خانه / مشاوره خانواده حضوری / نشانه های سرد شدن زن از مرد | علت سرد شدن زن از زندگی
سرد شدن زن

نشانه های سرد شدن زن از مرد | علت سرد شدن زن از زندگی

عشق و رابطه عاشقانه تجربیات لذت بخشی در زندگی‌اند. اما در یک ازدواج و رابطه بلندمدت، عشق به تنهایی تضمینی برای دستیابی به یک ازدواج موفق، پایدار و رضایت‌بخش نیست. به همین دلیل، گاهی ممکن است یکی از زوج‌ها بسیار عاشق همسر خود باشد، اما تصمیم به طلاق یا قطع رابطه عاشقانه کند.

روی دادن چنین اتفاقی بسیار غم‌انگیز است. اما چیزی که آن را اندوهناک‌تر می‌کند این است که بعدها متوجه شویم دلایل طلاق از طرف زن می‌توانست قابل پیشگیری بوده است. این دلایل اغلب نامحسوس، اما به طرز نگران‌کننده‌ای مهم هستند.

در بسیاری از موارد، همین دلایل مهم هستند که فرق میان یک ازدواج موفق با یک ازدواج اشتباه را مشخص می‌کند. در اینجا به‌عنوان روانشناس خانواده به برخی از دلایل سرد شدن زنان در رابطه را با شما توضیح می‌دهم:

10 دلیل برای اینکه زنان رابطه خود را، حتی زمانی که عاشق هستند، ترک می‌کنند

 1. دلسرد شدن زن به دلیل عدم حضور مرد

هنگامی‌که باکسی در رابطه هستید، می‌خواهید با اوباشید، با او وقت بگذرانید. از حضور او آرامش بگیرید، از صرف غذا و قرارهای عاشقانه لذت ببرید، و فقط کنار او باشید. اما گاهی یکی از طرفین برای توجیه اینکه چرا به‌اندازه کافی حضور ندارد، بهانه‌تراشی‌های زیادی می‌کند.

 • احتمالاً تمام‌ وقت خود را با دوستانش می‌گذراند.
 • احتمالاً 90 درصد اوقات تا دیر دقت کار می‌کند.
 • احتمالاً اوقات فراغت او با سرگرمی‌های دیگری پر شده است.

همه این مسائل موجب می‌شود که همسر شما به گوشه‌ای رانده شود، (به انتهای لیست اولویت‌های زندگی شما) یا حداقل اینکه در ابتدای لیست جایی نداشته باشد. غمگین‌ترین بخش این است افرادی که چنین کارهایی انجام می‌دهند معمولاً انسان‌های خوبی هستند که از روی سوءنیت رفتار نمی‌کنند.

جاستیس شان فاربر، یک مشاور ازدواج شناخته‌شده می‌گوید این مسئله حتی برای بهترین انسان‌ها نیز اتفاق می‌افتد. کسانی که چنین کاری انجام می‌دهند دوست دختر یا همسر خود را نادیده می‌گیرند، و این هیچ‌گاه نشانه خوبی برای یک رابطه و ازدواج موفق نیست.

 1. سرد شدن رابطه به دلیل احساس تنهایی یا بی‌ توجهی مرد به زن 

هر فردی در زندگی دوست دارد احساس کند برای دیگران مهم است، حتی اگر آن‌ها مهم‌ترین افراد در زندگی او باشند. اگر یک زن به دلیل عدم حمایت شوهر خود احساس تنهایی کند، ممکن است احساس مهم نبودن در زندگی کند و تصمیم به طلاق و متارکه بگیرد.

بنابراین هنگامی همسر شما درباره مشکلات زندگی خود صحبت می‌کند، نباید مشکلات را به گوشه‌ای برانید یا به او بگویید که آرام باشد. زمانی که زن درباره چیزی صحبت می‌کند که او را هیجان‌زده یا احساساتی کرده است، نباید تنها به نشانه تأیید سر تکان داد و دو ثانیه بعد به گوشی خود نگاه کنید.

