خانه / مشاوره ازدواج / متاهلم و عاشق مرد متاهل شدم نی نی سایت
عاشق مرد متاهل

متاهلم و عاشق مرد متاهل شدم نی نی سایت

در این مقاله از سایت مشاوره باما به موضوعات زیر می پردازیم:

 • چرا عاشق یک مرد متاهل شده ام؟
 • شوهر دارم ولی عاشق یکی دیگم
 • دلایل وابستگی عاطفی و دل بستن به مرد متاهل
 • عاشق دیگری شدن بعد از ازدواج
 • راه فراموش کردن مرد متاهل

آیا شما نیز این کلمات را به خود گفته‌اید؟ شاید نتوانسته‌اید این کلمات را با صدای بلند بازگو نمایید اما این چیزی است که پیش خودتان اعتراف کرده‌اید، حتی اگر این اعتراف تنها در ذهنتان صورت‌گرفته باشد. برای فردی که خود را عاشق یک مرد متاهل می‌بیند، زندگی می‌تواند به‌سرعت به یک زندگی بسیار ناخوشایند تبدیل شود.

عشق یک طرفه یکی از غم‌انگیزترین اتفاقاتی است که ممکن است برای یک فرد رخ دهد و درصورتی‌که شما در پایان اشتباه این تجربه قرار دارید، پس احتمالاً احساس می‌کنید که کل زندگی‌تان متوقف شده است. چکار می‌توانید انجام دهید؟ در این مقاله، ما در رابطه با چگونگی مواجه با احساسات نامناسب نسبت به یک مرد متاهل و نحوه بازگشتن به زندگی معمولی صحبت خواهیم کرد.

روانشناسی زنان عاشق

چرا من عاشق یک مرد متاهل شدم؟

روش های مختلفی وجود دارند که می‌توانید بر اساس آن به این نتیجه برسید که چرا عاشق یک مرد متاهل شده‌اید. شاید شما خواهری دارید و با گذشت زمان به این نتیجه‌گیری اجتناب‌ناپذیر می‌رسید که احساسات عاشقانه ای نسبت به همسر او پیدا کرده‌اید. شاید با یک مرد متاهل همکار هستید و به‌تدریج احساسات عاشقانه ای نسبت به او احساس می‌کنید. شاید سناریو این باشد که شما مجدداً با یک عشق قدیمی که اکنون ازدواج کرده است، به‌صورت حضوری یا مجازی ارتباط برقرار می‌کنید. ما به نوبت به‌تمامی این موقعیت‌ها خواهیم پرداخت چرا که اعمال شما بسته به جزئیات اتفاقی که در حال رخ‌دادن است، احتمالاً متفاوت خواهند بود.

عاشق مرد متاهل از فامیل شدم

زمانی که مرد متاهلی که عاشقش شده‌اید عضوی از خانواده ی خودتان است، سخت‌ترین حالت ممکن رخ می‌دهد. درصورتی‌که او را مرتباً همراه با همسرش می‌بینید، پس احتمالاً احساساتتان جریحه‌دار خواهند شد؛ زیرا فردی که دوستش دارید به شما نزدیک است اما نمی‌توانید او را در کنار خود داشته باشید.

در این حالت، دو عامل کلیدی برای بررسی وجود دارند و در واقع، این دو عامل همان فاکتورهایی هستند که شما به‌منظور مواجه با هر یک از این سناریوها به آن‌ها نیاز پیدا خواهید کرد.

اولین فاکتور این است که آیا مرد متاهل می‌داند که شما چه احساسی نسبت به او دارید و دومین فاکتور این است که آیا او نیز نسبت به شما چنین حسی دارد.

درصورتی‌که مرد متاهل در مورد احساس شما نسبت به خودش اطلاعی ندارد، کار برای شما آسان‌تر خواهد بود. شما می‌توانید آنچه در حال رخ‌دادن است را پنهان نمایید و بر اساس چنین احساساتی عمل نکنید. در بخش‌های بعدی، در مورد چگونگی مواجه و پشت سر گذاشتن دل شکستگی ناشی از این انتخاب صحبت خواهیم کرد.

اگر مرد متاهل در مورد احساس شما می‌داند یا مشکوک شده است، پس شاید نیاز باشد که در برهه‌ای از زمان در مورد احساس خود نسبت به او صحبت کنید. در این مکالمه، شما می‌توانید این موضوع را روشن کنید که قصد خراب کردن ازدواج آن‌ها را ندارید؛ بنابراین، هیچ‌گاه بر اساس احساسات خود عمل نخواهید کرد. اگر اوضاع بر وفق مراد پیش برود، توضیحات شما برای او کافی خواهند بود و او بر اساس قول شما مبنی‌بر درست رفتار کردن هیچ‌گاه لازم نیست راجع‌به این موضوع چیزی به همسرش بگوید.

آیا او نیز احساس مشابهی نسبت به شما دارد؟

زمانی که یک مرد متاهل عاشق زن متاهل یا مجرد می‌شود و شما نیز همین حس را به او دارید، اوضاع به شدت دشوار خواهد شد؛ به‌خصوص زمانی که عشق میان مرد متاهل و همسرش کم شده باشد. این احتمال وجود دارد که مرد به دنبال مهر و محبت، خارج از رابطه زناشویی خود بگردد و این موضوع ممکن است او را نسبت به احساسات شما آسیب‌پذیر نماید.

