خانه / دوست دخترم باهام سرد شده چیکار کنم برگرده؟

دوست دخترم باهام سرد شده چیکار کنم برگرده؟

0
0
سلام وقتتون بخیر

من پسری 26 ساله هستم. حدود ۴ ماه به قصد ازدواج با دختر خانومی آشنا شدم و مراحل آشنایی خودمون رو داشتیم به سر می‌بردیم و توی این مدت ایشون بسیار زیاد به من علاقه پیدا کرده بود.
به حدی که حتی خانواده ایشون بابت تغییر رفتار دخترشون از من تشکر میکردند. اما متاسفانه با اشتباهات خودم شوخی های لفظی بیجا و غر زدن های اشتباه و گیر دادن های الکی باعث شدم دختر خانوم به یک باره قطع ارتباط کنه و بگه که نیاز دارم فکر کنم و متاسفانه اشتباه بدتر من این بود که باید بهش زمان میدادم تا آروم بشه ولی خب ندادم و خیلی پیله کردم که زودتر آشتی کنیم. کادو خردیم گل خریدم عذرخواهی کردم ولی جواب نداد و ایشون گفت دیگه هیچ حسی به من نداره و تموم کرد.
من واقعا دوسش دارم و نمیخوام از دستش بدم. خودمم میدونم مشکل از من بود که به این مرحله رسید الان تقریبا ۵ روزه من داغون شدم و مدام گریه و حال بدی دارم. میدونم که واقعا من دوست داشت خیلی زیاد. اصلا امکان داره به یک باره اون دوست داشتنش تبدیل بشه به سرد شدن دختر از پسر و بگه هیچ حسی بهم نداره؟
خواهش میکنم کمکم کنید تا بتونم جبران کنم و دوباره برگرده چون از تمام لحاظ شبیه به هم هستیم حتی خانواده خودش مخالف نظرش هستند.
ممنون

علت سرد شدن دختر از پسر

سلام من یک پسر ۲۷ ساله هستم و با دوست دخترم جدا شدیم و من خیلی نارحتم اول من گفتم جدا میشیم دو سال بود باهم بودیم پدرش مخالف بود و نمیزاشت بهم برسیم من هم بخاطر این کار پدرش خیلی نارحت میشدم و همیشه در طول این دو سال به دختره میگفتم باید از همدیگر جدا شویم دختره هم هیی گریه میکرد خیلی خیلی خیلی دوسم داشت ولی اخرین بار بعد دوسال وقتی گفتم جدا میشویم گفت توروخدا اینکارو نکن خیلی نارحت بود ومنو قسمم داد که آیا از ته دل اینو میگم منم قسم خوردم بعد گوشی رو قطع کردم فردا وقتی از خواب بیدار شدم خیلی نارحتو نگران بودم خیلی گریه کردم بهش پیام دادم جواب نداد زنگ زدم بر نداشت یه لحضه وقتی جواب زنگمو داد گفت دلم ازت سرد شده منم خیلی گریه کردم هی اصرار میکردم که بهم یه فرصت بده ولی اون جدایی رو قبول کرد الان من باید چیکار کنم خیلی دوستش دارم

پاسخ مشاور به سوال ” دوست دخترم باهام سرد شده چیکار کنم”

دوست دخترم باهام قهر کرده چیکار کنم؟

سلام دوست عزیز

احساس دوست داشتن و رسیدن به عشق خود، احساسی بسیار شدید و درگیرکننده است. وقتی پس از یک مدت رابطه دوستی عاشقانه، بنابردلیلی دختر از پسر سرد می شود و حاضر به ادامه رابطه نیست، این قطع رابطه عاشقانه باعث احساس دلتنگی و ناامیدی یا افسردگی پسر می شود.

روزانه بسیاری از دخترها بنا بر هر دلیلی با دوست پسر خود کات می کنند و شما در تجربه چنین احساسی تنها نیستید.

در مقابله با سرد شدن دختر معمولا پسر دو اشتباه اساسی انجام می دهد. اولین اشتباه پسر این است که در برخورد با سرد شدن دختر، احساسی تصمیم می گیرد. یعنی با این موضوع منطقی برخورد نمی کند. چون او هدف از ازدواج یا رابطه را به درستی درک نکرده است.

پسر باید به این درک برسد که قرار نیست هر دوستی به ازدواج ختم شود. یعنی در دوران دوستی قبل از ازدواج دختر و پسر باید به این درک برسند آیا طرف مقابل گزینه مناسبی برای ازدواج یا حفظ رابطه عاشقانه است یا خیر.

اینکه شما به نظر دختر احترامی نمی گذارید و به هر قیمتی می خواهید او را به دست آورید، نشانه ای از یک عشق واقعی نیست. در واقع شما یک فرد احساسی هستید یا احساسی شده اید و این برای ادامه رابطه یا ازدواج نشانه خوبی نیست.

دوست دخترم باهام کات کرده چیکار کنم برگرده؟

اشتباه دوم پسر در برخورد با سرد شدن دختر این است که شروع به اصرار برای ادامه رابطه می کنند. گاهی دختر در طول رابطه دوستی با پسر سوالاتی ذهنش را درگیر می کند که فقط زمان می تواند پاسخ این سولات را به او بدهد. بنابراین تصیم می گیرد مدتی تنها باشد و در مورد این رابطه بیشتر فکر کند.

