم منو دوس داره و میخواد بیاد خواستگاری اما این فرد خیلی از این بابت ناراحته و داره افسرده میشه چجوری میشه بهش بگم که من بیشتر دوسش دارم یه مدت میگفتم عاشقتم اما بعدش یه مشکلاتی پیش اومد که اون الان من هر چی بگم دوستت دارم باور نمیکنه چیکار کنم ?

 55. سلام من 17سالمه عاشق یه فرد هستم که اتفاقا اون منو خیلی خیلی دوس داره اما مغروره و بیشتر تو کاراش بهم میفهمونه اما اون با توجه به شناختی که از من داره و چرت هایی که راجب خودم بهش گفتم که من عاشق نمیشم و اینا ک واقعا الان به غلط کردن افتادم، باور نمیکنه که دوسش دارم و از این بابت افسرده شده منم خیلی عذاب وجدان گرفتم که روز و شب کاری میکنم که بیشتر عاشقم بشه، اما بیشتر غصه بخوره از این بابت که عشقش یه طرفس! با اینکه اینجور نیست و منم راستشو بخواین غرورم اجازه نمیده بگم و از سر نادونیم صبح تا شب از عشقم به یکی دیگه بهش میگم و میبینم چقد عصبانی میشه بیچاره موهاش سفید شده ???

 56. سلام
  من یه پسر 20 ساله هستم که عاشق دختر داییم که 16 سالشه شدم| یکی از اونجایی که نمیدونم بیان احساسم بهش چه مسئله رو ایجاد میکنه ( داخل خانوادهامون) میترسم. دومم چون فامیله احساس میکنم حسی بهم نداره .

  بدجور مشغله ذهنیم رو درگیر کرده گاهی وقتا هم داخل فضای مجازی بهش پیام میدم ولی از سر دلتنگیه که مدت زیادیه ندیدمش 🙂

  داخل فضای مجازی جای مناسبی رو برای ابراز علاقه نمیبینم. اگه میشه لطفا کمک کنید/

 57. سلام من حدود ۳ سال هستش که یه دختری رو تو کلاس زبان می بینم و همیشه حتی یک کلمه هم با او صحبت نکردم ولی رفتارش با دوستان رو دیدم و الان عاشقش شدم. زیاد از این احساس خوشم نمیاد. چونکه نمیزاره خوب درس بخونم و واسه کنکور آماده بشم. هر موقع می خواهم کتابی بزنم یا تستی بزنم هی یاد اون می افتم و نمیتونم درس بخونم.
  همیشه هم توی خواب به این فکر میکنم که آیا اون هم به من فکر می کنه؟ گفتم شاید این از بدخوابی هستش چون چندین شب بود که دیر می خوابیدم برای همین الان حدود یک ماه هست که شبا زود می خوابم ولی بازم از یادم نمیره

  • سلام. شما نسبت به این دختر احساس خوبی پیدا کردید. اما این دلیل نمیشه که اینقدر درگیر احساساتتنون بشید. احساسات هرچه بیشتر بهشون توجه بشه، شما را بیشتر گرفتار می کنند. اگر هم واقعا فکر می کنید که دوستش دارید، باید مدتی با هم آشنا شوید تا نسبت به اخلاق و رفتار هم شناخت پیدا کنید. اگر هم احساس خجالت، شرم یا ترس می کنید، احتمالا خیلی بزرگ نشدید که بتونید یک ارتباط موثر با دیگران برقرار کنید. باید این مهارت ها را بیاموزید.

   • من تا حالا با یک دختر ارتباطی نداشتم ولی با پسر ها آره
    من در خانواده ای هم بزرگ شدم که اجازه اینجور ارتباطات رو به من نمیده
    تازه من که هنوز نمیدونم اون چه حسی به من داره
    ولی می خوام بدونم. به نظرتون چجوری بفهمم؟

 58. من تا حالا با یک دختر ارتباطی نداشتم ولی با پسر ها آره
  من در خانواده ای هم بزرگ شدم که اجازه اینجور ارتباطات رو به من نمیده
  تازه من که هنوز نمیدونم اون چه حسی به من داره
  ولی می خوام بدونم. به نظرتون چجوری بفهمم؟

 59. سلام من ۱۸سالمه و از زمانی که یادم میاد عاشق دخترخالم بودم و شاید اسمشو هوس بزارید اما از بچگی تاحالا به هیچ دختری این
  حس رو نداشتم و چندوقت تصمیم گرفتم که بهش ابرازعلاقه کنم امانمیدونم چطوری.
  ممنون میشم راهنماییم کنید

 60. سلام من عاشق یه دختری شدم که هر روز میدیمش با لطافت بام رفتار میکرد ولی اصلن روم نشد بش بگم 16 سالمه خیلی طرف مقابلو دوسش داشتم چیکار باید کنم میترسم بش بگم اون ناراحت بشه

 61. سلام. وقت بخیر. یک سوالی داشتم. آیا دخترها واقعا عاشق خود پسرا میشن ؟؟ یا اینها همش تخیلات و فیلم و … هست ؟؟ من که بعید میدونم.

 62. خب حالا که همه گفتن منم میگم من 13 سالمه و عاشق همکلاسیم هستم دارم راستشو میگم خیلی خفنه احساس میکنم اونم همین حسو داره ولی خب اگه هوس باشه ممکنه ناراحت بشه شاید بخاطر چیزایی که چند وقته دارم میبینم و اثرات اوناست ولی خب روش کراش زدم کلی واسه اینکه بهش بگم تمرین کردم سه ماه دیگه میگم بهش و حس میکنم یکی دیگه از همکلاسی ها هم روش کراش داره اخه چطوری بگم حس میکنم اون دو تا بیشتر بهم میان چون اونی که رو کراشم کراش داره باعث پیشرفت دوستم میشه خب احتمال اینکه ضایع شم ۷۹ ٪ هست و از اونجایی که ایران با همنجسگراها زیاد موافق نیس بازم به احتمال زیاد بهش نگم و هیچی و امید وارم همه تون توی مسائلی که دارید موفق باشید 🙂

 63. سلام من ۱۵ سال دارم. من از دوازده سالگی عاشق یکی از آشنایانم شدم،الان اون در فضا مجازی رابطه اش را داره گسترش میده این منو میترسونه که ناگهان از کسی خوشش بیاد،چون فامیل هستیم و همیشه چشم تو چشم میشیم گفت اینکه دوشتش دارم سخته؛اما من تصمیم گرفتم این کارو انجام بدم.
  من نوع مطرح کردن حرف ام رو بلد نیستم و گفتن فقط دوستت دارم به نظرم کافی نیست. اگر میشه یه کمکی بهم بکنید ممنون.

 64. ببین عزیزم تازمانی که خجالت بکشی هیچ چی درست نمی شه اخرش باید دلو به دریا بزنی وبگی ولی سعی کن عجولانه هم عمل نکنی چون توسنی که شما داری گاهی اوقات پیش میاد این جور احساسا ولی کم کم ازبین می ره

 65. بابا شرافتن این عشق عاشقی رو بزارین کنار
  میدونم عشق چیه اما وقتی ادم جرئت نداره به کسی بگه دوست دارم به چه درد میخوره اون عشق کات کنین بره
  اخه مگه مسخره بازیه بچه ها ۱۵ ساله میان میگن من عاشق فلان شدم

  دخترا شما هم دلتون بسوزه به حال این بدبخت بیچاره های مجنون
  رحم کنین به حال های خرابشون
  بزارین بهتون بگن اکه دوستش نداشتی بهش همون انی بگو دوست نداره دیه جیغ داد اربده کشی نداره که ??????????