این شما هستید که باید تصمیم بگیرید آیا می‌خواهید بر اساس میل ناگهانی و هوس عمل کنید یا نه و اگر فکر می‌کنید که مرد متاهل نیز همین احساس را نسبت به شما دارد، احتمالاً به قدرت اراده قوی برای مقاومت در برابر این احساس نیاز خواهید داشت.

هر دوی شما باید به موضوع از دیدگاه اخلاقی نگاه کنید. شما می‌دانید که اگر معشوق یک مرد متاهل بودن را بپذیرید، موجب به‌وجودآمدن چه درد و رنجی برای همسرش خواهید شد. این موضوع همچنین موجب ایجاد شکاف عمیقی در خانواده می‌شود. دوباره به‌تمامی این مسائل به‌دقت فکر کنید و تمام تلاش خود را برای خودداری از عمل‌کردن بر اساس چنین احساسی به کار گیرید.

عاشق مرد متاهلی که با او همکار هستید

جاذبه جنسی و احساس عشق قطعاً می‌تواند بین شما و مرد متاهلی که با شما کار می‌کند، ایجاد شود. ممکن است شغلی داشته باشید که در آن باید در یک محیط کوچک و پرازدحام با همکارتان کار کنید. شاید اتاق شما نزدیک به اتاق او باشد یا به‌خاطر کنفرانس همراه او به سفرهای کاری بروید.

اگر با یکدیگر دوست هستید، ممکن است از جزئیات محرمانه زندگی زناشویی طرف مقابل با خبر باشید. هر چه اطلاعات بیشتری در مورد او کشف می‌کنید، بیشتر متوجه می‌شوید که او مرد کامل و مناسبی برای شماست. یک هشدار کوچک: او یک مرد متاهل است و تا جایی که می‌دانید، قرار نیست به این زودی چیزی تغییر کند. چه کاری می‌توانید انجام دهید؟

دو پرسش مشابهی را باید از خود بپرسید که وقتی مرد متاهل عضوی از خانواده‌تان بود، از خود سؤال می‌کنید. آیا او از احساسات شما مطلع است و آیا او احساس متقابلی به شما دارد؟

اگر او از احساس شما اطلاعی ندارد، بنابراین باید احساستان را برای خود نگه دارید. هیچ پاسخ دیگری برای این موضوع وجود ندارد. اگر بخواهید بر اساس احساسات خود عمل کنید یا او را از احساس خود مطلع سازید، نه‌تنها شرایط در محیط کار را غیرقابل‌تحمل می‌کنید بلکه ممکن است شغل خود را نیز به همین خاطر از دست بدهید.

درصورتی‌که او نیز احساس مشابهی نسبت به شما دارد، اوضاع پیچیده‌تر می‌شود. جمله «من عاشق یک مرد متاهل هستم و او نیز عاشق من است» محصول رمان‌های عاشقانه است اما در زندگی واقعی، داشتن رابطه نامشروع با این فرد می‌تواند زندگی زناشویی او را خراب کند و موقعیت شغلی هر دوی شما را به خطر اندازد.

شما باید به این موقعیت از دید هزینه-فایده نگاه کنید. شما نباید به خود اجازه دهید تا بر اساس میل و هوس عمل کنید. با فراموش‌کردن فساد اخلاقی برای یک‌لحظه متوجه خواهید شد که هزینه پیش‌بردن این رابطه بسیار زیاد است. شما باید احساسات خود را کنترل کنید و اگر فکر می‌کنید که قادر به انجام این کار نیستید، بهتر است استعفا دهید و به دنبال شغل دیگری باشید.

عاشق دوست قدیمی که ازدواج کرده است

اگر عشق قدیمی داشته‌اید و اکنون او ازدواج کرده است، زمانی که دوباره با آن فرد ارتباط برقرار می‌کنید و متوجه می‌شوید که هنوز عاشقش هستید، مشکل به وجود می‌آید. این موقعیت برای هر دوی شما می‌تواند چالش‌برانگیز باشد زیرا خاطرات قدیمی که در کنار یکدیگر داشته‌اید، دوباره به یاد می‌آورید.

مجدداً آن دو پرسش را در نظر بگیرید. اگر او از احساس شما اطلاعی ندارد، پس بهترین کار این است که ارتباط خود با او را قطع کنید. ارتباط داشتن تنها موجب درد و رنج شما می‌شود. او ممکن است از این‌که شما دیگر اشتیاقی به برقراری ارتباط ندارد، غافلگیر یا ناراحت شود. در این صورت، شاید لازم است تا به او توضیح دهید که موضوع از چه قرار است.

شما باید در انجام این کار دقت کنید. لازم نیست به او بگویید که هنوز عاشقش هستید. این کار نتیجه‌ای نخواهد داشت. شما به‌جای آن می‌توانید بگویید که برخی از احساساتتان برای طرف مقابل همچنان وجود دارند و به همین دلیل ترجیح می‌دهید که هر دوی شما مسیرهای جداگانه‌ای را طی نمایید. شما می‌توانید آرزوی خوبی برای او بکنید و اگر اوضاع بر وفق مراد پیش برود، این پایان ماجرا خواهد بود.

