زنی شوهرش را دوست دارد
زنی شوهرش را دوست دارد

نشانه های زنی که شوهرش را دوست دارد

مهم نیست چه مدت است که ازدواج کرده‌اید. گاهی اوقات، به فکر می‌افتید و از خود می‌پرسید آیا همسرم هنوز مثل روزهای اول ازدواج دوستم دارد. گاهی این تردیدها بدون هیچ دلیلی به ذهن شما خطور می‌کنند و گاهی شاید چون خانم شما روش‌های دیگری برای ابراز عشق خود پیدا کرده است.

آیا دیگر به شما علاقه ندارد، یا روش‌های دیگری برای عشق ورزیدن به شما پیدا کرده است؟ با دقت کردن در اعمال و رفتار او، خواهید فهمید آیا همسرتان هنوز قلب خود را به شما اختصاص داده است یا احساساتش را عمیقاً و پنهانی از شما مخفی می‌کند. مطالب زیر را بخوانید تا بفهمید همسرتان عاشق شماست یا نه.

اگر زنی شوهرش را دوست دارد نظرش را می‌پرسد

رابطه مثل یک خیابان دوطرفه است. پس اگر می‌بینید او شما را در تصمیم‌های خود شریک می‌سازد و به حرف‌های شما احترام می‌گذارد، این نشانه بارزی است که زن عاشق شوهر خود است. زوج‌های متأهل درباره هر چیزی تصمیم‌گیری می‌نمایند، از کارهای روزمره گرفته تا سرمایه‌گذاری مالی. مسلماً خانم شما می‌تواند در مورد خیلی چیزها به‌تنهایی تصمیم بگیرد، اما اگر نظر شما را درباره موضوع‌های مهم می‌پرسد، نشانه خوبی است.

اگر زن شوهرش را دوست دارد به او اعتماد دارد

وقتی شریک زندگی‌تان واقعاً به شما اهمیت می‌دهد، بدون توجه به آنچه ظاهراً به نظر می‌رسد، همواره به شما اعتماد دارد. به طور مثال، اگر شما اغلب عصرها را با دوستان خود بیرون از خانه وقت می‌گذرانید و دیر به خانه می‌آیید، یا برای مأموریت کاری چند بار در هفته از خانه دور می‌شوید، دچار نگرانی نمی‌شود که مبادا سر و گوشتان می‌جنبد. همچنین وسایل شما را نمی‌گردد یا تماس‌های تلفن همراه شما را چک نمی‌کند، چون آن‌قدر به شما اعتماد به همسر خود دارد که مطمئن است هیچ کار ناراحت‌کننده‌ای از شما سر نمی‌زند. این نوع از اعتماد نشان از عشق واقعی زن به مرد است.

چون شوهرش را دوست دارد، ارتباط زن با خانواده همسرش خوب است

اگر خانم شما از حضور در مراسم و مهمانی‌های عمومی یا خانوادگی همراه شما اجتناب می‌کند، شاید این رفتار او نشان می‌دهد که نمی‌خواهد کنار شما یا خانواده شما یا دوستانتان باشد. خلاف آن هم درست است. وقتی حاضر می‌شود و با شما به خانه اقوام می‌آید و ارتباط با خانواده شوهر به خوبی برقرار می کند بدون آن که پشت چشم نازک کند و غر بزند، این کار را انجام می‌دهد چون از همراهی با شما لذت می‌برد و می‌خواهد بخشی از تمام چیزهایی باشد که برای شما عزیز است. حتی اگر آن مناسبت چیزی نیست که موردعلاقه شما باشد، بازهم همراه شما می‌آید تا حامی شما باشد. این رفتار نشانه آشکار یک عشق حقیقی است.

چون عاشق شوهرش است در دشواری‌ها به او کمک می‌کند

همه ما مشغله داریم. با این حال، او در دشواری‌ها به شما کمک می‌کند و پشتیبان شما خواهد بود. اگر خانم شما همیشه کنارتان است، و سعی می‌کند تا جایی که از دستش برمی‌آید کمکتان کند، پس هنوز هم از جان‌ودل دوستتان دارد. ساده است؛ وقتی در تنگنا قرار می‌گیرید تنهایتان نمی‌گذارد، و همیشه در کنار شما می‌ماند.

چون شوهرش را دوست دارد، زن از مرد در دنبال‌کردن آرزوهایش حمایت می‌کند

همسری که عاشق شماست وقتی می‌بیند رؤیاهای شما تحقق می‌یابد خوشحال می‌شود ــــ چون می‌داند این امر شما را خوشحال خواهد کرد. به همین دلیل، همیشه از شما در تعقیب رؤیاهایتان حمایت می‌کند ـــ حتی اگر در ابتدا این کار را دوست نداشته باشد. وقتی پشتیبان شماست، شکی در این نیست که: عاشقانه شما را دوست دارد.