 هرگاه همسر شما درباره برنامه‌های آینده زندگی مشترک یا ایده‌هایی که در سر دارد صحبت می‌کند، نباید آن‌ها را نادیده گرفته یا بگویید که خیلی مسخره و خنده‌دار است. احساس تنهایی بعد از ازدواج همراه با بی توجهی مرد به زن و عدم مشارکت شوهر در مشکلات زندگی مشترک بسیار دردناک است.

این احساس تنهایی موجب می‌شود که یک زن در زندگی احساس بی ارزشی و پوچی کند، حسی که یک روز متوجه می‌شود لایق آن نیست.

 1. احساس ناامنی در رابطه از دلایل دلسرد شدن زنان

ما همگی لحظه‌هایی از ناامنی در زندگی را پشت سر می‌گذرانیم و تجربه اندکی از آن هیچ اشکالی ندارد. صحبت درباره ناامنی‌هایی که با همسر خود تجربه می‌کنیم روش فوق‌العاده‌ای برای نزدیک شدن هر چه بیشتر به یکدیگر است. اما هنگامی‌که این ناامنی بر همه چیز سایه می‌افکند می‌تواند زن را وادار به ترک رابطه کند.

ناامنی مسبب حسادت و حسادت مسبب رفتار کنترلی است. روزی می‌رسد که برای یک‌ شب بیرون رفتن با دوستان خود باید التماس کرده و از شوهر خود اجازه بگیرد. در قدم بعدی، او متوجه می‌شود که پیام‌ها، تماس‌های تلفنی و تمامی کارهای او تحت کنترل است.

 • هرکسی با ناامنی دست‌وپنجه نرم می‌کند، اما این موضوعی است که باید راه حلی برای آن پیدا کرد.
 • نباید اجازه دهیم تمامی کارهای همسر صرف مسئله ناامنی شود.
 • اگر متوجه شدید که بیش از اندازه حسود هستید یا به اندازه کافی اعتماد به همسر خود ندارید، دلیل آن را بررسی کنید.
 • تنها به‌خاطر وجود مشکلات زندگی که باید آن‌ها را حل‌وفصل کنید طوری با همسر خود رفتار نکنید که احساس کند یک زن غیرقابل‌اعتماد است.
 1. دلسرد شدن زن چون شور و اشتیاق ازدواج در زن از بین رفته است (به‌ویژه در زمینه روابط جنسی)

شاید احساس صمیمیت زوجین و عاطفه اصلی‌ترین عامل در تمامی ازدواج‌ها نباشد، اما در اکثریت آن‌ها بسیار مهم است. در واقع، وجود میزان متعادلی از صمیمت برای دستیابی به ازدواج موفق و احساس رضایت و خوشبختی در زندگی زناشویی اهمیت بسیاری دارد. یک رابطه و ازدواج موفق باید، حداقل تا حدودی، پرشور و حرارت باشد!

البته این احساس صمیمیت باید بر مبنای رضایت زوج باشد تا از این طریق زن و شوهر صرفاً جهت حفظ رابطه خود را مجبور به برقراری روابط صمیمانه با همسر نکند. اما درصورتی‌که یک زن در رابطه و ازدواج از یک صمیمیت و مهر و محبت شوهر بهره‌مند نباشد این حق را دارد که رابطه را به پایان برساند و البته باید این کار را بکند.

بااین‌حال، به‌خاطر داشته باشید، شور و اشتیاق تنها راجع به صمیمیت نیست، بلکه راجع به ارتباط صحیح با همسر و باهم بودن است. شور و اشتیاق تضمینی است برای اینکه یک زن احساس کند که هنوز هم در چشم شوهر خود یک زن جذاب است. تعریف و تمجید، تلاش برای تجربه چیزهای جدید با یکدیگر (هم داخل و هم خارج از اتاق‌خواب) و خوش‌گذرانی در کنار همسر همگی فرصت‌هایی برای ابراز شور و اشتیاق به همسر است که معمولاً از طرف شوهر و بی‌اختیار نادیده گرفته می‌شود.

 1. مقایسه‌ها دلیل نشانه های سرد شدن زن از مرد

هیچ‌کس از اینکه با دیگری مقایسه شود لذت نمی‌برد – به‌ویژه اگر مقایسه‌ای نابرابر باشد. انجام چنین کاری در مورد شریک زندگی خود، فردی که قرار است بیش از هر کس دیگری به او عشق بورزید و او را عزیز بشمارید، ناپسندتر نیز خواهد بود.