 66. سلام من 11سالم هست 4ساله عاشق یه دختر هستم نمیدونم چجوری بهش بگم عاشقشم

 67. سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
  دوستان من یه پسر ۱۷ ساله هستم که عاشق دخترخالم شدم،،،،واقعن دوسش دارم خیلی وقته همدیگه رو میشناسیم و من شناخت کامل ازش دارم….منتها من از همون بچگی دوسش داشتم و همش میخوام بهش بگم که بهت علاقه دارم یا دوست دارم،،،یا روم نمیشه یا میترسم که بره به بابا و مامانش چیزی بگه که خانواده ها بهم بخورن که تا جایی که من ازش شناخت دارم این کار رو نمیکنه،،،،هم اکنون دوتا سوال هستش تو ذهن من
  ۱)از کجا بدونم اونم منو دوست داره؟؟۲)چجوری بهش بگم دوسش دارم؟؟

 68. من از دخترا متنفرم ولی یک نفر تو ذهنم هست که ولم نمی کنه و از این حس هم متنفرم دوستش ندارم فقط یه کمکی کنید که بهش بگم و خلاص که راحت شم

 69. سلام
  من یک دختر عمه ام که پنج یا 4 سال ازم کوچیکتره دوست دارم ولی میترسم بگم چون میترسم به کسی بگه و کلا آبرو ریزی کنه از یک طرف میترسم دیر بشه چیکار کنم

 70. سلام من پسری 15ساله هستم به نام امیرحسین که 1.5 ساله که دختر عموم رو دوست دارمو 10ماهه که عاشقشم و از همون موقع ها میرم سر کار از لحاظ ازدواج هم و مکان بالایی دارم ولی نمی تونم بهش بگم دو سه ماهه هر دفعه که پیششم میخوام بهش بگم ولی نمیتونم یه با یادداشت هم براش گذاشتم ولی ترسیدم که عموم یادداشت رو پیدا کنه و کلا به باد فنا برم ،ممنون میشم کمکم کنید راستی اون 17 سالشه ،میخوام اینجا هم بنویسم شاید بخونتش،سلام الهه متاسفم که نمیتوانم رودررو به تو بگویم به امید اینکه شاید اینجا بیایی و این متن را بخوانی برای تو می نویسم : الهه دوستت دارم .

 71. سلام من تو یه کشور دیگه بودم بعد با یه پسر تو مدرسه آشنا شدم که ایرانی بود ولی تو دوبی به دنیا اومده بود بعد یه چند تا رفتار کرد که احساس کردم از من خوشش میاد ولی بعدش باز یه چند تا رفتار کرد که منو گیج کرد
  من برگشتم ایران اشتباهی برام یه وویس فرستاد بهش گفتم که اشتباه فرستاده گفت میدونه
  بعد بحث و باز کرد ازم پرسید کجام و اینا
  بعد دوسال من فالوش کردم اونم فالوم کرد بعد یه مدت هیچ پیامی به اینستام نداد و من منتظر بودم دوستام گفتن که ریمووش کنم منم کردم
  حالا چند روز دیگه تولدشه چیکار کنم

 72. سلام من پسری 19 ساله هستم و مدت زیادیه حدود 6 ساله که عاشق دختر عمم هستم و همه چیزی رو برسی کردم و اصلا عشق من جنبه هیجانی نداره. شاید اولش داشت ولی بعد این مدت و برسی های عاقلانه من نسبت به اخلاق و کردار و کمالش و تفاهم و به هم خوردن از همه نظر دیگه نیست من خانواده بسیار مذهبی دارم چند مشکل سر راه من است.
  1 من دارای معلولیت هستم و باز هم معلول در فامیل درجه دو (عمو و عمه من که میشه خاله و دایی اون) معلولیت هست البته من بر خلاف اونا فلج نیستم و حتی نیاز به عصا هم ندارم «میترسم برای این موضوع درم کنن»
  ۲ دختر عمم یک سال و نه ماه از من بزرگتر است
  ۳ من سنم از نظر خوانواده کمه و حرف اولشون اگه این موضوع رو مطرح کنم با پدر مادرم اینه که کار نداری

  من ارتباطی با دختر عمم ندارم که بدونم آیا به من علاقه داره یا نه ولی تو پسرای فامیل با همه تقریباً سر سنگینه ولی با من خوبه هم گرمه هم شوخی می‌کنه هم خاطره تعریف میکنیم برا هم کلا با من خوبه
  از خوبی نام هم همین قد بگم که تو فامیل و روستامون بسیار قابل احترامم ‌و همه میگن که من خیلی آدم عاقل و پخته و با ایمانی هستم. البته بماند که من مداح هستم و تعزیه خوان روستامون هم هستم. از نظر مالی هم من دو دانگ مغازه دارم که تقریبا معادل خرید یک خانه ۵۰ متری در شهرمان هست و پدرم هم گفته کمکم میکنه در خرید خانه بهتر و عروسی هم خودش برام به وقتش میگیره. از نظر کار هم من فعلا دارم دیپلم میگیرم و سال آخرم و هر رشته ای قبول بشم بعد گرفتن لیسانس بالاخره میرم و در بهزیستی و جا های دولتی استخدام میشم ولی فعلا کاری ندارم .
  ترس از اینه که تا من بجنبم و به قول بزرگ تر ها مرد بشم و دهنم بوی شیر نده دختر عمم شوهر کنه و من بمونم و یک عمر پشیمانی برای این که کاری نکردم
  هنوز نه خانوادم و نه به دختر عمم نگفتم و نمی‌دونم چه کنم چطور به خانوادم بگم اصلا بگم یا نه یا باید کار دیگه ای کنم تو رو خدا راهنماییم کنید!

 73. من و یه نفر دیگه همو دوست داریم…مطمئن نیستم ولی با مقاله هاتون فهمیدم نشانه هایی رو که از عشق داره..،
  با هم فامیل هم هستیم…از سمت مادری (دختر خاله پسرخاله)
  احتمالا خیلی دیگه از افراد فامیل فهمیدن…

  ولی من ازش کوچیکترم….اونم ۲ سال و ۲ ماه !

  واقعا چیه این رسم سن و سال تو ازدواج؟!

  • سلام من 16سالمه جمعه رفتم خونه داييم که يه دختر به نام نرگس اونجا بود و منو هى نگاه ميکرد و مهربانانه با من صحبت ميکرد من چجور بگم که دوسش دارم دارم ديوانه ميشم

 74. شما پسرا چی که فقط به خاطر اینکه از ما دخترا سوء استفاده نکنین عشقمونو تاابد تو قلبمون نگه میداریم و نمیتونیم رودررو به پسری بگیم دوسش داریم

 75. سلام من میخواهم یک تجربه را برایتان بگم. من مدتها پیش به یکی از دخترهای فامیل علاقه مند شدم و ما در مجالس مختلف که هم را میدیدیم با نگاه به هم علاقه مان را بهم میفهماندبم ولی چون من پسری خجالتی بودم اصلا نمیتوانستم علاقه ام را به اون مستقبم بگم و اون هم اینکار را نمی کرد تا اینکه مدتها گذشت و من دانشگاه رفتم و تحصیلاتم تمام شد و سربازی رفتم و بعد هم سرکار رفتم تا ابنکه تصمیم به ازدواج گرفتم و بخاطر اینکه ما هردو هیچ وقت با هم در مورد علاقه و عشقمان صحبت نکرده بودیم و من مطمئن به علاقه اون نسبت به خودم نشده بودم به خواستگاری اون نرفتم و بصورت سنتی ازدواج کردم و اون هم بعد از من ازدواج کرد تا ابنکه پس از حدود بیست سال از اون موقع یکی از اقوام اون را دیده بود و از من پرس وجو کرده بود و گفته بود اون عاشق من بوده و خیلی صبر کرده تا من به خواستگاریش بروم که من هم غفلت کردم و نرفتم اگر ما فقط دو کلام با هم صحبت کرده بودیم شاید الان با هم زندگی می کردیم. پس خواهشا اشتباه ما را تکرار نکنید اگر هر دختر یا پسری را از هر حیث برای ازدواج انتخاب کرد حتما با هم صحبت کنید یا بهش نامه دهید. حتی اگر دخترید تا مثل ما پشیمان نشوید شاید پسره روش نمیشه پس شما پیشدستی کنید تا بعدا افسوس گذشته را نخورید. موفق باشید

