خانه / مشاوره ازدواج حضوری / نشانه های مردی که قصد ازدواج دارد | پسری که دختری را برای ازدواج بخواهد
مردی که قصد ازدواج دارد

نشانه های مردی که قصد ازدواج دارد | پسری که دختری را برای ازدواج بخواهد

هرکس انتظاری از رابطه و ملاقات‌های عاشقانه دارد. برخی می‌خواهند ببینند رابطه آنها تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد؛ درحالی‌که برخی دیگر فقط با قصد ازدواج وارد رابطه می‌شوند. بعضی‌ها هم در رابطه اصلاً به ازدواج فکر نمی‌کنند.

جزء هرکدام از این دسته‌ها که باشید، باید با صراحت و صداقت قصد رابطه خود را بیان کنید، به‌خصوص اگر طرف مقابل با رفتار خود نشان می‌دهد که تمایل دارد با شما ازدواج کند ولی شما مایل به حفظ رابطه پایدار نیستید.

باید در ملاقات‌هایی که با یکدیگر دارید تمام زوایای شخصیت او را ارزیابی کنید. یکی از چیزهایی که باید به آن توجه داشته باشید این است، آیا این فرد قصد ازدواج دارد. برای کسانی که قصد ازدواج یا تعهد طولانی ‌مدت ندارند، این خواسته به منزله قطع رابطه است. اما کسانی که دنبال یک شریک دائمی هستند، اشتیاق به ازدواج آن‌ها را به ادامه رابطه تشویق می‌کند.

قصد شما از رابطه هر چه باشد، نباید برای ازدواج عجله به خرج دهید. وقتی می‌بینید طرف مقابل بدون این‌که آمادگی داشته باشید شما را به ازدواج با خود ترغیب می‌کند، محتاطانه عمل نمایید.

نکات مهم قرار عاشقانه

دوست پسرم حرفی از ازدواج نمیزنه

علامت‌هایی که معمولاً نشان می‌دهند پسری قصد ازدواج دارد:

گاهی کاملاً مشخص است که مرد قصد ازدواج دارد. صادقانه و بی‌پرده درباره آینده خودش و شما به‌عنوان یک زوج صحبت می‌کند. مهلتی برای رابطه تعیین می‌نماید و انتظارهایش را صراحتاً بیان می‌کند. اما گاهی این اشتیاق چندان مشخص نیست. اگر شما نتوانید علامت‌ها را تشخیص دهید ممکن است هر دو دچار زخم های عاطفی شوید. این علامت‌ها نشان می‌دهند کسی که با او رابطه دارید به فکر ازدواج با شماست:

وقتی پسری دختری را برای ازدواج بخواهد درباره رابطه پایدار و خوشبختی والدینش صحبت می‌کند

وقتی پسری درباره ازدواج موفق والدینش صحبت می‌کند و این‌که ازدواج آنها تا این سن دوام داشته، احتمالاً اشتیاق زیادی به ازدواج دارد، یا حداقل از این‌که هنوز ازدواج نکرده نگران است.

اشکالی ندارد که کسی مشتاق ازدواج باشد یا بخواهد از زندگی والدینش تقلید کند، اما نباید از این طریق شما را بدون آن که آمادگی داشته باشید برای ازدواج تحت‌فشار قرار دهد. وقتی کسی می‌خواهد هر چه سریع‌تر اقدام به ازدواج نماید، مدام درباره ازدواج‌های موفقی که می‌شناسد صحبت می‌کند و این‌که خودش هم چنین ازدواجی می‌خواهد. اگر با چنین مسئله‌ای مواجه شدید، رک و صریح درباره برنامه‌هایی که برای ازدواج دارید با او صحبت کنید.

پسری که قصد ازدواج دارد شما را به فروشگاه های لوازم‌خانگی می‌برد

اگر با کسی که رابطه دارید در یک خانه زندگی نمی‌کنید، اما اغلب اوقات به فروشگاه های مبلمان و لوازم‌خانگی می‌روید، می‌تواند دو دلیل داشته باشد. اول، شاید شریک زندگی شما واقعاً به اثاث و دکوراسیون منزل علاقه دارد و قصدش ازدواج نیست. دوم، رفتن به فروشگاه های وسایل خانگی روش زیرکانه‌ای است که شما را به تشکیل خانه و خانواده با او تشویق کند، به‌خصوص وقتی نظر شما را می‌پرسد که مثلاً چه نوع رختخوابی می‌پسندید یا از کدام سرویس غذاخوری خوشتان می‌آید.