اگر یک مرد زنی که در زندگی‌اش حضور دارد را با شخص دیگری مقایسه کند، (مثلاً با شریک سابقش، یک غریبه ناشناس، یکی از اعضای خانواده، یک دوست، یک همکار) در حقیقت زندگی مشترک و ازدواج خود را به دردسر می‌اندازد. هیچ زنی نمی‌خواهد احساس کند در سایه فرد دیگری زندگی می‌کند.

مقایسه در ازدواج می‌تواند آن‌قدر به عزت نفس زن آسیب برساند که فرد آن را نوعی سوءاستفاده احساسی از طرف شوهر خود به‌حساب آورد. زنی که از ارزش خود آگاه است در مقابل چنین بدرفتاری شوهر دوام نمی‌آورد و اگر دوام بیاورد، قربانی سوءاستفاده و فریبکاری عاطفی خواهد بود.

مقایسه در ازدواج موجب احساس عدم جذابیت زن، بی‌ارزش بودن، بی استعدادی و بسیاری از احساسات منفی دیگر در زن می‌شود. به‌طورکلی، کسی که دائماً همسر خود را با دیگران مقایسه می‌کند ارزش حفظ رابطه عاشقانه را نخواهد داشت.

 1. دادن همیشه، گرفتن هرگز

در این دوره و زمانه، آنچه زنان به دنبال آن هستند یک شریک و همسر برابر است، کسی که 50 درصد مسئولیت‌ها را برعهده بگیرد و به همان اندازه که دریافت می‌کند، تحویل دهد. ازدواج موفق مانند خیابان دوطرفه است. هیچ رابطه و ازدواجی در دنیا وجود ندارد که در آن‌یکی همیشه دهنده و دیگری گیرنده است و در آن زوج احساس خوشبختی و رضایت کنند.

در “روزگاران قدیم”, از زنان انتظار می‌رفت تمامی کارهای منزل را انجام دهند، زیرا شوهر برای تأمین هزینه‌های زندگی سخت تلاش می‌کرد. امروزه، همه چیز عادلانه تقسیم می‌شود. هم از زنان و هم از مردان انتظار می‌رود که بیرون از منزل کار کنند و بنابراین هر دو باید در کارهای منزل به یکدیگر کمک کنند.

البته این موضوع تنها در مورد کارهای منزل صدق نمی‌کند، بلکه در همه موارد اعمال می‌شود.

 • آیا این زن زندگی شماست که باید برای مشکلات زندگی مشترک فداکاری کند؟
 • آیا او برای شما هدیه‌های بسیاری می‌خرد اما به‌ندرت هدیه می‌گیرد؟
 • آیا او همیشه صمیمانه می‌بخشد اما اغلب به همان اندازه دریافت نمی‌کند؟
 • این عدم تعادل‌ها کافی است تا هر زنی را تشویق به ترک رابطه و تصمیم به طلاق کند، حتی زمانی که او عاشق است.
 1. در دسترس نبودن عاطفی از علل دلسردی زنان

در دسترس نبودن عاطفی موضوعی است که اغلب در یک رابطه و ازدواج نادیده گرفته می‌شود، درحالی‌که یکی از رموز دستیابی به ازدواج موفق و پایدار است.

از توقعات زن از مرد اینست که از لحاظ عاطفی در دسترس باشد. او دوست دارد که همسرش خواسته‌ها و نیازهای عاطفی او را بشناسد. اگر زن احساس کند با یک روبات ازدواج کرده، زن چاره‌ای جز ترک رابطه و اقدام به طلاق ندارد.

دلسرد شدن زن به‌ویژه زمانی که شوهر ترجیح می‌دهد نسبت به همسر خود بی‌تفاوت و بی‌توجه باشد صدق می‌کند. در دسترس نبودن عاطفی موجب می‌شود که زن احساس کند از نظر شریک خود فردی بی‌ارزش، بی‌اهمیت و غیر قابل‌توجه است. در این شرایط، تنها گزینه او قطع رابطه است.