یک دختر هم مثل یک پسر قلب و احساس دارد. او نیز در هنگام قطع رابطه احساس دلتنگی بعد از جدایی را تجربه می کند. اما دختر می داند که نباید در مورد ازدواج احساسی تصمیم بگیرد. چون نتیجه تصمیم احساسی یک ازدواج اشتباه است.

او می داند که این احساس دلتنگی پایدار نیست و به مرور زمان رفع می شود اما اگر به خاطر ارضای احساساتش، به این رابطه ادامه دهد، چیزی جز حسرت و پشیمانی بعد از ازدواج باقی نمی ماند.

بنابراین پسر در رفتار با سرد شدن دختر برای ادامه رابطه نباید احساس ناامیدی کند. این قطع رابطه به معنای بی ارزشی پسر نیست. پسر باید بپذیرید که قرار نیست شخصیت و خصوصیات اخلاقی او مورد تایید هر دختری قرار گیرد. اگر این عدم سازگاری دختر و پسر نادیده گرفته شود، بعد از ازدواج مشکلات بدتر می شود و پسری که از روی احساسات و بدون شناخت و آگاهی تصمیم به ازدواج گرفته، پس از مدتی پشیمان می شود.

با سپاس از همراهی شما

  • ارسلان درخواست شده در 8 ماه پیش
  • آخرین ویرایش 4 ماه پیش
  • من به یه خانمی حدود سه سال بود که تو دانشگاه همکلاسی بودیم. بعد سه سال من نسبت به علاقه ای که داشتم به این خانم درخواست رابطه دادم و گفتم که بیشتر با هم باشیم .این خانم اول خیلی مقاومت کرد و گفت که ن من نمیتونم به تو به چشم دیگه ای به جز دوست نکاه کنم.ولی حرف های من باعث شد یکم شرایط تغییر بکنه.وارم یه فاز جدید شدیم که حدود 40روز میشد ولی تو این مدت فقط یه هفته با من عاشقانه و به دور از رفاقت ساده رفتار کرد و خیلی گرم و خوب بود.ولی بعد یه مدت بازم سرد شد تا اینکه یه ماه پیش بهم گفت که دیگه نمی‌خوام ادامه بدم و باید تموم کنیم. کلی حرف زدیم که ن چرا باید تموم بشه یه بار می‌گفت ملاک های منو نداشتی یه بار می‌گفت من نمی‌خوام دوستی مثل تورو از دست بدم.حالا که درس و دانشگاه شروع شده ما کلاس مشترک داریم.خیلی رفتار هاش سرد شده انگار هفت پشت غریبه هستیم.این رفتار ها منو اذیت می‌کنه .میشه راهنمایی بکنید که من چیکار میتونم بکنم؟
  • من با سه نفر دوست هستم ما دوتا پسریم و یه دختر و یه گروه زدیم بعد اون دختره که باهاش دوست هستم من قبل از اینه گروه بزنیم با من اوکی بود و بهم عزیزم و اینا می‌گفت ولی الان که گروه زدیم و من و اون پسره یه شوخی کردیم با اون و اون دختره قهرکرد و ما معذرت خواهی کردم و آشتی کرد ولی از اون موقع به بعد دیگه با من سرد شده تو گروه حرف میزنم خیلی کم جواب منا میده و بیشتر با اونه و این موضوع خیلی دارع داغونم میکنه و میخواستم ببینم نظر شما چی من چیکار کنم چون خیلی دارم داغون میشم
  • سلام من به ۱۷ سالمه چند وقته بایه دختر خانومی آشنا شدم یه دروغی بهش گفتم بعد که گفتم بهش دروغ گفتم خیلی سرد شده باهام انگار من اضافه عم تو زندگیش چیکار کنم
  • حدود ۶ ماه هست رابطه داریم اوایل خیلی حس و حال خوبی داشتیم ولی با گذشت زمان دعوا ها زیاد شد و علاقه من کم شد بعد با برخی اشنا شدم که راجب جفت روحی بهم اطلاعات دادن و من فکر کردم که ابشون شاید جفت من نباشه حالا پس از این مدت اون اخلاق و رفتارش با من خوب و عالیه موقعی که نیستم نگرانمه و همیشه انگیزه میده به من ، ولی من دیگه حسی بهش ندارم، انگار توی سیاهچاله افتادم نمیدونم چکار کنم . مشکل از منه و باید تغییر کنم؟ یا اینکه باید بهش بگم که حسی تدارم؟ نگرانشم هستم که بشکنه با این کارم!! البته اینم اضافه کنم ما به ندرت همو مببینیم و رابطه تو شبکه های اجتماعی پیگیری میشه، ایا باید قطعش کرد و تو دنیا واقعی از نو شرو کرد؟ لطفا کمک کنید
  • سلام من بیستو س سالم هست ی چند وقتی هست با ی دختر خانومی آشنا شدم خیلی رابطمون خوب بود و خیلی خوب هم پیش می‌رفت ولی ی روز بخثمون شد بد باهاش حرف زدم ناراحت شد ازم الان هم میگه بد برداشتم ازت دیگه دلم نمیاد باهات اوکی باشم ولی کات نکرده ولی خیلی سرد برخورد می‌کنه اگه راهی هست کمکم کنید بخدا دارم دیونه میشم
نمایش 0 نتیجه
پاسخ شما
فیلد زیر را به عنوان مهمان پر کنید یا اگر عضویت دارید
نام*
آدرس ایمیل*
ایجاد URL