اگر او نیز همچنان عاشق شماست و هر دوی شما به موضوع داشتن رابطه نامشروع فکر می‌کنید، پس شاید بهتر باشد که بار دیگر به مسئلة اخلاقی آن توجه کنید و در این حالت، تحلیل هزینه-فایده ضروری خواهد بود. شاید همسر او را بشناسید و دوست نداشته باشید که او را به‌خاطر داشتن رابطه با همسرش اذیت و ناراحت کنید.

شاید هم او فرزند داشته باشد و شما نیز بدانید که پیش‌بردن این رابطه می‌تواند زندگی آن‌ها را خراب کند. نیازی به گفتن ندارد که شما نیز ممکن است ازدواج کرده و فرزندان خود را داشته باشید. تقریباً در تمام موقعیت‌ها، این به نفع همه خواهد بود که ارتباط خود با عشق قدیمی را قطع کنید.

شوهرم بهم محبت نمیکنه چیکار کنم؟

هنگام عاشق مرد دیگری شدن در مورد کارهای خود به‌دقت فکر کنید

در تمامی این موقعیت‌ها، دو انتخاب برای شما وجود داد؛ انتخاب اول این است آیا می‌خواهید بر اساس احساسات خود عمل کنید یا نه. دومین انتخاب این است چگونه می‌خواهید با دل شکستگی حاصل از تصمیمتان مواجه شوید.

تقریباً در تمامی موقعیت‌ها، بهتر است که رابطه نامشروع با آن مرد متاهل نداشته باشید؛ حتی اگر هر دو تمایل به این کار داشته باشید. یک حالت استثناء زمانی است که اطمینان دارید زندگی زناشویی آن‌ها به‌زودی به پایان می‌رسد و برگه‌های طلاق آماده امضا هستند.

درصورتی‌که مجرد هستید، این کار برای شما مناسب خواهد بود اما حتی در چنین شرایطی نیز باید با احتیاط پیش بروید. چه اتفاقی می‌افتد اگر او به طور ناگهانی نظرش را تغییر دهد و تصمیم بگیرد که از همسرش جدا نشود و فرصت دوباره‌ای به زندگی خود بدهد؟

درصورتی‌که از گرفتن تصمیمات احساسی اجتناب کنید، پس شکی نیست که یک تصمیم مسئولانه‌تر و در واقع عاقلانه‌تر گرفته‌اید. دل بستن به یک مرد متاهل موجب مشکلاتی در زندگی می‌شود که هیچ‌کس دوست ندارد و به‌احتمال زیاد منجر به لطمه خوردن عواطف و احساسات خود شما یا فرد دیگری می‌شود.

حتی اگر به احساسات شما لطمه‌ای وارد نشود، می‌دانید که در صورت برملاشدن خیانت مرد به همسر، زندگی خانوادگی او از بین خواهد رفت و به شما احساس خانه‌خراب‌کن بودن دست می‌دهد. آیا این واقعاً چیزی است که شما می‌خواهید؟

حتی اگر با این موضوع هیچ‌گونه مشکلی نداشته باشید، آنچه اتفاق افتاده احتمالاً آشکار خواهد شد. درصورتی‌که هر دوی شما موقعیت‌های اجتماعی یکسانی دارید، ممکن است به شما برچسب داغ ننگ زناکاری زده شود. ممکن است از ورود شما به رویدادهای مدرسه یا محیط کار جلوگیری شود یا حتی این امکان وجود دارد که به ماشینتان صدمه بزنند یا پنجره خانه‌تان را بشکنند. درصورتی‌که همسر مرد متاهلی که با او رابطه نامشروع دارید، کینه‌توز باشد، چنین اتفاقاتی یا حتی بدتر از این‌ها ممکن است رخ دهند.

وابستگی عاطفی و دل بستن به مرد متاهل

فرض کنید تصمیم گرفته‌اید بر اساس احساسات خود عمل نکنید، بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که در راستای سلامت روانی خود تلاش کنید و به زندگی عادی خود برگردید. درصورتی‌که مرد متاهل عضوی از خانواده‌تان است و شما به‌خاطر عشق فراوان نمی‌توانید بودن در کنار او را تحمل کنید، پس سعی کنید در رویدادهای خانوادگی که می‌دانید او نیز حضور دارد، شرکت نکنید.

اگر اعضای دیگر خانواده در مورد دلیل فاصله‌گرفتن شما سؤال کنند، سعی کنید بهانه‌های باورکردنی بیاورید. درصورتی‌که با آن فرد کار می‌کنید و نمی‌توانید بودن در کنار او را تحمل کنید، پس یافتن یک شغل جدید می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. اگر آن یک عشق قدیمی در شبکه‌های اجتماعی است، پس دیگر با او ارتباط برقرار نکنید و از ملاقات حضوری با آن فرد نیز بپرهیزید.

این کار می‌تواند برای شما دشوار باشد، به‌خصوص اگر فکر می‌کنید که این مرد متاهل مناسب‌ترین فرد برای شماست. شما ممکن است به این سرنوشت بی‌رحم ناسزا بگویید چرا که او یک مرد جذاب و ایده آل را در مقابل شما قرار داده است و شما نمی‌توانید او را در کنار خود داشته باشید.

