خانه / مشاوره ازدواج حضوری / دوست پسرم ازم رابطه میخواد چکار کنم؟
رابطه با دوست پسر
رابطه با دوست پسر میخواد اصرار

دوست پسرم ازم رابطه میخواد چکار کنم؟

اصرار از طرف دوست پسر برای داشتن رابطه جنسی

احساس فشار از طرف دوست پسر برای داشتن رابطه جنسی، یک خبر خوب برای هرگونه رابطه ای نیست. روابط خوب و سالم همواره حول محور اعتماد و ارتباط متقابل می‌گردد و احساس اینکه شما مجبور به انجام کاری که لزوماً نمی‌خواهید انجام دهید، به‌خصوص کاری مثل داشتن رابطه جنسی قبل از ازدواج می‌تواند به احساس و نگاه شما در مورد ادامه رابطه با دوست یا نامزدتان تأثیر منفی بگذارد.

این اصرار به داشتن رابطه جنسی می‌تواند اعتماد شما به نامزدتان را از بین ببرد و همچنین ممکن است بر عزت نفس شما تأثیر منفی بگذارد.

چه موقع این در یک رابطه موضوع داشتن سکس با دوست پسر مشکل‌ساز می‌شود؟

ممکن است یکی از شما نسبت به دیگری انگیزه یا میل جنسی بالاتری داشته باشد یا بخواهد در روابط کمی نزدیک تر شود. یا ممکن است یکی از شما دوست داشته باشد صبح رابطه جنسی داشته باشید، درحالی‌که دیگری شب ترجیح می‌دهد. اما این مواردی است که با ملاحظه و همدلی، می‌توانید روی آن کار کنید. با این امید که بتوانید از طریق سازش و مصالحه در مورد برقراری رابطه به تفاهم برسید.

اما بین ترجیحات و تمایلات مختلف جنسی و احساس اینکه شما به اجبار مجبور به پذیرش چیزی شوید تفاوت وجود دارد. در حقیقت، اصرار دوست پسر برای داشتن رابطه جنسی باعث احساس ناراحتی و نارضایتی در شما می‌شود.

اما چگونه می‌توان فهمید این موضوع  کدام‌یک است؟

اگر صادقانه از خود بپرسید، ممکن است بتوانید احساس خود را ارزیابی کنید. اما به‌عنوان یک قاعده کلی، از خود سؤال کنید آیا در این رابطه حق انتخاب دارید یا خیر؟ آیا احساس می‌کنید دوست پسر شما برای بحث در مورد  شرایط داشتن رابطه جنسی اهل مذاکره است؟ یا اگر می‌خواهید این مسئله را مطرح کنید، با واکنش منفی او مواجه خواهید شد؟

آیا شما احساس می‌کنید، حتی اگر اوضاع آشفته بود، می‌توان بدون اینکه کنترل احساسات خود را از دست بدهید، موضوع را مطرح کنید؟ یا اینکه این ایده به تنهایی شما را عصبی می‌کند؟

چه نوع گفتگویی راجع به رابطه جنسی با دوست پسر خود دارید؟ آیا احساس می‌کنید همیشه به خاطر رد درخواست دوست پسر خود برای داشتن رابطه از طرف او تحت فشار هستید؟

آیا دوست پسر شما در اصرار به داشتن رابطه به شما توهین می‌کند یا به شما آزار می‌رساند؟ یا اینکه سعی می‌کند در اصرار بر داشتن رابطه طوری رفتار کند تا شما در این شرایط احساس گناه کنید؟

شاید اوضاع به همین سادگی آشکار نباشد. مثلاً شاید دوست پسر شما اگر تمایل به داشتن رابطه جنسی با او ندارید، به شما بی‌محلی کند، یا رفتار طعنه‌آمیز و غیردوستانه‌ای از خود نشان دهد.

اگر برخی از موارد فوق برای شما آشنا به نظر می‌رسد، ممکن است شما در یک رابطه پایدار و سالم قرار ندارید و شاید مورد سوء استفاده جنسی قرار بگیرید. در چنین شرایطی، درک این نکته مهم است که داشتن رابطه اصلاً خوب نیست و این چیزی نیست که شما برای حل آن با شریک خود به تفاهم برسید.