 1. دروغ، پنهان‌کاری، عدم ارتباط از دلایل سرد شدن زن

هرکسی که به دنبال یک رابطه زناشویی بلندمدت است باید دروغ و پنهان‌کاری را در زندگی مشترک و ازدواج خود حذف کند. دروغ‌گوئی و پنهان‌کاری در هر رابطه‌ای می‌تواند باعث ایجاد استرس گردد و اعتماد زن و شوهر را کاملاً از بین ببرد.

بهبود رابطه زناشویی مستلزم صداقت و حقیقت است. بدون این عناصر، یک رابطه عاشقانه از همان ابتدا محکوم به شکست است. علاوه بر این، دلیل نگه‌داشتن این‌همه راز و به زبان آوردن این‌همه دروغ چیست؟ به‌راستی مرد چه چیزی را از همسر خود پنهان می‌کند؟

 1. ناپختگی مرد از دلایل دلسرد شدن زنان

هیچ اشکالی ندارد اگر دل جوانی داشته باشیم. اما ناپختگی می‌تواند خطرناک باشد. یک زن تحت شرایط زیر ممکن است رابطه خود را ترک کند:

 • شوهر او هیچ هدفی در زندگی ندارد.
 • شوهر او نمی‌داند که به دنبال چیست.
 • مرد عملاً نمی‌تواند خواسته‌های گوناگون خود را اولویت‌بندی کند.
 • مرد نمی‌داند چگونه پول‌های خود را پس‌انداز کند.
 • مرد نمی‌تواند کارهای استاندارد یک بزرگ‌سال را انجام دهد.
 • مرد اغلب بدون فکر قبلی عمل می‌کند.
 • مرد کاملاً غیرقابل‌اعتماد است.

از نیازهای اساسی زنان در رابطه این است که بتواند به مرد خود تکیه کند. به‌عنوان‌مثال اگر این احتمال وجود دارد که شوهر شغل خود را رها می‌کند و بر اساس یک هوس آنی آینده خود را به خطر می‌اندازد، این رابطه و ازدواج نمی‌تواند به زن احساس امنیت بدهد.

اگر شوهر در ایفای نقش‌های بزرگ‌سالی مهارت نداشته باشد، زن ممکن است تصمیم به طلاق و قطع رابطه بگیرد، چراکه نمی‌خواهد برای شوهر خود نقش مادر را ایفا کند.

 اگر شوهر نداند که واقعاً از زندگی چه می‌خواهد، برنامه‌ ریزی برای یک زندگی مشترک احتمالاً غیرممکن است. اگر برای شوهر هیچ مسئله‌ای مهم نباشد، زن نیز ممکن است این رابطه را جدی نگیرد.

 1. تغییر رفتار مرد از علل دلسرد شدن زن

موضوع تغییر رفتار همسر مسئله‌ای اجتناب‌ناپذیر و بدیهی در زندگی مشترک است. متأسفانه تغییرات گاهی موجب پایان یافتن رابطه می‌شوند و این مشکلی است که نمی‌توانید راه‌حل خاصی برای آن پیدا کنید.

یک زن درصورتی‌که احساس کند او و همسرش در زندگی مسیر متفاوتی را انتخاب کرده‌اند و از هم دور شده‌اند، مثلاً کسی را که پیش‌تر عاشقش بوده دیگر نمی‌شناسند، دیگر با ایده‌آل‌های شریک خود موافق نیست، یا زندگی‌اش در مسیری متفاوت از مسیر قبلی حرکت می‌کند ممکن است تصمیم به قطع رابطه بگیرد.

اینها دلایل متداولی هستند که یک زن به‌خاطر آن‌ها کسی را که عاشقش بوده ترک می‌کند. تفکر مثبت تنها زمانی که فرد متوجه شود شرایط دیگر مثل گذشته نیست، می‌تواند او را در مسیر هدایت کند.

 • گاهی، تغییر بهترین راه است و طرفین از یکدیگر جدا می‌شوند.
 • اما اگر می‌خواهید از این اتفاق پیشگیری کنید، اطمینان حاصل کنید که راه ارتباط با همسر همواره میان شما باز است.
 • در مورد تغییرات احتمالی زندگی، تغییر در اهداف یا تغییرات شخصیتی که متوجه آن می‌شوید با همسر خود بحث و گفتگو کنید.
 • همواره زوج می‌توانند در کنار یکدیگر رشد کنند اما هر دو باید در این راه تلاش کنند.