 76. من دل دختری را بدست اوردم و از کاراش معلومه که من دوست داره ولی یک ماه که اون ندیدم نمی دونم که هنوز من دوست دره یانه
  لطفن جواب بدین

  • مطمئنم وقتی دیدیش بخندی و یا حرفای عجیب بگی اون میفهمه دوسش داری و حتما پیشت میمونه

 77. من خودم 14 سالمه ! نفهمیدم چی شد یه دفعه دیدم عاشق شدم ، حتی به خاطرش هزار بار گریه کردم . اونقدر اونی که دوسش دارم خوبه که نمیتونم بگم ، چقدر برام عزیزه و نمیشه بدون اون باشم . اون نمیدونه من دوسش دارم ولی با دختری هم رابطه نداره چون اهل اون کارا نیس و خیلی مهربون و خوبه .ولی نمیتونم بهش بگم دوسش دارم و اونقدر خجالت میکشم که از خجالت دست و پا مو گم میکنم . من از اسفند سال قبل تا الان یه روز هم بدون فکرش نتونستم باشم و دیروز دوباره دیدمش . چشماش یه حالت عجیبی داره . نمیتونم بگم چه جوری
  کمکم کنین بهش بگم

 78. ???

 79. ماشالله چقدر عاشق داریم

 80. سلام دوستان منم ۲۵ سالمه نمیگم عاشقم ولی یکی رو دوست دارم وافعا همه جوره اخلاقشو قبول دارم و من خیلی وقته میشناسمشون اما اون مدت زیادی نیست که خودمو برا اون معرفی کردم بنا به نسبت فامیلی خیلی ازش خوشم میاد شاید بگم دوسش دارم نمیدونم ولی دلم میخواد این احساس دوطرفه بشه ایا بنظرتون بگم یا زوده ؟

 81. اونایی ک سنشون کمه فک میکنن عاشقن ولی اکثرا اشتباهه

 82. سلام من زینبم ۱۵ سالمه که عاشق یه نفر به نام cagan شدم و پیجشو دارم ولی نمیدونم چجوری بهش بگم و اون تو استانبوله و من به اونجا میرم حالا لطفا بگین این موضوع رو به خالم بگم یا نه ؟؟؟ تا بتونه کمکم کنه

  • بله حتما موضوعات مهم زندگی خود را با یک فرد با تجربه و قابل اعتماد در میان بگذارید. نباید با افرادی که صلاحیت ندارند مشاوره بگیرید چون ممکن است شما را اشتباهی راهنمایی کنند.

 83. سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
  من حدود 3 سالی میشه که از یه پسر خوشم اومده
  حالا سن ها رو ببینید ????
  من : 15
  اون:17
  دوسال فاصله سنیه
  اما خب من اعتقاد دارم که افراد میتونن با هم دوست باشن
  اما مشکل ما ایرانی ها اینه که خانواده هامون و افراد جامعه امون فکر میکنن دوستی به معنای عاشقی و ازدواجه اما این فرهنگ غلطه که توی خارج از کشور چنین چیزی اصلا وجود نداره
  من میخام به عنوان یک دوست
  مثل یه دوست مدرسه ای با اون پسر دوست بشم
  حالا اگه در آینده اون عاشق کسی شد و منم عاشق یکی دیگه مشکلی نیست .
  فقط بگید چطوری باهاش دوست بشم؟؟
  خواهش میکنم ازتون هموطنانم.

 84. سلام من عاشق دختر ۵ سال بزرگتر از خودم شدم من بهش پیام میدم با استرس .

  یه بار یه جا دیدمش خونه مادرم بود نشسته بود و به من نگاه می کرد . به نظر شما من چیکار کنم

 85. من وقتی 15 سالم بود خیلی بد با دوستی که خیلی برام مهم بود قهر کردم و بعد از یکی دو هفته جای خالیش واقعا حس میشد و من شبو روز بهش فکر میکردم. افکارم بهش یکم بیشتر از دوستی ساده بود. من اسمشو عشق نمیزارم اما ازون به بعد علاقه شدیدی به رابطه با دختر دارم حتی الان که 20 سالمه دوس دارم رابطه با دخترو تجربه کنم. از نظر جنسی دخترو پسر هیچ فرقی برام ندارن اما از نظر احساسی و عاطفی ترجیح میدم با یک دختر رابطه داشته باشم. حتی شبا که بهش فکر میکردم به خاطرش گریه میکردم واقعا ضربه روحی بدی بود. الان لازمه به دکتر مراجعه کنم یا به مرور که وارد رابطه جدی تری بشم رفع میشه؟ اگه با یک دختر وارد رابطه بشم مشکلی پیش نمیاد؟

 86. سلام دوستان. من عاشق یک فردی هستم , 13 سالش هست , خیلی دوستش دارم , چند ماهی بود که با هم تو مجازی بودیم , همینطوری داشتیم با هم صمیمیتر میشدیم و من همیشه سعی میکردم که از طریق رفتارم بهش بگم که دوستش دارم , اما یک نفر پیدا شد , وقتی دید ما چه قدر با هم خوبیم , نمیدونم از روی حسادت یا هر چیز دیگه همه اون چیزهایی که برای مخ زدن هست رو بهش گفت و سعی کرد که اون فرد رو از من دور کنه و خودش بهش نزدیک بشه , حالا خیلی ناراحتم که چرا زودتر صراحتا بهش نگفتم که دوستش دارم , اگه بهش گفته بودم و میدونست که تا چه اندازه دوستش دارم هیچوقت اینجوری نمیشد , به نظرتون چیکار کنم. چه جوری بهش ثابت کنم که دوستش دارم. اصلا چی کار کنم که برگرده. این قدر زیاد دوستش دارم که هرشب به یادشم گریه میکنم و خوابم نمیبره. خیلی زندگی برام سخت شده. احساس میکنم اگه اون توی زندگیم نباشه یعنی هیچی ندارم. هیچ علاقه یا انگیزه ای برای هیچ کاری ندارم. احساس میکنم فقط با اون هست که حالم خوب میشه و خوشبختم. لطفا راهنماییم کنید. و در ضمن این رو هم بگم که اون کسی که برای رقابت با من وارد رابطه ما دوتا شده رو مدتهاست که میشناسم , و از مدتها هست که رابطه خوبی با هم نداریم و به خاطر یک سری مشکلات سایه همو با تیر میزنیم , اون اینقدر خودشو خوب جلوه داد و این قدر بهش محبت کرد که اون فردی که دوستش دارم رو از من گرفت. یا بهتر بگم. از من دزدید. خیلی پشیمونم و حسرت میخورم چرا بهش نگفتم که دوستش دارم. یا چرا کاری نکردم که احساساتم رو بفهمه. لطفا بگید چیکار کنم برگرده؟

  • سلام من یه دخترم و میدونم اگه بری بهش بگی واقعا دوستش داری و همراهت یه هدیه کوچیک ببری شاید کمی باهات بد رفتاری کنه شایدم نه ولی باید دلشو بدست بیاری و آمادگی برخورد با هر رفتاری رو داشته باشی.