اگر به‌جای آن که تفریحات دیگری با یکدیگر داشته باشید مدام به فروشگاه لوازم‌خانگی می‌روید، بدانید که او می‌خواهد غیرمستقیم شما را به فکر ازدواج بیندازد. به‌جای آن که در این مورد فقط حدس‌هایی بزنید، صراحتاً بپرسید چرا به خرید وسایل خانه علاقه نشان می‌دهد.

مردی که قصد ازدواج دارد قبلا به خواستگاری رفته

وقتی کسی حداقل یک‌بار قبلاً نامزد کرده اما تا مرحله ازدواج پیش نرفته، ممکن است چند مسئله وجود داشته باشد. اول، ازدواج و نامزدی را دوست دارد اما ترس از تعهد در رابطه دارد. یا، به این نتیجه رسیده نامزدش فرد مناسبی برای ازدواج نیست.

اگر کسی که با او رابطه دارید چند بار نامزد کرده، این یک علامت هشدار است. یا عادت دارد که دیگران را بدون آمادگی برای ازدواج تحت‌فشار قرار می‌دهد یا خودش برای ازدواج آمادگی ندارد. به‌هرحال بهتر است عاقلانه رفتار کنید و از او درباره این‌که چه مشکلی وجود داشت و چرا ازدواج نکرد سؤال‌هایی بپرسید.

پسری که قصد ازدواج دارد اغلب اوقات از آرزوها و برنامه‌هایش درباره ازدواج می‌گوید

اگر طرف مقابل درباره تالار برگزارکننده مراسم عروسی و لباسی که می‌خواهد برای جشن عروسی بپوشد صحبت می‌کند، پس حتماً قصد ازدواج دارد و مدت‌هاست که در فکر آن است.

 همچنین اگر احساس می‌کنید شما فقط مانند ابزاری هستید برای رساندن او به اهدافی که برای ازدواج دارد، باید هوشیار باشید. در این‌گونه موارد، کسی که خودش را مشتاق نشان می‌دهد بیشتر به ازدواج تمایل دارد تا به خود شما.

پسری كه اهل ازدواج است در همان روزهای اول رابطه شما را به همه اعضای خانواده خود معرفی می‌کند

معرفی شدن به خانواده طرف مقابل در همان روزهای اول رابطه اغلب ناخوشایند و آزاردهنده است. اجبار به چنین کاری در شروع رابطه لزومی ندارد. هرچه باشد تازه می‌خواهید یکدیگر را بشناسید و نمی‌دانید رابطه شما به کجا ختم خواهد شد. بازکردن پای خانواده به این رابطه فقط آرامش را از شما سلب می‌کند و مانع از آن می‌شود که قدم‌به‌قدم پیش بروید.

همچنین اگر او از بی‌میلی شما برای آشنا شدن با خانواده‌اش در اوایل رابطه ناراحت شد، این یک علامت هشدار است برای این‌که می‌خواهد هر چه سریع‌تر رابطه را به ازدواج بکشاند. بهتر است نیت و انتظارات خود را صادقانه با او درمیان بگذارید.

خصوصیات پسری که قصد ازدواج دارد

اگر در کسی که با او رابطه دارید علامت‌های فوق را دیدید، به‌احتمال زیاد قصد دارد فوراً زمینه ازدواج را فراهم کند. اما نباید در ازدواج عجله به خرج دهید، هرقدر هم که طرف مقال را دوست داشته باشید. هم او و هم شما باید به‌اندازه کافی برای یک تعهد مادام‌العمر آمادگی داشته باشید.

