خانه / علت

علت

0
0
  • سوگول درخواست شده در 8 ماه پیش
  • آخرین ویرایش 3 ماه پیش
0
0

در سوالی که طرح کردید دو نکته کلیدی قابل توجه است. همانطور که خود این آقا هم به صراحت توضیح دادند، او مشکلات درونی دارد که هرگز به رابطه با شما مربوط نیست و نباید این مسئله را شخصی سازی کنید.

متاسفانه این مشکل در میان دختران و پسران بسیار رایج است. وقتی در درون غمی دارند، احساس ناامیدی یا احساس تنهایی می کنند، برای رهایی از افکار منفی یا فراموشی گذشته خود تصمیم به برقراری رابطه عاطفی می کند.

قطعا این آقا در گذشته یا در طول دورانی که به شما علاقه مند بوده است، به افراد دیگری نیز برای برقراری ارتباط عاطفی فکر می کرده است. چون هدف از رابطه، رهایی از غم و اندوه و مشکلات درونی بوده است.

نکته دوم اینکه قرار نیست فردی که به با شما ارتباط می گیرد، چقدر به شما محبت می کند، احترام می گذارد یا گرم و عاشقانه رفتار می کند. مهم اینست که هدف این فرد از برقراری ارتباط با شما چه بوده؟ آیا این فرد شناخت صحیحی نسبت به شما داشته است؟ آیا انتخاب او برای دوستی با شما از روی آگاهی و تحقیق بوده  است؟ آیا هدف او از برقراری ارتباط ایجاد هیجان و کاهش استرس بوده یا هدف او ازدواج است؟

بنابراین به شما و تمام افراد توصیه می کنیم، قبل از شروع رابطه عاطفی، به خودشناسی برسید، قرار نیست هر فردی که از شما خوشش بیاید، شما بپذیرید، بلکه شما باید درمدت زمان کوتاهی با استفاده از علایم و نشانه ها و رفتار او، تفاوت مردی که قصد ازدواج دارد یا مردی که قصد سوء استفاده دارد را تشخیص دهید تا آسیب روحی نبینید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
فیلد زیر را به عنوان مهمان پر کنید یا اگر عضویت دارید
نام*
آدرس ایمیل*
ایجاد URL