   اگه اینکارو کنی و چندتا شعر عاشقانه و متن زیبا براش بخونی اگرم در ظاهر ناراحت بشه ارت مطمئن باش وقتی که تنها بشه توی اون روز بهت فکر میکنه و بهترین تصمیم رو میگیره

   البته بهش بگو که حرف هر کسی رو هم نباید باور کنه

   امیدوارم که بتونی?

 87. من 11 سالمه درست بگین تو سنت کمه از این حرفا من عاشق یک نفر توی کوچه شدم که اون 10 سالشه عاشقم الان دقیق ساعت 5و57 دقیقه صبحه که دارم فک میکنم چیکار لطفا کمکم کنید

 88. منم مثل شما مشکل بیان احساساتم رو به یه دختری که ازش خوشم میاد رو دارم طوری که کارم شده هر شب فکر و خیال گریه و ترس از دست دادنش. خیلی شرایط بدی دارم . ۱۷ سالمه نزدیک ۵ ساله می‌خوام بگم ولی خجالت می‌کشیدم و از عواقبش میترسیدم الآنم که جرعتم رو جمع کردم که بگم دو دلم که نکنه با یکی دیگه تو رابطه باشه.
  خلاصه که دارم دیوونه میشم??
  کسی راه حلی داره؟

 89. من حقیقتش مدیر مدرسمون رو خیلی دوست دارم ولی نمیدونم چطور بهش بفهمونم ک دوسش دارم

  شما راهکاری چیزی بلدید

 90. سلام. اگه من رو نخواد چی؟ اگه از روی ترحم بمونه؟ از کجا بدونم ترحم نیست؟

 91. میرزا غضنفر

  این عشق مقدس هست ..اختلاف سنی تا پنج سال مشکلی ایجاد نمیکنه نمونه اش امیر جعفری و خانمش …به هیچ عنوان نباید ابتدا مستقیم بهش بگید…باید ابتدا بهانه ای پیدا کنید برای ارتباط گرفتن و شروع صحبت کردن مستقیم با خودش ….برای بهانه پیدا کردن از هوش خودتون استفاده کنید ..ادم عاشق خودبخود باهوش میشه…مثلا کتابی از خواهرتون بردارید و برید بهش بدید بگید اینو خواهرم داد بدم به شما‌‌.یا کتابی کوچک جیبی بخرید و برید بگید این رو خواهرتون یا خودتون باسش خریدید ..بعدا بعدا (بعد از شروع ارتباط ) .یک هدیه کوچک هم بهش بده (مثل عروسک خرسی ، ساعت ‌..) ‌…چند بار بهانه پیدا کنید برای صحبت … دخترها در اثر این بهانه ها خودشون میفهمن علاقه بش دارید ..بعد باید بتونید بهانه پیدا کنید برای صحبت کردن در مدت بیشتر با هم….تا شناخت پیدا کنید…مثلا بعد از ارتباط گرفتن میتونی بهش بگی : میتونم ازت بخوام اینکار یا اونکار رو بکنی ؟؟ یادت باشه چون عاشقش شدی طرف رو یک چیز غول بی نهایت زیبا و غیر قابل صحبت کردن تصور نکن….در اثر صحبت کردن شناختی پیدا میکنی ….سعی کن ترفندی پیدا کنی که با هم مسیری رو قدم بزنی یا شهربازی با هم برید یا باغ وحش و در این مسیر بگی که چه مسیری برای زندگی خودت داری چه کاره میخوای بشی …افکار مثبت و با امید برای زندگی باشه برای خودت.. بهانه ها برای ایجاد ارتباط و صحبت خیلی مهم اند…بعد از مدتی ( نه خیلی طولانی ) که شتاخت پیدا کردید از هم در صورت تاییدش ، ازش بپرس نظرت درباره زندگی با من چیه ؟؟
  اگر بهانه پیدا نکنی برای ایجاد ارتباط با او ، در زندگی خودت همیشه تلخی پنهان خواهی داشت و شامل این جمله میشی : پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایات است.

 92. بهترین فکر رو کردی صبر کن

 93. ماشالا سن دوست داشتن هارو دیدم پرم ریخت
  حالا گذشته از سن، تجربه شخصیمو میگم شاید بدرد دوستان بخوره
  اول اینکه دوست داشتنتونو به زبون بیارید. یکم قبلش زمینه بچینید. چون اگه نگید پشیمون میشید. بلاتکلیفی بده
  حتی اگه جواب رد بشنوی خیالت راحته که حستو بیان کردی. لااقل میدونی با خودت چند چندی
  و درضمن هیچکسو بیشتر از خودتون دوست نداشته باشید، بهترین دختر یا پسر ها 99% پتانسیل تغییر کردن رو دارن بعد شما میمونید و یه خاطره قدیمی از اون شخص که قرار نیست تکرار بشه
  خصوصا دوستانی که سنشون کمتره. مثلا دانشگاه هم دختر هم پسر رو خیلی تغییر میده. طرز فکر، آرمان ها، کم کم میفهمی کی هستی چی هستی و از زندگیت چی میخوای
  زود درگیر احساسات نکنید خودتونو که از زندگی شخصیتون خیلی عقب میافتید
  موفق باشید ♥

 94. سلام من یه دختری رو دوست دارم خودم ۱۶ سالمه و اونم هم سن منه. من واقعا یه حس عجیبی دارم دوس دارم باهاش صخبت کنم یه بار من گفتم دوست دارم اون گفت من از عشق و عاشقی چیزی نمیدونم من نگران شدم که به من غیر مستفیم گفته ک دوستت ندارم
  من دی ماه سال قبل دیدمش و اول خودش اومد برای امتحانش گفت بیا حلش کن به نظر شما مشاوران عزیز این عشقه
  من حاضرم همه چیزم رو بدم تا اونو بدست بیارم همش به فکرشم میگم شاید بهش برسم
  من خیلی خیلی عاشقشم.
  من توی واتساپ باهاش صحبت کردم هر حرفی که من باهاش زدم اون میخندید
  شما بگید به نظر شما اون منو دوست داره

 95. سلام من ۲۲ سالمه
  از شانزده سالگی از یه دختری خوشم اومده ولی از بس بهم گفته مثل داداشمی و از داداشم بات راحت ترم نتونستم بش بگم دوست دارم الانم شنیدم براش خواستگار اومده و میخواد بله رو بگه یکی راهنماییم کنه من چکار کنم؟

  • باهاش تماس بگیر یا بهش پیام بده بگو باید باهم صحبت کنیم. وقتی اومد بهش حستو بگو و بگو از ینکه براش خاستگار اومده چقدر ناراحت شدی
   این کارو یکی از دوستام انجام داده خوب بوده انشالله برای تو هم خوب باشه

 96. سلام من سه ساله از شخصی خوشم اومده یا بهتره بگم خیلی دوستش دارم..میخام برم حسمو بهش بگم ولی تا میبینمش هول میشم و نمیدونم چی بگم..میشه راهنماییم کنین ک چطور حسمو بهش بگم؟اگه همون اول باهاش صمیمی صحبت کنم ممکنه رابطمون دچار مشکل شه؟

 97. خیلی برام سخته کسیو که دوست دارم نمیتونم داشته باشمش
  چون قبلاً
  هیچ وقت نگفته بودم بهش
  که تموم وجودمه
  نگفته بودم
  به اندازه کل جهان دوسش دارم یا حتی بیشتر

  الان پشیمونم

  چون دیگه رویام واقعا تبدیل به یک رویا نرسیدنی شد

  خیلی وقت پیش وقتی از پیشم رفت نتونستم آروم باشم دیونه شده بودم همش زندگی شده بود افسردگی گریه
  یک روزی حسشو نسبت به خودم فهمیدم ولی خیلی دیر بود که اونم تا حدودی دوسم داشته بوده

  در حال حاضر اون ازدواج کرده یک پسر گوگولی خوشگل داره
  بچشو صدا میزنم عمه?⁦⁦⁦:’
  تا جایی بتونم می‌خوام حسرت نخورم برا نداشته هایی که باید داشتنی می‌بود
  ولی اصلا نمیتونم میشه کمکم کنید!!!

