خانه / دسته‌بندی نشده / درخواست مشاوره تلفنی در سایت مشاوره باما
مشاوره تلفنی

درخواست مشاوره تلفنی در سایت مشاوره باما

سایت مشاوره باما به‌منظور کمک به هم‌وطنان در داخل و خارج از ایران که به دلیل دوری مسافت یا عدم وقت کافی امکان مراجعه حضوری به مرکز مشاوره را ندارند شرایطی را فراهم کرده تا بتوانند مسائل و موضوعات خود درزمینهٔ مشاوره خانواده ، مشاوره ازدواج ، مشاوره کودک و مشاوره روانشناسی را با مشاوره تلفنی با مشاور در میان بگذارند.

برای مشاهده آدرس مرکز مشاوره روانشناسی کلیک کنید

برای تعیین وقت مشاوره هم اکنون تماس بگیرید: 02144263053

سایت مشاوره باما با بهره‌گیری از تخصص و مهارت بهترین روانشناس ها در امر مشاوره روانشناسی آماده ارائه خدمات مشاوره تلفنی به‌تمامی عزیزان داخل ایران و خارج ایران هست.

با توجه به اینکه در درخواست مشاوره شما با یکی از بهترین مشاور تهران که دارای تجربه و تخصص با تحصیلات کارشناسی ارشد و دکترای روانشناسی هستند ارتباط می‌گیرید، و تمام مشاوران سایت مشاوره باما به کار و اصول اخلاقی و اصول مشاوره خود متعهد هستند و با بیشترین توان سعی در کمک در رفع مشکلات مراجعین دارند، امکان خدمات مشاوره تلفنی رایگان برای سایت مقدور نیست.

لازم به توضیح است تمامی مشاوران سایت مشاوره باما دارای تخصص و دانش روانشناسی در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد می‌باشند.

مشاوره تلفنی بهتر است یا مشاوره حضوری؟

این سؤالی است که خیلی از افراد در هنگام درخواست مشاوره از خود می‌پرسند. مشاوره تلفنی بهتره یا مشاوره حضوری؟ آیا یک مشاوره تلفنی می‌تواند به همان خوبی مراجعه به مرکز مشاوره برای من مؤثر باشد؟ پاسخ این سؤال بستگی به خود شخص دارد.

به عنوان مثال، گاهی انتظارات ما از یک مشاور خانواده این است که پاسخی کوتاه به سوالاتی که در ذهن داریم ارائه دهد. اما گاهی اوقات موضوع مشاوره آنقدر پیچیده است که نه تنها با یک مرحله مشاوره تلفنی موضوع قابل حل نیست بلکه مشاور از فرد می خواهد برای بهبود روابط  و حل اختلافات زناشویی به همراه همسر به مرکز مشاوره مراجعه کنند.

روش درخواست مشاوره تلفنی به چه صورت است؟

سایت مشاوره باما به‌منظور ارائه خدمات مشاوره تلفنی باکیفیت در حوزه مشاوره خانواده ، مشاوره ازدواج ، مشاوره کودک و مشاوره روانشناسی به هم‌وطنان در داخل ایران و خارج از ایران و با بهره‌گیری از بهترین مشاوران و متخصصین روانشناسی نهایت تلاش خود را می‌نماید.

برای درخواست مشاوره لازم است تا با شماره تماس مندرج در سایت مشاوره باما تماس حاصل نمایید. موضوع مشاوره ( مثلاً مشاوره خانواده ، مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره خیانت ، مشاوره طلاق ، مشاوره روانشناسی ، درمان افسردگی ، مقابله با استرس ، زوج درمانی ، شخصیت شناسی ، تربیت کودک ) یا هر موضوع دیگری که در آن نیاز به مشاوره دارید را با اپراتور مطرح کنید. همچنین درصورتی‌که جنسیت مشاور برای شما مهم است از اپراتور بخواهید مثلاً وقت مشاور خانم یا مشاور آقا برای شما رزرو کند.

لازم به ذکر است کیفیت مشاوره و تخصص و تجربه مشاور آقا یا خانم در یک سطح است. فقط به این دلیل که گاهی افراد برای طرح مسائل خود با مشاور خانم یا مشاور آقا احساس راحتی بیشتری دارند، این گزینه در درخواست مشاوره تلفنی مطرح می‌شود.

طول مدت‌زمان مشاوره تلفنی چقدر است؟

مدت‌زمان مشاوره تلفنی بسته به موضوع مشاوره ، میزان اهمیت و اضطرار موضوع مشاوره و غیره متفاوت است. اما معمولاً به افرادی که اولین بار برای درخواست مشاوره تلفنی با مرکز مشاوره تماس می‌گیرند، به شما توصیه می گردد با توجه به نداشتن تجربه کافی یا عدم اطمینان از فرایند مشاوره ، ابتدا به طرح موضوعات کلی خود با مشاور بپردازید و وارد جزییات موضوع نشوید.

گاهی افرادی که برای درخواست مشاوره تلفنی با مرکز مشاوره تماس می‌گیرند، انتظار دارند در یک مرحله تمامی مشکلات و موضوعات آن‌ها توسط مشاور مرکز حل‌وفصل شود. دراین‌باره باید خاطرنشان کرد که درخواست کمک از مشاور ( چه از نوع مشاوره حضوری یا مشاوره تلفنی ) یک فرایند چندمرحله‌ای و بلندمدت است.

در حقیقت شما در جلسه اول مشاوره می‌توانید موضوعات مهم زندگی مشترک یا فردی خود را با مشاور مطرح کنید و مشاور هم به‌منظور گردآوری اطلاعات بیشتر در مورد زندگی گذشته شما سؤالاتی از شما پرسیده و سپس با توجه به تجربه و دانش خود به شما راهکارهایی را جهت بهبود زندگی توصیه می‌کند.

برای مشاهده آدرس مرکز مشاوره روانشناسی کلیک کنید

برای تعیین وقت مشاوره هم اکنون تماس بگیرید: 02144263053

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *