+1 امتیاز
سوال شده در مشاوره خانواده توسط (1.5k امتیاز)

سلام من 8 ماهه که از شوهرم جدا زندگی میکنم در خانه پدرم هستم و یکبار هم خودم به خانه ام برگشتم اما شوهرم هردفعه رفتارش با من بدتر میشه من جهیزیه ام را از خونه مشترک بیرون آوردم و جای دیگه ای بردم و خونه ای که درآن زندگی میکردیم مشترک بود در واقع با پدرشوهرم اینا در یک منزل سکونت داشتیم ولی به خاطر دخالت های مادر شوهرم و وابستگی زیاد شوهرم به مادرش ما اصلا نمیتونستیم زندگی کنیم وحدود 3 سال هست که از زندگی مشترکمون میگذره الان شوهرم رفته دادخواست تمکین داده ولی تو جلسات مشاوری که برامون گذاشتن شوهرم باز حرفای خودشو میزنه و اصلا هیچ تلاشی به برگردوندن من نمیکنه و فقط میگه قانون من الان درحال حاضر نمیدونم باید چکارکنم نه دلم میخواد که طلاق بگیرم و نه میتونم که با رفتارای بد شوهرم زندگی کنم لطفا راهنمایی کنید. ممنون از شما

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (690 امتیاز)
سلام چه مدت از ازدواج شما می گذرد؟ آیا فرزنی دارید؟ معمولا 2 سال اول زندگی اشنایی محسوب می شود. سن شما و همسرتان ؟برخورد شما و همسرتان منطقی نیست راهکار دادن به مساله ان هم دوتایی با صحبت کردن نتیجه بخش است. با توجه به خروج شما از منزل و بردن جهزیه حس ناباوری در همسر ایجاد شده اگر محیط خانه امن باشد. بدون دروغ و با صداقت همسر را مجذوب خود کنید حس خود کم بینی و دهن بینی همسر و وابستگی به مادرش کمتر می شود. اگر مشکلتان شدید تر شده از اقوامی که ریش سفید و عاقل است جهت وساطت یا به مراکز مشاوره مراجعه نموده و حل مشکل نمایید.
به سامانه پرسش و پاسخ مشاوره باما خوش آمدید. شما در این بخش می توانید سوالات خود را در حوزه مشاوره خانواده ، مشاوره ازدواج ، مشاوره روانشناسی ، تربیت کودک و نوجوان با متخصصین روانشناسی در میان بگذارید.

60 سوال

37 پاسخ

1 امتیاز

28.3k کاربر

...