خانه / دوست دخترم باهام سرد شده چیکار کنم برگرده؟

دوست دخترم باهام سرد شده چیکار کنم برگرده؟

0
0
سلام وقتتون بخیر

من پسری 26 ساله هستم. حدود ۴ ماه به قصد ازدواج با دختر خانومی آشنا شدم و مراحل آشنایی خودمون رو داشتیم به سر می‌بردیم و توی این مدت ایشون بسیار زیاد به من علاقه پیدا کرده بود.
به حدی که حتی خانواده ایشون بابت تغییر رفتار دخترشون از من تشکر میکردند. اما متاسفانه با اشتباهات خودم شوخی های لفظی بیجا و غر زدن های اشتباه و گیر دادن های الکی باعث شدم دختر خانوم به یک باره قطع ارتباط کنه و بگه که نیاز دارم فکر کنم و متاسفانه اشتباه بدتر من این بود که باید بهش زمان میدادم تا آروم بشه ولی خب ندادم و خیلی پیله کردم که زودتر آشتی کنیم. کادو خردیم گل خریدم عذرخواهی کردم ولی جواب نداد و ایشون گفت دیگه هیچ حسی به من نداره و تموم کرد.
من واقعا دوسش دارم و نمیخوام از دستش بدم. خودمم میدونم مشکل از من بود که به این مرحله رسید الان تقریبا ۵ روزه من داغون شدم و مدام گریه و حال بدی دارم. میدونم که واقعا من دوست داشت خیلی زیاد. اصلا امکان داره به یک باره اون دوست داشتنش تبدیل بشه به سرد شدن دختر از پسر و بگه هیچ حسی بهم نداره؟
خواهش میکنم کمکم کنید تا بتونم جبران کنم و دوباره برگرده چون از تمام لحاظ شبیه به هم هستیم حتی خانواده خودش مخالف نظرش هستند.
ممنون

علت سرد شدن دختر از پسر

سلام من یک پسر ۲۷ ساله هستم و با دوست دخترم جدا شدیم و من خیلی نارحتم اول من گفتم جدا میشیم دو سال بود باهم بودیم پدرش مخالف بود و نمیزاشت بهم برسیم من هم بخاطر این کار پدرش خیلی نارحت میشدم و همیشه در طول این دو سال به دختره میگفتم باید از همدیگر جدا شویم دختره هم هیی گریه میکرد خیلی خیلی خیلی دوسم داشت ولی اخرین بار بعد دوسال وقتی گفتم جدا میشویم گفت توروخدا اینکارو نکن خیلی نارحت بود ومنو قسمم داد که آیا از ته دل اینو میگم منم قسم خوردم بعد گوشی رو قطع کردم فردا وقتی از خواب بیدار شدم خیلی نارحتو نگران بودم خیلی گریه کردم بهش پیام دادم جواب نداد زنگ زدم بر نداشت یه لحضه وقتی جواب زنگمو داد گفت دلم ازت سرد شده منم خیلی گریه کردم هی اصرار میکردم که بهم یه فرصت بده ولی اون جدایی رو قبول کرد الان من باید چیکار کنم خیلی دوستش دارم

 

پاسخ مشاور به سوال ” دوست دخترم باهام سرد شده چیکار کنم”

دوست دخترم باهام قهر کرده چیکار کنم؟

سلام دوست عزیز

احساس دوست داشتن و رسیدن به عشق خود، احساسی بسیار شدید و درگیرکننده است. وقتی پس از یک مدت رابطه دوستی عاشقانه، بنابردلیلی دختر از پسر سرد می شود و حاضر به ادامه رابطه نیست، این قطع رابطه عاشقانه باعث احساس دلتنگی و ناامیدی یا افسردگی پسر می شود.

روزانه بسیاری از دخترها بنا بر هر دلیلی با دوست پسر خود کات می کنند و شما در تجربه چنین احساسی تنها نیستید.

در مقابله با سرد شدن دختر معمولا پسر دو اشتباه اساسی انجام می دهد. اولین اشتباه پسر این است که در برخورد با سرد شدن دختر، احساسی تصمیم می گیرد. یعنی با این موضوع منطقی برخورد نمی کند. چون او هدف از ازدواج یا رابطه را به درستی درک نکرده است.

پسر باید به این درک برسد که قرار نیست هر دوستی به ازدواج ختم شود. یعنی در دوران دوستی قبل از ازدواج دختر و پسر باید به این درک برسند آیا طرف مقابل گزینه مناسبی برای ازدواج یا حفظ رابطه عاشقانه است یا خیر.

اینکه شما به نظر دختر احترامی نمی گذارید و به هر قیمتی می خواهید او را به دست آورید، نشانه ای از یک عشق واقعی نیست. در واقع شما یک فرد احساسی هستید یا احساسی شده اید و این برای ادامه رابطه یا ازدواج نشانه خوبی نیست.