چگونه بفهمیم قصد پسر ازدواج است؟

وقتی با کسی آشنا می‌شوید نیاز به زمان کافی دارید. قرارهای ملاقات بهترین فرصت برای شناخت قبل از ازدواج است. اگر حدس می‌زنید که او به فکر ازدواج است، اهداف خود را صراحتاً برایش توضیح دهید تا از بروز احساسات ناخوشایند و متهم کردن یکدیگر در آینده جلوگیری نمایید. به چند نکته در این باره توجه کنید:

 • سؤال‌هایی درباره برنامه‌های آینده از او بپرسید: بهترین راه برای پی‌بردن به اهداف و نیت‌های کسی که با او رابطه دارید پرسیدن چند سؤال در این باره است. گرچه علامت‌هایی که ذکر شد هدف طرف مقابل را مشخص می‌کند، اما خیال نکنید این علایم برای توضیح رفتارها و انگیزه‌های او قطعی و کافی است. گفتگوی سالم یکی از ارکان یک رابطه موفق می‌باشد. پس قبل از آن که وارد رابطه شوید از او راجع به انتظارها، افکار و اهدافش بپرسید.
 • درباره خواسته‌های خود صادق باشید: وقتی طرف مقابل صحبت می‌کند نه‌تنها باید حرف‌هایش را خوب گوش دهید و درک کنید، بلکه باید صادق و صریح باشید. اگر می‌خواهید رابطه شما فقط در حد ملاقات و تفریح باشد، موضوع را صراحتاً به او بگویید، به‌خصوص اگر می‌دانید به ازدواج فکر می‌کند. منصفانه نیست بدون این‌که قصد ازدواج داشته باشید چنین کسی را وارد رابطه کنید. شما با کسی که هدف از ازدواج مشابهی دارد رضایت بیشتری احساس خواهید کرد.
 • برای رابطه خود محدوده زمانی تعیین کنید: اگر می‌دانید که طرف مقابل می‌خواهد این رابطه به ازدواج ختم شود، اما شما فعلاً فقط دنبال یک رابطه معمولی هستید باید او را در جریان بگذارید. اگر تمایل دارد مدتی برای شما صبر کند، یک محدوده زمانی مشخص نمایید. مثلاً، شش ماه در نظر بگیرید و بعد از تمام شدن این مدت درباره نتیجه رابطه خود صحبت کنید. اگر بعدازاین مدت هنوز از خواسته خود مطمئن نیستید اما او می‌خواهد که وارد مرحله بعدی رابطه شوید، باید با اطمینان تصمیم بگیرید که وقت جدایی است.
 • محدودیت‌های مناسبی تعیین کنید: اگر طرف مقابل نمی‌خواهد فکر ازدواج را از سر بیرون کند یا شما را وادار به کارهایی می‌کند که دوست ندارید، مثل اصرار پسر به رابطه جنسی یا آشنا شدن با همه اعضای خانواده، باید محدودیت‌هایی مشخص کنید. مثلاً از او بخواهید سه یا شش ماه دیگر درباره موضوع ازدواج صحبت کنید. یا به او بگویید نمی‌خواهید رابطه جنسی قبل از ازدواج داشته باشید.

اگر طرف مقابل برخلاف خواسته شما حاضر به قبول این شرط‌ها نشد، باید هوشیار باشید. باید بفهمید برای خواسته‌های شما احترام قائل نیست. اگر او در آغاز رابطه به خواسته‌های شما بی‌احترامی و بی‌توجهی کند، رابطه شما هر چه بیشتر ادامه پیدا کند این رفتار او هم بدتر خواهد شد.

وقتی دو نفر صریح و بی‌پرده درباره برنامه‌هایی که برای ازدواج دارند صحبت کنند، رابطه آنها با سوءتفاهم و متهم کردن یکدیگر تمام نمی‌شود. حتماً از همان ابتدا درباره این مسائل با هم گفتگو نمایید. در این صورت بدون استرس و با خیال راحت اوقاتتان را در کنار یکدیگر سپری می‌کنید.

نشانه های پسری که شما را برای ازدواج میخواد

با بررسی نشانه هایی از این قبیل می توان صداقت یک پسر را از بیان این موضوع که قصد ازدواج دارد یا خیر، بررسی کرد. هم چنین پسری که قصد ازدواج با شما را دارد، معمولا نشانه هایی دارد، که بررسی این نشانه ها نیز می تواند به اطمینان بیشتر شما کمک کند:

تشخیص قصد ازدواج

 • او به طور واضح به شما اعلام می کند که از رابطه اش با شما قصد ازدواج دارد. شما خیلی از قصد و نیت او از برقراری رابطه سردرگم نخواهید ماند.
 • در مورد برنامه های آینده ی زندگی اش با شما صحبت و حتی مشورت می کند و با در نظر داشتن این موضوع که مردان در حرف زدن از برنامه های خود برای آینده احساس راحتی نمی کنند، پس مطلع کردن شما از برنامه های زندگی اش و دانستن نظرشما، نشان دهنده ی اهمیت شما برای اوست. هم چنین ممکن است در این برنامه ها شما را نیز در نظر بگیرد، زیرا آینده اش را با شما تصور می کند. در مشکلات نیز با شما درد و دل می کند و شما را مرهم خود می داند.
 • در دوران دوستی قبل از ازدواج و در هنگام رابطه نیز، با شما همانند یک همسر رفتار می کند و نسبت به شما احساس مسئولیت دارد و رابطه تان را فراتر از یک رابطه دوستی معمولی می داند.
 • در هنگام به وجود آمدن مشکلات و موانعی در مسیر رابطه و ازدواج با شما، سریع تسلیم نمی شود و سعی می کند برای به دست آوردن شما با مشکلات بجنگد.
 • در صورت امکان شما را با دوستانش و خانواده اش آشنا می کند، از اینکه با شما دیده شود و شما را به آدم های دیگر زندگی اش معرفی کند، احساس خوبی می کند. علاوه بر این  رفتار چنین پسری با شما در جمع و خارج از جمع، تفاوت چندانی ندارد، در هر دو حالت مرکز توجه او شما هستید. این یعنی او تا حد زیادی انتخابش را کرده است و در مورد انتخاب شما نیز تردیدی ندارد. هم چنین اگر شما هم به پسر دیگری توجه بیشتری داشته باشد، احتمالا حسادت کند، چون دوست دارد خودش نیز مرکز توجه اصلی شما باشد.
 • پسری که شما را واقعا  دوست دارد، زیاد دلتنگ شما می شود اما این دلتنگی فقط کلامی نیست و او هر فرصتی را برای دیدار با شما مغتنم می شمارد، حتی ممکن است برنامه هایش را برای دیدن شما گاهی جابه جا کند اما در عوض پسری که ابراز دلتنگی اش تنها کلامی است و واقعا احساس دلتنگی نمی کند، ممکن است قرارهایش با شما را لغو کند و همیشه مسائل دیگری به جز شما برای او الویت داشته باشد.
 • همچنین اگر از عمیق تر شدن رابطه اجتناب می کند و تماس زیادی با شما برقرار نمی کند، از نشانه های این است که می خواهد رابطه را در سطح دوستی نگه دارد، پسری که قصدی جدی در مورد شما دارد، سعی می کند تماس بیشتری با شما برقرار کند.
 • همچنین دوست دارد علائق شما را بشناسد، تا بداند در چه حالتی خوشحال تر خواهید بود. اما پسری که به علائق شما اهمیت نمی دهد و تنها علائق خودش برایش اهمیت دارند، احتمالا فقط خودش را می بیند و خوشحال بودن و نیازهای خودش برایش الویت دارند.

در نهایت شما با در نظر گرفتن شرایط رابطه ی خود، مدت زمان رابطه، پیشرفت رابطه، موارد ذکر شده را نیز بررسی کنید، تا از قصد فردی که با او در رابطه هستید مطلع شوید، همچنین در صورت تصمیم به ازدواج با مراجعه به روانشناس و گرفتن مشاوره پیش از ازدواج می توانید تصمیم عاقلانه تری را در این مورد اتخاذ کنید.

چگونه بفهمم پسری قصد ازدواج دارد؟

من یک ماه نیم باپسری آشنا شدم به قصد ازدواج قرارمون آشنایی دوماه بود حالا نمیدونم چجوری از قصد ازدواج و برنامه های باخبرشم ایشون منو گاها همسر خطاب میکنند یا انتخاب کابینت‌های خونش ویا خرید ماشین ازمن نظر می‌خوان من نمیدونم واقعا قصدش ازدواجه یانه اگه ازدواجه چجوری حرفو پیش بکشم در ضمن ما یبار همدیگرو دیدیم وینم به دلیل سخت گیری خونواده منم اما هرروز ازم عکس میخواد دلتنگتم سردرگمی خواهش میکنم راهنماییم کنید