استدلال‌های نهایی درباره اینکه چرا زنان رابطه خود راحتی زمانی که عاشق طرف مقابل هستند، ترک می‌کنند.

گاهی، روابط زناشویی موفقیت‌آمیز نیستند. اهداف زندگی ممکن است تغییر کند، افراد ممکن است متحول شوند و معیارهای ازدواج زن و مرد ممکن است باهم در تعارض باشد. در چنین مواردی، بهترین کاری که فرد می‌تواند انجام دهد این است که اعتماد به نفس خود را حفظ کند، تفکر مثبت را در خود تقویت کند و اجازه دهد که زمان همه چیز را حل کند.

اما در برخی موارد، به‌راحتی می‌توان خلأ موجود در رابطه را با چیز دیگری جایگزین یا از آن پیشگیری کرد، این موضوعی است که طرفین به‌اندازه کافی آن را در نظر نمی‌گیرند. توجه به دلایلی که تاکنون به‌صورت فهرست‌وار مطرح شد برای حفظ یک رابطه و ازدواج موفق ضروری است.

صرف‌نظر از زن و مرد بودن و اینکه جنسیت شما یا طرف مقابل چیست، زوج شایسته یک رفتار محترمانه و دلسوزانه از سوی همسر هستند. اگر شریک زندگی شما این 10 اشتباه را مرتکب می‌شود، با او گفتگو کرده و سعی کنید تا به بهبود رابطه خود کمک کنید. اگر شما آن کسی هستید که مرتکب این اشتباهات می‌شود، اکنون وقت آن است که خود را اصلاح کنید!

منبع: www.powerofpositivity.com

12 دیدگاه

 1. حدود ۱۷ سال از ازدواجمون میگذره و۲ دختر ۱۶ و۷ ساله دارم.خانمم ۲ ماهه که شاغل شده وبعد تایم کاری به کارهای خونه ،بجه ها و…میرسه که چون میبینم دائم از فشار کار میناله سعی میکنم هر جور شده کمکش کنم ولی درکل همیشه میگه خسته ام.قبل از اینکه بره سر کار شبها تا دیر وقت با گوشی سریال میدید و وقتی من خوابم می‌برد میومد و حالا هم که اغلب خسته است و هر وقت من ازش میخوام که شب باهم وقت بگذرونیم و…بهانه ای و…به ندرت و با بی میلی وبه شکل رفع تکلیف تمکین خصوصی میکنه.خلاصه برای چندمین بار باهاش حرف زدم وگفتم این کار باعث سردی و ادامه اش مشکلات دیگه میشه بعلاوه من نیاز روحی وجسمی دارم. گفت فلان کار نکن،زودتر بیا خونه و…انجام دادم و باز نتیجه نداد وگفت من خسته وهلاکم شبها و دبگه واقعا نمیتونم به تو برسم.من نمیخوام این مشکل باعث گرایشم به شخص دیگه (هر چند قانونی) بشه.چون دوسش دارم بهش گفتم ولی واقعا موندم

 2. زنها ازنظر روحی زودتر خسته میشن شمااول ببین چرا بعد از 17سال تصمیم گرفته بره سرکار

 3. سلام چند مدتی هست که رابطه ام با همسرم سرد شده چند مدتی رابطه ام با همسرم سرد شده خیلی از این موضوع ناراحت هستم حس میکنم که من یک عیبی دارم نمیدونم چکار کنم تا رابطمون بهتر بشه شب ها هم دیر میاد خونه دیگه مثل قدیم بهم حسش رو انتقال نمیده

