0 امتیاز
سوال شده در مشاوره قبل ازدواج توسط (1.5k امتیاز)
ویرایش شده توسط

سوالی در زمینه ازدواج دارم. بنده خواهری دارم که 30 ساله هست و فوق لیسانس معماری داره و حدود 9 ماه هست که به آلمان رفته و مشغول به کار شده است. تقریبا یک ماه پیش به ما زنگ زد و گفت که من مرداد ماه میام و میخواهم ازدواج کنم. دو هفته ایران هستم میام عقد و عروسی میگیرم و میرم.

ظاهرا با پسری که برای ازدواج قرار گذاشته اند 15 سال آشنایی دارند. به قول خودش همه جور شناختی از هم کسب کرده اند و خانواده پسر سونیا را کاملا میشناسند و این وسط ما هستیم که هیچ شناختی از خانواده پسر نداریم.

من میگویم اجازه بده رفت و امد بشود تا ما بتوانیم انها را بشناسیم و بررسی کنیم و تحقیق کنیم و بتوانیم بهترین تصمیم را بگیریم. میگویم اجازه بده تا دوران آشنایی قبل از ازدواج چیزی حدود 9 ماه تا یک سالی که نیاز دارد را طی کند.

میگویم بگذار بروید پیش مشاور و مشاوره قبل از ازدواج بگیرید، تست شخصیت شناسی ازدواج بدهید و همه این کارها زمان بر است. ولی الان بنده محکوم به این شدم که نمیگذارم خواهرم ازدواج کند. ضمنا پدرم 10 سال است که فوت کرده

لطفا راهنمایی بفرمایید باید چکار کنیم ؟

پاسخ شما

نام شما برای نمایش - اختیاری
حریم شخصی : آدرس ایمیل شما محفوظ میماند و برای استفاده های تجاری و تبلیغاتی به کار نمی رود
به سامانه پرسش و پاسخ مشاوره باما خوش آمدید. شما در این بخش می توانید سوالات خود را در حوزه مشاوره خانواده ، مشاوره ازدواج ، مشاوره روانشناسی ، تربیت کودک و نوجوان با متخصصین روانشناسی در میان بگذارید.

60 سوال

37 پاسخ

1 امتیاز

28.3k کاربر

...