چون زن همسرش را دوست دارد سعی می‌کند با ظاهر خود او را تحت تأثیر قرار دهد

اوایل آشنایی وقتی با خانمتان قرار ملاقات می‌گذاشتید، حتماً هر بار متوجه می‌شدید که چقدر تلاش کرده تا در نظر شما به بهترین وجه جلوه کند. اگر بعد از ازدواج هنوز هم به‌ظاهر خود در مقابل شما اهمیت می‌دهد، پس مسلماً هنوز عاشق شماست. زن‌ها سعی نمی‌کنند کسانی را که برایشان اهمیتی ندارند تحت تأثیر خود قرار بدهند ـــ پس اگر می‌بینید هنوز هم تلاش می‌کند تا ظاهر خود را برای شما جذاب نگه دارد (مثلاً، موقع خرید لباس‌های جدید نظر شما را می‌پرسد)، این را نشانه دوست داشتن زن بدانید.

چون همسرش را دوست دارد موقع مشاجره سعی دارد راه حلی پیدا کند

خانمی که شوهر خود را دوست ندارد هر مشاجره‌ای را بیش از حد بزرگ می‌کند. مهم نیست که او بود مشاجره را شروع کرد یا شما، اگر زن عاشق شوهر خود باشد همیشه می‌خواهد اوضاع را آرام نماید و راهی پیدا کند که شما دست از مشاجره بردارید. زنی که عاشق مردش نیست به آتش دعوا دامن می‌زند و آن را دستاویزی برای جداشدن از شما قرار می‌دهد.

او را غرق در محبت می‌کند چون شوهرش را دوست دارد

زن و شوهری که می‌خواهند در بین خود صمیمیت عاطفی ایجاد کنند، لزومی ندارد روابط جنسی مداوم داشته باشند یا اصلاً نیازی به روابط جنسی نیست. اگر از خود می‌پرسید “چه معنایی دارد که خانمتان محبتی نشان نمی‌دهد”، باید ببینید که تعبیر کلمه “محبت” از نظر شما چیست. اگر دوست دارد دست‌هایتان را بگیرد، سر به روی شانه‌هایتان بگذارد، یا شب‌ها وقتی خواب هستید شما را نوازش کند، یعنی هنوز ازته‌دل به شما علاقه دارد.

شاید این مطلب هم برایتان مفید باشد:راههای افزایش صمیمیت زوجین

اگر زنی شوهرش را دوست بدارد به‌سلامتی او اهمیت می‌دهد

وقتی همسر شما عمیقاً مراقب شماست، می‌خواهد مطمئن شود که از سلامتی کامل برخوردار هستید. نه‌تنها می‌خواهد زندگی خوبی داشته باشید، بلکه می‌خواهد آن‌قدر عمر کنید که به پای هم پیر شوید ـــ به همین دلیل است که می‌خواهد غذای سالم بخورید و ورزش کنید. شاید وقتی مدام گوشزد می‌کند که کلم و سبزیجات بخورید، فکر می‌کنید چه زن غرغرویی دارید، اما در حقیقت آن‌قدر شما را دوست دارد که می‌خواهد عادت‌های ناسالم شما را ترک دهد.

کلام آخر

مردانی که از خود می‌پرسند “از کجا بدانیم همسرمان ما را دوست دارد” باید رفتارهای او را با دقت بیشتری زیر نظر بگیرند. مدتی که از ازدواج می‌گذرد، خانم شما دیگر احساس نمی‌کند که باید در کلام محبت خود را نشان دهد ـــ چون می‌داند شما از این موضوع آگاه هستید. در عوض، عشق خود را در عمل با نشان دادن رفتارهایی از قبیل هوای شما را داشتن و نگران بودن درباره عادت‌های بدغذایی‌تان نشان می‌دهد.

منبع: www.lovearoundme.com

25 دیدگاه

 1. سلام بچهارابرداربرو براخودت زندگی کن طلاقت هم بگیرمهرت هم بزاراجرا دوتا بچه هم گناه دارن همش اذیت بشن براروحیه بچها هم خیلی بده عصبی میشن اوناهم درآینده مشکل اعصاب پیدامیکنن. اون مریضه شماهاک نیستیدپس خودتوبچهارانجات بده.

