0 امتیاز
سوال شده در مشاوره قبل ازدواج توسط (1.5k امتیاز)
من و دوست پسرم قراره یک سال دیگه همو ببینیم و خـــــیلی به هم علاقه داریم و تصمیم گرفتیم یک سال بعد نامزد کنیم. میخوام قبل از نامزدی رابطه جنسی داشته باشیم. خــــــیلی دوستم داره البته منم میلم واسه رابطه زیاده خیلی،حس میکنم خیلی اشتباهه کارمون. اگه من بگم نمیخوام رابطه رو اونم راضی میشه ولی نمیدونم چجوری اینو بهش بگم. اخه خــــیلی میترسم اگر رابطه داشته باشیم بهم سرد بشه. اخه خــــــیلی همدیگه رو دوس داریم.

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (1.5k امتیاز)

شما اگر واقعا قصد ازدواج دارید پیشنهاد میکنم تمرکز تون را بر روی مسایل مهم دیگر مثل شیوه برقراری ارتباط با همسر و معیارهای ازدواج تون قرار بدید.

ازدواج و تشکیل زندگی مشترک آنقدر پیچیده است که اگر سهل انگاری کنید و در انتخاب همسر تصمیم احساسی بگیرید حتما در آینده پشیمان می شوید. سعی کنید در این دوره وقت و انرژی بگذارید تا مطمئن بشید با این فرد اهداف و ارزشهای مشترکی برای شروع زندگی دارید.

اما اگر هدف شما دوستی و خوشگذرانی است ممکن است فرصت آشنایی با فردی مناسب در دوران مجردی از دست بدید.

به سامانه پرسش و پاسخ مشاوره باما خوش آمدید. شما در این بخش می توانید سوالات خود را در حوزه مشاوره خانواده ، مشاوره ازدواج ، مشاوره روانشناسی ، تربیت کودک و نوجوان با متخصصین روانشناسی در میان بگذارید.

60 سوال

37 پاسخ

2 دیدگاه

32.7k کاربر

...