19 دیدگاه

 1. سلام خسته نباشید.دوسال و خورده ای که توی رابطم . بعد از گذشت یه سال خودم خواستم که رابطه یذره جلو ببرم اینم بگم قصد دوست پسرم ازدواجه ولی به دلیل یسری شرایط فعلا کنسله. من مقالتونو خوندم مخصوصا اون قسمتی که طرف مقابل بهت درخواست میده و تو قبول نکنی جوری برخورد میکنه که عذاب وجدان بگیری.
  و اینکه اصرار میکنع با تیکه با شوخی جوری شده که همش فکر میکنم منو بخاطر رابطه جنسی میخوادش بارها باهم صحبت کردیم ولی یه هیچ نتیجه ای نرسیدم . همچی تکرار میشه مدام .اینم بگم که تو این رابطه هیچ ساپورتی نمیشم از طرف مقابل نه مالی نه احساسی و ارامش و.. تا میام باهاش صحبت کنم راحب این مسائل پرخاشگری میکنه
  شاید گفتن این موضوع درست نباشه ولی واقعا نمیفهمم .من بخاطر پرده بکارت رابطه از پشت داشتم . تو یکی از این رابطه ها خونریزی داشتم اولش ترسید و نگران شد ولی به بعدش دیه براش انگار مهم نبود . اگه این اتفاق مثلا امروز میوفتاد و من خونریزی داشتم فرداش هم بهم پیشنهاد رابطه میداد. واگه موفق نمیشد سکس از دهن پیشنهاد میداد. و سراخر موفق نمیشد هیچکدوم ازاینارو روم پیاده کنه ناراحت میشد قیافه میگرفت . سنگین صحبت میکرد.
  خیلیا مخالف رابطمونن از خواهرام تا دوست صمیمیم فقط میخوام ببینم نظر یه مشاور راجب این موضوع چیه .؟

 2. سلام دوست عزیز. شما گرفتار مشکلات فراوانی در این رابطه شدیده اید. وسوسه ها و حس لذت جویی درست شبیه به یک باتلاق انسان را به مرور در خود فرو می بلعد. چیزی که بنده در صحبت های شما متوجه شدم، نشانه ای از آمادگی برای ازدواج در هیچ یک ندیدم.
  هیچ انگیزه و اراده ای برای ازدواج دیده نشد. دختری که برای رهایی از مشکلات درونی و پسری که برای ارضای نیازهای جنسی و عقده های درونی وارد یک رابطه ناسالم شده اند.
  شما نمی توانید از یک رابطه اشتباه توقع ازدواج موفق داشت. شما می بایست خیلی زودتر، به مطالعه و گرفتن کمک از مشاور اقدام می کردید. متاسفانه این نوع دوستی ها بعد از قطع رابطه آسیبهای روحی برای دختر به همراه دارد.
  شما باید خیلی زود تکلیف خود و این رابطه را مشخص کنید. چون با مرور زمان، نه میل جنسی پسر کاهش می یابد، نه تمایلی برای ازدواج برای این پسر ایجاد می شود.
  در پایان باید اشاره نمود، قرار نیست هر دوستی به ازدواج ختم شود. هدف از دوستی قبل از ازدواج شناخت و آگاهی از خصوصیات اخلاقی و شخصیت طرف مقابل است. ممکن است شما قبل از ازدواج با چند نفر آشنا شوید تا سرانجام گزینه مناسبی برای ازدواج پیدا کنید. اگر این دوستی طولانی مدات قبل از ازدواج ادامه یابد، چیزی جز وابستگی عاطفی، بلاتکلیفی، تردید، پشیمانی و از دست دادن عمر و فرصت ازدواج به همراه نخواهد داشت.

 3. من بایه اقایی رابطه دارم.27سالمه…ایشونم هم سن خودم هستن…قصدشون ازدواجه و قراره بیان خواستگاری ولی خیلی بحث جنسی میکنن و کلا ذهنشون درگیر مسایل جنسی هستش…منم خوشم نمیاد و حس میکنم فقط هدفشون رابطه است…چندبار سراین موضوع بحث داشتیم و ایشون قول دادن رفعش کنن اما نشده…منم باهاشون قطع ارتباط کردم…ولی باز پیام میدن وزنگ میزنن
  نمیدونم چیکارکنم؟