 2. من ۹ساله که ازدواج کردم وشوهرم روخییللی دوست داشتم ولی شوهرم بخاطربیماری روانی که داشت والان۲ساله که فعال شده همش منواذیت میکنه که من برم طلاق بگیرم ازبس که به من فشارمیاره بعضی اوقات ازته دل آرزوی مرگشومیکنم ولی نمی دونم چرابعضی اوقات حس گنگی دارم ‌که آیاهنوزدوستش دارم؟نمی دونم چرااین طورمیشم ؟البته من ۲بچه کوچک دارم بخاطراوناس که موندم

 3. سلام وعرض ادب دکتر اگر دریک زندگی زناشویی با ۱۴سال هیچ نشانه از عشق زن به مرد نیست با علامت هایی که گفتید هیچکدوم رو زن نسبت به مرد ندارد

 4. سوختن و ساختن بخاطر بچه ها
  توبسوز وبسازاون دوباره میاد پیشت باشه

 5. فرض کنیم مردی مطمئن شده که همسرش به مردان بیگانه نکاه مداوم و تقریبا زیادی می‌کند و دیده شده که یا مردان بیگانه تمایل به گفتگو و بگو بخند دارد و بارها و بارها این کار تکرار شده و سر این موضوع بارها دعواشون شده که پاسخ زن تنها یک جمله است: تو بد دلی و حالم از این بد دلیت به هم میخوره…از طرفی نظر دیگران در موضوعی همیشه و همیشه مهمتر از شوهرش بوده و ابن خانم بسیار حاضر جواب و شدید الحن پاسخ می‌دهد و مسائل دیگر که وقت نوشتن آنها نیست، حال با این زن چگونه باید رفتار کرد ؟؟؟؟

  • اینکه نظر دیگران مهمتر بوده یکی از دلایلش این میتونه باشه که به همسرش اعتماد چندانی نداره که ایا واقعا به نفع این خانوم صحبت میکنه و یکی هم اینکه ممکنه سلیقه متفاوتی داشته باشند. در مورد ارتباط با مردان دیگه ایا خیانتی اتفاق افتاده؟ یا پنهانی این ارتباط وجود داشته؟

  • سلام شوهرم مدتی از تماس فیزیکی با من دوری می‌کنه و رابطه جنسی رو به صفر رسانده . من خیلی زن وفادار و همسر دوستی هستم . هزار سال دیگر ازم دوری کنه اهل خیانت و … نیستم .ولی واقعا ما امیدم و برای سرنوشتم خیلی متاسفم . دو بچه هم دارم . واقعا نمی‌دونم چی کارکنم؟؟؟طلاق یا سوختن و ساختن به خاطربچه ها؟؟

 6. سلام من ۵۴سالمه واقعان زنم رادوست دارم ولی بتازگی متوجه شدم که خانواده پدرومادری خودش آلویت اول زندگی زنم شدندحتابابچهام ماه به ماه قهرمیکندخلاصه ۲۰نشانه راحتمان ۱۷تاازان راداردولی من واقعان زن وبچاهم ‌زندگیم رادوست دارم ۳۷سال ازدواج کردیم ولی در۸ماه گذشته دوباربمدت طولانی رفته خونه برادرش قهرمان ۳ماه قهرکرده یک راهی بزاریدسراهم ۴تابچه دارم

  • درود.منو ببخش دوست گرامی که رک صحبت میکنم.من ۵۴ سالمه و تجربه زیاد با زنهای ایرونی و غیر ایرونی دارم.دلایلی که زنی شوهرش رو مسخره می‌کنه ۱.میتونه رفتار سبک و اشتباهات یا اخلاقیات زشت یک مرد باشه ۲.اگر روابطتتان از روز اول عاشقانه و دوستانه نبوده پس بی ادبی هایش نشانه کم شمردن شما و بزرگ شمردن خودش باشد و نشانه غیبت کردن و صحبتهای تحقیرآمیز پشت سرتان است و باید این زن رو به اشتباهش آگاه کنید.۳.اساسا مرد نباید زیاد با زن قاطی شود و ابهت و جبروت ایرونی برای زن ایرونی که هنوز مردشناس نشده و قابلیت های زنانه و توانمندی‌های لازم را نداره،چیزی ضروری و سپری مهم است.۴.یکباردتوهین زن برای من یعنی خداحافظ برای همیشه.تمام.بدرود

  • دوست پسرپیداکرده میره باهاشه برمیگرده توهم فهمیدی خودت خریت زدی..جنس زن تو هر سنی ممکنه به این خط بیفته علائم ببین ارایش و….وقتی برمیگرده خوشحاله چون ارضاشده بعد چندروز همون حال بد داره دنبال بهونه میگرده و….

