خانه / ازدواج با مردی که متاهل است

ازدواج با مردی که متاهل است

0
0
سلام. با شخصی که رابطه قبل ازدواج داشته و بعد مدتی تعهد نخواهد داشته باشد چه رفتاری باید داشت؟
دختری مجرد ۴۳ ساله با مدیر شرکتی ۳۹ ساله که ابراز علاقه داشته و خواستگاری اومده که قرار بود صیغه کنیم تا ازدواج قبلی اش طلاق بگیره ولی متاسفانه خیلی دیر داره اقدام میکنه و خیلی روند طلاق اش طولانی شده ولی در حال انجام هست.
با این وجود با ۳ بچه که الان پیش همسرش هستند ولی خودش جدا زندگی میکنه. بعد چند ماه رابطه امون مخفیانه ای که داشتیم فهمیدم داره به سمت همسرش برمیگرده بخاطر مهریه رو نده یا به بچه هاش ببینه ولی کم کم داره سمت اونها میره و توجه اش رو از من خیلی کم کرده.
واقعا خیلی ناراحت شدم و بارها گریه و زاری کردم که در حق ام نامردی کرده و زیر قولش زده. حتی به صیغه هم حاضر شدم که الان اینکار رو هم نمیکنه. نمیدونم واقعا چکار کنم. خانواده اون در جریان اند ولی خانواده من نه….ارتباط عاطفی خبر ندارند
پاسخ مشاور به سوال : ” رابطه با مرد متاهل با قول ازدواج “
در سوالی که مطرح نمودید به کلماتی کلیدی ” تعهد نداشتن در رابطه ” ” نامردی کردن و بدعهدی ” اشاره نمودید. اینکه شما انتظار تعهد در رابطه از مردی بی تعهد را دارید طبیعتا منطقی نیست.
چطور ممکن است مردی که همسر و سه فرزندش را رها کرده و هیچ تعهد و مسئولیتی نسبت به خانواده خود ندارد، نسبت به شما احساس تعهد کند؟
از طرفی بحث نامردی را مطرح کردید در صورتیکه شما بزرگترین نامردی را در حق همسر این شخص انجام داده اید. مسلم است هیچ زنی دوست ندارد شوهرش با زنان دیگر رابطه عاطفی، رابطه پنهانی یا رابطه نامشروع برقرار کند. به عبارتی، تجربه خیانت شوهر برای زنان بسیار دردناک است.
این حق مسلم یک زن است که فرصت کافی برای حل اختلاف با همسر خود را داشته باشید و تا زمانیکه طلاق قانونی نگرفته اند، باید برای بهبود رابطه عاطفی با همسر به زوجین فرصت داد.
باید بدانید اختلافات زناشویی و سرد شدن رابطه در تمام ازدواج ها اتفاق می افتد و این دعوای زن و شوهر در زندگی مشترک امری طبیعی است.
گاهی در میان این اختلافات، یک زن یا مرد، برای کاهش فشار ها و مقابله با استرس در زندگی، تصمیم به برقراری رابطه عاطفی نامشروع می کند. متاسفانه زنان زیادی در دام چنین مردان گرفتاری می افتند. با گرفتن صدها قول و وعده دروغی از طرف این مرد، با او پیوند عاطفی برقرار می کنند، وابسته می شوند اما به مرور زمان متوجه بد عهدی از طرف مرد می شوند.
شما از ابتدا وارد یک رابطه اشتباه ناسالم شده اید. و از یک رابطه اشتباه انتظار یک ازدواج پایدار دارید که قطعا عیر ممکن است.
پیشنهاد می کنم هرچه زودتر نگرش خود را نسبت به ازدواج با چنین مردانی تغییر دهید، در مورد هدف از ازدواج بیشتر مطالعه کنید و سعی کنید با یک شخص مستقل یک رابطه سالم را آغاز کنید.
آروزی پیروزی
  • من اوایل بهار عقد کردم و همسرم را نمیخاستم و ب اجبار خانواده با ایشون ازدواج کردم و کسه دیگری رو دوست داشتم و ایشون شرایط نداشتن اون زمان که بیان خواستگاری من بعد دوماه ب یقین دیگه همسرم رو نمیخاستم و تصمیم ب جدایی گرفتم و بعد دوباره با کسی ک دوستش داشتم رابطه برقرار کردیم و بعد۲ماه دیگر ب صورت رسمی و شرعی جدا شدم.حال این کسی ک دوستش دارم برای ازدواج با من دچار تردید است و می‌خواهد صیغه ۲ساله بخواند و میگوید بعد از گذشت این دوسال دوباره تمدید میکنم و میگوید من همیشه هستم و خواهم ماند ولی قول ازدواج دائم نمیدم مگر در صورتی ک بچه دار بشیم .تکلیف من چیه اینجوری بنظرتون؟ممنون از راهنماییتون
  • با سلام آیا برای ازدواج میشه تضمینی از طرف مقابل گرفت ،چون طرف مقابلم یکبار ازدواج کردن و بنده ازدواج اولم هست چون اجازه از همسر اول نداریم که عقد کنیم میخوام یه تضمین از طرف بگیرم که با شرایط ایشون اعتماد کنم که بعدا نزنه زیرش و بتونم قانونی باشه و ازدواجمو ثابت کنم و به حق و حقوقمو برسم و این ک زن دایمی ایشون باشم _آیا با تعهد اخلاقی هم ازدواج دایمی صورت میگیره که طرف مقابلم میگن که تعهد اخلاقی از تعهد کتبی هم معتبر تره با تعهد اخلاقی میشه دایمی همسر فردی شد؟؟؟
  • سلام وقت بخیر.دختر سی و یک ساله هستم که با مردی سی و شش ساله اشنا شدم و قصد ازدواج داریم از طرفی این اقا هنوز کامل زنشو طلاق نداده و برگه ازدواج مجدد گرفته فقط.نمیدونم تصمیمم درسته یا نه.امکانش هست زن اولش باز برگرده سر زندگیش؟؟
  • من به خواسته خانم اول همسرم زن دوم همسرم الان ۱۲ سال ازدواح کردم اویل با خانواده همسرم رفت اومد داشتم تا ۶ سال پیش ولی بخاطردخالتهای همسر اول همسرم دیگه رفت اومد قط کردیم روز سیزده به درصبح تا ساعت ۴ کنار خانواداش بود بعداز ساعت ۴ اومد کنارم یه ساعتی بعدش گفت خواهرم دعوت کرده شام منم برگشتم گفتم خانواده شما میدونن شما دوتا خانواده داری چرا بس برای خودشون برنامه ریزی میکنن تا من نتونم مناسبت‌ها کنارشما قراربگیرد همسرم برگشته میگه خانواده من اصلا توروهیچ حساب میکنن اصلا تو برنامهاشون رات نمیدن اصلا توروتوزندگی من نمیبینن
  • من در اوج طلاقم یک مرد متاهل زن دار و بچه دار عاشقم شده با وجود اینکه هیچ حسی به ایشون ندارم. یا شاید داشته باشم خیلی کم. و ایشان 33سال از من بزرگتراست. نمیدونم اون میگه که هرکاری میکنم به تو برسم خیلی عاشقمه. نظر شما درمورد این ازدواج چیه
نمایش 0 نتیجه
پاسخ شما
فیلد زیر را به عنوان مهمان پر کنید یا اگر عضویت دارید
نام*
آدرس ایمیل*
ایجاد URL