اگر قادر به صحبت کردن هستید، اگر احساس می‌کنید می‌توانید در مورد کارها با دوست پسر خود صحبت کنید، بنابراین ممکن است مفید باشد که سعی کنید مکالمه‌ای صریح و صادقانه داشته باشید.

ما می‌دانیم که صحبت کردن در مورد رابطه جنسی مشکل و گاهی اوقات شرم آور است، اما همچنین می‌تواند یک روش عالی برای شروع حرکت به سوی تفاهم متقابل باشد.

همچنین صحبت کردن در مورد داشتن رابطه جنسی می‌تواند به شما کمک کند تا از ایجاد احساس رنجش و تنفر در رابطه دوستی شما در بلندمدت جلوگیری کند.

نشانه پسری که قصد سوء استفاده دارد

چگونه می‌خواهید گفتگو بر سر داشتن رابطه را با دوست پسر خود انجام دهید؟

به همان روشی که در مورد مباحث دیگر با دوست پسر خود گفتگو می‌کنید. سعی کنید زمانی را برای گفتگو در موردنظر خود درباره داشتن رابطه جنسی پیدا کنید که هر دو آرام هستید.(نه در هنگام بحث و دعوا با دوست خود).

همچنین می‌توانید این گفتگو را هنگامی‌که دور از خانه هستید یا در حال انجام کارهای دیگر مثلاً  پیاده‌روی شروع کنید. بعضی‌اوقات، قرار گرفتن در یک مکان جدید باعث می‌شود احساس بهتری برای طرح مسائلی که نسبت به آن‌ها راحت نیستید، به شما بدهد. سعی کنید آنچه را که باید در مورد شرایط داشتن رابطه جنسی به شریک خود بگویید را به‌طور شفاف همراه با احساس همدلی بیان کنید.

در هنگام اصرار دوست پسر شما برای داشتن رابطه جنسی به او واکنش تندی نشان ندهید. بلکه به‌آرامی و خونسردی به‌طور کامل دلایل خود را توضیح دهید.

از احساسات خود و اینکه تحت چه شرایطی و در چه زمانی از داشتن رابطه جنسی با شریک خود احساس لذت می‌برید با او صحبت کنید.

همچنین مهم است به خواسته‌ها و نظرات شریک خود نیز خوب گوش دهید. همان‌طور که گفته شد، یک رابطه دوستی خوب همواره بر پایه اعتماد متقابل استوار است. بخش بزرگی از یک رابطه سالم بر پایه شنیدن و درک نظرات یکدیگر است.

شاید دوست پسر شما هیچ تصوری از احساسات شما نسبت به این موضوع نداشته باشند و پس از شنیدن دلایل شما، از اصرار خود برای داشتن رابطه جنسی احساس پشیمانی و گناه کند.

شاید قبلاً گمان می‌کرد که دلیل رد درخواست آن‌ها برای داشتن رابطه جنسی به خاطر عدم جذابیت جنسی اوست و حالا که دلایل قانع‌کننده شما را درک کردند از اصرار خود برای داشتن رابطه جنسی تغییر نظر دهد.

این‌ها فقط مثال‌هایی هستند، اما هنگامی‌که شما در مورد احساسات و نظرات خود راجع به داشتن رابطه جنسی با شریک خود صحبت می‌کنید واقعاً در مورد تغییر رفتار شریک خود شگفت‌زده خواهید شد.

گاهی اوقات، فقط با درک دیدگاه یکدیگر،  رابطه دوستی شما شروع به بهتر شدن می‌کند. بعضی‌اوقات، آنچه احساس می‌کردیم در ادامه رابطه با شریک خود اشتباه است به دلیل داشتن درک اشتباه از نظرات و انتظارات یکدیگر بود.

اما گاهی اوقات، ممکن است شما و شریک زندگی‌تان ایده‌ها و ترجیحات متفاوتی داشته باشید و شاید لازم باشد راهی برای سازش و تفاهم پیدا کنید.