در تمامی احتمالات، برای پشت سر گذاشتن احساس اضطراب ناشی از موقعیت به درمان نیاز است. صحبت‌کردن با فرد بی‌طرفی که هیچ ارتباطی با موقعیت به وجود آمده ندارد، می‌تواند مفید باشد و متخصص سلامت روان ( دکتر روانشناس )  می‌تواند توصیه‌های خوبی در مورد شرایط به وجود آمده بکند.

البته، کار دیگری که می‌توانید انجام دهید، گذاشتن قرار ملاقات عاشقانه با فرد دیگری است. این بهترین روش برای پشت سر گذاشتن احساسات قوی و شدید است. “آدم قحطی” نیست و انتخاب‌های زیادی برای شما وجود دارد. شاید احساس کنید که این مرد متاهل تنها مردی در جهان است که می‌تواند شما را خوشبخت کند اما اگر هدفمند به این موضوع نگاه کنید، متوجه خواهید شد که این دیدگاه چقدر غیرمنطقی است. شما باید احساساتتان را کنترل کنید، آن‌ها را بررسی نمایید و احتمالات دیگری را کشف کنید. این عاقلانه‌ترین کاری است که می‌توانید انجام دهید.

246 دیدگاه

 1. من یه خانوم 38 ساله هستم چند سالی هست با به آقایی که همسایمون هست آشنا شدم که خانمش به خاطر اعتیاد و بی ثبات بودن اخلاق و رفتارش طلاق گرفت بعد چسبید به من که تنهام نزار ومنن از سر دلسوزی یه مدت بودم و بعد مدام حرف از تموم شدن میزدم که قبول نمیکردتاالان که با بی عقلی هاش ومصرف شیشه عکس منو خودشوبه شوهرم نشون دادکه درگیر شدند دادگاهی شدیم اماهیچ کدوم گردن نگرفتیم رابطمون..حالاباوثیقه بیرونه اماهمچنان تماس میگیره امامسدوده یااطراف خونمونه چجوری ازشرش خلاص بسم من زندگیمودوستذدارم بخدافقط ازترس تهدیدهاش گوش به حرفاش میدادم و موندم وگرنه همیشه میگفتم تموم کنیم اون هیچ رقمه قبول نمیکردکمکم کنیدچکارکنم همسرم خونه روجابجانمیکنه خطموهم نمیزاره خاموش کنم دوتا بچه دارم نمیخام خدانکرده اتفاق بدی بیوفته دارم میمیرم از فشارغصبی که ازش میکشم از همسرم و بچه هام خجالت میکشم کمکم کنی خواهش میکنم

 2. سلام من به مشاوره نیاز دارم ، متاهل هستم و عاشق همسرم هستم ولی متاسفانه شوهرم با یه هرزه متاهل ده سال بهم خیانت کرده و من چند ماهه فهمیدم

  • طلاق بگیر اون آدم دیگه به درد شما نمیخوره بهت خیانت کرده ……

  • توف توصورت کسی که خیانت کنه من هم ازش دیدم حتی غرورم روشکوندم به دخترزنگ زدم دیشب واسه سومین باردیدم بازباهاش درارتباط

 3. من یه زن هستم از شوهرم طلاق گرفتم و الان عاشق یه پسر شدم پسره هم عاشقمه ولی یکمی اهمیت نمیده قولی که میده سر قولیش نمیمونه چیکار کنم ؟ که بفهمه عاشقش هستم

 4. من ۳۵ سالمه ولی متهلم زندگی اچنان خوبی ندارم تصمیم گرفتم باکسی که بتونه به حرفام گوش کنه بایکی وارد صحبت کردن بشم من یکی راخیلی دوست دارم ولی جرعت ندارم بهش بگم واما شماره ای هم ازش ندارم که بهش اعلام کنم ببینم اونم همچین هسی به من دارن یانه

 5. من متاهل هستم عاشق یه مرد متاهل شده ام چنان دوستش دارم که یک لحظه ازش خبری نداشته باشم مثل دیوانه ها هستم میخواستم راهنمایی کنید که بدانم واقعا مرا برای چی دوست دارد

 6. خدا واقعا نمی بخشه کسایی که اینطوری می کنن. متاسفانه من فرزند یکی از همین افراد هستم که بخاطر خیانت مادرم دارم داغون میشم. بچه هم‌نیستم که درک نکنم. بیست و چهار سالمه و خیلی خوب مسائل رو درک میکنم ولی با اینکار نه تنها مخالفم بلکه مطمئنم عاقبت نداره. عملا هر شب بیست و چهار سال زندگیم جلو چشام ظاهر میشه و آشیانه م در یک آن جلوی چشمام نابود شد و الان پدر و مادرم میخوان طلاق بگیرن درحالیکه تا یک سال پیش خبری از این چیزا نبود و داشتم زندگیمو می کردم ولی با ورود یک آدم همه چی بهم ریخت. هرچیزی رو هم حلال کنم، هیچوقت اینو حلال نمیکنم. این فقط حرف من نیست پدران و مادران گرامی، حرف خیلی از بچه هاییه که شما عزیزان فکر می کنید نمی فهمن دارید خیانت نی کنید ولی بچه ی ۵ سالشم می فهمه چا برسه به بچه ای که تو سن و سال من یا حتی بزرگتر باشه. پس با اینکار نا خودتون رو گرفتار گناه کنید و آبروتونو ببرید نه بچه هاتونو. چون هرچقدرم که مخفی کاری کنید و انکار، بالاخره ماه پشت ابر پنهون نمی مونه.

