خانه / منو شوهرم طلاق عاطفی گرفتیم اذیتم

منو شوهرم طلاق عاطفی گرفتیم اذیتم

0
0
من و همسرم از هم طلاق عاطفی گرفتیم ،با وجود اینکه کنارم هست اما همیشه احساس تنهایی میکنم ،نه به من محبت میکنه ،نه ارزش قائله ،نه اهمیت میده به نیازام ،بارها عاجزانه ازش خواستم منو ببینه ،میگه باشه اما باز منو نادیده میگیره ،من یه زنم من باعشق و محبت رشد میکنم انرژی میگیرم اما متاسفانه همیشه در حقم کوتاهی کرده ،بارها شده خواستم بهش خیانت کنم اما دلم اجازه نداده ،چون دوسش دارم ،اگه میام مثله خودش رفتار میکنم اذیت میشم ،اگه میام بهش بی محلی کنم بازم اذیت میشم چیکار کنم ،تورو خدا راهنماییم کنید.
  • شوهرم را دوست ندارم و او هیچ تلاشی برای بدستآورون دل من نمیکند ما هر دو به هم خیانت کردیم من صرفا عاطفی و او ارتباط صیغه ای محدود هم من و هم او از هم بشدت ناراحت و عصبانی هستیم و هیچکدام حاضر به پیش آمدن و محبت بیدقید و شرط کردن نیستیم قبل از خیانت عاطفی من ایشون را بخاطر نوع رفتارها و بدخوردهاش و دوست نداشتم و از من دور شده کلا خانواده پدریشو با من ترجبح میده و شغلش را از دست داده و ننیتواند شغل پیدا کند فقط یه مغازه هست بخور نمیر اجاره خودم ۵۳ ساله و هنسرم ۵۸ ساله میگیریم بچه ها بزرگ شدن سه تا هستند چکار کنم
0
0
دوست عزیز سلام
در مورد دلایل طلاق عاطفی در مقالات قبل مفصل صحبت کرده ایم. در مورد علت احساس تنهایی بعد از ازدواج نیز توضیحات کاملی داده ایم.
اینکه یک نیاز عاطفی زنان باید توسط مردان مورد توجه قرار گیرد، خواسته ای به جا و کاملا بر حق است. متاسفانه در بسیاری از زندگی های زناشویی، این نیاز عاطفی زن توسط مورد تامین نمی گردد. وقتی عشق، محبت و صمیمیتی در روابط زن و شوهر نیست، طبیعی است که زن و مرد به مرور از ادامه زندگی مشترک دلسرد می شوند. تا حدی که یکی از زوجین تصمیم به طلاق جدایی یا طلاق رسمی می گیرد تا خود را از درد و رنج این ازدواج بدون عشق رها کند.
بنابراین اولین قدم برای بهبود روابط زناشویی، ایجاد انگیزه در زوجین برای ادامه زندگی مشترک است. هم شما و هم همسرتان باید دلایل منطقی کافی برای ادامه زندگی با هم داشته باشید.
اینکه این عدم انگیزه از جانب کدام طرف است و اینکه این نبود انگیزه از چه زمانی در زوج یا زوجین فعال شده است، همگی مباحثی است که باید به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرد.
پیشنهاد می کنم برای بهبود رابطه عاطفی با همسر خود در اولین فرصت با روانشناس خانواده نزدیک به محل سکونت خود مشاوره بگیرید.
با تشکر از همراهی شما
  • برای یکی از اطرافیانم یه مشکلی ب وجود اومده ایشون خانوم هستن ایشون اوایل ازدواج همسرشون رو دوست داشتن ولی همسرشون باهاشون سرد برخورد میکردن و به خواسته ایشون هیچ توجه هی نمیکردن والان ایشون نسبت ب همسرشون سرد شده ب اصطلاح طلاق عاطفی گرفتن یعنی دیگ دوسش نداره دو بچه هم دارن ده ساله هم ازدواج کردن ازدواجشون در سنسین کم بوده والان هیچ میلی ب هم ندارن وفقط به خاطر بچه هاشون دارن تحمل میکنن ولی خیلی افسرده شدن
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
فیلد زیر را به عنوان مهمان پر کنید یا اگر عضویت دارید
نام*
آدرس ایمیل*
ایجاد URL