در داشتن اختلاف نظر در رابطه هیچ مشکلی وجود ندارد. درواقع، بعید به نظر می‌رسد که شما و شریک زندگی شما در مورد همه‌چیز به توافق برسید. اما مهم است که شما بتوانید علناً درباره این اختلافات بحث و گفتگو کرده و آن‌ها را به سمت ایجاد تنش پیش نبرید. همچنین مهم است که شما بتوانید علناً درباره این اختلافات بحث و گفتگو کرده و آن‌ها را به سمت ایجاد تنش در پیش نبرد.

اگر در رابطه تحت فشار و اجبار دوست پسر خود قرار گرفتید چه؟

در مورد مجبور شدن به رابطه با دوست پسر یا احساس مورد سوءاستفاده قرار گرفتن، ممکن است انجام این مکالمه به این طریق امن نباشد. اگر گمان می‌کنید این چیزی است که اتفاق می‌افتد، مهم است از خود بپرسید: آیا من خودم را در معرض خطر قرار می‌دهم تا با دوست پسرم صریح صحبت کنم؟

اگر احساس می‌کنید درصورتی‌که قاطعانه به درخواست دوست پسر خود برای داشتن رابطه جنسی پاسخ منفی دهید، خطری یا تهدیدی متحمل حال شما شود، مهم است که امنیت خود را بیش از هر چیز دیگری در اولویت قرار دهید.

گاهی اوقات، بهتر است در صورت عدم احساس امنیت در رابطه، از دیگران درخواست کمک کنید. اگر در بین دوستان یا اعضای خانواده خود کسی هست که احساس می‌کنید می‌توانید به او اعتماد کنید، با او مشورت کنید تا راه‌حل مناسبی برای رفع این خطر و تهدید به شما ارائه دهد.

بازهم  تکرار می‌کنم، ما می‌دانیم که صحبت کردن در مورد این نوع مسائل می‌تواند ناخوشایند یا شرم آور باشد، اما اگر احساس خطر یا گرفتار شدن کردید، کمک از دیگران می‌تواند بسیار مفید باشد. ممکن است که شما و شریک زندگی‌تان با کمک یک دکتر روانشناس بتوانید در مورد رفع اختلاف‌ها در مورد  داشتن روابط جنسی صحبت کنید.

به‌عنوان مشاوره ازدواج ما اغلب با زوج‌هایی کار می‌کنیم که در چنین شرایطی مورد سوء استفاده جنسی قرارگرفته‌اند و بسیاری از مشاوران ما برای مقابله با این مشکل، آموزش‌دیده‌اند. ممکن است از شما بخواهیم که قرار ملاقات فردی بگیرید، بنابراین می‌توانیم تصمیم بگیریم که مشاوره برای شما مفید است یا خیر.

به همین ترتیب، اگر دوست دارید از محل دیگری دریافت کمک داشته باشید، اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی (آن‌ها همچنین به افرادی که در معرض سوءاستفاده عاطفی یا جنسی قرار دارند) کمک می‌کنند، مشاورانی را آموزش داده‌اند که می‌توانند به شما کمک کنند در صورت استفاده از کمک‌های حرفه‌ای و اینکه چه کسی می‌تواند پشتیبانی عاطفی را انجام دهد، به شما کمک کنند. شما می‌توانید با شماره 123 به‌صورت رایگان با آن‌ها تماس بگیرید.

22 دیدگاه

 1. من در رابطه دوست دختر پسری هستم به مدت دو ماه و طرف مقابلم قضیه رو جدی کرده و میگه که من تورو میخام و هرجور شده ب دستت میارم، دو ماه هم بیشتر نیستیم و خیلی دوسم داره و بهم وابسته شده. از ی طرف هم میگه ک من نمیتونم دوست دخترمو بزارم رو طاقچه و بهش نگاه کنم و رابطه جنسی میخام، من هم میگم بزاریم برای بعد ازدواج و من میترسم بهم نرسیم. ولی اون میگه تو میترسی من ترکت کنم