 7. من چند وقتی هست که باخبر شدم شوهرم با همکار زنش که اونم شوهر داره خیلی صمیمی شده من دوتا بچه دارم به نظرتون چکار کنم؟

 8. سلام من تو سن 21 سالگی ب انتخاب پدرو مادرم ازدواج کردم با پسر داییم من تا قبل ازدواج عقیده داشتم ک عشق فقط برازنده کسیه ک عادم باش زندگی مشترکشو آغاز میکنه برای همینم تا اون موقع عاشق نشده بودم حتی ب پسر داییمم حسی نداشتم اما بعد ازدواج همه ی احساسمو پاش گزاشتم و عاشقش شدم فک میکردم خوشبخت ترین زنم ولی متا سفانه بعد ازدواج متوجه شدم اون اصلا مثل من پایبند و پاک نیست و هوسبازو و بی مسئولیته و بزرگترین اشتباهم این بود ک یه دختر بچه هم بدنیا اوردم الان هفت ساله ک ازدواج کردم ولی فقط یکسال با اون زندگی کردم و بقیه سالها رو خونه پدرمم بچمم همینجا بدنیا اوردم در حقیقت دارم مجردزندگی میکنم و هیشکی بفکرمم نیس تکلیفمو با اون اشغال روشن کنه الان ازش بشدت متنفرم چون بخاطر بی مسئولیت بودنش مجبور شدم برم سرکار صاحبکارم پسر مجردی بود ک خیلی تلاش کرد بم نزدیک شه ولی بش اجازه نمیدادم تا جایی پیش میرف ک سرکار حتی لباساشو بام ست میکرد هرچند خیلی مغرورم بود و من هرچند ک بش علاقه مندشده بودم بارها بش تذکر دادم ک بنده اهل این چیزا نیسم و اگه واقعا خواهان منی باید از راه درستش وارد بشی من ک از شوهر بی لیاقتم میخام جدابشم ولی بدترین درد برام اینه ک اون پسره بیشرف یه روز از زور اینکه چرا محلش نمیزاشتم بم دس انداخت 😢😢😢 منم از ترس ابروم ب کسی چیزی نگفتم و از همون روز کارشو ول کردم الان چند ماهه ک از اون ماجرا گذشته ولی من هنوز با این مسئله نتونستم کناربیام و ناراحتم….اگه از اولش یه عادم خوب میومد تو زندگیم چرا این همه اتفاقات وحشتناک میفتاد واسم. …

 9. هی 🙂
  من واقعا نمیفهمم چرا با آدمی که دوستش ندارین تو رابطه میمونید؟!
  رابطه با آدم متاهل نهایت بی انصافیه
  خدا میدونه خانم اون آدم یا شوهر اون آدم چقدر تخت فشار قرار میگیره 😐
  لطفا یذره انسان باشیم بریم رک بگیم تموم کنیم رابطه رو ، باور کنید تحمل یه پایان خیلی بهتره از درد خیانته !!!!
  اگه هم هنوز انقد بالغ نشدین که بتونین پای تعهدتون بمونین خواهشا زیر بار مسئولیت ازدواج نرید
  نذارید چهار نفر دیگه هم بخاطر شما روزی صدبار بمیرن:)

 10. ما زنها خیلی احساسی هستیم
  با کوچکترین ابراز علاقه وابسته میشیم
  و نمیدونیم پشت این ابراز علافه

 11. ما زنها خیلی احساسی هستیم
  با کوچکترین ابراز علاقه وابسته میشیم
  و نمیدونیم پشت این ابراز علافه مشکلات روحی این مردهاس

 12. عشق نه سواد دارد و نه حرف حساب حالیشه

 13. خانم ها واقایونی که به همسرانتون خیانت میکنید نمیخوام قضاوتتون کنم ولی پست تراین کار ممکن رو دارید انجام میدید اگر به هردلیلی از همسرتون راضی نیستید وبه فکر خیانت افتادید قبل شروع یه رابطه ی جدید لطفا لطفا ازش جداشید وبعد وارد رابطه بشید از خدابترسید که از رگ گردن به شما نزدیکتره از مرگ بترسید که بی خبر میاد و فرصت توبه و جبران بهتون نمیده دنبال هواوهوس نباشید خدا برای همه ی ماکافیست اگر بخاطر رضای اون از خودمون و دوست داشتنهامون بگذریم و صبر پیشه کنیم قطعا جواب این چشم پوشیدن هارو جایی بهتر ازاین جا بهمون میده با خدا دوست شید وفکر این باشید که چطور رضایتش رو بدست بیارید واز غیر اون بی نیاز شید کمی فکر کنید و بنده ی شیطان نباشید خدا همه روبه راه راست هدایت کنه این همه پلشتی دردناک…