 4. من دختر ۱۸ ساله هستم و دوست پسرم ۱۹ساله که از طریق مجازی باهم اشنا شدیم همشهری هستیم دو هفته فقط چت میکردیم و تصویری همدیگه رو میدیدم و خیلی اصرار کرد که بیام محل کارش که منو ببینه و من قبول کردم من دختر حجابی هستم و اولین بار که دیدمش عاشقش شدم و دوباره که رفتم مغازه اش منو بوسید ۶ ماه که شد باهم هستیم بعد ۶ماه بهم گفت میخوام باشما با یه موضوعی حرف بزنم و گفت تو خیلی بهم حس میدی حسم بهت خیلی قویه و گفت بزار بریم بیرون منم قبول کردم برا اولین بار که رفتیم باهم عکس دوتای زدیم منو بغل کرد و بوسید بعد چند هفته بهم گفت من بهت حس دارم باید بهت نزدیک بشم من راضی نشدم و تهدیدم کرد باعکسام منم ترسیدم و قبول کردم با من رابطه جنسی شد و یک سال باهم رابطه جنسی بینمون بود بعد چند ماه کات کردیم و الان برگشتیم به هم الان میگه بیا باهم رابطه جنسی داشته باشیم من کوچیک بودم و کور شدم باهاش رابطه جنسی داشته ام و من خیلی الان پشیمونم ولی نمیدونم چکار کنم نمیخوام از دستم بره من نیتم باهاش ازدواجه من نیت بدی ندارم و الان اومده میگه بزار باهم سکس کنیم و واقعا الان پشیمونم. و اینکه هیچوقت نمیخوام بره ازم چون بدجور عاشقشم و وابستش شدم

 5. من تا به حال با پسری وارد رابطه نشدم و ۲۱سالمه سه ماه قبل همکلاسیم که ۲۲سالش هست مدام بهم پیام میداد و جزوه میخواست چند بار بلاکش کردم ولی ایشون خیلی سمج بودن و رابطه ما شروع شد من تو این مدت خیلی بهشون بی احترامی کردم و چند بار هم بلاکش کردم ولی ایشون تو این خیلیییییییی برخورد خوبی با من داشتن و این برام خیلی عجیب بود و خیلی هم قسم میخورن که منو دوست دارن و میگن عاشق من شدن و همچین حسی رو نسبت به کسی نداشتن ما تو این مدت چندین بار با هم بیرون رفتیم و من روز به روز به ایشون وابسته تر میشم دیروز تو ماشین شروع کردن به معاشقه با من و من خیلی حس بدی دارم نسبت به ایشون الان.
  من بعد از دوماه دوستی با دوست پسرم رابطه داشتم (دخول نبود )این موضوع منو خیلی نگران کرده چون این پسر ادعا داشتن که خیلی منو دوست دارن. من خیلی حس بدی داشتم دیروز و واقعا حالم ازش بهم خورد بنظرتون این رابطه رو ادامه بدم ؟؟از دیروز هم هی زنگ میزنه و پیام میده که من عاشقتم و بدون تو نمیتونم واین چرتوپرتا و اگر ایشون منو دوست داشتن و قصدشون جدی بود این کار رو نمی‌کردن بنظرتون رابطه م رو باهاش قطع کنم ؟

 6. من با پسری نزدیک ب یک ماهه دوستم از طریق اینستا باهم دوست شدیم گف ازت خوشم اومد اینا باهم رفتیم بیرون من 17و ایشون 23سالشع بنظر پسر خوبی میاد. یه بار باهم رفتیم کافه یه بارم الاچق ک شبیه یه کلبه کوچیک بود گفت ازت خیلی خوشم اومد کیوتی رفتارتم دوس دارم اینا دو روز پیش ک رفتیم بیرون هر کاری میخاست کنه اجازه میگرفت مثلا میگف میشه بوست کنم اینا گف میپرسم چون نمیخام از دستت بدم بعد مدت ها به کسی همچین حسی دارم خودم نمیدونم چرا شب یلدا تولدشه گف ارزوم اینه ک کنار هم باشیم بغلت کنم اینا بعد من خودم بحث رابطه جنسی اوردم وسط گفتم من این موضوع نمیتونم گفت اگه نخوای نه بهت خیانت میکنم ن ولت میکنم میل خودته بیشتر اوقات راجب اینده حرف میزنه میگه مثلا اگه بچه دار بشیم مژه هاش پرواز میکنه اینا چون مژه هردومون بلنده بهش گفتم ک از ازدواج خوشم نمیاد گف خب اگه من بیام خاستگاریتو اینا چی نمیدونم طرف قصدش ازدواج است یا قصد سو استفاده دارد؟

