خانه / قیافه در ازدواج | تردید در انتخاب چهره همسر

قیافه در ازدواج | تردید در انتخاب چهره همسر

0
0

سلام وقتتون بخیر . من دو سال با یه دختر خانم دوست بودم . یه ماه پیش رفتیم نشون بردیم ولی هنوز عقد نکردیم . من قبلا هم بدون آرایش خانمو دیده بودم ولی نه به این صورت . چند روز پیش رفتم سر کار دنبالش . وقتی نشست تو ماشین اصلا خوشم نیومد . وختایی که با هم میریم بیرون خیلی زیباست . من لذت میبرم وختی کنارمه ولی اونروز وقتی دیدمش دچار تردید شدم . دختر با کمالاتیه خیلی محاسن داره ، منم دوسش دارم ولی چهره بدون آرایشش یجوری بود که واقعا برام جالب نبود . قراره ماه بعد عقد بکنیم . موندم چیکار کنم؟

پاسخ مشاور به سوال ” تردید در انتخاب چهره همسر “

من حقیقتا نگران رابطه شما شدم .چرا که شما مدت زیادی را با این دختر خانم گذراندید و مطمئنا همه جوانب را بررسی کردید.اما این تردیدی که برایتان ایجاد شده است می تواند تبدیل به یک فرایند شود یعنی اگر با این خانم ادامه دهید مدام ممکن است در این چرخه بیفتید که بخواهیید او را تغییر دهید. اگر هم با این خانم به هم بزنید ممکن است هرگز نتوانید دختر مطلوب و مورد پسند خود را پیدا کنید.

در انتخاب همسر به چه نکاتی توجه کنیم؟

چیزی که در ظاهر برای ازدواج اهمیت دارد این است که زن و مرد از ظاهر هم بدشان نیاید به نظر من شما فرصت زیادی برای بررسی ظاهر این خانم داشتید و تردید شما ناشی از کمال گرایی و روزهای اضطراب زایی است که می گذارنید. شما روزهای بسیار خوبی را با یکدیگر گذرانید آیا به نظر شما اینکه همسرتان زیبا تر باشد می تواند برای شما روزهای زیباتر و بهتری را ایجاد کند؟ اگر اینطور بود، آن وقت فقط مردانی خوشحال می شدند که با زنان زیبا ازدواج می کردند. اما هرگز اینطور نیست.شک و اضطراب قبل از عقد کاملا طبیعی است اما باز هم پیشنهاد من این است که حتما حداقل یک جلسه به مشاور مراجعه کنید.

تردید در تصمیم گیری ازدواج

  • فرید درخواست شده در 3 هفته پیش
  • آخرین ویرایش 3 هفته پیش
نمایش 0 نتیجه
پاسخ شما
فیلد زیر را به عنوان مهمان پر کنید یا اگر عضویت دارید
نام*
آدرس ایمیل*
ایجاد URL