  • سلام. شما فقط در مورد خواسته ها و نیازهای دوست پسرتون صحبت کردید. در نوشته های شما چیزی از خواسته ها و سطح توقع خود از دوست پسر یا همسر آینده ذکر نکردید.
   اینکه بدون شناخت از نیازهای خود وارد یک رابطه عاشقانه شده اید بسیار خطرناک است. نه شما و نه این آقا پسر آمادگی برای ازدواج ندارید. البته این آقا پسر به خاطر فشارهای جنسی مجبور به دادن قولهایی می شود اما شما به عنوان یک دختر نباید تحت تاثیر احساسات او قرار بگیرید.
   از طرفی دو ماه آشنایی قطعا زمان مناسبی برای شناخت طرف مقابل نیست. شما هم قرار نیست در هر رابطه دوستی تصمیم به ازدواج بگیرید. ازدواج بسیار فراتر از چنین تصمیمات احساسی است.
   بنده در مورد رابطه جنسی قبل ازدواج در مقالات قبل مفصل توصیح دادم.
   پیشنهاد می کنم قبل از ورود به رابطه عاطفی مشکلات کمبود عزت نفس خود را درمان کنید.
   با تشکر

 2. من ۱۷ سالمه و رابطه داشتم بعد از مدتی با دوست پسرم اتفاق افتاد و برای من خیلی توی زندگیم تاثیر گذاشته و نمیدونم این رابطه به جایی میرسع یا نه خب میخواستم ازتون کمک بگیرم که چجوری بهش بفهمونم برای من خیلی مهمه چون اگه بخوام بعدا ازدواج بکنم حالا با فرد دیگه ای اونوقت باکره که نیستم چطور باهاش دراین مورد حرف بزنم؟

 3. سلام دوست پسر من از همون اول رابطه گفت ک‌قصدش ازدواجه و خانوادها درحریان هستن متاسفانه ی مدته میگه اندامت ی جوریه ک ادم دلش رابطه میخاد و خیلی اصرار داره ک رابطه داشته باشیم و میگه فقط یک بار این کارو میکنه و قول میده تا زمان عقد دیگه ازم درخواست نکنه من خیلی مخالفت کردم و اصلا دوس ندارم این کارو انجام بدم چه کاری انجام بدم و چ حرفایی بزنم ک قانع بشه تا زمان ازدواج صبر کنه؟

 4. سلام خسته نباشید من یه مدت با یه نفردوست بودم بعدیه مدت ازم درخواست رابطه کردبعدمن اولش قبول نکردم ولی اون زیاداصرارکردوگف فلان منم قبول کردم همش هم سرایت قضیه دعواداشتیم ولی من چون دوسش داشتم قبول میکردم بعدباهم تابه سال کات کردیم بعد دوباره باهم دوس شدیم آلانم من ازش دلسردشدم ولی اون بازم درخواست رابطه می‌کنه وباهام سردرفتارمیکنه نمیدونم چیکارکنم

 5. من چند وقتی هست که واژنم میسوزه. رفتم دکتر زنان گفتم قبلا با دوست پسرم رابطه جنسی شدید داشتم در حدی که فریاد میزدم دکتر معاینه ام کرد و گفت پرده بکارتت پاره شده خیلی استرس دارم اگر خواستید عکس هم میفرستم. خونریزی خیلی خیلی شدیدی دارم. میشه جواب بدید؟؟؟

 6. من بادوست پسرم حدود ۲۰ روزی هست ک اشنا شدیم و حالا ایشان از من در خواست رابطه دهانی داشتن من نمیدونم چه پاسخ یا عملی انجام بدم ک بهتر است و اینکه تجربه ای هم در این امور ندارم اگه میشه کمک کنید چه عملی انجام بدم درست تره

