0 امتیاز
سوال شده در مشاوره قبل ازدواج توسط (1.5k امتیاز)

باسلام و خسته نباشید. من خانمی هستم 42 ساله و مجرد هستم. سال پیش خواهرم را از دست دادم . خواهرم پسری 3 ساله داشت که با ما زندگی میکند. شوهر خواهرم 9 سال از من کوچکتر هست و از من خواستگاری کرد. من فوق لیسانس و کارمندم و شوهر خواهرم دیپلم هم ندارد و راننده تریلی است. از طرفی هیچ علاقه ای به او ندارم . ولی خانواده بخاطر بچه تصمیم به ازدواج گرفتند. میخواستم راهنمایی کنید. ممنون

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (690 امتیاز)
ویرایش شده توسط

سلام؛ عزیزم تصور کنید شما یک جفت کفش انتخاب می کنید در ویترین انواع مختلف با رنگ و سایز وقیمت گوناگون است. شما کفشی که متناسب با سایز شما و  شان و منزلت و مقدار پولتان است می خرید. چه برسد به ازدواج که انتخاب یک عمر زندگی است. چند اختلاف در این انتخاب وجود دارد. اختلاف سنی - اختلاف سطح تحصیلات با همسر و فاصله طبقاتی. در نظر داشته باشید در زندگی زناشویی اثر بیشتری خواهد گذاشت. اما خواهر زاده شما که با ازدواج  حس دلسوزی شما شاید در کوتاه مدت مفید باشد. ولی پا برجا نیست.

 جهت مشاوره تلفنی با شماره زیر  تماس حاصل فرمایید.

 09197499418

 لشکری

به سامانه پرسش و پاسخ مشاوره باما خوش آمدید. شما در این بخش می توانید سوالات خود را در حوزه مشاوره خانواده ، مشاوره ازدواج ، مشاوره روانشناسی ، تربیت کودک و نوجوان با متخصصین روانشناسی در میان بگذارید.

60 سوال

37 پاسخ

1 امتیاز

28.7k کاربر

...