 7. سلام.انگار خواست خدا بود ک من امشب با کانال شما اشنابشم.خیلی حالم بده لطفا راهنماییم کنید.من حدود ۹ ماه هست با پسری اشنا شدم ک اوایل حتی تا ۴ ماه پیش فک میکردم واقعا عاشقمه.ولی الان نه.۴ ماه هست زیاد بینمون بحث پیش میاد و اکثر بحث هایی که پیش میاد بخاطر فراموش کاری ایشون هست که مدام یادش میره من رو چه چیزایی حساسم و منو ازار میده و مدام تکرار پشت تکرار.انا چیزی که الان یه جورایی باعث جدایی ما شده مسله ای هست که ۱۰ روزه پیش اومده
  مشکل اینجاست زمانی که من با این اقا اشنا شدم از معیارها و ملاکم واسه ازدواج تا حدودی مطلع بودم واسه همین زمانی که ایشون برنامه بعداز عقدو گفتن که قصد دارند برن خارج از کشور و اونجا مشغول به کشاورزی بشن، تا اینجا من کلی استقبال کردم از پیشنهادشون ولی از اونجایی که ایشون مربی یه رشته رزمی هستن و منم از سلایق خودم خبر داشتم همون جلسه اول مستقیم از ایشون پرسیدم که ایا جز کار کشاورزی میخوای اونجا کار مربی گری هم انجام بدی یا نه ((چون من با این قسمت مخالف بودم بنا به دلایل شخصی و فقط با کار کشاورزی موافق بودم))ایشون همون ۹ ماه میش به صراحت گفتن خیر و من برنامم فقط روی کار کشاورزی هست.اما الان ده روزه میگه زندگی بالا پایین داره و ادم از فرداش خبر نداره و احتمال ./.۱ هست که اگه کشاورزی به مشکل خورد بخوام مربی گری کنم.گفتم این ی درصدو بکن صفر چون من بهت گفتم از روز اول و الان ته نامردیه که حساسیت منو میدونی و بعد ۹ ماه داری ازین احتمال با من حرف میزنی.اونم میگه سخت نیست یا قبول کن با من بمون یا میتونی قبول نکنی.ضمنا ایشون ۷ ماه پیش اومدن خواستگاری من و بعد ازون قرار شد که بعد محرم صفر بیاد عقد کنیم که مشکل مالی رو بهونه کرد.و با وجودی که پدرش ۱۰۰ ملیون بهش چک داده که برج ۱۱ پاس میشه هیچ اقدامی نکردن.

 8. سلام…خسته نباشید ..من به دختری علاقمند شدم که قصد ازدواج با ایشون رو دارم و بهشون هم گفته ام وولی چند باری که باهم صحبت کردیم ایشون گفتند که اول باید کارم درست بشه تا بعد با هم صحبت کنیم الان نزدیک یکی دو ماه از ایشون هیچ خبری ندارم یعنی ارتباطی ندارم ….به نظرتون ارتباطم رو حفظ کنم یا هر وقت کارم درست شد …واز طرفی خودم به ارتباط تلفنی و غیره رو زیاد دوست ندارم به خاطر مسایل شرعیش لطفا راهنماییم کنید.

 9. با یه پسری ۱ماه درارتباط هستم ،اولایل رابطمون بین حرفاش درمورد سردی یا گرمی من میپرسید،بعدهم من بهش گفته بودم اگ واس خوش گذرونی اومدی به من پیام نده،گف نه ،میپرسیدم قصدت چیه میگف خودت قصدت چیه منم گفتم اگ مناسب هم بودیم ازدواج کنیم ولی اینو نگف به من اما بعصی وقتا یه اشاره هایی به خواستگاری میکرد که اگ مناسب بودیم میام،دفعه اول ک دیدمش دستش اورد روی پاهام منم حساسیت نشون دادم میگف هواسم نبود و عادتمه ایطورکنم.دفعه دوم هم بوس و بغلم کرد بعدهم اومد روی من ،بعدهم بعصی وقتا بین چت ها شوخی های جنسی میکرد وقتی میگفتم نکن بدم میاد میگف من عادت کسی ک از چیزی خوشش نمیاد بیشتررتکرارکنم،رفعه بعد ک دیدمش دستش میذاش روی سینه هام بعد هم اروم اروم اورد داخلش و سینه هامو لمس کرد و لب گرف،خلاصه حرفای جنسی یه اشاره ای بهش میکنه و میگه بیا باهم سکس کنیم و میگه واسم بخورش و…