 4. سلام وقت بخیر .من 38سالمه و خانمم ۲۹ ساله باهم پسر عمو و دختر عمو هستیم و اوایل ازدواجمون ک خانوادهامون اختلاف داشتن باعث شد ک دچار مشکلات بشیم و من مریض شدم و دچار افسردگی شدید.مجبور شدم از دارو استفاده کنم و متاسفانه خیلی سرد شدم و منزوی و از نظر مالی دچار مشکل شدم .من و همسرم همدیگرو خیلی دوست داریم.اما یکی دو ماه هست ک متوجه شدم خانمم با مرد غریبه ای درد دل میکنه توی تلگرام بشدت اعصابم بهم ریخته و میدونم از نظر عاطفی برایش کم گذاشتم ولی باز برام قابل هضم نیست این رفتارش دچار آشفتگی شدم نمیتونم تصمیم درستی بگیرم با خودش صحبت کردم و گفت فقط خیلی مودبانه چت کرده با اونها .لطف کنید ک راهنماییم کنید من چیکار باید بکنم واقعا آیا این بمعنی اینه ک ایشون سرد شدن . ی دختر ۱۰ساله هم داریم ک بخاطر اون خیلی نگرانم. تو ی گروه تلگرامی عضو هستن ک مختلط هستش و با ی خانم ۱۹ ساله دوست شدن ک در آستانه طلاق هستن با همسرشان .همسرم اصرار دارن ک برنامه تلگرامشون رو نصب کنم باز آیا بنظرتون ایشون آزاد باشند بهتر هست یا اینکه نخوام تو تلگرام فعالیت کنند.ممنون

  • سلام دوست عزیز. هیچ زنی دوست ندارد با یک شوهر افسرده زندگی کند. مرد افسرده انگیزه لازم برای زندگی و محبت به همسر را ندارد و این طبیعی است که در اثر بی توجهی مرد به زن، زن به مرور سرد می شود. پیشنهاد می کنم اول روی درمان افسردگی و مشکلات درونی خود کار کنید. سپس وارد بهبود رابطه با همسر تان شوید.

 5. سلام من با یه پسری آشنا شدم و بعد بهش گفتم که ازش خوشم اومده و گفت منم همینطور ولی فعلا ازت میخوام در حد دوستی باشیم و الان سوال من اینکه آیا یه نفر دیگه رو زیر نظر داره؟

 6. سلام مدتی ست احساس می کنم خانمم نسبت به من سرد شده. اول کنارش در زمان خواب قبول نمی کرد بقلش کنم تا بقلش می کنم به بهانه های مختلف از من دوری می کنه. الان هم جدیدا دعوا بين ما زیاد شده. از مسائل و مشکلات گذشته می گه . مشکلاتی که سال‌هاست حل شده . در مورد همه چیز بهانه می گیره . امروز بهم گفت اگه زمان برگرده عقب . هیچ وقت با تو ازدواج نمی کردم . راستش پدر و مادرش مخالف ازدواج ما بودند . الان دائم میزنه روی دستش و میگه چرا من حرف اونا رو گوش نکردم. واقعا نمیدونم چکار کردم که به اینجا رسیدم. نزدیک ۱۵ ساله ازدواج کردیم دارای دو فرزند پسر و دختر هستیم. اویل زندگی از مال دنیا هیچی نداشتیم اما با کار و تلاش هر جفتمون الان م قعیت خیلی خوبی داریم. خواهشمند راهنمایی بفرمایید با تشکر از جناب‌عالی

 7. سلام
  من خیلی وقته از شوهرم‌ سرد شدم. با من بیرون نمیاد. باهام وقت گذرانی نمیکنه. یه جا که میخوایم بریم باید التماسش کنم. دائما داره بهم میگه ک من زیبا نیستم، با شوخی میگه ولی همیشه میگه.
  نامزدم بودیم ۱۰ ماه اول که منو هیج جا نبرد با دختری ک قبلا دوسش داشته و ازدواج کرده رفته رابطه داشت. بهش پیام میداد زنگ میزد من که بهش میگفتم میگفت نه چیزی نیست تو اشتباه میکنی.
  خواهرشوهر با من دائما مقایسه میکنه. با مادرم ک تلفنی صحبت میکنم بدش میاد. به رابطمون حسودی میکنه. از خانوادم بدش میاد. همش یه جوری میخواد اونارو به درد سر بندازه. وقتی من با خانوادش خوبم اونم با من خوب میشه. خوب نباشم نمیشه. انگار معیار خوب شدن اون با من فقط بخاطر خانوادشه نه خود شخص من.
  مدام با رفتاراش عصبیم میکنه، دروغ میگه، پنهان کاری میکنه همه چیشو. در مورد حقوقش دروغ میگه، در مورد کاراش دوس نداره من از چیزی سر در بیارم ولی میخواد از همه چیه زندگیه خانوادگی من سر در بیاره.
  احساس می‌کنم دوسم نداره یا با من خجالت میکشه بیاد بیرون. بهم اعتماد نداره..من خیلی اذیت میشم باهاش. اصلا از رفتاراش خوشم نمیاد همش فکر کاراش عصبیم میکنه حرص میخورم از دستش.
  من اصلا عشقی تو زندگیم ندارم..بهش علاقه ندارم..از اولشم نداشتم ولی یکی دوماه اول خوب بود داشت ازش خوشم میومد انقد با خانوادش اذیتم کردن از چشمم افتادن..میگه برات اینو میخرم ولی نمیخره سرکارم میزاره