 7. خسته نباشین.من تقریبا سه ساله تو عقدم وتا ۳ماه دیگه مجلس عروسیمونه ولی اخیرا خانوم بهم گفته من از اول علاقه ای بهت نداشتم .رابطم بهت مث یه دوست بوده تا الان. من شدیداً دوسش دارم نمی‌دونم چیکار کنم.ولی کارهایی ک تو این مدت براش کردم حالا ک میفهمم دوستم نداشته عذابم میده و اینکه خانومم تو این مدت ۳سال با من از کلمات عاشقانه و احساسی حرف نمی‌زد وقتی موضوع بالا گرفت و خانواده ها مطلع شدن رفتم جاش کلی صحبت کردم راضی شد یه بار دیگه رو خودش کار کنه ک منو دوست داشته باشه…..میخام بدونم ادامه دادن درسته یا….من فقط نمی‌دونم چیکار کنم هزار فکرم تو ذهنم هست .؟؟؟؟؟؟؟

  • داداش ادامه نده

  • سلام فدات ولش کن من10ساله ازدواج کردم از اول باعشق شروع نشد یه رفتار عادی و مثبت داریم نه عاشقانه..واقعا فهمیدم عشق رو نمیشه بوجود اورد همون روزاول معلومه عاشقته یانه…یه مدت بگذره بهترین حالت اینکه باهم زندگی میکنید ولی عادی ..رفتارزنی که دوستت داره معلومه اون میاد پیشت اونه روابط جنسی بهت نزدیکت میشه اونه باناراحتیت نگران میشه..تازه بعد چند وقت ممکنه عاشق یکی دیگه بشه چون همواره دنبال دوست داشتن هستندپیداش کنند

  • قطعا بی خیالش شو کثیف ترین موجودات همین زنهایی هستند که و ابسته به شرایط دوست دارن و ندارن . بی خیال شما به فاک فنا میری عین من

 8. نداشتی توانشو،اشتباه کردی خونواده تشکیل دادی
  میذاشتی همون خونه ی پدرش بمونه…بعد هم بچه و….. و زن از خودش بزنه وحالا به بچه بیچاره برسه..چون تو نداری!!!. ؟؟
  تا یحدیش معقوله،وهمراهی میطلبه…فراتر از اون ودر طولانی مدت ‌توقع زیادیه از یک زن…

 9. اصلا جوابی بهش نده شیک پوش و تمیز باش طوری رفتار کن انگار خیلی تفاوت فرهنگی دارید .هر چقدر خواست عصبانی کنه اهمیت نده

 10. زنی که به خاطر پول یا مسائل مالی پشت شوهرش را خالی کند زن نیست باید رهاش کرد

  • به هر حال دوست من زنها عاشق زرو برق زندگی هستن زیاد به اصل موضوع که کی این زرو برق رو تامین میکنه ندارن این یه حقیقته ازش هم نمیشه فرار کرد .در ضمن زنهای بسیار انگشت شماری پیدا میشن که مردشو از زیر چاه به بیرون چاه میکشه بستگی به انتخابت داره چه عاشقش باشی یا یکی برات پسند کنه …

  • سلام من ۱۵سال اجدواج کردم صاحب ۳فررنددخترم هستم
   ز نم خیلی حانواده دوست است ازهرنوع فکرکنیدبه خودش وخانواده اش دریغ نکردم همه ش ازگزشته صحبت میکنه
   هرچه باهاش صحبت میکنم قبول دارنیست چکارکنم کمکم کنید
   فزندسوم دیابت گرفته ۶سالش است دیابت نوع یک خودم خیلی برای دخترم نگرانم همه ش دوست باس کنه حتی اشتباهات خانواده اش راقبول نمکنه وموقع باس کردن مرده فوش میده به من

 11. من ی سال میشه نامزد کردم الان چند وقت میشه نامزدم اصلا بامن خوب نیست سرد شده جواب منو هیچ جور نمیده من باید تو زمینه چکار کنم

  • هر رفتاری جواب خودش را داره .زن شما یک افکاری در ذهن خود داره. سرد رفتار کردن نیز نتیجه آن افکار هست. پس اگر میخوای بدونی مشکلش چیه تو هم سرد رفتار کن فکر میکنه تو هم چنین افکاری در ذهن خود داری. اونوقت درد خود را آشکار میکنه

 12. زنم اصلا خوب صحبت نمی کنه با من برای من اسم می‌زاره کله خشک، دراز، حالم ازت بهم میخوره و غیره. برای زنم ارزشی ندارم. زنم بهم اهمیت نمیده داغون شدم چکار کنم خونه بزرگ میخواد توان من نیست. شده شب ها موقعه خواب به حالم خود گریه میکنم از خودم زدم بهش دادم یک بار باشه بد صحبت نکردم

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاوره آنلاین روانشناسی

جهت مشاوره با روانشناس از گزینه چت پایین صفحه ارتباط بگیرید.