دوست دخترم باهام کات کرده چیکار کنم برگرده؟

اشتباه دوم پسر در برخورد با سرد شدن دختر این است که شروع به اصرار برای ادامه رابطه می کنند. گاهی دختر در طول رابطه دوستی با پسر سوالاتی ذهنش را درگیر می کند که فقط زمان می تواند پاسخ این سولات را به او بدهد. بنابراین تصیم می گیرد مدتی تنها باشد و در مورد این رابطه بیشتر فکر کند.

یک دختر هم مثل یک پسر قلب و احساس دارد. او نیز در هنگام قطع رابطه احساس دلتنگی بعد از جدایی را تجربه می کند. اما دختر می داند که نباید در مورد ازدواج احساسی تصمیم بگیرد. چون نتیجه تصمیم احساسی یک ازدواج اشتباه است.

او می داند که این احساس دلتنگی پایدار نیست و به مرور زمان رفع می شود اما اگر به خاطر ارضای احساساتش، به این رابطه ادامه دهد، چیزی جز حسرت و پشیمانی بعد از ازدواج باقی نمی ماند.

بنابراین پسر در رفتار با سرد شدن دختر برای ادامه رابطه نباید احساس ناامیدی کند. این قطع رابطه به معنای بی ارزشی پسر نیست. پسر باید بپذیرید که قرار نیست شخصیت و خصوصیات اخلاقی او مورد تایید هر دختری قرار گیرد. اگر این عدم سازگاری دختر و پسر نادیده گرفته شود، بعد از ازدواج مشکلات بدتر می شود و پسری که از روی احساسات و بدون شناخت و آگاهی تصمیم به ازدواج گرفته، پس از مدتی پشیمان می شود.

با سپاس از همراهی شما

  • ارسلان درخواست شده در 4 ماه پیش
  • آخرین ویرایش 4 هفته پیش
  • یک سال و نیمه که باهم دوستیم اول خیلی خوب بودیم باهم حتی بلاک کردنی هم زنگ میزد التماس می‌کرد که بمون نرو اما الان انقدری که غر غر کردم و هی گفتم از زندگیت میرم اما دوباره برگشتم حسش نسبت بهم کمتر شده و دیگه تلاش نمیکنه واسه به دست آوردنم و هی دوست داره ازم فاصله بگیره خیلی زود همه چی بهش برمیخوره و دوس داره جواب پس ندم نمیدونم چیکار کنم خیلی دوسم داشته باشه لطفا کمکم کنید حال روحیم اصلا خیلی داغونه
  • من یکی رو خیلی زیاد دوس دارم ۱۶ سالمه و اینکه اسمم مانی هستش تهران هستم اون بروجرد آشنا شدنم مون تلفنی بودش بمن اشتباهی زنگ زد از اونجا دوستی مون شروع شد اسمش نرگس هستش و بروجرد هستش من وابسته و علاقه شدیدی بهش پیدا کردم الان بمن اصلا محل نمیده و بیخیاله ولی الان همش نارحت هستم منی که اصلا گریه نمیکردم بخاطرش دوس دارم خودکشی برای اینکه خیلی دوسش دارم شاید باورتون نشه پیش ازد۱۴۰ نفر بهم پیام دادن دختر ولی من فقط به دلم نشیته نرگس هستش و اینکه خیلی دوسش دارم نمیخوام از دست اش بدم لطفا کمک هم کنید
  • سلام یه سوال دارم پسرم من ۲ ماهه با یکی اشنا شدن بعدش احساساتمو بهش گفتم ایشون هم گفت دوسم داره یک هفته با هم صحبت کردیم بعد یهوو گذاشت رفت ده روز جواب پیام نمیداد و … بدون دلیل با پسرای دیگه چت میکرد و خوش میگذروند جواب نمیداد بعدش من عصبی شدم تو تلگرام تو چت هرچی فحش از دهنم دراومد بهش گفتم خیلی چیز های بدی از جمله لاشی و هرزه و … که بعدش گفت من چون باورت نداشتم گذاشتم رفتم الان برگشته ولی گفته فحش هات یادم نمیره من خیلی عصبی بودم از ته قلب حرفهامو نزدم بعدش پشیمون شدم نتونستم خودمو کنترل کنم الان چیکار کنم که فراموش کنه منو ببخشه
  • من ب مدت ۵ سال ک با یه دختری هستم میخوامش و میخوام واسه زندگی ۱ سال پش یه بجثمون شد و مقصرم خودم بودم الان باهمیم ولی یکم سرد هست رفتار دوست دخترم
  • علت تغییر رفتار و حس دختر به یک باره در رابطه چیست برای مثال تا یک هفته قبل میگوید دوست دارم و پای همه چیز هست اما به یکباره میاد بعد یکسال میگه من تورو نمیخام و ازت خسته شدم نکته جالبش اینه که شوق بیشتر برای حفظ رابطه از سمت همون دختر بوده و الان میگه نه دیگه درس میخونم نه تورو میخام و واقعا داره همه چیزو پس میزنه پاسخ بدین ممنون میشم
نمایش 0 نتیجه
پاسخ شما
فیلد زیر را به عنوان مهمان پر کنید یا اگر عضویت دارید
نام*
آدرس ایمیل*
ایجاد URL