 8. بنده بیست سال است ازدواج کردم ودرطول این بیست سال از خانمم راضی نبوده ونیستم خانمم تا بحال به من رویه خوش نشان نداده. من باید چکار کنم؟ خیلی زیاد همیشه باخوشرویی و نشان علاقه یی که بهش دارم صحبت کردم ولی تا بحال کوچکترین تغیر رفتاری نکرده است

 9. سلام خسته نباشین من متاهل هستم وچندسالی هست با همسرم دچارطلاق عاطفی شدیم یعنی من دلسرد نشدم من هنوز اون شوراشتیاق رو دارم ولی همسرم ازمن سردشده است چکار باید بکنم تا دوباره ایشون برگردن به سمت من. از اول خانوادها با ازدواج ما مشکل داشتند ولی ما همدیگرو دوست داشتیم و با هم ازدواج کردیم الان حدود ۱۴ سال میشه رابطه مون هفته ای یکبار بود و بعد از چند سال من دچار خونریزی مغزی شدم و سمت چپ بدنم فلج شد. خانمم از من پرستاری کرد تا دوباره منو سر پا کرد. ما با هم بعد از مریضی من باز رابطه داشتیم از هفته یکبار به ماهی یکبار رسید کم کم طولانی شدیوقت من شبمیرفتم خونه مامانم وهمسرخونه تنهامی موند ویشب خانومم بارفیقش میرفت بیرون واون شب من تنهابودم وکمکم مازهم دورشدیم خانمم خیلی مهربان من خیلی اذیتش کردم الان عذاب وجدان دارم ومیرم باهاش رابطه برقرارکنم من دورمیکنه هرجوفتمون همدیگردوست داریم واقعامن هیچوقت به طلاق فکرنمیکنم من همه حس حول رابطه باهاشودارودی خانمم از من سردشده است چکاربایدبکنم تورخداکمکم کنین به خدا من زندگیمو دوست زنم رو دوست دارم

 10. سلام من و همسرم خیلی گرم بودیم ولی الان به مدت ۲ ساله که خیلی سردیم دلیل خاصی نداره نمیتونم زندگیمو جمع کنم چکارکنم ما۱۱سال ازدواج کردیم ۲ تا پسرم داریم مممنونم

 11. سلام وعرض ادب واحترام ووقت به خیر وتشکر از وقتی که برای پاسخ قرار می دهید بنده مدتی است که احساس می نمایم همسرم هیچ مهر ومحبت نسبت به من ندارید وحتی از بوس نمودن هم محروم هستم واکثر اوقات با بی مهری وحتی با عصبانیت صحبت می نماید و در روابط زناشویی گاها مانند یک جسم بی تحرک می باشد و بیان می کند که بعنوان فرض زودتر کارت انجام بده تا بخوابیم که بنده تصور به عدم علاقه ایشان می دانم و البته این موارد بعد از تصادف ومجروح شدن خانم که هفت سال قبل اتفاق افتاد و درد زیادی تحمل می نماید وبنده در بسیاری از کارهای خانه به او کمک می نمایم اما دریغ از یک ذره احساس و اکثر شب ها گاها یک ساعت پاهای او را روغن مالی وماساژ می دهم ولی آنقدر سرد برخورد می نماید که از زندگی خسته شدم

دیدگاهتان را بنویسید