 98. سلام من الان ۱۵ سالمه عاشقه یک دختر ۱۶ ساله شدم.
  من چند بار خواستم بهش بگم دوستت دارم یا کاری کنم که دوتایی باهم رو‌به‌رو بشیم ولی نتونستم.
  چند بار هم از کنارش رد میشدم حس واقعیم رو توش پیدا میکردم.
  الان هم که دارم اینو میگم کسی دوستش دارم و تو قلبم جا داره ۱۰۰ متر الان باهام بیشتر فاصله نداره.
  البته به بابام هم گفتم.
  یکی میتونه یک‌راهی بهم بگه من بهش بگم دوستش دارم.
  کمک.کمک.کمک.
  به کمک مشاور نیاز دارم

 99. سلام، من 15 سالمه و عاشق دختر خالم که ازم پنج سال بزرگه شدم و بهش گفتم ولی اون میگه تو باید با همسن و سال خودت ازدواج کنی. ولی من بدون اون شب و روز ندارم، همش به اون فکر میکنم، به نظرتون چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟

 100. سلام من ۱۷ سالمه و به تازگی به یک دختر که همکلاسی زبانم هست علاقه مند شدم که همسنمه اما نمیدونم که اون هم همین حس رو داره یا نه؟(چون تو کلاس بعضی وقت ها نگاهم میکنه و به اکثر حرف هام میخنده) اصلا میشه اسمشو گذاشت عشق یا نه؟ تو گیجی و منگی موندم لطفا یکی راهنماییم کنه

 101. سلام 17سالمه 3 سال پیش با یه نفر دوست شدم و دیوانه وار بهش وابسته شدم من دختر خیلییییی مغروریم و با هیچ پسری حتی حرف هم نمیزدم اما نمیدونم چیشد که عاشق این فرد شدم و باهاش وارد رابطه دوستانه شدم.
  بعد از گذشت دوسال و نیم باهم کات کردیم اونم سر یه چیز خیلی کوچیک و مسخره و الان نزدیک 1ساله که کات کردیم و تازه فهمیدم که بدون اون نمیتونم حتی نفس بکشم واقعا دوستش دارم میخوام تو همین روزا که تولدشه دعوتش کنم بیرون و بهش بگم که بهم یه فرصتی بده که عشقمو بهش ثابت کنم میخوام غرورمو لهه کنم و بهش بگم که بدون اون نمیتونم به نظرتون این راه درستیه؟ ممنون

 102. سلام وقتتون من دختر ۴۱ ساله هستم هنوز ازدواج نکردم راستش هنوز عاشقم نشدم مثل این فسقلی ها بخوام شبا نخوابم و فکرم درگیر بشه
  اینا همه دوازده سالشونه عاشق شدن
  لطفا جواب به ایمیلم بدید
  من مشکل دارم یا اینا مشکل دارن ؟

  • شما خیلی درست عمل میکنید منم ۴۰ سالمه و ۶ سال قبل ازدواج سنتی داشتم و به هیچ وجه تا ۶ سال قبل که ازدواج کردم عشق بازی نکردم و عاشق نشدم

 103. سلام خسته نباشید
  من ۲۳ سالمه و حدود چند سالی میشه که به یکی از اقوام حس دارم نا الآن حسم رو جدی نمیگرفتم هر وقت میدیدمش دستام میلرزید و ضربان قلبم میرفت بالا و یه ذوق خاصی داشتم وقتی اون توی جمع بود پدرش همیشه به همه میگفت که من عروسش هستم و من و برای پسرش انتخاب کرده الآن پدرش فوت کرده ولی حدود دو سه هفته پیش از طریق مادرش اقدام کرد برای خواستگاری به مادرش گفته منو میخواد ولی مادرم از طرف من یه چیز دیگه گفته و ردش کرده ولی من دوسش دارم نمیدونم چیکار کنم چجوری بهش بگم منم بهش علاقه دارم علاوه بر اون میترسم یهو به خاطر غروری که داره ناراحت شده باشه و بهم بگه نه و غرورمو له کنه تو رو خدا راهنماییم کنید بهش بگم منم دوسش دارم؟

 104. سلام من 17 سالمه و عاشق یکی از فامیل هامون شدم که میدونم اون منو دوست داره و من هم دیوونه وار میخوامش و هر روز هم میبینمش و باهاش حرف میزنم اما به خاطر ترسی که از باباش دارم واسم سخته که بهش بگم لطفا راهنمایی کنید دوستان گل

 105. سلام ببخشید من 18سالمه من عاشق یه پسره 23ساله شدم بهش پیام دادم که عاشقشم ولی خودمو معرفی نکردم هرچقدر گفت من نگفتم کی هستم من الان عاشقشم من زیاد به مغازش رفت امد دارم اگه بگم کی هستم دیگه نمیتونم بهش نگاه کنم خجالت میکشم مادر من نمیدونه الان چیکارکنم میشه کمکم کنین

 106. سلام من از یک دختر خوشم اومده و هر روز میبینمش اما نمیتونم بهش بگم دوستت دارم چون هم خجالت میکشم و هم از جوابش میترسم چون نمی‌دونم دوستم داره یا نه بنظرتون چیکار کنم که بفهمم که اون هم بهم علاقه داره یا نه

 107. سلام من ۱۶ سالمه عاشق یه دختر ۱۵ ساله شدم اونم به من علاقه داره خونشونم باما یه ۱۰۰ متری فاصله داره هیچ نسبت فامیلی هم نداریم حالا میترسم اگه بهش ابراز علاقه کنم جواب ردبده

 108. سلام، تا جایی که میتوانید عاشق نشوید زیرا آدمهایی که اراده ضعیفی دارند زود عاشق میشوند آدمهای با همت و اهداف بلند عشق بازی نمیکنند.
  دقیقا این صحبت را از نصیحتایی که در کتاب قابوسنامه آمده و گیلانشاه به پسرش دارد نوشتم.

 109. سلام من عاشق یکی از فامیلامونم خیلی دوسش دارم کم میبنمش خانه من کرمانشاه اون تهران
  بچگی بیستر باهاش بودم تا الان دوریم من ۱۷ سالم شهریور. تموم میشه میرم تو ۱۸ سالگی
  میترسم بهش بگم عاشقتم باهاشم در ارتباط نیستم عشق در یک نگاهه شاید
  من با هزارن دختر رل بودم دوس دختر داشتم ولی از اول اینک میخاستم و عاشقش بودم حسم خیلی جدیه شب و روز تو مغزمه لطفا راهنمیایی کنید

 110. سلام من بایسکشوالم عاشق دوست صمیمیم شدم نمیدونم هرجور شده باید بهش بگم،چطوری بگم لطفا کمکم کنید?

