خانه / ازدواج زن مطلقه با وجود ناراضی بودن خانواده

ازدواج زن مطلقه با وجود ناراضی بودن خانواده

0
0

من حدود سه سال پیش با شوهرم اشنا شدم. ایشون ۱۶ سال با من تفاوت سنی دارند. من الان ۲۸ ایشون ۴۶ سال دارند.

شوهرم همسرشون فوت کرده و یک پسر ۱۱ ساله داره منم ازدواج قبلی داشتم چهار سال توی عقد جداشدم. خانواده من راضی به ازدواج نبودند ولی چون ایشون منو دوست داشت، بدون اجازه خانواده عقد کردیم.

بعدم اومدیم چالوس خونه همسرم. منم به خاطر این که دوسش داشتم اومدم شهر غریب به دور از خانوادم زندگی رو شروع کردیم. بعد همسرم ادم خیلی وسواسی و عصبی هست. من تو این دوران دوستی متوجه نشدم از این شخصیتش. روزای اول که خوب بود بعد سر کار خونه همش منو اذیت میکرد. چون وسواسه بعد سر اینکه تو خیابون میرفتیم بیرون موهام دیده میشد با من خیلی بحث میکرد. بعدم شروع کرد به زدن سر هر مو ضوع میشد منو میزد.

با خانوادم چون راضی به ازدواج نبودن دشمن شده همش خانواده منو تحقیر میکرد چون وضع مالیشون از خانواده ما بهتر بود همش پدر و مادرم رو فقیر زاده میخوند و خیلی چیزا این موضوع ادامه داشت تا من حامله شدم.

ماه هفتم بود که مشهد رفتم خونه مادرم ایشون اومد سر بزنه اونم با هزار خواهش و التماس. با مادرم بحث کرد، حرفای زشت زد منو برداشت اورد خونه منو محروم کرد تا بچم به دنیا اومد ۷ماه شد بعد با خواهش التماس رفتم مشهد تا دیدمشون.

خلاصله گذشت تا دخترم یک ساله شد که دوباره باردار شدم نمیخواستم بیارم ولی دل نداشته بندازمش گفت به دنیا میارمش هیچی همین طور گذشت با دعوا کتک اینا سر هر موضوعی تا پسرمم بدنیا اومده ۳ماهشه الان پسره ایشونم باما زندگی میکنه.

پاسخ مشاور به سوال ” ازدواج زنی طلاق گرفته با وجود مخالفت و نارضایتی خانواده

دوست عزیز سلام

شما قبلا تجربه ازدواج اشتباه را داشته اید، اما درسی از این تجربه شکست نگرفتید و اشتباه خود را مجدد تکرار کردید.

شما بدون مطالعه و مشاوره گرفتن از افراد با تجربه، حتی با وجود مخالفت خانواده و نارضایتی پدر و مادر تصمیم به ازدواج مجدد گرفتید. به عبارتی، شما برای فرار از فشارها و استرس های زندگی با برای رسیدن به وسوسه ها و لذتهای نفسانی، تصمیم به ازدواج احساسی گرفتید.

هیچ فردی نمی تواند بدون آگاهی و شناخت و فقط از روی احساس و علاقه زودگذر ازدواج کند. چون نتیجه چنین ازدواجی شکست است.

اکنون که در برخورد با شوهر زورگو یا مقابله با شوهر عصبی، از طرفی مورد حمایت خانواده خود نیستید، احساس ذرماندگی و احساس ناامیدی و تنهایی در ازدواج می کنید.

امیدورام با مطالعه گذشته خود و رفتارهای احساسی که گرفته اید، احساس پشیمانی کرده و از امروز تصمیم بگیرید منطقی و با آگاهی زندگی کنید.

همیشه راهی برای جبران اشتباهات زندگی وجود دارد. به سطر آنکه این انگیزه و اراده برای تغییر در شما ایجاد شود.

با سپاس

نمایش 0 نتیجه
پاسخ شما
فیلد زیر را به عنوان مهمان پر کنید یا اگر عضویت دارید
نام*
آدرس ایمیل*
ایجاد URL