 14. همسرم که مثل پروانه دورش میگردم وتوی فامیل عاشق ومعشوق خطابمون میکنن منو سگ گاو خطاب میکنه .میگه نپرس کجامیرم چرامیرم‌ با کی میرم‌نپرس چرا دیرمیام.دلزده سدم از بحدی که مرگ میخام فقط. چون به مادرو خواهرام فحش رکیک میده.اتفاقی اتفاقی بامردی متاهل آشناشدم‌ازاولین کلام تا پایان منو گلم خطاب میکنه.بهم میگه چهره ناز‌.مهربون.خانم همه چی تموم‌..تاپای جونم دوستش دارم تعهد بهم داده آسیبی به زندگیش نزنه ولی کنارم باشه.یه پبامشو با وجود پست فطرت شوهرم عوض نمیکنم.گناهو بجون میخرم وقتی اینقدر باهاش آسوده و شادو دلخوشم.

 15. سلام من ۲۱ سالمه خانوم هستم شوهرم دوست ندارم و ازدواج سنتی داشتیم و من الان عاشق یه پسر مجرد شدم و اونم منو خیلی زیاد دوست داره میگه نیاز نیست با کسی باشی که بخوای توی زندگیت ناراحت باشی میگه خودم همه هزینه ها تو میدم و من نمیتونم به شوهرم بگم که طلاق میخوام و میخوام یک طرفه طلاق بگیرم و فرار کنم با پسری که عاشقشم به نظرتان چکار کنم نمیخوام به خانوادم بگم چون اونا نمی زارن که من طلاق بگیرم و باید سختی بکشم

  • هیچ کاری نکن به شوهرت اعتماد کن آسیاست درست چون اون پسرا از روی هوس این حرف را بهت میگه عاشقتم بعداز یک مدت که خرش از پل گذشت دیگه بهت محل نمیزاره بعد‌ش دودستی بشین بزن توسرت پشیمانی هم فایده ای نداره بعد میشی از همه جا رانده مانده

  • اشتباه نکن. بعداز طلاقت یا باهات ازدواج نمی کنه یا اگه ازدواج کنه مطمئن باش چندوقت بعد طلاقت می ده یا خودت با حرفهاش مجبور می شی طلاق بگیری. میشی از اونجا رونده از اینجا مونده. اشتباه نکن. رابطه ات رو به خاطر ارامش زندگی خودت با پسره قطع کن و با شوهرت رابطه ی صمیمی برقرار کن

 16. سلام به خواهربردارای عزیزم.بنده ۲۴ سالمه پسرم ومجرد.دوست دختر زیاد داشتم والان تواین سن خدارشکر خدا بهم عنایت کرد و از این داستانا اومدم بیرون وتوبه کردم خدایی برید با خدا رفیق بشین که نونتون توروغنه هر روشی که برین بازم باید خدا توش باشه که درست بشه اون کار.ازاون بالا تا پایین پیام هاروخوندم اصن حالم بهم خورد از این کثافت واقعا تویی که خیانت میکنی فکر قبرو قیامتت نیسی ناموسا/ بابا به همون خدایی که بالاسرمونه با این وضعیت اون دنیا ارزوی مرگ میکنین تو قران هست ایه اش برین سرچ کنین.خودتونو به این لذت های دنیایی زود گذر نفروشین.بهشت از خودتون نگیرید اصن بهشت به کنار به همین عمری که ازخدا گرفتم رابطتونو با خدا درست کنین که همه زندگیتون عشق میکنین.اولشم از نماز اول وقت و دروغ نگفتن وکم کم به انجام ندادن غیبت تهمت حق الناس برسه همون نماز اول وقت میخره شمارو خدا.عمرتونو هدر گناه و بدبختی نکنین شاید چن روزی به خیالت داری عشق میکنی ولی بدون داری با شیطان همبسترمیشی با شیطان حرف میزنی با شیطان راه میری ونشه اون دنیا سرت پایین باشه و عذاب تا اخر باهات باشه ممنونم از نگاهت یاعلی

 17. سلام من ۲۹سالمه.۱۸سالگی ازدواج کردم .ازدواجم سنتی بودومن هیچ انتخابی نداشتم.الان ۱۱ساله شوهرموتحمل میکنم.اعتیادداره.ومنوهرروزکتک میزنه .وضع خوبی هم نداره.ازمن جدامی خوابه همیشه.بهم توجه نمیکنه.همیشه فحش رکیک بهم میده .همیشه بهم میگه خیانتکار.درثورتی که من بی گناه بودم.ولی ازبس ایناروتکرارمیکردالانبعداین همه سال قلبموبه کسی دادم.که سانس بدم اونم متاهله.همدیگه روخیلی دوست داریم.خیلی زیاد .کاری نمیکنیم ولی باهم پیام بازی میکنیم ویه بارباگوشی حرف زدیم.احوال پرسی.بنظرتون چیکارکنم.بجای خودکشی کردن .این گناهوبه گردن گرفتم.ولی حتی دستموپ به هم نخورده.بهش گفتم تودنیای دیگه منومال خودش کنه.