 111. سلام من۱۳ سالمه پنج ساله عاشق دختره ام نمیدونم چجوری بهش بگم دوستش دارم میشه کمکم کنید ممنونم❤

 112. درود من یه پسر 24ساله هستم اهل خوزستان. قضیه من یکم پیچیده است ولی من حدود 8،9سال پیش یه احساسی نسبت به یکی از اقواممون پیدا کردم. اولش با خودم میگفتم عشق. نیست و هوسه آخه اون تقریبا از بچگی باهام همبازی بود. همش به خودم میگفتم که اگه بهش بگم اون در مورد من فکر بد میکنه. بخاطر همین هم همیشه خودم خودمو سرکوب میکردم. قضیه ادامه داشت تا دبیرستان رو تموم کردم. با خودم گفتم رفتم دانشگاه حتما حس و حالم عوض میشه و اونو فراموش میکنم. ولی نشد بارها و بارها برام پیش اومده بود که دخترای هم کلاسم بهم پیشنهاد دوستی و رابطه بدن ولی من هیچکدوم رو قبول نکردم .وحتی تو دانشگاه نمیتونستم به کسی دیگه فکر بکنم چه برسه به دوستی یا رابطه. ترم آخر کارشناسی دیگه نتونستم تحمل کنم با یکی از رفیقام درمیون گذاشتم و گفتم یه مشورت بهم بده اون گفت مستقیم بهش بگو. منم دیگه نمیتونستم بیشتر از این تحمل کنم. رفتم و تموم حس و حالی که داشتم رو از روز اول تا اون لحظه رو تو یه پیام واسش فرستادم. ولی این ترس رو داشتم چون قبل از من چندتا دیگه از فامیلام هم رفته بودن خواستگاری اون و خواهراش ولی هیچ کدوم رو قبول نکردن. با خودم میگفتم که شاید منم قبول نکنه ولی دل رو زدم به دریا و توکل کردم به خدا. اما اون تو جواب پیامم نوشت که من از خیلی وقت پیش میدونستم که دوسم داری ولی به روت نمی آوردم. من کلی ذوق کردم که حتماً قبول میکنه اما گفت من تورو عین خونوادم میبینم و نمیتونم بهت حس دیگه ای داشته باشم. یعنی اون شب تاصبح گریه کردم. باور نمیکنین ولی اشک یه مرد واسه هرچیزی درنمیاد. آخه یاد حرفاش افتادم آتیش گرفتم چند روز قبل این که بهش بگم خودش ساعت 3شب بهم پیام داد بعد یکم احوال پرسی, گفت که منو دوست داری یا نه. من که اون حرکت رو ازش دیدم دیگه دلم قرص بود که اونم منو میخواد. آخه نمیدونم چرا قضیه برعکس شد. از یه دوستی مشورت گرفتم گفت یکم ازش دوری کن اگه بخوادت خودش میاد سمتت. منم چند هفته ای نه بهش زنگ زدم نه پیام دادمش. بعد یه مدتی اون بهم زنگ زد و گفت سلام عزیزم چطوری قربونت و از این حرفا. ولی نمیدونم چرا باز هم میترسم که بهش بگم با من ازدواج میکنی یانه البته شرایط مالی و اقتصادی هم شرطه که من الان یخورده دست و بالم بسته هست تو برنامه ریزی که کردمه اگه اون قبول کنه تو دوسال آینده میتونم اقدام عملی بکنم آخه باید برم سربازی. اما با خودم گفتم که یه روز قبل از اعزام به خدمتم. ازش دوباره درخواست میکنم. بنظرتون عیب کار من کجاست یعنی من کجا رو اشتباه رفتم و راه حلتون واسه من چیه؟

 113. سلام ببخشید من ۱۶ سالمه و عاشق دختر عمم شدم که ۱2 سالشه واقعا عاشقش شدم چند بار خواستم فراموشش کنم اما نمیشد که هیچ باز بدتر میشد به صورتی که بعضی شب ها خوابم نمیرد الان هم دنبال راه چاره میگردم واقعا از ته دل دوستش دارم ولی اون نه میگه مثل برادرمی . خب چی بگم بعد دختر عمم عاشق ی بازیگر خارجی همه خیلی بزرگه بهش گفتم اگه نرسی میشه با من باشی ولی اون جوابی نداد چند بار بهش ابراز علاقه کردم واقعا دوستش دارم هرکاری حاضرم بکنم چیکار کنم

  • سلام دوست عزیز. بنظر من احساس تو واقعیه ولی دختر عمت هنوز به این درک از دوست داشتن نرسیده چون هنوز سنش به این چیزا قد نمیده. تو اگه هی بخوای خودتو وابسته اون کنی اون ازت دور تر میشه. بنظرم باید یکم ازش دوری کنی تا اون جذب تو بشه. بهتره تو واسه خودت و غرورت ارزش قائل بشی نباید با التماس کردن به اون خودتو کوچیک کنی. شک نکن اگه این کاررو بکنی حتما نظر اون برمیگرده

 114. من دختری رو رو دوست دارم خیلی مغرور و جذاب هستش خیلی کم بیرون میاد او هر وقت منو میبینه بهم سلام میکنه و بعضی وقت ها که میبینم او داره ۱۰یا۲۰ثانیه ای بهم نگا میکنه ولی من برای همین بهش پیشنهاد نمیدم میترسم قبولش نکنه و اصلا از این به بعد ازم سلامم نکنه
  نظر شما چیه؟؟

 115. سلام من دخترم و عاشق دوستم شدم و میترسم بش بگم لطفا راهنمایی کنین

 116. سلام من پانزده سالمه و عاشق دختر همسایه مون شدم که اونم 14 سالشه هر وقت همو میبینم به هم سلام میکنیم با هاشون رفتم امد هم میکنیم نه زیاد و اون بخاطر شغل پدر نمی تونه اینجا باشه فقط برای تابسون ها میاد اینجا واقعا دلی می خوامش شماره اش هم ی جایی کش رفتم حالا نمی دونم چه جوری بهش بگم دوستت دارم لطفا کمکم کنید

 117. سلام من 15 سالمه و عاشق دخترهمسایه مون شدم که 14سالشه به هم سلام علیک هم میکنیم مامانم هم پیش مامانش بعضی وقت ها میره واقعا از ته دل می خوامش عاشقش هستم و اون بخاطر شغل پدرش نمی تونه اینجا باشه و باید بره جایی دیگه شماره اش هم جایی کش رفتم حالا ب نظر شما بهش پیام بدم بعد بهش چی بگم لطفا راهنمایم کنیید………..دوستتون دارم

 118. ………

 119. یه بیچاره فلک زده(amir)

  سلام من امیر هستم ۱۷ سالمه راستش جریان من یکم با شما فرق داره من عاشق کسی نشدم چون میدونم عشق یه چیز مقدسه ولی یه دختره بهم گفت عاشقتم ولی من باور نکردم و محلش نزاشتم گفتم خل شده اما وقتی رفتم خونشون به عنوان مهمان چون بلاخره فامیله جلو داداشش که رفیقم هم هست بهم گفت دوست دارم بعد داداش خاست سیلی بهش بزنه قبلش داداششو زدم ??? هیچی دیگه الان بعد از دو ماه هنوز باهام خوب حرف نمیزنه میگه چرا زدی داداشمو ولی خوشم اومد ازش کارش خیلی جسورانه بود

 120. سلام داداش امیدوارم تموم عاشق ها بهم برسن ولی 5سال تفاوت سنی یخورده زیاد چون ممکنه براش خواستگار بیاد اونم قبول کنه ولی بازم خودت می دونی

 121. سلام
  من یک دوستم دارم درمدرسه که مرانمیخواهدومن خیلی دوسش دارم ونمیدونم چطوربااودوست صمیمی بشم
  آفرین یکی ازشمایه راه حل به من بده