 7. من نزدیک به ۲ هفتس که در محل کارم با ی آقایی آشنا شدم من ۱۹سالمه و اون آقا ۲۴و خب من از لحظه اولی ک دیدمش ازش خوشم اومد و خب شانس ایشونم از من خوشش اومد و وارد رابطه شدیم و من الان واقعا دوسش دارم ولی مشکل اینجاست که اون آقا معتاد به الکل هست و هر شب مصرف میکنه خانواده‌هامون در جریان روابطمون هم هستن و خب بعد از کار تبن آقا هر شب میاد دنبال من و باهم میریم بیرون از ۹شب تا ۱۲ولی دیشب به من گفت که نیاز به رابطه جنسی داره منو مجبور نمیکنه ولی اگه نمیخوام میره از کس دیگه ای درخواست میکنه چون نیاز طبیعیشه منم همه حرفاشو قبول کردم ولی من ب شخصه به رابطه قبل ازدواج فکر نمیکنم از طرفیم دوسش دارم و نمیخوام از دستش بدم نمیدونم چیکار باید بکنم

 8. من ۱۵ ساله هستم که یک ماه با یه پسری آشنا شدم اول رابطه مون من خودم همهش راجب سکسی صحبت می کردم خواستم امتحانش کنم که منو بخاطر اینجور کار میخوام یا نه دیدم اون میخواد من چادری باشم و با حجاب دیدم پسره میشه باهاش موند چند روز پیش بهم گفت اجازه هست من بهت سکسی یاد بدم من بهش دروغ گفته بودم من از راجب سکس چیزی خیلی زیاد نمیدونم بعد بهش اجازه توضیح بده وقتی حرفاش زود بهم گفت سینه هات بزرگه یا کوچک من هم گفتم کوچک گفت آخ من کوچک دوست دارم آخ آخ آخ من گفتم الان نمیشه نامحرم هستم گفت مگه من عشقت نیستم شوهر آیندت نیستم محرم هستم عکس بفرست برام یه چند روز قهر کرد بعد خودم به بهونه های مختلف بهش پیام دادم چون دوست دارم نمیتونم فراموش کنم بعد اون بهم اجازه که حرف رو بزنم اون اول و آخر حرفشو زد گفت میخوای برگردی باید عکس سینه بدی ….گفت تا شب فرصت داری بفرست نه فرستادی برو دیگه هیچ وقت پیام نده من دوستش دارم و نمیخوام از دستش بدم حالا بهم بگی من چیکار کنم واقعا گیج شدم لطفا راهنماییم کنید🙏🌹🌹🌹

  • عزیزم شما باید بزاری سنت بیشتر بشه چون از صحبتات مشخصه که هنوز امادگی داشتن یه رابطه رو نداری و این قطعا برات مشکل ساز میشه ،، این اقا پس اول میگه عکس بده بعد کم کم وارد رابطه ی جنسی میشه که مناسب سن شما با این اگاهیه کم نیست و نتیجش فقط و فقط یک عمر پشیمونیه ، پس خواهش میکنم برو پیش مشاور قبل ازینکه رابطه ی جدی ای برقرار کنی

 9. سلام خسته نباشین. من یه دختریم ک خیلی خجالتیم زیاد نمیتونم با پسرا ارتباط برقرار کنم. با یه پسری اشنا شدم خیلی دوسش دارم و اونم خودشو بهم ثابت کرده ۴ ماهه همدیگرو میشناسیم. الان همش بهم میگه باهام میمونه ولی دلش رابطه جنسی میخاد بعد میگه واسه رابطمون میتونی یکاری کنی من با هرکی بودم مثه تو اینقد سختگیر نبوده. من واقعا نمیدونم مشکل از خودمه یا بقیه. امشب بهش گفتم ک باید جداشیم ولی نمیدونم کاره درستی کردم یا ن چون به هرحال بدون رابطه مطمئنم در اینده میره

