خانه / رابطه با زنی که طلاق عاطفی گرفته

رابطه با زنی که طلاق عاطفی گرفته

0
0
با سلام. من عاشق زن متاهل شدم. یعنی او هم عاشق من هست. از انجایی که او با کسی ازدواج کرده که با انتخاب خودش نبوده و از طرف شوهرش هم به انتخاب خودشون نبوده با هم ازدواج کردن و رابطه سردی هم دارن. اما ما من و او زن عاشق هم شدیم.
مدت یه سال است که میگذرد. ما با هم در تماسیم. بار ها طی سال ها حتی قبل اشنایی ما با هم، هردوی این ها بحث طلاق داشتن چون خسته شدن از این ازدواج. تنها دلیل ماندنشان خانواده ها هستن و جلوی خانواده هم نقش بازی میکنند.
من هم شیفته این زن هستم و هم سن سال همیم. اما شوهر او کمی اختلاف سنی هم داره. از لحاظ مالی هیچ مشکلی ندارند. اما هیچ عشقی بینشون نیست و همیشه حتی دور از هم میخوابند. ما نمیدانیم چیکار کنیم. اصلا فکرم به هیچ جا نمیرسه. راه حلی نمیدانم. ما همه نمیخوایم خانواده ها ناراحت بشن یا اختلافی پیش بیاد اما غیر از این هم باید به زندگی بدون عشق ادامه بدن. خوشحال میشم کمکم کنین. با تشکر
  • دوست بنده نزدیک ۳ ساله با مرد متاهلی دوست شدن و عاشق همدیگر هستن .ایشون از شوهر سابقشون نزدیک یک سال طلاق گرفتن. قبل اینکه طلاق نگرفته بودن هر جفت این خانم و آقا باهم چند مرتبه رابطه جنسی بدونه دخول داشتن .آیا میتوانن این دو نفر باهم ازدواج کنن؟فقط چون دخول اصلا انجام نشده بوده و خانم ارضا نشده بوده .دلیل بر ازدواج میتونه داشته باشن یا نه ؟
  • من ۱۲ساله بایک خانم متاهل دوستم که قبل محرم بودیم خیلی سعی دارم ارتباط نداشته باشیم ولی هربارتصمیم میگیرم بعدیک روزدوباره پشیمان میشم خودم هم متاهل هستم
  • من مدتی پیش با خانومی اشنا شدم.طبق معمول رفتیم بیرونو اومدیمو در نهایت که دوستیمون عمیق شد با هم رابطه بر قرار کردیم.مدت دوستیمونو تعداد رابطه هامون زیاد شد.این خانوم هم به من گفته بود که جدا شدمو مطلقه هستم.بعد از گذشت چند وقت متوجه شدم که کامل جدا نشده و هنوز درگیر گرفتن مهریه و کارای طلاق هستش.ولی حدود سه ساله ک دیگه همسر سابقشو ندیده.یعنی سه ساله که همسر سابقش این خانمو ول کرده رفته و یه زن دیگه گرفته و حتی کوچیکترین ارتباطی هم باهم ندارن
  • حکم رابطه با زن شوهرداری که گفته بوده طلاق گرفته چیه؟ آیا زن میتونه بگه فریب خوردم یا اغفال شدم؟
  • سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم آیا زن باردار که هنوز از شوهرش جدا نشده بدلیل مشکلات مانند کتک خوردن از شوهرمیتواند خانه جداگانه بگیرد
0
0
دوست عزیز سلام
از اینکه برای حل مشکلات یک انسان، احساس مسئولیت می کنید قابل تقدیر است. اما باید نکاتی را قبل از این احساس مسئولیت و حس انسان دوستی بدانید.
با توجه به اینکه شما فردی مجرد هستید و تجربه زندگی متاهلی را ندارید و طبیعتا شناختی نسبت به مشکلات و سختی های زندگی مشترک و دلایل بروز دعوای زن و شوهر نخواهید داشت. بنابراین باید به شما حق داد که اینقدر سطحی و احساسی به این موضوع نگاه کنید.
در قدم اول باید اشاره نمود، تصمیم شما برای نجات این زن بی فایده است. چون باید قبل از هر اقدامی، از خود این سوال مهم را بپرسید، هدف شما واقعا کمک به این زن و رهایی او از شر این مشکلات است یا هدف شما رسیدن به میل و خواسته های درونی خود؟
اگر هدف شما فقط کمک به اوست، با توجه به اینکه شما تخصصی در زمینه مشاوره زوج درمانی یا مشاوره خانواده ندارید، بنابراین این هدف شما نتیجه بخش نیست. این خانوم برای رفع مشکلات درون فردی و مشکلات زناشویی خود باید از یک فرد متخصص و با تجربه کمک بگیرد.
بسیاری از اختلافات زناشویی پس از حضور زن و مرد در جلسات زوج درمانگری و رواندرمانی حل شده و روابط زن و شوهر بهبود پیدا کرده است.
سوال دومی که باید از خود بپرسید، این است، آیا اگر این زن واقعا تمایلی برای ادامه زندگی مشترک خود ندارد و تصمیم به طلاق بگیرد، آیا شما حاضرید یک زندگی شاد و مطابق با خواست او را برایش فراهم کنید؟ آیا حاضرید برای رسیدن به این عشق، تمام مشکلات و سختی های این زندگی را با تمام وجود بپذرید؟
آیا فکر می کنید به اندازه کافی در مورد روانشناسی زنان می دانید؟ آیا نیازهای عاطفی زنان را درک می کنید؟ چطور تضمین می دهید که پس از طلاق این زن و ازدواج با او، تمام کمبودها و خلا های عاطفی این زن را پر کنید و یک ازدواج موفق را برای او رقم بزنید؟
آیا در مورد ازدواج یک پسر مجرد با زن مطلقه تحقیق کرده اید؟ بنابراین به شما توصیه می کنم، قبل از ادامه رابطه با زن متاهل، در مورد این سوالات با خود بنشینید و خوب فکر کنید.
با تشکر از همراهی شما
  • ایا با خانمی ک طلاق عاطفی گرفته و سه سال این طلاق ایجادشده. میشه رابطه گرفت
  • سلام آیا زنی ک صیغه طلاق بین او وشوهرش جاری شده. وبعداز عده با کس دیگری محرم شده بصورت صیغه موقت بعداز اتمام مدت.در صیغه دوم شوهرش با او رابطه جنسی داشته. حکمش چیست آیا می‌تواند دوباره با کس دیگر محرم شود
  • من با زنی شوهردار رابطه دارم و عاشق هم هستیم و او هیچ علاقه ای به شوهرش ندارد و طلاق عاطفی گرفته اند و دنبال طلاق هست آیا من میتوانم با او ازدواج کنم
  • بنده با ی زنی رابطه دارم ک شوهرش از کشور خارج شده وقصد جدا شدن داره و گفته ک دیگه برنمیگرده و ب زنش گفته برو درخواست طلاق بده آیا بااین زن رابطه داشته باشم مشکلیه؟
  • من با یک خانمی دوست شدم ازش خیلی خوشم میاد بعد ایشون شوهر داره به من گفتن داریم توافقی جدا میشیم تا دو ماه دیگه ام کاراشون تمومه جدا میشن خیلی اسرار میکنه رابطه داشته باشیم من نمیزارم بعد به من گفت میخوام با دهنمت ارزات کنم تو عزاب وژدان نگیری نمیدونم چیکار کنم خیلی سخته
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
فیلد زیر را به عنوان مهمان پر کنید یا اگر عضویت دارید
نام*
آدرس ایمیل*
ایجاد URL