خانه / زنم بهم خیانت کرده | زندگی بعد از خیانت زن

زنم بهم خیانت کرده | زندگی بعد از خیانت زن

0
0

سلام من به تازگی متوجه شدم همسرم با یه مرد دیگه تماس داشته. بعد از اینکه من متوجه شدم همسرم میگه که پسره چند بار تماس گرفته و همسرم و دوستش برای شیطنت شروع کردن از پسره په عنوان هدیه پول گرفتن هزار جور قسم میخوره که تا حالا دست هیچکس بهش نخورده ولی تو متن پیامهایی که من خوندم پسره دعوت کرده به خونش و زن من گفته بخاطر اینکه مادر شوهرم هست نمیتونم بیام.

خلاصه شدید فکر و روانم به هم ریخته. از طرفی دوتا بچه دارم پسر ۶ ساله و دختر دو ساله. حالا شدیدا بین زمین و هوا موندم با تمام این فکر و خیال که آیا زنم بهم خیانت جنسی کرده یا خیانت عاطفی و فکرهایی که ثانیه به ثانیه ولم نمیکنن و شرم دارم عنوان کنم.

نمیدونم باید چیکار کنم بخاطر بچه هام ذوب شدن خودم و ببینم و نذارم بچه هام بی مادر بشن یا به خاطر خودم جدابشم و برم دنبال یه شروع تازه!

از طرفی وقتی خانمم همه چی رو ده بار توضیح داده من نمیتونم باور کنم اصلا چطور میشه باور کرد چطور میتونم بهش اعتماد کنم حتی اگر باور کنم که خیانت جنسی نبوده چطور با خیانت عاطفی کنار بیام و هزار تا سوال این مدلی؟

اگر خودم تنها بودم تصمیم نهاییم فقط و فقط جدایی بود ولی بچه هام و حس پدر بودنم واقعا تو یه دوراهی سخت قرارم داده اینم بگم که چند روزه فهمیدم و اصلا هیچ بحث و جدل و دعوایی نمیکنم که بچه هام مضطرب بشن خشمم ثانیه به ثانیه بیشتر میشه فکرهای احمقانه به سرم میزنه و بدتر از همه این قضایا اینکه مردی که همسرم باهاش تماس داشته مستاجر خونه خودمه و میشناسمش. چند بار تا یک قدمی خونه پسره رفتم که بزنمش بکشمش نمیدونم به جرم تعرض بکشمش دادگاه باز بخاطر اینکه اسم بچه هام سر زبونا نیفته و نگن که مادرشون فلان و بهمان برگشتم لطفا کمک کنید.

پاسخ مشاور به پرسش  ” آیا با زنی که خیانت کرده میشود زندگی کرد؟ “

دوست عزیز سلام

احساسات شما کاملا درست و قابل درک است. متاسفانه بسیاری از مردان همانند شما مورد خیانت قرار گرفتن از طرف زن خود را تجربه می کنند. بر اساس تحقیقات صورت گرفته، خیانت زن یکی از مهمترین علل طلاق از دیدگاه روانشناسی است.

بر طبق تحقیقات صورت گرفته، مرد بعد از خیانت زن یکی از سخت ترین آسیب های روانی را در زندگی تجربه می کند. این تجربه تلخ و احساسات بهم ریخته باعث می شود تا مرد به فکر طلاق بیافتد. تا با این کار برای رهایی از افکار منفی مبارزه کند. اما فکر تحمل زندگی به خاطر بچه ها موجب می شود در مرد با شک و دودل بودن در طلاق مواجه شود.

در پاسخ به سوال این مرد آسیب دیده از خیانت زن باید گفت، هیچیک راه مناسبی برای رهایی از افکار ناراحت کننده بعد از خیانت زن نیست. در حقیقت افکار و احساساست ریشه در درون شما دارد و فقط با تغییر نگرش و تبدیل افکار منفی به مثبت است که می توانید به آرامش درون برسید.

به عبارتی شما باید واقع بین باشید و این موضوع را شخصی نکنید. درست است که شما اکنون سرشار از احساسات منفی غم، خشم، کینه، ترس از آینده، انتقام و بی اعتمادی به همسر هستید اما این شمایید که می توانید با آگاهی و تمرین، مهارت مقابله با احساسات منفی را در خود تقویت کنید. به عبارتی، تا زمانیکه کنترل افکار و احساساتتان را در دست نگیرید، قادر به گرفتن تصمیم درستی در مقابله با خیانت زن تان نخواهید بود.

با مطالعه و افزایش آگاهی، خواهید دانست که دلایل زیادی برای خیانت زن به مرد وجود دارد. حتما همسر شما هم بنابر دلیلی وارد یک رابطه نامشروع شده است. بی توجهی مرد به زن و برآورده نشدن نیازهای عاطفی زن از طرف شوهر، اعتیاد شوهر، بی تفاوتی شوهر از دلایل سرد شدن زن از مرد است.

