خانه / ازدواج با مردی که متاهل است

ازدواج با مردی که متاهل است

0
0
سلام. با شخصی که رابطه قبل ازدواج داشته و بعد مدتی تعهد نخواهد داشته باشد چه رفتاری باید داشت؟
دختری مجرد ۴۳ ساله با مدیر شرکتی ۳۹ ساله که ابراز علاقه داشته و خواستگاری اومده که قرار بود صیغه کنیم تا ازدواج قبلی اش طلاق بگیره ولی متاسفانه خیلی دیر داره اقدام میکنه و خیلی روند طلاق اش طولانی شده ولی در حال انجام هست.
با این وجود با ۳ بچه که الان پیش همسرش هستند ولی خودش جدا زندگی میکنه….بعد چند ماه رابطه امون مخفیانه ای که داشتیم فهمیدم داره به سمت همسرش برمیگرده بخاطر مهریه رو نده یا به بچه هاش ببینه ولی کم کم داره سمت اونها میره و توجه اش رو از من خیلی کم کرده.
واقعا خیلی ناراحت شدم و بارها گریه و زاری کردم که در حق ام نامردی کرده و زیر قولش زده. حتی به صیغه هم حاضر شدم که الان اینکار رو هم نمیکنه. نمیدونم واقعا چکار کنم. خانواده اون در جریان اند ولی خانواده من نه….ارتباط عاطفی خبر ندارند
پاسخ مشاور به سوال : ” رابطه با مرد متاهل با قول ازدواج “
سلام دوست عزیز
در سوالی که مطرح نمودید به کلماتی کلیدی ” تعهد نداشتن در رابطه ” ” نامردی کردن و بدعهدی ” اشاره نمودید. اینکه شما انتظار تعهد در رابطه از مردی بی تعهد را دارید طبیعتا منطقی نیست.
چطور ممکن است مردی که همسر و سه فرزندش را رها کرده و هیچ تعهد و مسئولیتی نسبت به خانواده خود ندارد، نسبت به شما احساس تعهد کند؟
از طرفی بحث نامردی را مطرح کردید در صورتیکه شما بزرگترین نامردی را در حق همسر این شخص انجام داده اید. مسلم است هیچ زنی دوست ندارد شوهرش با زنان دیگر رابطه عاطفی، رابطه پنهانی یا رابطه نامشروع برقرار کند. به عبارتی، تجربه خیانت شوهر برای زنان بسیار دردناک است.
این حق مسلم یک زن است که فرصت کافی برای حل اختلاف با همسر خود را داشته باشید و تا زمانیکه طلاق قانونی نگرفته اند، باید برای بهبود رابطه عاطفی با همسر به زوجین فرصت داد.
باید بدانید اختلافات زناشویی و سرد شدن رابطه در تمام ازدواج ها اتفاق می افتد و این دعوای زن و شوهر در زندگی مشترک امری طبیعی است.
گاهی در میان این اختلافات، یک زن یا مرد، برای کاهش فشار ها و مقابله با استرس در زندگی، تصمیم به برقراری رابطه عاطفی نامشروع می کند. متاسفانه زنان زیادی در دام چنین مردان گرفتاری می افتند. با گرفتن صدها قول و وعده دروغی از طرف این مرد، با او پیوند عاطفی برقرار می کنند، وابسته می شوند اما به مرور زمان متوجه بد عهدی از طرف مرد می شوند.
شما از ابتدا وارد یک رابطه اشتباه ناسالم شده اید. و از یک رابطه اشتباه انتظار یک ازدواج پایدار دارید که قطعا عیر ممکن است.
پیشنهاد می کنم هرچه زودتر نگرش خود را نسبت به ازدواج با چنین مردانی تغییر دهید، در مورد هدف از ازدواج بیشتر مطالعه کنید و سعی کنید با یک شخص مستقل یک رابطه سالم را آغاز کنید.