 122. سلام، راستین هستم یک عاشق!
  کاش حرف زدن انقد سخت نبود،سوالی که همیشه ذهن منو درگیر کرده، اینه!
  چـرا با همه راحت حرف میزنی ، ولی به اون که میرسه ، لکنت میگیری،آلزایمر میگیری ، اصلا ماتش میشی، فقط نگاهش میکنی ، یادت میره چه میخاستی بش بگی، قلبت تند میزنه،
  توی کافه کار میکنه، هر شبو میری میشینی ی گوشه میاد ازت میپرسه چه میخای ؟ تودلت میگی فقط تورو میخام،
  ولی ….
  ولی بگی عه… ی بستنی سنتی ،همین ..
  از این ها بدتر ، عکسشو نقاشیش کنی بزنی به دیوار اتاقت،
  فقط ذل بزنی شبا بهش، باهاش حرف بزنی …
  دروغ چرا خب، دوسش دارم، دلم براش تنگ میشه‌، خب دلی که تنگ نشه ‌که دل نیس …

  (YALDA)

 123. سلام من 15 سالمه و عاشق دخترهمسایه مون شدم که 14سالشه با هم حرف هم میزنیم رفت امد هم داریم ولی نه زیاد واقعا از ته دل می خوامش عاشقش هستم و اون بخاطر شغل پدرش نمی تونه اینجا باشه و باید بره جایی دیگه فقط تابستون ها میان اینجا لطفا راهنماییم کنید که چی بهش بگم

  ?mahsa?

 124. دیدگاه شما در انظار بررسی است.

  سلام من 14 سالمه از 12 سالگی عاشق یه دختر شدم که هم کلاسی خودمم هست پارسال بهش گفتم جوابمو داد بعد چند ماه با هم بودیم و دیگه گفت به درد هم نمی خوریم بعد دیگه اون رفت ولی هنوز دوستش داشتم الانم دوباره پیداش کردم و بهش گفتم ولی جوابمو نداد و بهش گفتم اون وقت واقعا دوستم داشتی گفت تا حالا هیچ کسیو از ته قلب دوست نداشتم و الان هم با هم حرف میزنیم و دوستش هم دارم شبا بخدا خوابم نمیبره الان نمی دونم دوستم داره یا نه

 125. ……………

 126. سلام من کسی را دوست دارم که از خودم بزرگ تر است چیکار کنم

 127. سلام پسری هستم۱۵ساله
  یه روز داشتم میرفتم مدرسه که یه دختر که از من۴یا۵سال بزرگتر بود
  جلوم رو گرفت منم از تعجب نمیدونستم چیکار کنم که پا به فرار گذاشتم ولی اون دستم رو گرفت گفت کجا میری کارت دارم
  منم گفتم برو مزاحم نشو خانم بعدش اون گف که من عاشقتم و عشق من پاکه و از اینطور چیزا بعدش من هم از اینجور رابطه ها زیاد خوشم نمیاد بهش گفتم من به شما هیچ علاقه ای ندارم
  بعدش گف لهراسب توکه اینطوری نبودی
  من گفتم اسممو از کجا میدونی
  گف از همسايه هاتون سوال کردم
  بعد همینطور که داشتیم حرف میزدیم من فرار کردم
  بعدش تو خونه دیدم از گوشیم پیام اومده از طرف ناشناس
  نوشته بود یابا من دوست میشی یا جلوی دوستات آبروتو میبرم
  آخه میدونید دوستای من از این بچه بسیجی ها هستن و منم
  اصلا دوست ندارم که بره به اونا الکی بگه که من دوست دختر
  دارم
  بین یک دوراهی سنگین گیر افتادم
  توروخدا کمکم کنید

 128. سلام
  پسری هستم ۲۰ساله که دختری۳سال بزرگتر از خودم مرا دوست دارد
  تو یک دانشگاه هستیم اول که همدیگه رو به طور اتفاقی دیدیم
  همش از من میپرسید که آیا نامزد داری یا متاهلی و…
  بعدش من هم زیاد به سوال هاش توجه نمیکردم و اونم از این موضوع ناراحت میشد آخه میدونید من سرد مزاجم یعنی اصلا
  از این بازیا خوشم نمیاد
  بعد از چند وقت دید که من بهش زیاد توجه نمیکنم به طور مستقیم به من گفت که پیمان بعدش یکم زیونش بند اومد
  بعدش گفتم بگو میشنوم
  بعدش گف منو دوس داری
  بعد منم گفتم خب راستش من به هیچ دختری علاقه ندارم و به این موضوع فکر نمیکنم
  بعدش گف حق انتخاب با توعه ولی من تورو خیلی دوست دارم
  بعدش که من رفتم خوابگاه‌ دیدم به من پیام داده که تورو خدا
  با من دوست شو
  الان من چیکار کنم از این ور دوست ندارم با هیچ دختری رابطه داشته باشم
  از اون ور اون خیلی دل شکسته هس و ممکنه شکست عشقی بخوره
  و ضربه ی محکمی به اون واردشه
  لطفا راهنماییم کنید

 129. سلام من عاشق دختر فامیلمون شدم حدود ۲ سالی میشه هر دفعه میبینمش قلبم تند تند میزنه واقعا دوستش دارم هر شب به فکرش میوفتم میرم پروفایلشو میبینم اروم میگیرم نمیدونم چطور بهش بگم نمیدونم اونم همچین حسی بهم داره یا نه به نظرتون چیکار کنم ؟

 130. سلام من عاشق دختر فامیلمون شدم حدود ۲ سالی میشه هر دفعه میبینمش قلبم تند تند میزنه واقعا دوستش دارم هر شب به فکرش میوفتم میرم پروفایلشو میبینم اروم میگیرم نمیدونم چطور بهش بگم نمیدونم اونم همچین حسی بهم داره یا نه به نظرتون چیکار کنم ؟

 131. سلام من عاشق دختر فامیلم شدم واقعا دوستش دارم هر موقع میبینمش قلبم تند تند میزنه نمیدونم چیکار کنم الان ۲ ساله که عاشقشم نمیدونم چیکار کنم راهنمایی کنید ارم میمیرم

 132. یه عاشق دیوونه

  من واقعا عاشق دختر فامیلم شدم ۲ سال هست هر وقت میبینمش قلبم تند تند میزنه به نظرتون چیکار کنم

 133. یه عاشق دیوونه

  سلام من عاشق دختر فامیلم شدم ۲ سال هست خیلی دوستش دارم هر موقع میبینمش قلبم تند تند میزنه واقعا دوستش دارم هر شب به فکرش میوفتم به نظرتون چیکار کنم راهنماییم کنید لطفاا

 134. یه عاشق دیوونه

  واقعاااااااااا دوستش دارم میمیرم براش ولی نمیتونم بهش بگم چیکار کنم

 135. یه عاشق دیوونه

  ولی اگر بخوام به درسم ادامه بدم ممکنه از دستش بدم به نظرتون چیکار کنم نه میتونم درس رو ول کنم نه دوری از اونو

 136. یه عاشق دیوونه

  یکی جوابمو بده دارم میمیرم ???

 137. من از دختر دایی ام بیش از حد حتی از خودم و خواهرم بیشتر دوستش دارم ولی نمی تونم به هش بگم یه حسی هست که میگه اون هم به تو فکر می کنه

 138. من هم عاشق یکی هستم که صاندویچ میفروشه ولی من مطمئنم که دوسم داره صدر در صد هم منم دوش دارم و خودش خیلی هم نگاه می کنه من نمیرم بیرون که ازش بخرم و میترسم اعتراف کنم?❤❤???