 18. عزیزان هیچ وقت زندگی خوبتان فدای یک لبخند فدا نکنید از خدا کمک بگیرید. زن یا مرد نباید بهم خیانت کنند شما قسم خوردین اول زندگی به هم علاقمند هستین حالا شیطان پروتستان شما را گول نزند یا حق امید تان بهداشت باشد

 19. با سلام .اکثرا پیام ها را خوندم و دریافتی بنده از این پیام های سرشار از هوس و شهوت خیلیا این است که رابطه درست و حسابی با خدا و ائمه نداریم و شیطان هم سربزنگاه میرسد و ما را به گناه آلوده میکند . اصلا معنای ازدواج را میفهمید یا نه؟
  چه معنی میدهد زن متاهل با مرد متاهل رابطه داشته باشد . آیه صریح قرآن مردان پاک برای زنان پاک و زنان ناپاک برای زمردان ناپاک است . کمی به خود بیاییم چون عمر به فرموده امام علی ع مثل ابرو باد میگذرد و این پیام هایی که من خوندم آخرش هیچ فایده ایی جز پشیمانی و ندامت چه در دنیا بلکه در عقبی را خواهد داشت .بنده نه آخوند هستم و نه معلم .ولی توصیه این حقیر را گوش کنید و این روابط را هرچه زودتر تمام کنید و از راه صراط مستقیم دور نشوید .اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا

 20. سلام من متاهلم و عاشق مرد متاهل شدم و نمیتوتم فراموشش کنم. راهی هست واسه فراموش کردنش؟ شوهرم فهمید ک عاشق یکی دیگه هستم و من قصد طلاق رو دارم نمیتونم بهاش زندگی کنم چون همه چیو میدونه زندگی بهاش خیلی سخت شد هر موقه دعوامون میشه بحث ب روم میکشه.

 21. سلام کردن به شما حوس بازها حرامه خاک عالم به سرشما که اسم حوس بازی و خوش گذرونیاتونو گذاشتین عشق عشقو به زبون نجستون نیارید مرد منم داعم درحال خیانته وبه روش هم نمیارم هیج چیز براش کم نزاشتم تایک چیزی میفهمم ازش ویک کوچولو به روش بیارم انکار میکنه الهی شماها که این بلا رو سرزنهایی مثل من ویا مردهایی مثل من میارید بمیرید عوضیای کثیف

  • دمت گرم بخدا ختم کلام بود

  • سلام مت همکارم عاشق شدیم نمیدانم چکار کنم با هر بهانی میخواد خودش را به من نزدیک کند حتا روزهای تعطیل با تماس یا رد من را میزند ببین پارک یا خیابان هستم تا بیاد پیشم کمکم کن۲

 22. مجرد که بودم تو دانشگاه خواستگار زیاد داشتم تا اینکه خواستگاری سنتی با مردی ازدواج کردم که بعد از اینکه یک بچه اوردم فهمیدم معتاده خیلی سعی کردم ترک کنه اما نکرد بچه دوم رو باردار بودم که متوجه خیانتش شدم بچه کوچیکم دوساله شد که شوهرم علنا زن دوم گرفت و من بخاطر بچه هام موندم با اینکه موقعیت زیاد داشتم برای خیانت بهش
  ولی همیشه فکر بچه هام از همه چیز مهمتره

 23. مردی که دنبال زن متاهله هوس باز،وگرنه حتی اگه عاشقش شده باشه هم نباید این کار رو بکنه!چون کور که نیست خب متاهله

 24. ببخشید من خانومی متاهلم درآستانه ی جدایی حق طلاقو درازای بخشش مهریمم از شوهرم گرفتم یه چندماهی هست که شوهرم معتاد به موادمخدر شده ولی شرایط زندگیم خوبه یعنی از نظره امکانات و شرایط مالی مشکلی ندارم و شوهرم شغل و درامده خوبی داره من حدوده دوساله باآقایی آشنا شدم و رابطه ی عاطفی بینمون به مرور بیشتر شد ایشون هم متاهل بودن و جداشدن الان من تصمیم دارم جدا بشم و بااون آقا باشم ایشون دوتا پسر دارن ۱۲ و۱۸ساله من عاشق اون آقا هستم و اخلاقامون بسیار شبیه به هم هست و مشکله اخلاقی اصلا نداریم ولی همش مرددم که تصمیمی که میگیرم درست هست یانه میخام برم درخاست طلاقمو ثبت کنم میخاستم راهنماییم کنین نمیتونم باخانواده دراین مورد صحبتی کنم چون اونا مخالفن با جدایی من واگه این موضوع رو بفهمن ۱۰۰درصد مخالفت میکنن راستش رابطه ی عاطفیم باشوهرم چندسالی هست که اصلا خوب نیس ولی اواخر دیگه خییلی ازهم دورشدیم مابچه ای هم نداریم ومشکل ازمن بوده دراین ۱۲سال زندگی مشترک بچه دارنشدم

 25. سلام اقای مشاور خوبین ببخشین مزاحم شدم خانم من بامن دوازده سال است با همزندکی میکردیم اما قولش دادن از من طلاق کرفته رفته با مرده سنی ازدواج کرده هر کاری میکنم برنمکرده شب وروزم شده گریه کردن من راهنمایی کنید نه نظر مشاور محترم چه کار کنم اینم بکم رفته سیفه شده صد ساله منو راهنمایی کن ممنونم

