0 امتیاز
سوال شده در مشاوره قبل ازدواج توسط (1.5k امتیاز)

سلام یکی از اقوام ازم خواستگاری کرده که خیلی پسر خوبیه من کاملا روش شناخت دارم و مطمئن هستم سالمه.از لحاظ ظاهری و قیافه هم متوسطه. از لحاظ اقتصادی و اجتماعی وخانوادگی هم در یک حد هستیم ولی بیکاره میدونم که خیلی دنبال کار می گرده ولی تا حالا موفق به پیدا کردن کاری شده. من از اینکه ازم خواستگاری کرده خوشحالم ولی میترسم تا آخرش همینطوری بیکار بمونه. البته من اصلا پولکی نیستم. یه مشکل دیگه ای هم که هست میترسم دوستام مسخرم کنند. به نظرتون چیکار کنم؟

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (690 امتیاز)
با عرض سلام داشتن منبع درامد  و کار  از شرایط ازدواج می باشد ممکن است در حال حال حاضر برای شما مهم نباشد ولی در اینده دچار بحران خواهید شد زیرا مسایل  مالی می توانند بر زندگی شما و بعد عاطفی و روانی تاثیر منفی بگذارد  نباید احساسی و ارمانی فکر کنید درست است ویژگی های مثبت زیادی دارد اما داشتن مبع دارمد مهم می باشد پس بهتر است شخص مورد نظر شما وقتی توانست منبع دارمد کسب کند بعد به فکر ازدواج باشید با ارزوی موفقیت برای شما

در صورت تمایل می توانید مشاوره تلفنی داشته باشید 09197499418
به سامانه پرسش و پاسخ مشاوره باما خوش آمدید. شما در این بخش می توانید سوالات خود را در حوزه مشاوره خانواده ، مشاوره ازدواج ، مشاوره روانشناسی ، تربیت کودک و نوجوان با متخصصین روانشناسی در میان بگذارید.

60 سوال

37 پاسخ

1 امتیاز

28.3k کاربر

...