آروزی پیروزی
  • من اوایل بهار عقد کردم و همسرم را نمیخاستم و ب اجبار خانواده با ایشون ازدواج کردم و کسه دیگری رو دوست داشتم و ایشون شرایط نداشتن اون زمان که بیان خواستگاری من بعد دوماه ب یقین دیگه همسرم رو نمیخاستم و تصمیم ب جدایی گرفتم و بعد دوباره با کسی ک دوستش داشتم رابطه برقرار کردیم و بعد۲ماه دیگر ب صورت رسمی و شرعی جدا شدم.حال این کسی ک دوستش دارم برای ازدواج با من دچار تردید است و می‌خواهد صیغه ۲ساله بخواند و میگوید بعد از گذشت این دوسال دوباره تمدید میکنم و میگوید من همیشه هستم و خواهم ماند ولی قول ازدواج دائم نمیدم مگر در صورتی ک بچه دار بشیم .تکلیف من چیه اینجوری بنظرتون؟ممنون از راهنماییتون
  • سلام خسته نباشید زنی هستم سرپرست دو فرزند.با آقایی متاهل آشنا شدم بعد شناخت مختصری به طور موقت به عقد ایشان درامدم.و الان سه ماه میشه که هرروز ایشون میگن خانمش طلاق میده به خاطر اینکه سازش ندارن یه دختر ۵ساله هم دارند.جدیدا خانمش متوجه شده که این آقا با یه خانم که من باشم دوست شده ایشون منکر شدن و درخاست طلاق کردن خانم میگه طلاق نمیگیرم من از نظر عاطفی کم کم دارم به این آقا نزدیک تر میشم.سوالم اینه چگونه بفهمم این آقا به من حقیقت میگه و خانمش طلاق خواهد داد.چون فرزند دارن خودم گمان نمیکنم جدا بشن هرچند هرروز اصرار میکنه صبر کن بمون من جدا میشم.واقعا درمانده شدم لطفا راهنمایی ام کنید.خدا خیرتون بده
  • سلام،خسته نباشین،یه خانم متاهل هستم،چند وقتی هست بخاطر مشکلات مالی شدید و سردی همسرم به سمت یه آقای متاهل کشیده شدم ولی تاالان از نزدیک ندیدمش،فقط چت میکنیم و گاهی عکس،تاالان هم هیچ کمک مالی نکرده بااینکه وضعش بدنیست،خیلی بهم علاقه نشون میده میگه عاشقمه و حاضره از زنش جدا بشه باهم یک زندگیه جدید شروع کنیم،واقعا کلافه شدم روح و روانم بهم ریخته،وابستگی داره داغونم میکنه،در ضمن من یه پسر ۸ساله دارم و ایشون یک دختر ۲ساله دارن
  • سلام من عاشق يك مرد متاهل شدم كه قصد طلاق دادن خانومشو داره البته قبل واردشدن من تو زندكيش هدفش اين بوده .به شدت عاشق اين اقا شدم نميدونم چكاركنم حتي نميخوام من باعث ويراني زندگيشون شم اين اقا درسن كم ازدواج كرده اونم اختيار پدرش بوده هميشه ميگه كاش تورو از قبل ميشناختم ماخيلي شباهت اخلاقي ونقاط مشترك داريم انگار يك روحيم بهم ميگه بيا ازدواج كنيم بيا پيشم خانومم تنها ميمونه بعد يك مدت درخواست طلاق ميده درضمن ايشون خارج ازكشور هستن واقعا نميدونم چكار كنم دلم برا خانومش ميسوزه .خانومش از اون خانوماس كه بهش ميگه منو بذار با بچه هام تو زن بگير يعني براش عادي شوهرش زن دوم بگيره ولي من قبول نكردم ميخوام كات كنم از زندگيش برم بيرون دلم نمياد دلم بحال همه ميسوزه من بدر
  • من دو سال پیش با یکی از همکارام که متاهل بود وارد رابطه شدم خودم سه سال پیش جدا شدم و خیلی هم دوستش دارم .حتی صیغه ۹۹ ساله کردیم و گاهی خیلی اصرار میکرد که زن دایم بشم و زن و یه بچه داره و قببا میگفت که زنمو دوست ندارم ولی دروغ میگفت خودم چقدر پیام دیدم ازش که میگه دوست دارم . الان با هم همکار نیستیم و من جامو عوض کردم ولی هفته ای دو سه شب میاد پیش من. میخوام بزارمش کنار باوجود اینکه مثل ادم معتادی هستم که این ادم نقش مواد رو برای من داره. وقتی نیست خیلی حالم بده . وقتی منطقی فکر میکنم می بینم که رابطم کاملا اشتباهه ولی این دل لعنتیم همیشه باعث شده که جدا نشم و نتونستم. اون ۵ سال از من کوچکتره من ۳۵ و اون ۳۰ سالشه
نمایش 0 نتیجه
پاسخ شما
فیلد زیر را به عنوان مهمان پر کنید یا اگر عضویت دارید
نام*
آدرس ایمیل*
ایجاد URL