 10. ببخشید‌من با دوست پسرم چند ساله دوستم نزدیک ۴یا ۵ سال الان ازم رابطه میخاد چیکار کنم؟؟؟؟؟؟
  منم دوس ندارم نمیخاممم..قبلانم بهش گفتم
  من قبلانم بهش گفتم..
  رابطه ت دوران دوستی به ازدواج ختم نمیشه متاسفانه
  موقعی ک پسرا سر عقل میان برای ازدواج با دوست دخترشون یعنی میشه ۲۵ سالشون باخودشون فک میکننن ک میگن اگ این دختر خوبی بود خییلیییی کارهارو بامن تجربه نمیکردش حال نمیکردش باهم اون موقعی ک دوست بودیم باهم..اینا همش‌سرکوفت میشه
  بااین ک همم دوس داشتن‌ولی سر ی رابطه وسکس و چیزای دگ….خراب میشه
  میگن ک صد درصد بامن سکس انجام داده با یکی دیگم انجام داده بعد منم انجام میده دگ نمیدوننن
  اخه دلیلی نمیبینم من الان بااون رابطه داشته باشم اونم سنی نداره ۱۹سالشه

 11. من دخترم ۲۰ سالمه تا الان رابطه های عاطفی متعدد زیاد داشتم ولی ادمای مناسبی نبودن ب اون شکل ،تا ب خودم اومدم رو عزت نفسم کار کردم بهتر شدم ،ب همین راحتی وارد رابطه جنسی نمیشدم و رد میکردم اما چن وقت پیش از یکی خیلی خوشم اومد بعد اون از اول هی اصرار بیا خونه من هی میپیچوندم بعد هی قسم و ایه ک بیا …من رفتم و باهم حرف زدیم و تا یک ساعت اول همچی خوب بود بعد یهو گیر داد لباستو دربیار ببوسمت و…اول مقاومت کردم ولی وقتی تحریکم کرد هیچ کاری نکردم متاسفانه رابطه مقعدی کشیده شد بعد ک برگشتم تازه فهمیدم چ اشتباهی کردم خیلی حالم بد شد شقاق پیدا کردم چن روز دارو استفاده میکردم..بعد دستمو بریدم گردن درد عصبی گرفتم و…از همه بدتر روحیم خیلی بد شد و از خودم میخواستم فرار کنم شمارمو عوض کردم دیلیت اکانت دادم ک دیگ با اون ادم ارتباط برقرار نکنم ولی الان سه هفته گذشته نمیدونم چجوری خودمو ببخشم و اینم بگم همش فک میکنم اگر این اشتباه و حماقت رو نمیکردم اون پسر ازم خواستگاری میکرد چون موقعیت همچی داشت از خودمم ۵ سال بزرگتر بود….

 12. من و دوست پسرم ۱۱ ماه هست که با هم هستیم و برای ۱ ساله شدن رابطمون یک ماه مونده و خیلی وقته که ازم درخواست میکنه تو سالگرد آشناییمون رابطه مقعدی داشته باشیم و ایشون خانوادش راضی نیستن که ازدواج کنیم و من ۱۶ سالمه و طرف مقابلم ۲۳ سالشه من میخوام بدونم آیا اجازه بدم رابطه داشته باشیم خوب میشه یا اجازه ندم

  • عزیزم اگر سلامتی جسم و روحت واست مهمه و نمیخای یه عمر پشیمون بشی انجام نده رابطه ی مقعدی اولا که احتمال گرفتن کلی مریضی وجود داره دوما بعدش از لحاظ روحی داغون میشی

 13. ببخشید‌من با دوست پسرم چند ساله دوستم نزدیک ۴یا ۵ سال الان ازم رابطه میخاد چیکار کنم؟؟؟؟؟؟
  من قبلانم بهش گفتم..
  رابطه ت دوران دوستی به ازدواج ختم نمیشه متاسفانه
  موقعی ک پسرا سر عقل میان برای ازدواج با دوست دخترشون یعنی میشه ۲۵ سالشون باخودشون فک میکننن ک میگن اگ این دختر خوبی بود خییلیییی کارهارو بامن تجربه نمیکردش حال نمیکردش باهم اون موقعی ک دوست بودیم باهم..اینا همش‌سرکوفت میشه
  بااین ک همم دوس داشتن‌ولی سر ی رابطه وسکس و چیزای دگ….خراب میشه
  میگن ک صد درصد بامن سکس انجام داده با یکی دیگم انجام داده بعد منم انجام میده دگ نمیدوننن
  منم دوس ندارم نمیخاممم..قبلانم بهش گفتم
  اخه دلیلی نمیبینم من الان بااون رابطه داشته باشم اونم سنی نداره ۱۹سالشه
  این خیلی منو دوس داشتش.یعنی من قصد دوستی بااونو نداشتتممم اصلا..یعنی اون جور دختری نبودم باپسر دوست بشم..تاحالام دوست نشده بودم..دیگ اینقد بهممم پیام دادوکارای دگ ک من دگ واقا گفتم این دوستم داره همش میگف زهرااو عاشقتم دوست دارم بخدااا خیییییلی بهم حرف زد

