خانه / دوست پسرم بی محلی میکنه | نحوه برخورد با دوست پسر بی توجه

دوست پسرم بی محلی میکنه | نحوه برخورد با دوست پسر بی توجه

0
0

دوست پسرم بهم پیام نمیده

من تقریبا ۹ ماهه وارد رابطه شدم اول ک اصلا قصدم جدی نبود و فقط در حد دوستی میخاستم ولی بعد از پنج ماه علاقه پیدا کردم اونم همینطور دوتاییمون همدیگه رو دوست داریم. اولش همش در حال صحبت تلفنی بودیم. در روز یکبار. ولی بعد چند ماه تماسمون خیلی کم شد به طوری که الان اصلا تماس نداریم. پیامم خیلی کم بهش میدم. خیلی گفتم که از این موضوع ناراحتم حتی میخام پیام ندم که خودش پیام بده. چند روزیم هست همین کارو میکنم چند روز پیش هم سر همین بحث کردم و اون همش میگه میدونم تقصیر منم ببخشید و اینا. ولی بازم از فرداش بی محلی میکنه. حتی همون پیامم کمتر شد از اون طرف میگه حرف رفتنو نزن ولی رفتاراش میگ برو. خیلی هنگم نمیدونم چیکار کنم؟

دوست پسرم باهام سرد شده و بی توجهی میکنه

سلام وقت بخیر .من با یک آقایی آشنا شدم .البته ی سال با هم دوست بودیم بخاطر مسائلی جدا شدیم .و بعد از یک سال و نیم دوباره بهم پیام داد.وقتی ب ایشون پیام میدم یک یا دوساعت طول میکشه تا جواب بده. کار هم نداره ک بگم بخاطر کار نمیتونه و وقت نداره.وقتی بهش میگم چرا انقد دیر جواب میدی و سردی همیشه میگه کار داشتم و سرد نیستم .من اخلاقم همینه .من کمک مالی ب این آقا می‌کنم.تو هر مشکلی کنارش بودم .اما ایشون نه.زمانی احتیاج ب کمک داشته باشه سریع جوابمو میده و حرف میزنه .این موضوع منو خیلی ناراحت میکنه و نمیتونم بهشون بگم .خسته شدم از این رابطه .نمیدونم چجوری و چی بهش بگم ک این رابطه رو تموم کنم .ممنون میشم راهنماییم کنید

دوست پسرم بهم اهمیت نمیده

من حدود سه ماهه با یه پسر رابطه دارم  اون پیشقدم بوده و میگه ک خیلییییی زیاد منو میخواد و قصدش ازدواجه اما جدیدا رفتارایی ازش میبینم ک کمی منو دلسرد کرده،اولا اینطور نبود ولی الان کمی به من بی توجه شده کارش از من مهمتره و بهشم میگم ،میگه من هیچوقت سرد نمیشم من عشقم همیشه پابر جاست،چند بار میخواستم همه چیو تا چند سال بعد تموم کنم که نزاشته،حالا شما میگید من چیکار کنم؟

پاسخ مشاور به سوال ” بی محلی و بی توجهی دوست پسر”