 10. میخواستم بپرسم مثلا دختری که ۱۷سال داره با مردی که ۳۲سال داره رابطه خواهر و برادری داشته باشن ولی صمیمی و از هر لحظه همدیگه خبر داشته باشن قربون صدقه همم برن نشانه اینا چی هست؟

 11. سلام خسته نباشید دوستم ۱۵ سالش است و دوست پسرش ۱۸ او با دوست پسرم رابطه جنسی داشته و الان نگران ک پسره ولش کنه پسره هم مثل اینکه دوستش داره و میگه هدف من تو زندگی ازدواج با تو هست مامان پسره هم دوستمو میشناسه و الان ۶ ماه هست ک باهم هستن

 12. سلام. ایشان اکنون متاهل هستند و باید تمرکزشون بر روی توجه به همسر شون باشه. شما هم بهتر است وقت خود را بر روی یک رابطه بی سرانجام تلف نکنید.

 13. باسلام من مدت ٥سال هست كه بايه نفر آقاهمكارهستم . ايشون قبلا بايه نفر ديگه درارتباط بودن وچون قصدازدواج نداشتن ازهم جداشدن. وتنها علاقشون رو به من نشون ميدادن وهمش از آينده، ازبچه ، واز خانواده حرف ميزدن، ولي بنده هيچ علاقه اي له ايشون نداشتم چون ازتمام خصوصياتشون خبر داشتم هيچ اميدي به زندگي باايشون نداشتم اماالان مدت يك هفته هست كه ازدواج كردن و الان ازاين قضيه خيلي ناراحتم، حتي نميتونم باهاشون صحبت كنم چون اذيت ميشم به نظر شما چيكار ميشه كرد؟

 14. سلام . من یک دختر 35ساله هستم قبلا تو شرکت کاری میکردم که با یک آقا 44ساله مجرد آشنا شدم . ایشون از طریق مدیر اون شرکت که دوست صمیمی بود اجازه گرفت که با من تلفنی صحبت کنه اولش خواست که باهم آشنا و بجا خانواده هامون دعوت کند و آشنا بشیم اما من در شرایط بدی بودم چون برادرم درگیر طلاق بود و خانواده ام درگیر بود من گفتم ممنون . دیگه ادامه ندادم . و از یک طرف خانواده من و خود من سنتی زندگی میکنیم .باز مدتی باز از طریق اینستا بهم پیام داد که دوست پسر یا نامزد داری من گفتم نه و ایشون کلیپ عاشقانه ارسال میکرد . من چون زیاد این سبک تو خانواده خودم نبوده گارد میگرفتم . اما ایشون از مدیرم پیگیر بودن . تا زمانیکه پدر و مادرم پارسال فوت کردند باز تو اینستا حرفهایی بابت اینکه غصه نخور و دلداری ارسال میکرد . اینم بگم از نظر ظاهر آدم با شخصیت هست و دوستانش در جریان هستم و خانواده اش به جورایی از طریق مدیر م اطلاعاتی دارم . حال باز آمده که تو دوست پسر نداری منبع ایشون گفتم من اهل دوست پسر نیستم . بمن گفتندشما احساسی هستی بهتر دوست نشی بعد همون ادامه مکالمه اینستا بمن گفتند زندگی سنتی داری من بهشون گفتم واضح صحبت کن من متوجه نمیشم . وقتی با خواهر بزرگترم در میان گذاشتم ایشون بمن گفتند اگر قصد ازدواج هست خوب بگه و آشنایی انجام بشه واگر باهم اوکی بودید ازدواج در غیر اینصورت فقط دوستی وقت گذرانی نمیشه . من ماندم که نمیدانم آیا بپرسم قصدو هدفت چیه .از یک طرف دوست ندارم فکر کنه من مشتاق ازدواجم یکی پیدا شده . از یکی میپرسم این شرایط میگه مقبول اول دوستی که ببینه طرف مقابل چه جور آدمی که من از طرف پرسیدم تا حالا دوست دختر داشتی ایشون گفت بله زیاد

دیدگاهتان را بنویسید