 26. من یک مادر ۴۲ساله هستم دخترم ۹سالش وپسرم ۱۸سالش هست شوهرم چهار سال پیش ورشکست کرد وتمام زندگی ما بر باد رفت الان یه زندگی بسیار سطح پایین به لحاظ اقتصادی داریمشوهرم قبلا تو سن ۲۷سالگی من که تازه سه چهار سال از زندگی مشترک میگذشت بهم خیانت کرد همون موقع شکستم ولی بخاطر پسر سه ساله امامدم باز سر خونه وزندگیم الان بخاطر شرایط سخت اقتصادی الحمدالله تو یه اداره مشغول کار هستم همون اایل با همکارم دوست شدم واقعا برای اول عاشق یکنفر شدم بهم گفت از شوهرت طلاقت بگیر صیغه ات کنم هرکاری کردم شوهرم طلاقم نداد بناچار باهم دوست موندیم ویواش یواش سکس هم کردیم سه سال این رابطه ادامه داشت تا پارال بخاطر اینکه یه خانم رو اورد تو اتاقش بعنوان همکار من باهاش قهر کردم وقهری طولانی باز بعد یه مدت که خانم رو از اتاقش بیرون کرد برگشتم تو رابطه فکر کنم تو همون مدت طولانی که باهاش قهر بودم با یکی دیگه از خانمها ارتباط گرفته وسکس دارن من نمی دونستم جدیدا فهمیدم که هم با من بوده هم با اون خانم الان من باهاش کات کردم وداغونم اون خانم هم متاهل هست با دوست پسر من مرخصی ساعتی میگیرن ومیرن دنبال سکس مطمینم این قضیه رومن واقعا قصدم ازدواج بود بهش گفتم بزار بچه هامونرو سروسامان بدیم بعد زندگی خودمون رو بکنیم ولی الان همه باور های من خراب شده دارم دیوونه میشم چکار کنم فراموشش کنم واینکه تحمل کنم که با یکی دیگه میره سکس تو رو خدا بهم بگی

 27. سلام متاهل هستم و همسرم بخاطر بیماری پدرش یک ماه شهرستانه و من خونه مادرم میمونم و همسایه مادرم فک کردن من طلاق گرفتم و ازم خواستگاری کردن بنظرتون به همسرم بگم تا برگرده

 28. هیچ وقت کسی رو قضاوت نکنید مطمئن باشید دچارش میشید…

 29. من عاشق شوهرم هستم و یک تار موش رو با دنیا عوض نمیکنم. چشمام هرز نمیپره و فقط یک نفر در قلب من هست.‌ ما یه دختر زیبا داریم و سه تایی کنار هم از زندگی لذت میبریم.

  • زن یاشوهر شماچند صباحی هم سفر قطار زندگی هستین بلاخره یک یک ازاین قطار پیاده میشین وبه سمت زندگی ابدی میرید کاش آدم جوری زندگی کنه که خداازآدم راضی باشه بعد خدا خودآدم ازخودش راضی باشه این کارا آخروعاقبت خوبی نداره خداهممونوبه راه راست ودرست هدایت کنه

 30. وای خجالت نمیکشید انقدر راحت از خیانت حرف میزنید‌. باورم نمیشه. اسمتونو گذاشتید انسان؟ فساد سر تا پاتونو گرفته بعد میگید عاشقم؟ چرا عشقو بدنام میکنید؟ این عشق نیست. هوا و هوسه. تازه مشاوره هم میخوان. حالم ازتون بهم خورد. بدجوری زمین میخورین. یه جوری زمین میخورین که دیگه نمیتونین بلند بشین.

 31. من ۷ساله خیانت میبینم خیلی غمگینم خیلی داغونم هزارباربخودکشی فک کردم یباربخودکشی دس زدم

 32. سن ۳۸ خانم هستم متاهل دیپلم خانه دار مردی چندوقت پیش باعلاقه کردبعدازابن که دیوانه باحرف دیوانه کرد الان محلی نمی ده می خوام کاری کنم الان اون بن اولش عاشقم بشه وای بارم به اون بگ نه بدونه چه قدره خواب هم بیداری اذیت شدم می دونست شوهر دارم چندباردستم گرفت گفت روسری روبازکن عکس درخواست کردالان بعدازان که این خیلیوابسته اش شدم زده زیرهمه چیزحالانوبت منه که دیونه ش کنم وبدونه چه قدرسخته ومن اون موقع نگاه نکنم

 33. هیـــچ توضیحی واسه خیانت نیس.

 34. خیانت فقط جنسی نیست، خیانت ذاتا، طیفی است از هر رفتاری
  به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی، که اگر همسرت یا عشقت شاهدت می‌بود، نمی کردی…!

 35. من خانم هستم متهل هستم وعاشق یک مردمتهل شدم الانم دارم ازهمسرم طلاق میگیرم

 36. واقعاخیلی متاسفم واسه متاهلا خیانت براشون کشک شده

 37. سلام دوست من یه زن متاهله که به مدت یک سال با پسر ۲۰ ساله دوستی کرده الان چند وقته که با هم به مشکل برخوردن و پسره دوستم را تهدید کرده و گفته نمی زارم یک روز خوش داشته باشی و تمام عکس ها و فیلم ها رو برای شوهرت میفرستم

دیدگاهتان را بنویسید