اینکه برای دوست شدن با یک پسر شرط ازداوج بگذارید هرگز ایده صحیحی نیست. این طرز فکر “پسری که قصد ازدواج دارد حتما یک انتخاب مناسب برای ازدواج است نیز تفکر اشتباهی است.
شما متاسفانه طرز فکر اشتباهی نسبت به رابطه با پسر و آشنایی قبل از ازدواج دارید. هدف از دوستی باید شناخت دو طرف نسبت به هم از طریق ارتباط صحیح و سالم باشد. یعنی هر دو این حق را برای خود محترم بدانند تا برای مدت زمان مشخصی در این دوران آشنایی و شناخت قبل از ازدواج نسبت به هم شناخت صحیحی پیدا کنند.
همچنین در دوران دوستی قبل از ازدواج این حق برای هر یک از پسر و دختر محفوظ است تا در صورتیکه در اثر شناخت، بنا بر هر دلیلی نسبت به ازدواج با طرف مقابل دلسرد شد بتواند این احساس را بیان کنند و به رابطه پایان دهد.
بنابراین هر دوستی الزاما نباید به ازدواج ختم شود. هدف از دوستی و آشنایی هم در واقع همین شناخت صحیح دو طرف نسبت به هم است تا از یک ازدواج اشتباه پیشگیری شود.
متاسفانه بسیاری از دختر و پسرها در دوران آشنایی قبل از ازدواج رابطه عاشقانه ایجاد می کنند. این وابستگی عاطفی شرایط ایجاد یک ازدواج منطقی را دشوار می کند.
بنابراین در این دوران بهتر است تا دختر و پسر به دور از احساسات، بر روی دانستنی های قبل از ازدواج تمرکز کنند تا یک ازدواج موفق را در کنار همسر خود تجربه کنند.
  • زهره درخواست شده در 6 ماه پیش
  • آخرین ویرایش 6 ماه پیش
  • من با یه پسر حدود یک ساله ک د ارتباط هستم این شخص در حال حاظر نقش کمک به من برای رسیدن ب هدفم رو داره اوایل رابطه عاطفی بالایی داشتیم اما وقتی بحث آینده من جدی شد از این موضوع یکم فاصله گرفتیم و ب حد نرمال رسوندیم تا ب اینده من لطمه نخوره با این حال بارها احساسات همدیگه رو بروز دادیم ولی خب بعضی وقتا باعث شده ازم فاصله. بگیره که ب گفته خودش ب خاطر خودم بوده حالا یه مشکلی که پیش اومده ایشون نسبت ب من حساس شدن راجب همین آیندم و باعث شد به اشتباه منو قضاوت کنه و وقتی بهش ثابت کردم که اشتباه کرده فقد سکوت کردن و هیچی نگفت بنظر شما این سکوت نشونه پشیمونی اونه؟ یا بخاطر غرورش نمیخاد حتی عذرخاهی کنه اینو هم بگم کارهایی برای من انجام داده ک حتی میتونسته ب موقعیت خودش صدمه بزنه واس همین گیج شدم
  • ۴ ماهه با اقا پسری داخل دانشگاه وارد رابطه احساسی شدم ماه های اول ایشون خیلی به من توجه و محبت داشت خیلی پیگیر بودن اما بعد از رفتنشون از دانشگاه و رفتن سر کار رفتارشون به یک باره تغییر کرد کمتر تماس میگرفتن و جویای حال من میشدن خودشون میگفتن ساعت کاریشون ۳ ظهر تا ۳ شب هستش و کلا وقتی برای من باقی نمیموند اصرار هم که میکردم دعوامون میشد یک روز اومدن دانشگاه تا منو ببینن اما تا به حال اون مدلی تیپ نزده بود و خیلی عجله داشت برای رفتن پیگیر شدم و گوشیش رو گشتم عکسش با یک خانومو دیدم که گفتن خالمه. دوستام اصرار داشتن که امیر داره خیانت میکنه اما من باورم نمیشد. یکی از دوستام تماس گرفت و با ایشون صحبت کرد با لحن تندی هم حرف زد و همین باعث کات کردن ما شد که میگفت چرا همه چیز رو به دوستات گفتی ۳ هفته کات کردیم تو این چند هفته هرجور تونستم زنگ زدم پیام دادم اما منو بلاک کرده حتی بخاطرش میخاستم از پل نزدیک دانشگاه بپرم اما خانواده و دوستام متوجه شدن و کلا نشد. زنگ زدم با خط یکی از دوستای دیگم بهش اصلا توجه نمیکنه فقط میگه کارتو بگو. حالم خیلی بده مدام به فکر خودکشیم
  • سلام دوس پسرم مدتیه پیام نمیده زنگ نمیرنه چون رفته ی سفر کاری. من باید چجوری رفتار کنم!؟
  • سلام ببخشید من تقریبا ۳ ساله با پسرخالم دوستم اول اون به من درخواست دوستی داد منم چون دوسش داشتم قبول کردم باهم دوست شدیم خیلی خوب بود رابطمون نمیدونم چرا یکدفعه سرد شده بهش پیام میدم زنگ میزنم ولی جواب نمیده لطفا راهنماییم کنید
  • با یک پسر دوسال کوچیک تر از خودم دوماه بود ک دوست شدم خیلی دوسش دارم خیلی دوستم داره حرفی در مورد فرستادن عکسهای بد نمیزه یک سری چیز هایی رو از خودش میگه مثلا ایلتس داره و اینا و… ک نمیدونم باورش کنم یا ن البته باهاش ک حرف میزدم میفهمیدم خیلی بود بلده قضیه مون لو رفت پیش مامانم با این قضیه اوکی نیست و حرفای بدی ب اون پسر زد ک نمیدونم چی گفت ولی حالش خیلی بد شده امروز ک ب زور باهاش چت میکردم
نمایش 0 نتیجه
پاسخ شما
فیلد زیر را به عنوان مهمان پر کنید یا اگر عضویت دارید
نام*
آدرس ایمیل*
ایجاد URL