 14. سلام خسته نباشید من و دوست پسرم رابطه داشتیم ولی در حد پاره شدن بکارت نبود ولی من الان دیگه رابطه نمیخام ولی اون میگه باهات کات میکنم اگه نخوای ولی من دوسش دارم نمیدونم چیکار کنم

  • بهش بگو رفتی درم پشت سرت ببند به همین سادگی ، اگر دوستت داشت نمیزاشت به خاطر رابطه جنسی رابطتون از هم بپاشه

 15. سلام ، مشکلم اینه که من یه چن ساله با دوست پسرم رابطه دارم ولی مشکل اینجاست ک تو این چن سال هیچ درخواست نزدیکی باهام نداشته ولی امروز که باهاش بیرون رفتم درمورد این موضوع باهام حرف زد و درخواست نزدیکی بهم داد ، خیلی دوسش دارم و اونم خیلی دوسم داره . باهاش خیلی حرف زدم ک نزدیکی نکنیم ولی میگه نزدیکی موجب میشه رابطه مون محکم تر باشه و این نکته را هم باید بگم که تو این چن سالی که باهاش دوست بودم ، رابطه نزدیکی انجام ندیدم ولی بغلش کردم اونم منا بغل کرده ، دستم و تو دستش گذاشتم ، بوس کردیم همدیگه را ، دست به سینه هام گذاشته ، دست به ریشش گذاشتم ، لب گرفتیم و… ولی رابطه نزدیکی جدی نکردیم بنظرتون چی بهش بگم ک منصرف بشه از رابطه نزدیکی کردن ؟

 16. سلام من با دوست پسرم رابطه جنسی از پشت داشتم کم کم دوست پسرم ازم سرد شده قبلش خیلی باهام خوب بود حتی درمورد ازدواج باهام حرف میزد ولی الان حتی دیگه بهم زنگ نمیزنه چیکارکنم 😔😔

 17. ببخشید‌من 18 سالمه با دوست پسرم چند ساله دوستم نزدیک ۴یا ۵ سال الان ازم رابطه میخاد چیکار کنم؟؟؟؟؟؟ منم دوس ندارم نمیخاممم..قبلانم بهش گفتم.
  من قبلانم بهش گفتم..
  رابطه ت دوران دوستی به ازدواج ختم نمیشه متاسفانه موقعی ک پسرا سر عقل میان برای ازدواج با دوست دخترشون یعنی میشه ۲۵ سالشون با خودشون فک رمیکننن ک میگن اگه این دختر خوبی بود خییلیییی کارها رو بامن تجربه نمیکردش حال نمیکردش باهم اون موقعی ک دوست بودیم باهم..اینا همش‌سرکوفت میشه
  بااین که هم دیگه رو دوست داشتن‌ ولی سر یک رابطه و سکس همه چیز خراب میشه. میگن ک صد درصد بامن سکس انجام داده با یکی دیگم انجام داده بعد منم انجام میده دگ نمیدوننن اخه دلیلی نمیبینم من الان با اون رابطه داشته باشم اونم سنی نداره ۱۹سالشه

 18. دوست پسرم میگع رابطه جنسی داشته باشیم اون گفته اصلا دوست ندارم تحت فشار بزارمت اگر دوست داری میتونی اینکارو کنی حتی رابطه کامل هم نخواسته گفت اگ نخوای هم من همینطوری دوست دارم و رابطه جنسی نداشتنمون رو دوست داشتنم تاثیری نمیزاره نمیدونم چیکار کنم

دیدگاهتان را بنویسید