ادامه زندگی با زنی که خیانت کرده

سرد شدن زن به مرور منجر به طلاق عاطفی و گاهی خیانت زن می شود. خوشبختانه در مورد شما، به نظر نمی رسد خیانت جنسی اتفاق افتاده باشد اما این زنگ خطری در مورد ادامه زندگی مشترک شماست.

بهتر است از طریق گفتگو با همسر و تقویت مهارت ارتباط صحیح با همسر از نیازهای روحی و عاطفی همدیگر آگاه شوید. مطمنم هم شما و هم همسرتان حرفهای ناگفته زیادی برای گفتن دارید و اکنون فرصت مناسبی است تا از طریق احساس همدلی و گذشت، تصمیم به تغییر بگیرید و به خاطر همسر و فرزندان زندگی دوباره سرشار از عشقی را در کنار هم آغاز کنید.

با سپاس از همراهمی شما

  • حامد درخواست شده در 7 ماه پیش
  • آخرین ویرایش 4 ماه پیش
  • من خانومم بهم خیانت با رفیقم بعد الان یک بار منفی رو دوشم هست و کلا فکرم همه چیزم ریخته به همدیگه. نمیدونم چطور باید کنار بیام و فکرم بسیار بسیار به هم ریختست الان هم جوری هست همش دارم فکر میکنم چطور این بار منفی رو رو دوشم بزارم کنار خیلی خیلی برام سخته
  • همسرو که خیلی دوستش دارم به من خیانت کرده چکارکنم؟ خیلی دوستش دارم و نمیخوام از دست بدمش هیچ تصمیمی ندارم .وقت راهنمای میخوام کمکم کنید. خانومم میکه خیلی دوستت دارم وهمش گریه میکنه میگه اشتباه کردم ببخش منو. ۲۳ ساله که زن من هست وهمه چیز در اختیارش بوده وهیچ کمکسری نداشته از لحاظ جنسی کم و کسری نداشته
  • سلام من ۷ساله بازنم زندگی کردم یه بچه ۳ساله دختر دارم تازگی ها متوجه شدم خیانت کرده چون عکس پیام دیدم از خانه فرار کرد رف پیش مادرش اولش کسی حرف م باور نمیکرد بعد متوجه شدن راست میگم الان خلاصه رسید ب جایی که طلاق توافقی دادیم هنوز دوماه نگذشته داره کم کم پشیمون میشه اما من دگه نمیتونم با خیانت کنار بیام خودشم میدونه برکرده مرده…اما من فقط فکر دخترم میکنم بچم پدری هست ……ایا طلاق دارم میدم بهتره. مشکل مالی نداشتم اخر ازش پرسیدم چرا خیانت گفت کم محبتی داشتی درصورتی فریب خورده بود من خودم پسرم میفهم پسری بخواد ب چیزی برسه دروغ میگه تا به هدفش برسه ..زن من نماز میخوند چادری بود باباش سپاهی ست من نمیدونم چی شد طول چند ماه این اتفاق افتاد. متاسفانه خیانتشو تو یک فیلمی که از طریق فضای مجازی فرستاده بودن برای هم دیدم حتی شکایتم کردم و زنم مجبور ب طلاق توافقی شد از ترس ابروش چون پدرش سپاهی بود میترسیدن از ابروشون …من فقط دلم بچم میسوزه زن منم متولد۶۶هسته ….نمیتونم با این موضوع کنار بیام الانم ففط فکر انتقامم که زهرم بریزم شاید اروم شم
  • سلام من ۲۵سالمه خانومم ۲۰ سالش یه سالی میشه بهم خیانت کرده همش بهانه ورابطه هم داشته مشکل ودعوا باخانوادش صحبت کردم چند هابار بخشیدمش اما اون باز خیانت کرد رفت امایه روز بخشیدمش امد باز صبح رفت با اون فرار کرد من الان سردم ازش نمی خوامش اون حتی شب ها توی غذای من قرص خواب میریخت الان یه سال نیم امده بچه دارشدیم خوبه ولی اعتماد ندادم بهش نمیتونم کنار بیام اصلا بااین مثاال چیکار کنم
  • سلام ۲۰ ساله ازدواج کردم ۵ساله پیش خانوم به من خیانت کرد ولی من ازش جدا نشدم تا الان هم طلاق عاطفی بین ما بود تازه ای یک سال اخیر دوستش داشتم ولی اون از خوابیدن بامن امتنا می کرد همیشه مرا تحقیر می کرد ۱۰ روز پیش پیامک دیدم که آقایی فرستاده براش که چرا با شوهرت رفتی بیرون وبه من دروغ میگی مثل یک خواندنم در جواب گفت با خانومت برو بیرون من وقتی فهمیدم هرچی بلد بودم باهاتون گفتم و گفتم بزنیم طلاقت بدم گفت که من را دوست دارد اطلاق نمی گیرد و این آقایی که پیام داده مزاحم دوستم هست شمارشو به من داده که من جوابش بدم و هیچ رابطه ای بین ما نیست از کجا بفهمم راست می گوید
نمایش 0 نتیجه
پاسخ شما
فیلد زیر را به عنوان مهمان پر کنید یا اگر عضویت دارید
نام*
آدرس ایمیل*
ایجاد URL