 139. سلام من عاشق دختر همسایه هم شدم که از من ۱ سال کوچیکه من ۱۶ سال او ۱۵ سالشه من می خوام که چطوری یگبه هش بگم دوست دارم

 140. به یکی از دخترای فامیلمون علاقه مند شدم،۹ ماه ازم کوچک تره،از بچگی با همیم.

  چند روز پیش با یه عالمه کلنجار رفتن با خودم بهش گفتم، ولی جواب داد گرایشش سمت پسرای کره ایه(BTSو اینجور چیزا)

  الانم داره کره ای میخونه که بره کره.

  میگفت سعی کن فراموش کنی اما من نمیتونم.

  من خیلی بهش علاقه دارم، در حدی که شبا خوابم نمیبره و هی بهش فکر میکنم

  ازم بدش نمیاد ولی خوششم نمیاد،چی کار کنم به نظرتون

 141. اینکه از یکی خوشت میاد خیلی حس خوبیه
  ولی یک طرفه افتضاحه
  من یه دخترم ۲۸ سالمه تا الان خیلیا گفتن ک دوسم دارن
  ولی من اونارو دوست نداشتم
  ولی یکی هست ک دوسش دارم یک ساله میشناسمش
  تو محل زندگیم خیلی معروفه و پولدارن هر موقع منو میبینه تا جایی برم از دیدش نگام میکنه و میدونم خوشش میاد ازم ولی موقعیت ابراز نیست البته اون محل کارش مشخصه و منم ازونجا با ماشین رد شدم کلا هر بار میبینه منو چند ثانیه نمیشه ولی سرشو کامل برمیگردونه شمارشم دارم ولی اون نداره منتظرم خودش بیاد جلو چون میریم دور دور زیاد میبینمش البته الان سه ماه ک من نرفتم بیرون اون تایما ولی بعدا میرم دعا کنید من دوسش دارم اروم و بی هیجان نه اتشین و گذرا ضمنا اونو اولین بار ک دیدم اون روزا و این پسر با خاطراتم قاطی شدن یعنی تمام زندگیم شد فقط همون یک سال یکی نیست الان یکی مرده ولی این پسر ازون زمانه وقتی ک بود وقتی زنده بود حالا من ک همه ارزوشونه باهام چند ثانیه حرف بزنن چشم فقط یکی رو میبینه بقیه رو انگار کورم اینا سه تا داداشن این بزرگس فک کنم سی و دو یا چهار هست خواهرم نداره راحتم ?تا کجا رفتم ما دخترا خیلی ساده ایم اون الان معلوم نیس با کیه من اینجا تو خونه تو اتاقم عکساشو میبینم

 142. سلام من ۳ سال پیش عاشق ی دختر خانومی شدم که نمیتونستم بشه بگم تا اینکه خونشون جابه جا شد….
  چند بار دیگه هم تو خیابون دیدنش اما نتونستم بگم واقعا خیلی بده من با هیچ دختری ارتباط نداشتم اما چند نفر بهش گفته بود که من با چند تا دختر در ارتباطم و همین باعث شد از من دل سرد بشه بعدشم خونشون جاذبه جا شد و من هنوزم تو فکرشم…
  عشق پاک ترین حس تو دنیا هست باعث شد گناه نکنم..‌.

 143. فکر میکنم عاشقی ی تنبیهه برای آدمایی که پاک هستن
  و یا آدمهایی که لاشی هستن
  خلاصه بگم عشق خیلی کارا می‌تونه بکنه
  آدم پاک رو لاشی کنی
  لاشی رو آدم کنه
  و….
  الان ۶ ماهه ندیدمش و بی خوابی دارم و….
  کسایی که عاشق واقعی هستن درک میکنن دوست دارم دفعه بعد
  که دیدمش حتما بهش بگم بگم چه شبایی نخوابیدم بگم داشتم دیوانه
  میشدم و…

 144. سلام من 6 سال هست عاشق یک دختری هستم چند روز پیش
  با خانوادش اومد خونمون از وقتی اومد تا وقتی که رفت فقط به من نگاه می کرد از وقتی هم که به دنیا اومدیم هم دیگه رو می‌شناسیم و من می خوام بهش ابراز علاقه کنم اما می ترسم بهش بگم ترجیح میدم آنلاین بگم.
  به نظر شما هرچه زود تر بگم یا روز تولدش که حدود یک ماه دیگس بگم اگه میشه بگید

 145. یه عاشق که قلبش شکست

  کاملا با حرفت موافقم من به کسی که دوستش دارم گفتم و گفت به مامانم میگه و اینا یعنی میشه گفت جواب منفی داد 1 ماه بود داشتم واسه گفتن بهش آماده می شدم بعد جواب منفی داد واقعا نباید رو در رو گفت باید اونو جذب خودت کنی منم داشتم جذبش می کردم به خودم و وقتی دیدم یه جورایی هر آمادگی داریم بهش گفتم و قبول نکرد حالا شاید باز از همین روش استفاده کنم شاید جواب داد اما به احتمال زیاد باز قبول نکنه اینم شانس ما پسرا هست همه به هم می رسن ما به هم نمی رسیم زندگی واقعا مشکلت با ما پسرا چیه؟

 146. سلام من ۱۴ سالمه ، تاحالا عاشق نشده بودم اما نزدیک ۵ماهی هست که عاشق یکی از فامیلامون شدم ، خیلی دوستش دارم جونم واسش در میره، وقتی اون وارد زندگیم شد معنی واقعی عشق و فهمیدم ، الانم خیلی دلم میخواد هرجور که شده بهش بگم دوستش دارم اما تازه فهمیدم حدود یک سال پیش رل داشته و رلش همون یک سال پیش فوت کرده ، الانم اون هنوز چشمش رد رل سابقشه و هیچ حسی نسبت به من نداره اما من هنوزم با وجود این چیزا عاشقشم نمیدونم چیکار کنم ترو خدا راهنماییم کنید

 147. سلام من ۱۶ سالمه عاشق شخصی شدم که ۲۷ سالشه ولی نمی‌دونم بهش بگم یا نه خیلی ناراحتم خیلی می‌شناسمش اونم منو خیلی می‌شناسه ولی آدمی نیست که به عشق اعتقادی داشته باشه نمی‌دونم اگه بهش بگم دوسش دارم تنهام می‌زاره یا خوشش میاد

 148. سلام من۱۵سالم توی مدرس عاشق یه دختری شدم که یک سال از خودم کوچک تر خیلی باهم روبه رونمیشیم که بهش بکم عاشقتم
  لطفا توروخدا رهنماییم کنید ازدل شوره نمی تونم درس هامو بخونم

 149. سلام من ۱۶ سالمه و واقعا به معنای واقعی عاشق یک دختر شدم یعنی اصلا از فکرش در نمیام با فکر اون درس میخونم با فکر اون شبا میخوابم با فکر اون از خواب بیدار میشم کلا همیشه به اون فکر میکنم یعنی اصلا یادم نمیاد قبل از اینکه من اونو ببینم به چی فکر میکردم یا اصلا اون موقع که اونو ندیده بودم چجوری زندگی میکردم!!!! ولی حالا برای بیان احساساتم گیر کردم یعنی میترسم همش ترس دارم و نمیتونم بهش احساسمو بگم همش فکر میکنم اگه قبول نکنه چی؟!! لطفا کمکم کنید و یه راهی جلو پام بزارید….

 150. سلام یکی هست که بهش گفتم دوسش دارم شمارش هم دارم و با هم‌ پیام میدیم اما نمیدونه که میخوام در آینده باش ازدواج کنم دنبال اینم که چجوری بش بفهومنم اینو
  میشه کمکم کنید